Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.05.05. 09:20:21
basszus ezt se hiszem el...hogy rámozdultatok az epikusra...pfff...a nyakam teszem rá hogy a játékosállomány 95% megtalálja benne a kihívást...banyek...há mijez?

attol mer bevzetnek pár bizbaszt még az epikus legyőzéséhez szerintetek minden beáll egyenesbe...tegnap írta valki hogy oylan a végzetúr mint a balaton...széles széles sokmindent lehet csinálni...csak éppen nincs a dolgoknak mélysége...a portya az a dolgo ami beméllyíti a dolgokat...sok játék ami léynegesen ygnegébb eresztés mint a végzetúr sokkal hosszabtávú játékot biztosít mert van egy jólkiépitett életképes portyarendszere...ami hosszútávon köti le az emberket...itt meg van minden cska éppen semmisem hosszútávra van kihegyezve...jah de...a vadászat...

attol nem lesz jobb semmi ha most az epikust átnyomjátok mikulásba és majd hajigál midnenféle szirszart még plusszba...
jah a játékosok előre akrnak menni...midneközben azonban gondosan ügyelnek arra hogy kikövezzék nekik az utat(akadályokat elgögettetnek módosítanak satöbbi satöbbi)...tehát a null kihívásra jáccanak...először kiiktatták a portyát...aztán a háborút...aztán az epikust gynegítették aztán megmég kitudja mit...csakhogy most bejöttek a dolgok hátulütői...nem ragozom hogy mik azok mindenki tisztában van vele...és egyből midnenki megoldásé kiállt...

Ariel neharagudj szerintemmeg te vagy az aki egetverő baromságokat beszél(nem pont most hanem úgy álltalában)...pont a magadfélék miatt van ez a helyzet ami...

Winnie pedig ha sarkítva is akkor is aránylag nagyon jó rálátással vázolta a szitut és attol még nem lesz nem igaza mer ti aztmondjátok...
Dátum: 2009.05.05. 08:59:50
há nahugye...

Drága barátaim asszem kijelenthetjük hogy válsághelyzetünknek bizony mi voltunk az okozói...párdon...nem mi hanem ti...ti akik mindent módosítgattok aztán meg csodálkoztok...lebutitatjátok a játékot utána meg elégedetlenkedtek hogy nincs kihívás...ami a klánháborúk környékén is volt meg a már emlegtett epikus stuff is...maximálisan nonszensz fless...

én mindig is mondtam hogy a Demokrácia nem életképes...eccerűen áhhh szemrehányást cska önnmagunknak tehetünk amiért hagytuk hogy pár nagyszintű kisakkozza magának a lehetőséget...

elszomorító...

ám én tudom kik azok akik tudálékos kis kalkulációs semmitmondásukkal nem a szakadékból ki hanem egyre lentebb taszigálják a dolgokat és bizony mondom legvégül mind meg fogtok fizetni...

nahde most nem erröl van szó hanem egy életképes használható jövedelmező portyafless kitalálása és bevezetése...igazából kiváncsi volnék a lehetőségeinkre tehát valami elöljáró Vezetőségi tag nyugodtan beírhatna ide és közölheté a tényállást valamint a választható lehetőségeket...
Dátum: 2009.05.04. 23:08:07
Ricardo...tökmind1 mennyi léét bazseválsz össze persze oké vannak full fanatik playerek de pont ezaz aki egy oylasmi játékot akar jáccani mint ők annak sosem szabad felnőnie mer oda lesz a játéka...ha pedig felnő hidd el elnyészik az az addig összeszedett pár milla ha nem vált át időben vadász üzemmódra...sőőt igazából ha nem vált át a játékot sme fogja nagyon élvezni...

és miért? mer elvan kényelemsítve a játék...nem a harcra lett kihegyezve illetve nem oylan harcra ami hosszútávon motiválhatja az emberket...elég szar napokon át folyamtosan 1000 alatt fogni...nah mind1...

egy vadi új harcrendszerre is volt már valahol elképzelésem...szerintem egy jó harcrendszernek eccerűnek kell lennie...mer ha agyonbonyolítják az nem harc hanem balett...

Én iylenre gondolnék ami lehet hogy jó...

