Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

szerintem mennek itt a privátos susmus tanácsok...fűalatt...zárt szinfalak mögött...amig a porondon fellépnek a mutatványosok a páholyban sorsokról irányokról dönthetnek a benfentesek...

báár engem ez nem zavar...felőlem lehetne ilyen szerver is...de jómagam azthiszem nem tenném tiszteletemet rajta...lehet látni a vitákból amikor bizonyos dolgok megosztják a játékosállományt hogy hova vezethetne egy iylen dolog...káoszt szülne csak egy ilyen szerver...szerintem...

vannak akiknek szava nagyobb súllyal nyom a latba de nemfeltétlen jó ez így hisz csak a scriptes dologból mekkora botrány lett és ott sok köztiszteletben álló felhasználóról derült ki hogy nyakig kulimászos...
szerintem a VU egyik nagy hibája hogy túl nagy beleszóllása van a játékosoknak a dolgokba...ileltve ez így nemteljesen igaz...túl nagy beleszólása van egy szűk játékosi körnek...

csak tudjátok ahogy a mondás is tartja minden szentnek magafelé húz a keze...vagy valami ilyesmi...
Dátum: 2010.03.27. 12:17:29
de mé kéne kötelezővé tenni? ha szünet kell menj el a kombába azt csókolom...

hagy én döntsemmár el mikor van úgy hogy van kedvem jáccani és mikor nincs ne pedig egy kötelező rátát kelljen figyelnem...
Dátum: 2010.03.27. 11:33:56
én majd félévet hagytam ki...de most ittvagyok...ezidő alatt nem csináltam semmit a karimmal...pedig entitánst üthettem volna vagy dukátolhattam volna...de nemtettem...és mindezek ellenére ott folytatom most ahol abbaghagytam...

és még így is hogy nem csináltam semmit örülök hogy ígydöntöttem mert ezen idő alatt kicsit megszaporodtak legalább a játékosok a szintem körül...

ha nincs időd ne játsz...de attol mer te alszol a föld forog tovább...
Dátum: 2010.03.26. 17:19:45
a Topik tanulsága eddig nekem ez...jáccá kiskapuzva úgyse lessz semmi baj...vagy jácc tisztességesen és 50 őskőért te is megkapod azt amit más ingyne használt eddig illegálisan...

szóval én az ecceri ember én fizessek azé mert a tisztelt vezérkar túl gyenge ahoz hogy pár csalót megbüntessen...

egy faszt fogok én fizetni...pláne nem 50 őskövet...

pénzorientáltság van az oké...de hogy ez már a tisztességet is felülírja...nah ezt nemhittem volna...illetve aszittem hogy itt nem...
Dátum: 2010.03.26. 10:06:49
az van hogy Miklósékat zsebrevágták páran...nekik mindent lehet ők a főhangadók ők ráérnek több órákat átmagyarázni a forumon a karakterüket is már rég kezdték és talira is járnak...így számukra a szabályok igen rugalmasok...ha meg vaj van a fülük mögött akkor olyna hogy beismerés és elszéágyellés áhhh ugyanmár helyette fenyegetés a játék abbahagyásával az megy...

kicsit szánalomszag terjeng itt a levegőben szó se róla...

én aztmondom ha a Beho szembe köpi a saját elveit és engedélyezi ezt az egészet akkor mostmár azt tegye méltányos áron vagy akár ingyen is...mer az hogy követ kérnek valami oylanért ami tervbe se volt véve hogy kell a játékba csak ahoz puhányok voltak hogy megállitsák a scriptflesset az nemjárja...

mérfizessen átlag user azé amit mások ingyen csinálnak büntetlenül? ráadásul úgy hogy a szabály tiltja...

