Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.07. 13:09:09
nah ez sem feltétlen igaz a rajtam lévő 4 cuccból csak kettő ősköves ebböl 1 a pajzsom(viscrathia vagy mi) már kissé kezd elavulódni viszont a karakteremnek ez az első két cucca amiért őskövet adtam(másik a fényrobbanés)...én ezeknélkül is ha nem Csúcskategoriás karakterrel de igenis versenyképessel éldegéltem eddig is...ezidáig fokuszkristályokat veszegttem és azokat rakosgattam a sima cuccokkba...de mostmár úgyvoltam vele hogy ezek teccettek és megvttem...

királynőpáncélját se fogok venni mer lehet hogy jó lehet hogy ütős nem teccik a képe és pár szint múlva már majd cserélhetem úgyis...

tehát aki abban látja a túlélése zálogát hogy foylton őskövezik nos az necsodálkozzon hogyha a fejlesztők lehetőséget biztosítanak neki a költekezésre =)
Dátum: 2009.04.07. 13:00:31
Blash...nem kell midnent megvenni amit elédtesznek ősköért... hidd el akkor minimális ráfordításból is kijössz...én nemrég vettem 60 követ(ebböl 30at kiégett őskö tett hozzá) ebböl vettem egy fényrobbanást vagy mit bele egy gyöngyöt meg vettem egy vortexsmaragdot és még mindig van 25 kiégettem mer vettem tesztcélból egy 2 őskőbe kerülő töltőt is...(akartam kőkardot is de végül a sima adamntium buzogány mellett döntöttem( a +4 támadása védekzése és ereje miatt)

a dolgok léynege azon van hogy aki spórolni akar az tud spórolni aki meg persze midnent megvesz az necsodálkozzon ha feltünik neki hogy huhuuuu sok pénz megy a gamera =)
Dátum: 2009.04.07. 12:56:00
miylen jó hogy itt sem a semmitmondás és az offolás megy...huhuhu...

Drakin meg nem legendás fazon csak egy lecsúszott Galettki volt...ezen én külön jót kacagtam mer amikor meg kellett találnom aszittem hogy ő valmi nagyforma de csak egy kivénhedt vén ipse volt akit a karakterem se nagyon tisztelt a legendában olvasva legalábbis =)
Dátum: 2009.04.07. 12:53:23
háde mihh ez így tényleg azvan...lehet hogy a különböző változások alapvetően valmikor majd azoknak is jólesz akik nem tartanak ott de viszont azé azon jólenne elgondolkodni hogyha mindig midnent a felsőház szája íze szeritn alkítunk akkor mikor lesz egy régebben kezdő karakternek eséyle majd őket utolérni?

ugyanis a legtöbb esetben a számukra aktuálisan problémás dolgokat akarják reformáltatni ami dolgokon ők már túlvannak az nemizgatja őket és ha valki erre kérne reformálást akkor lehülyézik meg lepöfögik pontozzák...

szerintemmeg igenis hogy nem az kell ide hogy fent könnyebb legyen haladni hanem a dolgok előrehaldtával épphogy nehzedjenk a dolgok hogy a később kezdő játékosok is odaérjenk és esélylel hozzák be hátrányukat...mert pl leeht hogy msot sokemebrt zavar ez az 5 hónapos dolog fent mer össze vissza kilépkedtek de ettöl függetlenül lehet sok alcsonyabb szinten láévő kari ha megkapná ezt a 5 hónapos küldit már egyből teljesíthetné csak azé mer ők nemlépkedtek sehova pár akadémipont és vagy egyébb dolgok okán...

még azzal se volna baj hogy kedveznek a felsőháznak mer az vitathattaln tény hogy ők a törzsjátékosok illetve az elsőgenerációsok de az hogyha nemkapják meg amit akrnak rögtön lázonganak szerintem az nempálya...
Dátum: 2009.04.07. 12:19:32
újabb móka a tömeget elhagyó élmezőnynek? =)

az ötlet amugy teccetős és vannak benne lehetőségek de szerintem ha a vezetőség megfogad egy tanácsot elkezd gondolkodni oylan irányú fejlesztésen ami nem konkrétan a játékrészben lenne hanem egy amoylan játék a játékban

pl egy Fiktív Fantasy városka...és akkor ez azé jó mer ezzel nem kell később utolag csinálni semmit csak eccer jól összerakni és sokszáz játékosnak nyujtana élvezhető kikapcsolódást...valamint egy effajta fejlesztés érték és időtálló is lenne...

