Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: NPC horda...
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
NPC horda...
1. hozzászólás - 2009.04.07. 12:11:10
Másik topicban pottyant ki Miklós tollából:

"
Ez a dilemma bármilyen pvp jellegű játékban megvan. Semmilyen reform nem fog ezen segíteni. Amit javasolni tudok: a fejlesztési listán van az NPC horda, ez lehetőséget fog adni a szövetségi háborúra is. Persze, itt az ellenfelek erejét mi állítjuk be, ha túl könnyű lesz, az lesz a gond, ha túl nehéz az (de majd igyekszünk).
"

Ötleletljünk, törpöljünk, hátha rámutatunk buktatókra/arányokra stb...
Pontszám: 6.71
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
2. hozzászólás - 2009.04.07. 12:17:42
ironi on:

Kell ilyen is olyan is. Kell olyan ami 3 nap alatt mócsingá veri a TGY-t, AL-t, EH-t, és olyan is akit a kicsik is tudnak farmolni. Legyenek azonos feltételek farmolja a top 10-et is annyi szövetség mint az átlagot, teremtsünk egyenlő feltételeket. Kiváncsian várom utánna lesznek e közöttük olyanok aki szerint keveset hoz egy háború ha nekik kell kifizetni nap mint nap, és változik e a tisztességes harcról alkotott véleményük, a másik oldalról nézve.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 9
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
3. hozzászólás - 2009.04.07. 12:18:42
Annó Tf-en Vlagyi volt hasonló próbálkozás, kinek statjai néhanapján "koriigálódtak", néhanapján a felszerelésén "dolgoztak" a kovácsok, és ha Miklós elfelejtette eldugni a karaktert, esetleg elmaradt a szokásos manuális fejlesztés, akkor élelmes játékosok kibelezték, és lándzsájuk hegyére tűzték a "verhetetlen" skalpját...

Ov-n Volt a bajnokok csarnoka vagy mi, ahova a szint legerősebbje beíródott mindig, és vele lehetett küzdeni… Igaz ott üstökösök voltak, nem pókok!

Végzeten is vicces feladat a koncepciót egyáltalán elképzelni, mert itt ugye vannak még a szövi háborúk is, valamint adott az élmezőny célponthiányos unatkozása is...

Bár igencsak aranyos lenne látni, hogy Sharpa felett megjelenik a semmiből pár NPC, akik 5-8 szinttel feljebbről néhanapján összecsomagolják
Pontszám: 6.17
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
4. hozzászólás - 2009.04.07. 12:19:32
újabb móka a tömeget elhagyó élmezőnynek? =)

az ötlet amugy teccetős és vannak benne lehetőségek de szerintem ha a vezetőség megfogad egy tanácsot elkezd gondolkodni oylan irányú fejlesztésen ami nem konkrétan a játékrészben lenne hanem egy amoylan játék a játékban

pl egy Fiktív Fantasy városka...és akkor ez azé jó mer ezzel nem kell később utolag csinálni semmit csak eccer jól összerakni és sokszáz játékosnak nyujtana élvezhető kikapcsolódást...valamint egy effajta fejlesztés érték és időtálló is lenne...

mást nemnagyon tudok mondani =)

a dolgok hátránya ezzel az Npcéssel az volna szerintem hogy nem lenne időtálló...bevezetnék pár hétig esetleg hónapokig lekötné az emberket utána megint valmi újat akarnának...

egyébként a Fertőzést se tudjuk még hogy mi lesz de szerintem az is valami hordásdi dolgot fog kihoznni végül...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
5. hozzászólás - 2009.04.07. 12:24:55
Ha lesznek NPC-k, akkor bele lehetne rakni ebbe a hordába egy két Legendás NPC-t is. Mint pl a Sárkányt, Drakint, meg hasonlókat.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
6. hozzászólás - 2009.04.07. 12:31:49 (Válasz Nari77 #5 hozzászólására.)
A Sárkány szájából feléd süvít egy tűzlehellet. Rohanás közben kitérsz előle, csak 392561 pontnyit sérültél. Az állataid 48753 életpontot sebződtek. SciFi az űrgárdista elájult. Szélvész a harci mén elájult.
Ájultan esel össze.


A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 392561 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát.

A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.04.07. 12:42:43-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9.29
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
7. hozzászólás - 2009.04.07. 12:35:58 (Válasz CaveMaN #6 hozzászólására.)
azt kifelejtetted hogy állataid 3925ÉP-t sérültek és mind elájultak
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
8. hozzászólás - 2009.04.07. 12:37:16 (Válasz CaveMaN #6 hozzászólására.)
"csak" Hehe

Arról már esett szó, hogy az NPC horda milyen bónuszokat kap?
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
9. hozzászólás - 2009.04.07. 12:37:51 (Válasz Mazlee #7 hozzászólására.)
Dehogy felejettem, ott van az is, mindkettő kidöglött.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
10. hozzászólás - 2009.04.07. 12:39:52 (Válasz CaveMaN #9 hozzászólására.)
ohh sorry

akkor esetleg új opció, hogy akkorát sebződtél hogy részleges emlékezetvesztést szenvedsz. minden szakérdelmed veszit 20 szintet
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
11. hozzászólás - 2009.04.07. 12:43:34
Annó volt TF-en valami brutal sebzesu alap lenyike ami bentmaradt valami teszt után... Na az volt ilyen vicces dolog szembejott es a 2-3k maxba belenyomott 32k sebzest ha jol emlekszem
Pontszám: 6.17
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
12. hozzászólás - 2009.04.07. 12:56:00
miylen jó hogy itt sem a semmitmondás és az offolás megy...huhuhu...

