Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
kedvelt tagKoplanykNő
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
801. hozzászólás - 2009.10.22. 14:15:21
Hát, ha négy hetente rendezik, márpedig igen, akkor október 30 (péntek) kell, hogy legyen a következő időpont.
V1 - Hilgar
V2 - Lucinda Letifer
Pontszám: 6.93
népszerűKundiFérfi
Végzetúr tehetség
210 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
802. hozzászólás - 2009.10.22. 15:30:29 (Válasz Koplanyk #801 hozzászólására.)
Minden hónap első pénteke szokott lenni, ez valóban van, hogy 4 hetente van, de minden naptári hónapban csak 1 viadal lesz, szerintem.
Pontszám: 7.81
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
803. hozzászólás - 2009.10.22. 16:41:26
Nov 6.-án lesz
Pontszám: 5.72
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
804. hozzászólás - 2009.10.30. 09:45:20
lassan ki lehetne irni a bajnokit
Pontszám: 7.56
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
805. hozzászólás - 2009.10.30. 09:51:18
Ma 14-től lehet majd jelentkezni rá, és jövőhét pénteken, nov. 6-án lesz a következő viadal.
Pontszám: 8.55
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
806. hozzászólás - 2009.10.30. 14:19:53 (Válasz Baraty #805 hozzászólására.)
Rendszeridő szerint is 14:19 van és még nem lehet jelentkezni.

Lehet nem futott le a script.. nem? Vagy hülyeséget mondtam?
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.76
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
807. hozzászólás - 2009.10.30. 14:25:19 (Válasz LoWs #806 hozzászólására.)
Nah! Mostmár megy a dolog!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.76
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
808. hozzászólás - 2009.11.06. 14:33:46
Ilyen RANDOM a büdös életben sincsen villámmal 12-t sebezni szánalmas, 1 hónapig biztos NEM csinálok semmit.... Jah és aki legyőzött az már törölte is magát, nagyszerű...

UI:

Gratulálok szövitársamnak Granedir Marsnak!!
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.11.06. 14:34:57-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 2.96
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
809. hozzászólás - 2009.11.06. 14:39:01 (Válasz Yuurei #808 hozzászólására.)
Hát, 12 szinten zafír csillaggal, meg 45. szintű lánccal nem vagytok alultápoltak. A te 50-es lélekorzód se semmi 8. szinten.

Ez tuti nem normális így.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.79
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
810. hozzászólás - 2009.11.06. 15:30:07 (Válasz Yuurei #808 hozzászólására.)
bajnokin:

xxxx kezéből feléd süvít egy negatív csapás. Félrevetődsz. Csak 9 pontnyit sérültél.

látod, nem is rossz az a 12 villámmal
Pontszám: 9.64
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
811. hozzászólás - 2009.11.06. 15:39:10 (Válasz Yuurei #808 hozzászólására.)
El sem hittem amikor a képem mellett ott volt a kis medál, egyből néztem hogy veled mi lehetett... Nekem semmi bónuszom, te meg tele vagy tömve, de azért a random befigyelt...
Gratulálok az összes többi bajnoknak is!
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.81
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
812. hozzászólás - 2009.11.06. 17:41:13
Jah szép kis random. Ezek szerint a következő bajnokin is veszteni fogok mert így a fair ugye? Mindegy addigra megcsinálom a 30 as kerót, meg 30 as krit ütést. Jah csak érdekesség képpen 11-es kritikus ütéssel mentem és egyszer sem jött be...amúgy a 34-es karimnál 5-ös krit ütés is simán bejön nem hogy 11-es,8as szinten jó mi?...haláli vicces...

Jajj Morti ne rinyálj már, megint Endyrt hol hagytad? Majd a VÚ talira egy Zuiichi Oni-s boxzsákkal megyek, hogy MINDENKI kiélhesse a ferde-hajlamait...

Nem normális? Már megint lehülyéztek...hehe
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.11.06. 17:41:47-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 1.74
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
813. hozzászólás - 2009.11.06. 18:00:47 (Válasz Yuurei #812 hozzászólására.)
ezt most nem értem..

11-es kritikustól mit vársz? van 11%esélyed , hogy megütöd kritikussal..