eccerű favágó gyerek vagyok...amit elértem a karimmal azt magamnak és a beleölt időmnek köszönhetem...de ne nézzenek fejős tehénnek mer az nem vok...
Dátum: 2010.03.25. 13:21:37
jómagam nem szándékozok egy iylen dolgoért 50 követ kiadni...persze más lehet hogy igen...de szeretném jelezni hogy én nem...
Dátum: 2010.03.25. 12:40:02
érdekesnek érdekes...de úgyanúgy ahogy a v4en úgy azthiszem itt sem teszem tiszteletem...nekem van egy karim és az dosztelég...nincs időm se energiám arra hogy feltápoljak egy karit ami valszeg sokkal jobb lenne mint a mostani de pont ezé majd 2 év munkáját köépném szembe ha megtenném...

szal igazán csábító és bevallom ősszefutott a nyál a számban olvasva eme dolgot...ugyanakkor úgyvélem hogy áhhh...nincs nekem erre igazán olyan hejjdenagy igényem...

de jómóka...biztos sokan menni fognak =)
Dátum: 2010.03.16. 12:19:15
egy fecske nem cisnál tavaszt...az hogy lessz még egy ősköves cucc is a játékban illetve az aukcióbvan az csak annak fogja megérni akinek olyanok az anyagi körülményei hogy áldozhat rá...a nagytöbbség ettöl függetlenül ugyanúgy kivan csapva a lehetősgekből...ha már az olyna tárgyakért is 300 dukátot tolnak ami egy tulajdonságot növel akkor nemhiszem hogy egy ősköves motyó fletudná kavarni az állóvizet...

nekem van pár dukátom és igazából azon kívül hogy a ékszereimet beváltom rájuk más hasznom nicns is belőlük...talán ha eladhatnám lééért vagy mittomén 10 dukátonként 1 őskövet kapnék akkor már úgygondolnám hogy oké nicns az aukcióban eséylem de legalább a dukátjaimat se kell feltétlen a hajamra kennem...
Dátum: 2010.03.14. 17:52:42
voltak itt már sokkal komoylabb problémák és biztos vagyok benne bárhol lenne ilyen fennakadás nem foglakoznának ennyire az üzemeltetők hogy megpróbálják a sok csalódott usert kárpótolni...

aki pedig törléssel meg abbahgyással fenyeget azoknak tiszta szívből kívánom hoyg ne csináljanak segget a szájukból és hagyják abba...

maroktartó népség...pofám leszakad...

természetesen megértem azokat akiknek ilyen 40 000 léé szállt el emiatt mer azmár nem kispénz...de érdekes hogy csak az újoncok azok akik a seggüket verve elégedetlenkdnek...nonszensz...ne jáccatok...ott áll valki a fejtek mellett egy stukerral és aztmondja jáccá mer most betges a rendszer és könnyen ráfargahatsz? nemhiszem...

a párezer forintja után meg sneki ne higgye hogy főrészvényes lessz bárhol is...há nahh...
Dátum: 2010.03.12. 16:59:30
erre már Kanna izé Panna is célzott hogy miattam történt a tegnapi kis intermezzo...de biztosíthatlak titeket kedves felebarátaim ez csak amolyan szóbeszéd =) bááár...kitudja...

amugy jah ideges voltam többhónapnyi kihagyás után visszaosonok azt baaam beüt a krach...és tudjátok milyen az amikor csinálnátok valamit de rajtatok kívülálló okok miatt nemtudjátok...szal morcos voltam és szentségeltem is a vereség miatt de párezer léért azé mégse volna tőlem illendő(és mástól se) ha rajcsúrozna =)

viszont sajnos ami érezhető változás hogy laggosabb a rendszer néha kicsit elveszti magát amikor frissítek...de ez gondolom inkább az uj designek és a túlzott terhelésnek mintsem a tegnapi kimaradásnak köszönhető...
Dátum: 2010.03.12. 16:32:32
rosszpéz nem vész el...csak néha kicsit elkallódik =)

jómagam is megúsztam egyébként a leállást mindenféle komplikációk nélkül illetve ez a vereség az ami árnyékot vetett az arcomra...de aránylag jónapom volt játéktecnikailag így én örültem annak is hogy nem lett semmi komoly adatforrás kiszakadás meg totális összeomlás...és nem kellett mindent visszaállitani egynappal elötti állapotokra...
Dátum: 2010.03.12. 16:21:04
engem meg lehúztak 6000 léével...azt akkro mivan?...visszaírják mer méne? ugyanmár...azé ne legyetek telhetetlenek...