-Lentre is fentre is támdhatsz(fentre 4 szintre lentre 3-4)(napi 24 portyapont...óránként 1)(24 portyapont))
-Annyi léét vihetsz el amennyi nálad van...(ezt növelheted egyébb dolgokkal de ettöl az áldozat nem károsul jobban)
-100 életpont alatt 1 karakter se támadható...
-támadások után a támadott karakter 1 órán át totálisan levan védve más támadóktól...
-ugyanarra a karakterre 2 óránként támadhatsz vagy 3...

Freez...elvagyte a smaragd bonuszoddal...titokban nagy varázsló vagy aki a legpusztítóbb mágiákra specializálja a karakterét...minden smaragd iylen...legalábbis eztképzeli...a Gyémánt azonban valóban durva horda lenne...ha nem lenne lebutítva...de levan mer übertáááp így viszont szar...
Dátum: 2009.05.04. 22:47:31
ez a random portya úgy lenne fless ha biztos lééé jönne belőle...mer nemtom hogy ki hogy támad én azé számításba szoktam venni a bukott csaták bukott lé összefüggést is a támadásaimnál...

az a baj hogy valóban nem tartanak a játékosok maguknál léét(kivéve aki igen) viszont abban is biztos vagyok hoyg ami van náluk az 15% alatt van náluk...és én nagyon szeretném felfeszíteni a kincsesláda fedelét...

noh mind1...végülis én már összebazseváltam másfélmillát lassan szal etekintetben a szerncsésebb karik közé tartozom...csak zavar hogy mostmár csóróság van és a karakterem a vadászataival egyre jobban beleolvad a népekbe...szürkül...de ott már mindenki szürke...
Dátum: 2009.05.04. 22:29:13
hidd el ha megszünne a 15% ugrászserűen megnőne de legalábbis érezhetővé módosulna a portyából szerzhető léé...ebben biztos vagyok...mer ezzel védi a pézét mindenki...persze vannak még megoldások de azok már lényegesen odafiygelősebb játékot igényelnek mint ez a...belépek...levertem...vaádszok fless...
Dátum: 2009.05.04. 22:21:47
mér az jövedlemzőbb hozzállás hogy a játék két alapfunkciójából az egyik a játék előrehaladtával totálisan elveszti a hasznát? amnugymeg így is sokan hagyják abba a játékot...az utobbi időben minden hétre jut(nak) valaki(k)...viszont biztos vagyok a harc a háború az éltető léééért folyó küzdelmek csak pezsgést hoznak mind felsőbb mind alsóbb szintre...

ennyi a lényeg...

jahmeg az hogy kisemmiztek megloptak megkárosítottak jóformán egy teljes hordát...a mi bonuszunkat 30as szintől rákenhetjük a hajunkra...mármint a Gyémánt hordájét...

Edit: az se pusztul amugy aki nembírja a léépést tartani cska kiszolgáltatottáválik...megszüünik ez a belépek levertem magam vadászok a nap többi részében meg vigyorgok dolog...harc lesz háború küzdelem a túlélésért a felemelkedésért...
Dátum: 2009.05.04. 22:14:22
de itt már megint elkanyarodtunk a témától...nem a 15% alá veretést kell korlátozni hanem a 15% mint oylant megszüntetni...

és a portya csak úgy lehet életképes ha ez megszünik...van annyi lehetőség taktikázva spórolgatni ehez a 15%hoz nem kell nagy tehetség...viszont befolytja a portya karikat totálisan...nem kell nagy ész hogy ezt bárki észrevegye...

azt meg momentán leszarom hogy ez pár játékosnak nem teccene ha nem lenne 15%...el lehet döntetni hogy meddig akarja vezetőség az elkényelmesedett párnákközt alvó tohonya felsőházat még védeni...

a 15% megszüntetése biztos sok sírás rívást szülne de idővel megtanulnak majd együttélni a játékosok az új helyzettel aki meg nem az pusztul...
Dátum: 2009.05.04. 22:02:54
15% helyett legyen 100 életerő ami alatt nem tudnak támadni(ez kis szinten bővenjó(nagyobban is megfelelő))...ennyi a megoldás iylen eccerű...azt csókolom...

emellé még kell oylan hogy akit betámadnak az 1 órára legyen bevédve mindenféle támadásoktól...

azt kész...