Az meg miért is lenne jó, ha nem lenne random?
Pontszám: 7.81
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
814. hozzászólás - 2009.11.06. 18:18:01
Kérem alássan ez komolytalan... itt cinkelek, hogy valamelyik széttápolt Iyandenes a földbe döngöl erre tessék:

1. kör Elyra Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!
2. kör Elyra Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!
3. kör Elyra vs Starbuck Te győztél! Csata megtekintése
4. kör Elyra Nem volt ellenfeled, továbbjutottál!
5. kör Elyra vs Agerolho Te győztél! Csata megtekintése
Gratulálok, Te nyerted meg a viadalt a kategóriádban!

Vissza is húzodom a katakombákba... majd csak összegyűlik annyi medált, hogy a minuszok miatt valaki elver

Gratula minden bajnoknak.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 6.63
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
815. hozzászólás - 2009.11.06. 18:18:31 (Válasz Yuurei #812 hozzászólására.)
Viszok, te piszok... Ne csináld már, még ha egy kezdőnek kéne magyarázni mi a random azt elhinném, de nálad ez már biztosan teljesen tiszta. Akkor mit nem értesz? Alacsony szinten ez így megy. Ennyi. Patent a karaktered, 5 szint múlva lesz kb 4 bajnoki címed. Most nem volt szerencséd.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.45
népszerűBüdös ZokniFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
816. hozzászólás - 2009.11.06. 18:22:44 (Válasz Yuurei #812 hozzászólására.)
Csak hogy megnyugtassalak, nekem a 25ös kritemből az egész bajnoki alatt 1 db csúszott be
Pontszám: 8.34
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
817. hozzászólás - 2009.11.06. 19:34:16
Rendbenn megmutatom a csatáimat. Csak azért furi mert a bajnokin Darát meg magamat tartottam esélyesnek sajna nem így alakult:

MegDarálLaK
VS
Zuiichi Oni
MegDarálLaK idomított állata, egy 27. szintű Móleon is részt vesz a csatában. Idomított állatod, Yakkai Shicchu, egy 30. szintű toxikus lárva is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
MegDarálLaK kezéből feléd süvít egy villámcsapás. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 32 pontnyit sérültél.
Ellenfeled felé dobsz egy villámcsapás varázslatot. (-40 VP). 86 sebzést okoztál.

MegDarálLaK rád veti magát, az Yssuf tőrével sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 29 pontnyit. Móleon acsarogva támad. 5 életpontot sebzett

Lesújtasz az Yssuf tőrével. Talált, 31 sebzést okoztál. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+5 lélekenergia) Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Yakkai Shicchu acsarogva támad. 8 sebzés!

MegDarálLaK az Yssuf tőrével a felsőtestedet célozza! Talált, 18 ép-t sebződsz. Móleon is rád veti magát. Célt téveszt.

Oldalt szökkenve, az Yssuf tőrével MegDarálLaK feje irányába ütsz. MegDarálLaK 38 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+6 lélekenergia) Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Yakkai Shicchu az oldaladon harcol. Nem talált.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva MegDarálLaK megpróbál oldalról támadni. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Móleon is rád veti magát. Nem talált.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. MegDarálLaK 27 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+4 lélekenergia) Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Yakkai Shicchu is támad. 8 életpontot sebzett

MegDarálLaK egy gyors támadást indít az Yssuf tőrével a lábad felé. Melléütött! Móleon is rád veti magát. 2 életpontot sebzett

Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Yssuf tőrével. Ellenfeled kivédte a csapást. Yakkai Shicchu az oldaladon harcol. 11 sebzést okozott.
A csatában összesen 209 sebzést okoztál, és 86 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

Darát a 3. körben ejtettem...

Hugin az 5. körben vert ki:


Zuiichi Oni
VS
Hugin
Idomított állatod, Yakkai Shicchu, egy 30. szintű toxikus lárva is részt vesz a csatában. Hugin idomított állata, a kukacom, egy 20. szintű jégféreg is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy villámcsapás varázslatot. (-40 VP). Hugin félrevetődik. Csak 12 életpontot vesztett.
Hugin mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy méregfelhő. 42 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -4 Erő.

Lesújtasz az Yssuf tőrével. Hugin 32 pontnyit sérült. Yakkai Shicchu is ellenfeledre veti magát. 9 sebzést okozott.

Egy gyors csel után Hugin a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. A kukacom is rád veti magát. 5 életpontot sebzett

Lesújtasz az Yssuf tőrével. Hugin 7 pontnyit sérült. Yakkai Shicchu is támad. 4 életpontot sebzett

Hugin egy gyors támadást indít az Yssuf tőrével a lábad felé. Eltalált, sérültél 41 pontnyit. A kukacom is rádtámad. Célt téveszt.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az Yssuf tőrével gyorsan alulról támadsz. Talált, 21 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Yakkai Shicchu is ellenfeledre veti magát. Nem talált.

