Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kundi

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.11.26. 14:01:51
Most szombaton van találkozó, rengeteg dolog lehet azzal kapcsolatban HKK új kieg is van. Az lenne a furcsa nekem, ha ezzel a témával foglalkoznának most.
Dátum: 2009.11.23. 13:05:00
Én adtam el, bérletért 4 db-t kereken. Az az első bérlet volt V3-on valami 80 dukátért.

Az akkor bőven jó volt.
Dátum: 2009.11.20. 12:10:55
1 játékos vihet tárgyat több világban is?

Mintha olvastam volna valahol, hogy 1 játékos csak 1 világban vihet 1 karakterével, de most nem találom.
Dátum: 2009.11.19. 15:05:32
Kiabállással megvan a nyertes, csak a dukátokszámot kiabálod, aztán a szokásos x előszőr, x másodszor, senkitöbbet harmadszor és utána odamész Miklóshoz a szinpadhoz bediktálod a karakternevet és ő leenőrzi a listáján van-e elég dukát, és ha minden okés akkor felirja a papirra, hogy mit vittél mennyiért.
Dátum: 2009.11.19. 14:42:43
A sajtolás nagyon nagy hányad. Olyan a LE 30%-a szokott nekem lenni. (+1 max szakival) És arra ugye nem megy a VF. Azért nem annyi az annyi, hogy csak X-el több, nem kétszerese.

Alapvetően ha igy nézzük a térkapura miért is adja a fele TP-t? Csak egyik napról a másikra bekerült útólag, ha jól emlékszem. Nekem tetszett de akkor se értettem.
Dátum: 2009.11.19. 14:33:14
Tehát aki jó játékos, mert nyer portyákban LE-t, az fejlesztett vf-et, mert felismerte, hogy neki az jó fog tudni sok portyát nyerni továbbra is, mert jó játékos. Vagy aki fejlesztett vf-et az utána többet nyert portyát.

Ettől nem lettünk előrébb, szerintem.

Aki meg nem feljesztett az 6 szintel magasabbról magasabb tárgyakkal megveri azokat akik fejlesztettek.
Dátum: 2009.11.19. 14:22:29
Az egyszerűség kedvéért nézzük meg a másik 2 világot is, légyszives, ha már a Hatalom tornya reform igényének felméréséből (szerintem) ki lett hagyva.
Dátum: 2009.11.19. 13:23:57
Idézet: Miklós - 2009.11.19. 13:08:21
Idézet: Sun13 - 2009.11.18. 22:32:11
- Amennyi %-al kevesebb TP-t kapsz a vadászatból a VF miatt, kapjál annyival több %-al több TP-t a portyázásból.
Magyarázat: Ha azért fejlesztesz VF-et mert gyenge vagy, igazán nincs nagy hátrányod, mert amúgy sem vagy valami portya hero. Amint eléred azt a szintet amikor már mindenkit agyonversz, annyira megnő a VF miatt a portyából származó TP, hogy lassaban lépsz szintet ha elfelejted a VF-et és viszatérsz a normális fejlődési pályára. Természetesen úgy kell belőni a %-at, hogy ez valóban megvalósuljon. Tehát ha 25 csatából 23-at felfele ütve megnyersz, biztosan több TP-t kapj érte mint amennyivel kevesebbet kapsz az 50 vadászatból, illetve amíg gyenge vagy addig biztosan megérje VF-ezni, hogy a gyengéknek meglegyen a lehetősége.

Nagyon jó javaslat, felrakjuk majd ezt is a szavazási opciók közé.


Ez nagyon rossz, igy is rengetegen járnak 6-7 szintel magasabbról leütettni magukat, vagy éppen mert azt hiszik, hogy nyerhetnek.
Az sokat kompenzál. A leüttetés bőven rengeteg TP-t ad, ami VF nélkül máshoz menne. Szóval van beépitett kompenzáció. Egy ilyen kényszeritene, hogy ismételhető küldetésekért maxra lefelé üssek elég szidás megy azért is, hogy azt miért kell 6-7 szintel lefelé ütni, és akkor rengeteg igazán erős karakter is elkezdené.
Dátum: 2009.11.18. 19:54:12
Idézet: Ricardo - 2009.11.18. 19:45:07
Kundi:

Rengetegen csak a bajnokik miatt fejlesztették ki. Egyértelműen maradjon, ahogy van. Ezzel bárki szerezhet bajnokit, ha jól játszik mellé.


Aki most fejleszti ki a VF-et annak valami esélye bajnokit nyerni? Kb annyi, mint 5-ös lottót.


Erre kérdéssel felelnék, ha nem fejleszti ki akkor mennyi esélye van?
Ill hangsúlyos az, hogy jól kell játszani.
Dátum: 2009.11.18. 19:40:06
Aki nem vette észre aznap amikor bekerült a VF, hogy kelleni fog a bajnoki viadalhoz, az nem ezt a játékot játsza. (természetesen enm a fölső 1-2 kategória)

Rengetegen csak a bajnokik miatt fejlesztették ki. Egyértelműen maradjon, ahogy van. Ezzel bárki szerezhet bajnokit, ha jól játszik mellé.

Nekem maxos VFem van természetesen, 2 karimmal összesen 12 bajnoki medállal. Itt nem úgy kell elképzelni, hogy nincs senki más a légüres térben, csak nem VFes sima emberek ellen megyek, hanem ugyanúgy vérpró VFező arcokkal kell megküzdeni.
Dátum: 2009.11.18. 14:04:18
Ja, nem azt fogom venni mert jött más, ami jobban tetszik. Ezt vártam, ha nem jött volna semmi más értelmes. Csak arra reagáltam, hogy szerinted csak 1 napja tudjuk, hogy lesz.