mást nemnagyon tudok mondani =)

a dolgok hátránya ezzel az Npcéssel az volna szerintem hogy nem lenne időtálló...bevezetnék pár hétig esetleg hónapokig lekötné az emberket utána megint valmi újat akarnának...

egyébként a Fertőzést se tudjuk még hogy mi lesz de szerintem az is valami hordásdi dolgot fog kihoznni végül...
Dátum: 2009.04.07. 12:09:10
nincs az árakkal semmi baj ez a 30 őskő egy egy komoylabb cuccért nagyon is felhasználóbarát ár...a fokuszkristály árfelezése nagyon jó húzás volt...egy iylet az állatok cuccainál is belehtne jáccani...majd

ami viszont lehet hogy hasznosabb volna ha pl ritkábban lennének ősköves motyók vagy ritkásítanák az új cuccok bekerülését(tehát nem szintenként) így az embernek megmarad az az érzése hogy húúú ez dejó fegyver vagy páncél....csak az a baj hogy ami msot jó az 2 szint múlva eléggé elértéktelendik...vagy oylat is lehetne hogyha mittomén ősköves tárgyat adunk vissza a lélekufárnak akkor bizonyos őskövet is kapunk az arany mellé...nem sokat de pl egy fokuszkristáylravaló visszajönne az ember máris aztmondaná hogy...huhuuu...dejóezígy =)

szeretném ha a Gigantosz karma kapna bizonyos % kritikus sebzést is(szerintem a fegyver neve és képességei igazolhatnák ezt a képességet) ráadásul eme motyó ősköves is és bár engem a 40 erő is csábít a karom után jönnek a Tridentek melyek midnegyike ad kritikus sebzést...dején karmot szertnék venni =) tehát megoldható volna aGigantisz karmának néminemű felértékelése kritikus sebzség hozzáadása álltal?
Dátum: 2009.04.07. 11:48:42
amikor megmajd az apró léynekre vadásznak a népek visszaüt a nagy szerncse...legalábis nekem a hatalmasos 2 nap alatt meglett az apróssal megmár 4 napja tökölődök...sejhajj a Végzetúrak élete nem csak játék és mese...
Dátum: 2009.04.07. 11:27:47
hey ez inkább csak abbéli reménykedésem kifejezése hogy remélem Awenhai jussas a mennyeknek kiráylsága és nem a pokol fenektelen bugyrai lesz...merugye ha az Úr szólitja magához akkor az sokkal jobb mintha a Patás =)

sajnálom ha mások ebben is támadó szándékot látnak de ne induljunkmárki mindig abbol hogy én enynire rosszindulatú akarok lenni mindenkivel...
én erröl se tudtam viszont nem egy kakukktojásos kérdés kering a rednszerben de akkor gondolom azokra vérdijvan kitűzve =)

még annyit szeretnék kérni tőled Cirip hogy írjámár nekm egy kérdést én meg majd azt kiküldöm értékelésre...meglátjuk hogy azt elfogadják-e hisz ha valki akkor te tudod elvileg hogy miylen a jó kérdés...szóval ha ezt megtennéd akkor rendkívül hálás lennék =)
rám is tessék reagálni már =)

há nekm is van problémám pl az hogy az én kérdésem rosszul lett feltéve(állitolag) pedig nemnagyon tudom hogy tudnék máshogy rákérdezni arra hogy melyik a Kakukktojás ha nem úgy hogy "melyik a Kakukktojás"...aztán lehet én vok megint túl eccerű...

pl eme feladványban lehet azé kakukktojás a tányér mer az nem evőeszköz vagy mert az nem fém esetleg mérete színe satöbbi tehát totál értelems a kérdés azé írtam tányért hogy mégis legyen benne egy ksi gondolkodnivaló mert írhattam volna azt is hogy utazótáska dejazmeg túl együgyű lett volna...
Sértő ez az Érem Bélára névzve ki másodikhonalapítőnk és kővárépítő királyunk volt...bezzeg ha pl Dobzse Lacika volna rajta mennyivel jobb lenne...igaz akkor már nemhívhatnánk Bezzeg Béla éremnek a dolgokat...

azt Kocos itt nem létezik ezen a forumon olyan hogy duplapost? ahonnan én jövök ott léteznek szabályok és törvények...ez a kis 4 egymásutáni írásod 3 warnt érne arrafele =) ezt csak mint érdekesség említettem...

nahde van itt még más is...

Melyik a Kakkuktojás?

kanál
tányér
kés
villa


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

ezt a minap inditottam gondoltam ha bizonyos IQ tesztekbe belefér akkor csak elfogadják itt is...tévedtem...természetesen nem volt esélyem újraírni a kérdést...ejj...kutyabetyármindenségit...