az a baj hogy nagyon a gyengéket védi a rendszer a portyában...de ilyen a mesében sincs...bakker mintha a foygatékosokat akarnák életben tartani az egésségeseket meg ólakba zárják és elkülönítik...
mégjobb volna ha normális portyarendszer lenne és mire feljutsz szintben a portyából és a mellé vadászatból termelt léével felstatolod a karid és szétrúgod a fent tespedő nagyokat...
Dátum: 2009.05.04. 21:06:55
áhhh hagyd a francba Aurri ezek kretének...az egyik fele le se szarja a másik fele meg elvicceli...akit meg érdklne a dolog az max reménykedhet benne hogy a top50en is úgyakarja akkor van rá sansz hogy megvalósul...addig meg...vadásszon midnenki...juhhej...a portyát meg felejtsük el...

Viszont ezesetben követelem a Gyémánt horda bonuszának módosítását a vadászathoz...
Dátum: 2009.05.04. 20:17:53
nah az is egy megoldás...ráadásul iylen szakértelem is van a játékban...ezé mondom hogy nonszensz ami itt ki lett alakítva portya gyanánt...illetve jah jóó alacsony szinten ahol dunát lehet rekeszteni a karikból és az emberek még nem nagyon jöttek rá a dolgok működésére...

amint viszont valki megérti és vlaszeg 30as szintre aki eljut azmár nagyjából tisztában van a dolgokkal szal amint valki rájön a dolgokra onnatól kedve nem sok léét hoznak ki belőle...uyganis a játék totálisan támogatja azt a fajta játékstilust ami ahoz kell hogy ne raboljanak le...jobban mint azt hogy letudják egymsát rabolni a játékosok...
Dátum: 2009.05.04. 19:50:16
de mit merészedik ki?

ez egy hülyeötlet de remélem bevezetik azt majd akkor kifog bukkani hol is van a dolgok buktatója...

az a baj hoyg sokaknak ez nagyon kényelmes hogy nemtudják őket lehúzni és alig támadják há oylan karikat látok akik 1400vereséggel vesztettek 11000 léét...szerintetek ez normális? ez azt igazolja hogy a portyázás jólműködik? kurvára nem...

és az hogy egyesek szerint erre az a megoldás hogy 15% fölött jobban megérje vadászni ez megint csak arra lesz jó hogy 5-6 szintről nyuljunk át a kicsikre...meg arra hogy néhány bivaly vadász karakter mégjobban bezabálhasson...
Dátum: 2009.05.04. 19:42:40
Dehát ez egy fasság...

nemértem...áhhh...zőldeket beszéltek...

azé mer nemjó sőőt szar a portya akkor tuningoljuk föl jobban a vadászatot...pfff...akkor a gyémánthorda portyabonuszát alkítsák át vadászatbonuszra...azt jóvan...
Dátum: 2009.05.04. 19:34:47
én aztmondom hoyg idióták vagytok...

nem a vadászatot kéne tovább tápolni...hanem a portyát felhozni hogy megérje harcolni...
Dátum: 2009.05.04. 19:27:11
pont az a léyneg hoyg a szerzehető léé visszajöjjön...kitérdekel milyenáron...a gyenge pusztul...ez a Leghatalmasabb Törvénye...

el lehetne dönteni mit is akarunk sok egyenjóskát egykupacba vagy lehetőséget a kiemlekdésre...azok akik sokat érnek rá jáccani harcolni igenishogy kitudják magukat magsabb szinten is gyurni a portyával hogy széttörjék a sok kis agyonszakértelmezett vadászgaós karaktert...mer így áhhh...

ez egy keméynvilág...én ráérek portyázgatni és igenis hátrányba vagyok mert a játék nem ad nekm lehetőséget rá...csak azé mer itt midnenki be lett védve...hogy egy kumma léét nelehssen vinni...dögöljön meg midnenki akinek a vadászás nem okoz kellő izgalmat?