És a bajnoki viadalok irreálisan nagy szintkorlát kiküszöbölése miatt akartam. Erősebb már nem lehetek időtlen idők óta 51 es VFfel nyomom, csak biztosabban akartam volna hozni a medálokat.
Dátum: 2009.11.18. 09:32:18
Idézet: Jeriko - 2009.11.18. 09:19:11

Azért azt kcisit túlzásnak tartom, hogy erre a tárgyra készülsz 1 teljes éve, tekintve hogy egy napja derült ki, hogy egyáltalán szerepelni fog az aukción.

Márpedi tudta minenki hogy lesz, mert sima aukción nem volt és elöző talin volt, de ha nem is így lenne, Joker van, amivel lehet ezt kérni, mert már szerepelt tárgy. Jómagam V3-as bérletes arc vagyok és én is erre vártam.

És megint hangsúlyozom, hogy nem a tárgy erős, hanem a VF-erős, ami eddig is lehetőség volt, csak most lehet trükközni vele hogy lesz is meg nem is.
Dátum: 2009.11.17. 17:28:08
Mindegy te más környezetben vagy, ott lehet nem mindenki maxos visszafogottas, ott elméletileg jó lehetsz vele. De ott is a plusszba hozzáadott vf-el leszel jobb, ami ad LE/TP-t nem az inspirátorral

Én csak maxos vfes állatok között lavírozok. Ott nem segitene csak a folyamatos bajnoki nyeréseket könnyítené meg, mert irreálisan nagyok már a szintkülönbségek 1 kategorián belül. (Talán most a 10 bajnokival zsinórban én vagyok a legtöbb zsinórban nyerős, ahhoz már kell ügyeskedni rendesen.)

Hosszútávon viadal szempontból a +1% állatelfogás azért jobb.
Dátum: 2009.11.17. 16:53:30
Az inspirátor nem olyan erős, nem ad LE/TP-t.

Most ha 10k-val többet szerzel másnál akkor mi van? TP-t is kapsz hozzá. Viadalban nem fogsz tudni vele lenyomni valakit akit eddig nem tudtál, mert nem leszel vele 1 kategoriában. Amúgy meg valakit lehagysz X szinttel akkor le fogod tudni nyomni, mint ahogy eddig is, mivel a kereskedelemnek van maximuma.

A tápsága abban rejlik, hogy nem leszel vele a bajnoki kategoria alsó részében mert több szintet tudsz lépni 1 hónap alatt. És a 5-6-7 szintes kategóriákban is jó eséllyel indulsz.

a +1% lényelfogás, na az táp.
Dátum: 2009.11.13. 16:03:52
Na az volt nekik az előnyük.

Mi meg nem 5k ért szerezzük meg a tornyot, ez oké, de legalább akkor annyi ideig birtokolhassuk 10 szeres büntetés nélkül!
Dátum: 2009.11.13. 14:29:57
Nana. Ez igy nem teljesne igaz. Mert ott működik rendesen. Azért mert V1 torz oké változtatni kell. Legyen változtatva. De miért is kell akkor figyelmen kívűl hagyni a többi világot?!

A HT ugyanakkor került be V2 re is mostanra már az az 1-2 honap amivel késöbb indult a világ az most már semmi. V1 2 honappal ezelötti állapotához képest is sehol sincs a torzulás.

Továbbra is azt mondom hogy ez így nem jó, legyen valamennyi nap, ami után számit. Mintahogy a imsételhető küldetéseknél is volt ott is mindneki mondta előre hogy nem mőködik abban a formában, azátn ott az 50 küldi lett bevezetve.
Dátum: 2009.11.13. 14:07:52
Miért csak V1-t nézzük?????

Többi világon még nyitott teljesen a torony téma, ott az lesz hogy akikk eddig birtokolták mondjuk 30-40 napot ingyen a jövőhöz képest ingyen, azokhoz képest az újjak már rögtön irdatlan összegekért birtokolják! Ez nem relativ előny, hanem abszolut.

Valami limit akkor is kéne.
Dátum: 2009.11.13. 10:00:09
Mondjuk, hogy össz 50 vagy akkor 80nap birtoklás után nő csak a birtoklás okozta bünti, az talán V4-et se zavarja.

Mert ha első naptól nő a költség akkor megintcsak nem azoknak kedvez akik be akarnak szállni, mert nekik még van más épületük, plusszban ehhez nincs fele, vagy éppen ötöd akkora kapacitásuk se. Első birtoklás után már 10X annyi költségük legyen birtoklásos költségnövekedés, mint azoknak akik eddig széttápolták magukat a toronyból.

Tehát a lényeg, hogy ez ami jelenleg a szavazat alapján 10X es bünti, ez X nap összbirtoklás után legyen csak, hogy mások az ujjak is széttápolhassák magukat.
Dátum: 2009.11.12. 18:57:45
De azért remélem olyan lesz, hogy X nap birtoklás után nő a birtoklás okozta plusszköltség. pl 50-100, addig ne legyen már szorzó.

Mert elég tré, hogy vannak szövik akik 100 vagy több napig bortokolják már, mi meg 3-4 hét mulvára tervezzük, hogy átvesszük, mi rögtön szivjunk.
Dátum: 2009.10.22. 16:04:59
Ez bizony így van. Mert akkor kaparna mindneki mint állat, hogy leölje, hogy optimális legyen, ne vesszen időt.
Míg így pufferral, kb úgy néz ki, hogy mikor is kell leüttetés? ja most, akkor megyek is entitásra. Persze 15% alá már a nagy epikus ver, nehogy csp-t bukjak. Köszi a kisírást!
Oldal: 1234567891011