Blozzbang fölöslegesen teszed föl ezt akérdést mer ha valmi hát ez tényleg speciális kérdés kategoria és úgyfogják visszadobni hogy ihaj =)
Dátum: 2009.04.07. 10:28:31
nagyon jólmondod Otoaak és bár nemvagyunk fegyvertársak most mégis véleményközösséget kell vállalnom veled mert igen jól rátapintottál a dolgok lényegére...még akkor is ha lepontoznak...

tényleg mindig uyganazok elégedetlenkednek...a jólét a bőség tunyává és követelőzővé tette a felsőházat...és rendkívüli dölyfükben már azt sem tudjáák kinek is tartoznak köszönettel...

nemeccer fordult már elő hogy indokolatlan kérést teljesítve Miklós a követleőzők javára döntött több esetben...csak ugye aki a kisujját adja annak a karja is kéne...és a legnagyobb röhej hogy midnezt iylen pipogya álszent fennkölt módon probálják indokolni hogy mé hőzöngenek...igazzságérzet...áhhhh...lol...nah mind1...

gondolom ha pl a 30-40 szintűek idejönnének szavazni hogy a döntetlenes küldiben cska 1-2 döntetlent kéne csinálni ugyanazon mag hurrogna a leghangosabban akik most az 5 hónapot sokkalják és akarják rövidíteni...

Ui: Szeretném kérni ha a Gigantosz Karma nevű fegyver adna bizonyos százalékot a kritikus sebzésre...mivel 30 őskőbe kerül úgygondolom igazán megáérdemel még pár százalék kritikust...máér ha megoldható xD ha nem az se baj de biztos többen vennék =)

Edit:

semmi gond Otoaak megértelek nekm sem állt szándékomban bratyizni veled azé mer eccer véletlen most írtál egy nekm teccő hozzászólást de mivel korrekt ember vagyok megveregttem a vállad...sajnálom ha túlnagyot csaptam volna rá és most kicsit sajog =)
Dátum: 2009.04.07. 09:46:54
Awenhai eme kérésed eccerűen rosszindulatú és hát nonszensz is...

engem ugyanúgy sértegttek és provokáltak...szóval kérlek fogdbe a szád...

én semmivel nem léptem még át azon határt amit userként nemszabad az hogy viselekdésem meg zavar hát az maradjon cska a te bajod...voltammár kitiltva 3 hónap alatt volt időm átnézni és megszokni hogy hogyan is viselkednek egyesek másokkal és úgyvélem én még bőven benne vagyok azon kategoriában aki el lehet fogadni...már csak azért is mert azé engem is provokálnak sértegetnek én mégse vinnyogok a vezetőknek hogy tiltsák ki őket...

Javaslom neked Drága Awenhai a felnőtt viselkedést és az érett gondolkodást...

az Úr szólitsa magához lelkedet gyermekem =)

véleményem a játékról továbbra is pozitív egyedül ezek a dolgok zavarnak ahogy az idősebb játékosok(régebb regelésűek) úgytesznek mitnha ők élet és halál urai volnának itt de ha valki visszakoppant az orrukra már egyből bannoltatni akarják...ez nevetséges...legalább tűrjétekmár ha valki a ti stiluotokban reagál vissza...a sok lepontozást már nem is említem háde az is gyerekes...

Mindazonálltal szertek forumozni metrtbár agresszívan léptek föl ellenem anynira nem vagytok kemények hogy holmi felületes felszini karcolásokon kívül mást is tudjatok csinálni =)
Dátum: 2009.04.06. 20:43:20
kezd eluralkodni rajtam a fertőzés ez tény (már 64%) te viszont idióta maradsz egy életre Zokni...hihi...

megaztán az hogy te szarul fejelsztetted a karakteredet és egy iylen ötlettel probálnád kompenzálni a bénázásod szal ettöl függetlenül vannak akik nem szurták el annyira hogy nekik ilyenre igényük legyen...

megnézném a karakteredet is Zokni ha volnál oylan kedves megmondani hol található...
Dátum: 2009.04.06. 18:36:57
nemhiszem hogy olyan orbitális lenne arrafele a taposás(az élmezőnyben) hogy így magukhozkéne verniük a cspiket...igen ez a fejlesztés is pontosan a nagyszinten unatkozóknak készült hogy ugyan neunatkozzanakmár annyira...

de olyat pl lehetne hogy necsak a nagyok járjanak jól hogy minden licitkor lenne 1 tárgy ami kifejzetten mondjuk úgy a 24 és 34 közötti szintűeknek lenne kitéve és lenne egy 34-44ig a maradék többin meg veszekedjenek odafönt...