Ariel te meg nem esett le nekd meg a többinek hoyg itt nem a vadászatról van most szó hanem a portyáról?

vagy esetleg akkor a gyémántok bonuszát szépen tegyük át arra hogy mi többet tudunk vadászni(több léét kiynerni az állatokból)...nah? gondolom ezmár nem teccene senkinek...

puhapöcsűek jccanak a játékkal ez megláccik a portyarendszerén igen erősen...
rád is fér Drága barátom rád is fér =)

de javaslom szivedben ne legyen harag személyem irányába hisz a Mester dolga hogy tanítson a tanítványé hogy tanuljon...remélem eme okfejtésem is utat talál elméd központjába ifjú padawan...

aztán nemtom most mi volt a baj ami indokoltá tette hogy nekünk szóváltásba kellett keverednünk...

szerintem benne van a pakliba hogy az ellenfeled teljesen semlegesítse majdhogynem a varázslatod...Random az Zisten...és itt eséyle is volt rá a tagnak...te meg jöttélitten beszolni...há mivanitt?
kivagyok én? nemecsek ernő?(bár ezt vehetem megtiszteltetésnek is)

tudom hogy csodákra képes...te meg nemtom miről beszélsz...

javaslom a gondolkodás mint lehetőség megvizsgálását és esetleges használatát iylen helyzetekben kedves balgos(valamint előző hozzászólásom alapos újraolvasását)...nah ez épitő jellegű volt...a tied azonban puszta semmitmondás...
mi ebben oylan megelpő?...egyrészt Kocos szarul mondja(mint amugy sokmindent)

másrészt minusz 10 százalék nálad...58 mágia elnyelés védelem itala nála...szal ezeket egybevetve és azt hogy vannak azé Morti nálad is bőven nagyobb hatalmú mágusok(akik szerncsések) és az IQu meg egyébb belekalkulását

könnyen kijöhet hogy valki leárnyékolja semlegsíti a mágiádat...nemtom mennyivel lettél volna elégedetebb ha sebzel 30at...

a srácnak 111es Tauja volt amire rájön plusz 37 is meg az IQja 178 amire rájön plusz 40en még
Dátum: 2009.05.04. 16:34:52
igazából én csak aztnemértem mitöbb ez egyre magasabb nekm hogy mér kellett így agyonkomplikálni az amugy minden ilyen harcijátékokban meglévő tökeccerűen működő dolgot a portyát...

az egyedüli dolog amivel megtudtam barátkozni idővel az a csak annyi léét vihetsz mástól amennyi max nálad van dolog...ez így tényleg bizonyos fokig visszaszorítja a totális kizsákmányolás lehetőségét és csak a bevállalós valóban ügyes erős karakterek akik mernek kockáztatni képesek érvéynesülni...és nem húznak mindenkit szarrá az emberek...

párdon 2 dolog van...mostanra már sikerült megbarátkoznom a fáradsággal is(nem a krono miatt)

mind a két dolog támogatja a gyengék totális kizsákmányolásának megakadályozását...de ennyi bőven elég...

hanem viszont ezt a 8 óránként üthetsz ugyanarra meg 15%alatt nem támadhatsz másokra plusz 15 meg 30 pp...ezek az áhhhh a nemjódolgok halmazában vannak...

lehet mondnai hogy "hüylegyerek fejlesszé kronokompenzációt meg kontiniumszűkítést" de mire az ember azokat kifejelszti egészségesen működő kapacitásúra már nem megy velük semmire mer elfogytak az ellenfelek..az a pár meg aki még van azok rommávannak törve...

nagyon jó játék a Végzetúr sőőt az egyik legjobb böngésző alapú game amivel valha is találkoztam...de a portyarendzsere szar...

Én iylenre gondolnék ami lehet hogy jó...

-Lentre is fentre is támdhatsz(fentre 4 szintre lentre 3-4)(napi 24 portyapont...óránként 1)(MINDENKINEK EGYFORMÁN EZ AZ 1 LEHETŐSÉG(24 portyapont))
-Annyi léét vihetsz el amennyi nálad van...(ezt növelheted egyébb dolgokkal de ettöl az áldozat nem károsul jobban)
-100 életpont alatt 1 karakter se támadható...
-támadások után a támadott karakter 1 órán át totálisan levan védve más támadóktól...
-ugyanarra a karakterre 2 óránként támadhatsz vagy 3...

azt tessék máris kapunk egy léynegesen harciasabb és nyereségesebnek kinéző portya rendszert...

Persze ez csak iylen elgondolás a részemről és leeht szar az egész...de én azt a gondolatjelekkel megjelölt felsorolást ott tök komoylan gondolom és látok benne rációt...