ezt a tartom a markom mindenért mentalitást annyira nem szeretem...tán csak az ujjal mutogatok másokra az ami ennyire feltud még néha bosszantani...tudom tudom...ne szóljak bele...

de most ezt jólesett leírnom...
Dátum: 2010.03.10. 12:46:15
áhhh Vorián bizony mondom tenéked ki az irgalmasság és jóakarat nevében megsegíti felebarátait azt az Úr sosem hagyja magára a kétség óráiban sem...

ezérthát ha bármikor úgyérzed szíveden a csüggedés lelkedben pedig a kiláétástalnság vesz erőt ne feledd hogy Isten téged is szeret s míg útját követed nem leszel egyedül a sötétség óráiban sem =)
Dátum: 2010.03.10. 11:57:22
azé az megnyugtat hogy bár nem szólt hozzám senki valami bátor és biztosan nagyon tisztességes amolyan szemtől szemben a frankót megmondó emberke lepontozott =)

ennek azé örülök kedves felebarátaim mert ez azt jelenti vannak akikből még érzéseket váltok ki...még ha nem is pozitívat...

de azé ki kardot ránt ellenem az igazán elémállhatna nemcsak a hátamögött fintoroghatna...

noh mind1 nem veszem ám magamra...báár valami "szevasz barom" vagy "isten hozott...de az ördög vigyen" esetleg "kívül tágasabb" beszólást elbírtam volna viselni...

semmi gond semmi gond...szeretek ám mindenkit...igen még téged is kedves lepontozós barátom =) kívánom neked mindazt ami megfordult a fejedben amikor megláttál...

Edit: Hujuj kezdődik megint =( mér bántotok?
Dátum: 2010.03.09. 19:56:39
ollé...eltüntem msot ittvok...jó az új dizájn bárm ég kissé szokatalan =)
Dátum: 2009.10.02. 16:13:25
kiestem az első csatában =( azé ezmár tudás he...akkora randoma volt az ellenfélnek mint Luke Skywalkernak amikor felrobbantotta a halálcsillagot...
Dátum: 2009.10.01. 09:41:31
szar így ajáték hogy lelett kalibrálv a varázslat az állatok meg a közelharc pedig meg lett erősítve...kompenzációt követelek...a varázslók de a magam nevében mindenképp...
Dátum: 2009.09.29. 14:37:08
áhhh...kritikusozok...tegnap bénítósoztam de nemtúljó...így is sok ppt igényel 37%es bénitással meg elszúrtam mer varázslónak álltam...szal a krtikusozással lehet többre jutok...egyelőre...addig meg újirányt szabok fejlődésemnek majd...

de igazából az a baj hogy lefosom...jelnleg csak azé és akkor jáccok amikor épp ráérek 300 cspből meg 70 ppből futja bőven kocajátékra...

de megmondom őszintén kemény a mezőny ha jobban rákattannék sokszor anyáznék...szal lelkibékém megóvása érdekében inkább visszábvettem magamból...így mindenki jóljár...bár most elkezdtem portyázgatni szal ellenségeim tábora is nőttön nő...lassan mehetek láthatatalnba =)

egyébkéntpedig elmondom mindnekinek hogy a küldetések nagyon jó dolgok...mást nemisnagyon tudok ehez hozzáfűzni igazándiból...

talán még annyit hogy a kvízkérdéseket énmár régóta beváltom okosba azzal is csak a fölös stressz van ha írogatsz...meg néha gondolkodni is fáj...szal megelégszem a felével és legalább nem frusztrál sömmi...
Dátum: 2009.09.28. 18:04:22
kívánni mindig lehet...de a kívánságok nem mindig teljesülnek...