bár lehet ebben csak szerintem van ráció nahde ha így is van az se baj mert bizony mondom tinéktek én is elkezdtem gyüjtögetni és már van 3 aranydukátom úgyszámolom kb 2032re meg is lesz az első licites tárgyam...juhejj =)
Quint ez így még rendben is volna csak az a baj hogy alapvetően a feltett kvízek nagyrészére(szerintem olyan 80-90%) ra lehet választ találni Google barátunk segítségével...ám ennek ellenére láthatod hogy a probléma továbbra is fennáll...

az a baj hogy mondom elfog ez a dolog mérgesedni a túlzott ellenőrzés és szigor okán...teljesen összezavarja az embereket és végül már valóban idétlen dolgok fognak előkerülni...

jómagam például törekedek magyarországgal kapcsoaltos kérdések feltevésére ami hozzánk a kulturánkhoz és a szellemiségünkhöz köthető mert úgyvélem magyar emberként a magyarsággal kapcsolatos kérdések mind ottvannak az alapvető műveltség szekcióban...

nahdehát az hogy jó a kérdés még nem elég...lehet hogy valki aztmondja áhh iylen már volt vagy az hogy áhhh fölösleges(mer nehéz) esetleg áhhh ez egy teljesen együgyű kérdés(mer könnyű)

a nagyobb baj az az hogy ha rosszkérdést teszel fel egyre gyakrabban nemtudod újrafoglamazni mer úgyutasítják el hogy nemkapod meg a kérdés újraírás lehetőségét...
azé a helyesírás fontos(a kvízban mindneképp) tehát azmég a normálisabb ha tényleg valós hiba van a kérdésben vagy a válaszban és visszadobják...

azmeg hogy lexikális tudás és vagy speciális satöbbi...nos ez igaz hogy valóban ezt embere válogatja hogy kinek mi tartozik abba a kategoriába...

mondj egy példát hogy melyik volt azon kérdésed amit legutoljára visszadobtak és akkor már majd biztos több információt és vagy jótanácsot kaphatsz
Dátum: 2009.04.06. 13:51:27
nemtom látode a villámot a felhőcskémben...ez a külömbség kettőnk között...és igen...én büszke vagyok rá hogy közellenség lehetek mert magamért lettem az és biztos lehetnék kedvenc vagy akármi mer csak annyit kéne kérnem hogy szólok a klántársaimnak és a hverjaimnak hogy pontozzatokmárföl hey...de nekem nem kell puncsolt módon összetarhált megbecsülés...

az ötleted meg szar...és tudom ez most megfog lepni téged de képzeld el ez úgyműködik hogy A játékos ír egy ötletet(pl most te voltál A) erre B reakciózik és véleményezi A ötletét(ez voltam most én)

de ha neked az kell a lelkibékédhez hogy egy népszerű tag szólja le az olcsó 2 forintot nemérő kis ötletedet akkor remélem jön egy iylen is...

az ötleted továbbra is egy nonszensz degenerált pipogya agymenés...

aztán megmég annyit hogy nem vall túlzottan kifinomult belső értékekre és fejlett intelligenciára hogy abbol akarod megállapítani hogy nekem milyen a magánéletem hogy elolvastad egy postomat...mégha igazad is lenne akkorse volna hozzá semmi közöd...de megnyugtatlak van barátnőm...akit nagyon szeretek és ő is szeret engem...

te viszont egy megkeseredett kis életképtelen egyed lehetsz ha iylen tulzott érzelmi reakciókat váltott ki belőled a postom elolvasása(igen ezmár tényleg Pszihologia)
Dátum: 2009.04.06. 13:26:42
Zoli...fogod toplistára klikkelsz megkeresed azt a rendzserezési formát ahol ottvan hogy hanyas állata van a kariknak...kikeresed a szintedet és elkezdesz lapozgatni hidd el találni fogsz olyan karaktereket akiknek van kiszintű állata...

persze ez a lebeszélső dolog is egy megoldás de ha esetleg nem nagyon jelentkezik senki akkro vedd kezedbe a sorsod és probálkozz így...5-10 másodlagostámadás szakértelemmel már nagyeséyled van lecsapni valki állatát ha még biztosabbra akarsz menni akkro éjszaka probálkozz mer akkor már sok megtépázott karakter van és ezen kariknak az állataik is igencsak sérültek =)
Dátum: 2009.04.06. 13:06:13
kattintsrá hogy átveszed és hidd el jóváfogja írni =)