Drakin meg nem legendás fazon csak egy lecsúszott Galettki volt...ezen én külön jót kacagtam mer amikor meg kellett találnom aszittem hogy ő valmi nagyforma de csak egy kivénhedt vén ipse volt akit a karakterem se nagyon tisztelt a legendában olvasva legalábbis =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.60
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
13. hozzászólás - 2009.04.07. 13:16:17
Pár követelményt azért tisztázhatnánk, aminek meg kellene feleljen egy ilyen fejlesztés.
Amikre én gondoltam:

1. Mindenki számára legyen elérhető
2. Legyen benne kihívás a top karik számára is, de az átlagnak is legyen legyőzhető a horda.
3. Ne csak a játékosok támadják az NPC-t, de fordítva is történjen meg.
4. Az NPC-k támadásához is a portyapontokat kelljen használni.
5. Csak egy kiegészítő elem legyen, továbbra is maradjon elsődleges a játékosok közötti portya.
Pontszám: 9
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
14. hozzászólás - 2009.04.13. 19:35:19 (Válasz Birka #1 hozzászólására.)
Szerintem jó ötlet!
Pontszám: 5
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
15. hozzászólás - 2009.04.13. 20:25:42
És mi lessz ennek az NPC hordának a neve??
A hozzászólást Mpsith módosította 2009.04.14. 17:47:02-kor
Pontszám: 4.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
16. hozzászólás - 2009.04.13. 22:05:01 (Válasz Otoaak #2 hozzászólására.)
El sem tudod kepzelni mekkora orom lenne ez szamunkra! Legalabb lenne valami motivacio a jatek folytatasara, kizokkentene valami a jatekot a dog unalombol, amibe (szamomra) fulladt...

*Lenne cel, hogy van meg hova fejlodni, nem pedig annyi lenne, hogy most vajon a random nekem ad, vagy elvesz tolem nemi LE es TP-t.
Vegre lehetne szervezkedni ujra, hogy erosebb szovetseget gyozhesunk le haboruban, pezsegne az elet!
A hozzászólást Balor módosította 2009.04.13. 22:08:20-kor
Pontszám: 5.86
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
17. hozzászólás - 2009.04.17. 13:28:02
A következő ötlet merült fel bennem. Az NPC klán lehetne nem is annyira Np. .

A játékosok jelentkezhetnének a tagjainak, valamilyen pontrendszer alapján létrehoznának egy karaktert. Ezekből az ál karakterekből állna össze az NPC klán egy háború erejéig. Ha vége a háborúnak a játékosok a nyert/veszített csatak alapján kapnának valamennyi Le-t, de nem ez az elsődleges. Inkább hogy mindenki kipróbálhatná milyen a topon vagy ép alacsony szinten.
Ezekkel karakterekkel persze csak a háborús ellenfélen lehetne portyázni és semmi mást (nincs vadászat, fejlesztés, de fixen van náluk valamennyi LE).
Pontszám: 5
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
18. hozzászólás - 2009.04.17. 14:29:29
Közben rájöttem a pontrendszer már meg is van. A játékos az első belépéskor kap a szintjének megfelelő Le-t és az első fél/egy órában elkölti karakter fejlesztésre.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
19. hozzászólás - 2009.04.18. 11:28:16
Átgondoltam ezt az NPC hordát, két dolgot nem kellene engedni, hogy szerezhessenek belőle a játékosok:

TP és LE

Viszont akkor mire lenne jó?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: NPC horda...
20. hozzászólás - 2009.04.18. 11:40:17
Mivel, ha jól tudom Kristály horda lesz e neve, lehetne kristályt szerezni tőlük.

Kristályokból meg lehetne készíteni kristálygömböket. (nem dragon ball XD )
Persze több lenne, és mindegyikhez 100 kristály kellene, vagy több.
Ilyen gömböket lehetne csinálni:

Mindent látó gömb: jelezné, ha valaki lekémlelne téged, valamint a toplistában is látnád ki láthatatlan, ki van katakombákban, kin van segítő kéz, védelem itala. (persze, mindezt a nélkül, hogy belépne bármelyik adatlapjára) Valamint azt is, hogy épp hány %-on van.

Mágusgömb: gyorsabb vp-regeneráció.

Csak ötlet
Pontszám: 5
Oldal: 12
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!