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Hugin egy alsó támadást indít. 20 pontnyit sebzett rajtad. A kukacom is támad. 3 életpontot sebzett

Lesújtasz az Yssuf tőrével. Eltaláltad, 28 sebzés! Yakkai Shicchu acsarogva támad. 8 sebzést okozott.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Hugin megpróbál oldalról támadni. 41 életpontot vesztettél. A kukacom is rádtámad. 6 életpontot sebzett
A csatában összesen 121 sebzést okoztál, és 158 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

Majd gyorsan fél 3 kor megtámadtam Hugin, de mikor már kémkedni akartam NEM volt ilyen karakter, törölt...


Zuiichi Oni
VS
Hugin
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, Yakkai Shicchu, egy 30. szintű toxikus lárva is részt vesz a csatában. Hugin idomított állata, a kukacom, egy 22. szintű jégféreg is részt vesz a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
Ajkad hangtalanul mozog, egy villámcsapás igéjét mondja. (-40 VP). 82 sebzést okoztál.
Hugin mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy méregfelhő. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 29 pontnyit sérültél.

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Eltaláltad, 36 sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+5 lélekenergia) Yakkai Shicchu az oldaladon harcol. 9 sebzés!

Hugin lesújt rád az Yssuf tőrével. Könnyedén félrehajolsz. A kukacom is rád veti magát. 5 életpontot sebzett

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Hugin 31 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+5 lélekenergia) Yakkai Shicchu acsarogva támad. Nem talált.

Hugin egy gyors támadást intéz feléd. Melléütött! A kukacom acsarogva támad. 7 életpontot sebzett

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Hugin 34 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+5 lélekenergia) Yakkai Shicchu is ellenfeledre veti magát. 9 sebzést okozott.

Hugin egy gyors támadást intéz feléd. 21 pontnyit sebzett rajtad. A kukacom is rád veti magát. 3 sebzést okozott.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Yssuf tőrével. Eltaláltad, 24 sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+4 lélekenergia) Yakkai Shicchu is ellenfeledre veti magát. 7 sebzés!

Hugin lesújt rád az Yssuf tőrével. Talált, 29 ép-t sebződsz. A kukacom is rádtámad. Mellé!
A csatában összesen 232 sebzést okoztál, és 94 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 8 lélekenergia és 5 TP!

Érdekes itt már simán nyertem...rnd...
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.11.06. 19:34:48-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 1.95
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
818. hozzászólás - 2009.11.06. 20:29:06
Viszok, nem kell ennyire túl dramatizálni. Kicsit nagy mellénnyel is jöttél a bajnokira,pedig te is tudod hogy nagy még itt a random, és semmise biztos,akárhogy is alád van rakva egy szövi...nem is akármilyen...
Ja, csak h értsétek mért mondtam a nagy mellényt:Nem kötözködni akarok, csak kicsit túlértékeled a bajnokit szerintem... :

Küldő:
Zuiichi Oni
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 17:41:07
Hy!

Ki volt az aki 1,6K vitt el csak nem egy leleményes farm?

Nekem eddig a legtöbb bukó 3. szinten volt szerencsére azóta nem lett akkora mínuszság, 3. szinten 780 LÉ, elveszejtése azért nem semmi... Épp gyűjtöttem a 4. szintre, hogy gyorsan meglegyek pár szakival, végülis összejött majd 7 K LÉ...

Zuii,

UI: Még 45 portya és én is 8 as leszek, bajnokira még beférek sztem...úgy hogy sztem kiestetek... Sry...


Ezt még régebben láttam a fórumunkban, már akkoris tetszett...
Az önbizalom pedig megvolt...de fortunának ez nem tetszett
Hiéna-ZP

Pontszám: 8.26
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
819. hozzászólás - 2009.11.06. 20:38:34
Turkey biztos akarsz VÚ talira jönni...

Naggyal, mert a legesélyesebb voltam, csak nem jöött össze, ennyi.
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 1.82
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
820. hozzászólás - 2009.11.06. 20:41:40 (Válasz Yuurei #819 hozzászólására.)
Akarok háát, az majd meg kiderül hogy hazamenni hogy fogok...
Igen, a legesélyesebb voltál, nem jött össze. ennyi.
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.65
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!