Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.26. 13:44:17
jahértemmár =) há jóvan én nem az árat néztem...a hatásfokra gondoltam...mármint az hogy az alapértékhez teszi hozzá vagy a zárójeleshez az a hatásfokát nemnöveli...elflejtettem hogy itt mindneki mindig számolgat...

Mortiboy te meg ha már okvetlen leakarsz oltani akkor ésszel tedd már(még csak nem is válaszoltál a kérdésemre) Csati neked meg köszi hogy válaszoltál...bevallom erre a lééspórolásra nem gondoltam...mea culpa
Dátum: 2009.04.26. 12:05:51
mi lenne a külömbség a kettő között?
Dátum: 2009.04.25. 20:04:49
5 naponta 5 új motyó(igaz ebböl csak 4 játékos cucc)...szal viszonylag gyorsan pörögnek a dolgok én úgykalkulálok hogy ha hamarabb nem is nyár végére már sanszos lehetek pár licitben...

de az a mostani felhozatal nem izgatott fel túlságosan egyedül frodó zsákja az ami megüti a táp kategoriát =)
Dátum: 2009.04.25. 18:27:03
jujuj kintvannak az új motyók...báár az első leozstás jobb volt asszem...innen nekm csak a ősköves zsákocska csillantotta fel a szemem a többi nemannyira...az erő köve kissé soványka azzal a 3 erővel...szerintem...nahde az ősköves cucc a jóóó....
Dátum: 2009.04.23. 14:46:43
jah én is rákell hogy feküdjek a spektrálisra...bár elötte a turbómat kéne majd fletolni 60ig...aztán 30asra belőni a fontosabb többi turbózandó szakit...deáhhh...statot is kéne venni...nahmeg néha új cuccokat...szóval mindig van mire költeni...
Dátum: 2009.04.23. 14:21:14
nem azzal van a baj hogy sokat speckózik mindneki...hanem azzal hogy ez őskőbe kerül...nem nagy taktikai előny ha van pénzed(mondjuk amugy igen) de áhhh most igazából tényleg akkora előnyt ad hoyg egy pénzesebb emberke jobban kitudja jáccani...és ha ez a specializáció pénzhez(őskőhöz) kötött akkor nem szabad hagyni lehetőséget visszaélésre (140enszer specialzálódok)...

szóval Kollektíve lekorlátozzák a váltás lehetőségét...ez is egy megoldása a dolgoknak...mostantól majd taktikázzon mindneki úgy hogy havonta max 2ccer tud váltani...ennyi...
Dátum: 2009.04.23. 13:31:29
a döntetlenes küldi kula...aki mást mond za hazudik...vagy már megcsinálta...jómagam eltettem azt a küldit későbbi időkre...majd max akkro lesz hozzá türelmem amikor már unom a játékot...de msot egyelőre jobban leköt annál mintsemhogy hetekig tökölődjek a döntetlennel...
Dátum: 2009.04.23. 13:28:55
mond el a viccet Otoaak had kacaghassunk...

amugypedig az ötlet továbbra is becsülendő hogy lehetőséget akarnak adni ennek ám bizony mondom tinéktek nem lennének annyian akik kihasználnák...amiatt a pár klánért meg fölös stresszelni...talán félévmúlva nagyobb lenne egy ilyenre az igény...márha még akkor is menni fog a játék =)

Szövetségi Névváltást akarok...felőlem annak is csinálhattok külön épületet...bár ahoz még az se kéne....
Dátum: 2009.04.23. 13:22:50
nem hátrányba hanem előnybe...az jár jobban aki 5 naponta vált...
Dátum: 2009.04.23. 13:11:32
hátez nonszensz...a szövetségi hordaváltás az elgondolkodtatja a vzetőséget de az hogy nevet válthasson egy horda azmég mindig nincs...

szerintem nyugodtan meglehet amugy csinálni ezt a hordaváltás szövetségi szinten dolgot...de erős a gyanum hogy egy sima néváltásdira nagyobb igény volna az eccerű emberek között...tehát ha lesz is iylen hogy lehet majd váltani...nemhiszem hogy túl sokan kihasználnák...midnestre a lehetőséget meglehet adni hogy aki akarja és van rá pénze az csinálja...
Dátum: 2009.04.23. 13:08:14
szerintem a specializációval lehetne még valamit bűvölni...az nembaj hogy lekorlátozzák a váltást de én a magamrészéről sokkalom érte azt a 10 követ...szal aztis nyugodtan leehtne 5re tenni(annyi talán még csak csak beleférne indokolt esetekben) és mivel csak eccer lehet váltani így az se lenne hogy mostmár feleannyi árért többször is válthat valki...de talán többen használnák ha az ára is felhasználóbarátibb volna...Világ Kispénzű Végzeturai egyesüljetek =)
Dátum: 2009.04.23. 12:16:07
jókaraktered van Viszok...mondjuk asszem te a Végzeturak Mestereiben vagy...szal ott nemcsoda hogy erősek a karik durvásan fejlődik a klánotok igen szépen kapjátok a bonuszokat az épületek után =)

de tényleg jó kis kari...kevesebb lééét zsákmányoltál mint én...mégis rámversz majdnem 200at szakértelemben
Dátum: 2009.04.23. 12:11:21
tudom snekit nem érdkel de ha már mutogatjuk akkor megmutatom én is =)

36os szintű vok...V1en

Legtöbb okozott sebzés: 301
Tulajdonságösszeg: 623
Szakértelemösszeg: 339
Teljesített küldetés: 64
Összes építés: 260.849
Zsákmányolt lélekenergia: 1.230.412
Elvesztett lélekenergia: 42.726
Helyes kvíz-válaszok: 3.300
Fertőzés: 67%

ez volt az első karakterem szerintem egész jó lett...egyedül kicsit a szakértelmeknél vesztem el de már ott is elkezdtem korrigálni a kimaradásaimat...
Dátum: 2009.04.23. 11:14:21
"A nagy sebzések ellen nem egyébként sem érne sokat 50-60 varázslat elnyelés. Így majd nem 1800-at sebződik a kari, csak 1750-et."

akkor miről beszélünk? ha nemsámítana oylan nagyon sokat akkor nyugodtan beleht vezetni...ezzel a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad...márha értitek hogy értem...

aztánpedig...

minden karakter ugyanarrol indul(1es szint 20as statok)...ugyanannyi eséyle van bárkinek jó karit csinálni...odafigyelés törődés idő és utánaolvasás...

szerintem aki béna az vállaja be hogy rommá ölik majd...és nenyujtsa a kezét hogyhát őt bántják az erősek...bakker oka van hogy préda lettél és az okot ne a játékban hanem magdban keressed...
Dátum: 2009.04.23. 10:45:57
jóvan Dalen legyen hát így ahogy mondod...máshogy csináltátok...

de akkor is csak a varázslatra alapozni egy karit...egy oylan játékban ahol csak 1 kör szól a varázsról meglehetősen nagy felelőtlenség(butaság)

léééspórolásként persze felfogható hisz egy varázsló karihoz csak 3 stat kell nagyon míg egy harcoshoz 4 tehát egy statnyi árat bespóroltatok de ennek az az ára hogy fizikálisan gyengébbek lettek a karaktereitek...de ezt tudtátok amikor ígydöntöttetek...

aztmeg ugye nem kell indokolnom hogy ha az állat eddig közelharcban elnyelt(mégse ríttak a rubinok) akkor a smaragdok is kifogják bírni azt a kis elnyelést...
Dátum: 2009.04.23. 10:29:20
de nem azé bukjátok a közelharcot mer nincs eséyletek...hanem mer szarul fejlesztettétek a karaktereteket...azt ezen nem kell most felháborodni...be kell ismerni hogy elkurtátok...

sok kemény zöld karit ismerek...ottvan pl kezdésnek mindjá Meszy...ő közelharcban is pofáncsattint bárkiket...és vannak még hozzáhasonló tökös emberkék...oké a zöld kicst jobban kötődik a varázsláshoz...de aki csak erre épitette a karakterét az necsodálkozzon ha majd böjtölnie kell emiatt...

szal kezdjetek el gyurni közelharcra is...és negyertek ezzel a fals habiszti dumával meg az önsajnáltatós demagóg maszlagotokkal hogy "ha az állat elnyeli a varázs egy részét akkor a smaragdoknak kampec" mer ez lol
Dátum: 2009.04.22. 23:12:00
legyen 10 őskő heylett 15-20 kiégett őskő azt jóvan azt előszedni nem egynap viszont egy hónap alatt összejönnne pár váltásravaló...bár nemtom...nekem is ez problémám mert nekm is váltanom kéne de nem telt le a hónap még...viszont az is biztos hogy 10 őskövet nem tapsolok ki ezért...
Dátum: 2009.04.22. 22:37:43
idomítsd be...valamikor el kell kezdeni...az állatoknak az alapszintje egyre nagyobb ahogy magasabb szinten fogod be...a beidomitási költségből látod mennyire lehet fullos...minnél több annál jobb...

viszont ha nem teccik a Bíbor mösze mer valmi jobban kinéző fenevadat szeretnél akkor vagy növeld a vezetőkésséged hogy tudj újabb állatot befogni vagy ereszd el és várj egy ujabbat ezzel viszont vállalod hogy napokig hetekig csak várakozol míg be nem fogsz egy újabbat...
Dátum: 2009.04.22. 20:46:23
Noodle ehez asszem akkor minimum kéne egy mozaikmágia szakértelem =P nahde jóvan értem én mit mondol...de szerintem nem menjünk most ebbe bele...

a taktikát pedig magad választod nemtom mér eröltetik itt ennyire ezt a varázslósdit sokan...harcosként több a sanszod a sikerre...

egy Varázsló tolja za IQ Tau Védekezést meg a Kritikus varázssebzést...

egy Harcos kari is tolja az IQt pont azé hogy leárnyékolja a mágust merugye a varázslat nagysága függ a két harcoló iqujának viszonyától...szal én pont emiatt tolom a IQ Védekezés Támadás Erő négyest...

megfogom a varázsodat aztán rádmegyek és kritikusütésekkel maxolt szívósággal kivégezlek...höhöh kivéve amikor a fagyi visszanyal...de ez is benne van néha a pakliban...
Dátum: 2009.04.22. 20:10:31
nahazé nem csak IQ meg Támadás van...erő meg a védekezés is fontos a védekezés mindkettőnek az erő a közelharcosoknak...