Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mong0ose

Oldal: 123456
Dátum: 2009.07.10. 10:53:00
Már a második héten fel lehet építeni a tornyot. Kb. 10 nappal a szerver indulása után.
A 30 epikus már nagyobb falat.
Dátum: 2009.07.09. 13:02:47
Jobbat mondok: Ha olyan sokan lennétek, hogy meg tudnátok tölteni két szövetséget is, váljatok szét két szövetséggé.
Az ideális őrtoronyméret szerintem az 5. Ez 20 főt jelent. Egy ilyen környezetben hordánként nem csak egy-egy (esetleg kettő) TOP szövetség (bármit is jelentsen) lenne, hanem több is.
Ha a társasági életet kívánjátok a többi játékossal, csináljatok egy fórumot, ahol tudtok velük társasági életet élni.
Dátum: 2009.07.06. 22:03:29
Elég csak a karakterszámokat megnézegetni...
Dátum: 2009.07.03. 13:33:20
Jaja, mindegyik sz r, csak máskor.
Dátum: 2009.07.03. 12:42:04
A kristályhorda ellen kevés gyémánt tudja kihasználni a bónuszt. (azonos hordák közötti eloszlás esetén is) Míg a smaragd bónuszok 40. szint fölött hirtelen előtérbe kerülnek a többivel szemben. Majdnem minden fontos dologra van bónusza. IQ, kereskedelem, közvetve a manakonstrukcióra is. A kereskedelem különösen mókás. Rossz volt nézni (jó volt ), ahogy a 53. szinten Kataklizmával lövöldözök olyanokra, akiknél még kinetikus detonáció van. Esélyük sem volt.

A legegyenletesebb (a játék eddigi minden szakaszában egész jól működő) hordabónusz szerintem a rubin. A többi erősen hullámzik.
A mostani környezetben (15% alatt van mindenki) már a zafír bónusz sem olyan jó. A gyorsabb regeneráció a háborúkban nem jön jól.
A gyémánt bónuszok sem mutatják meg erejüket miden szinten, mert a játékosok egy része megtanulja, hogy ne tartson magánál LE-t, mert többnyire csak elveszik tőle. Persze vannak olyan szerencsések, akik tudnak olyan játékosokat és NPC-ket támadni, akiknél van LE, de többség szerintem nem tudja jól kihasználni.
A smaragd bónuszok pedig nem éreztették hatásukat 40. szint alatt.
Dátum: 2009.07.02. 18:28:43
Most lenne még egy smaragd. A Tyrant.
Szerintem sem a SÖ, sem a VM nem mondana le a smaragd bónuszokról.
Dátum: 2009.07.02. 12:20:50
Én hullatok. Kidobtam egy csomó LE-t az ablakon a spektárlis maxolásával.
Dátum: 2009.06.30. 14:17:11
S0laris: nem az épületbónuszok miatt kell más szövetségbe menni, hanem az olyan játékosok miatt, akik hasonlóan komolyan veszik a játékot, mert ez a karakterek fejlődésének kulcsa.
Dátum: 2009.06.26. 19:03:42
Szerintem a film ellenére sem akadna fel a rostán.
Dátum: 2009.06.26. 18:53:31
Azt hiszem van Vlagyimir nevű kártya is. De a Nephila és Barrique bent maradt a rostán.

Mit szólnátok egy Femme Fatale nevű laphoz?
Dátum: 2009.06.26. 11:06:09
Melyik nem autómárka?
Opel
Fiat
Ferrari
Samsung

Mind a négy felsorolt gyár gyárt autót.
http://hyts.hu/index.php?s=mgal&marka=samsung
Dátum: 2009.06.25. 14:57:36
Néhány szakértelmet akkor is mindig mindenki turbózni fog. Csak az egyik 50 VP-t költ rá (és előtte több százezer LE-t), a másik 330/530 VP-t. (VP=idő)
Ha jól emlékszem az intelligens kedvenc volt a példa. Ami még maxolva van sokaknak: kornokompenzáció, elementáris (nyernénk -10 másodpercet a vadászatokból), és talán a szinguláris is jó példa. De ezek majdnem mindegyike, mindenkinek maximumon van most is.
Esetleg, meg lehetne határozni, hogy ezekre a szakértelmekre nem hat a 0%-os fertőzés.
Dátum: 2009.06.25. 14:46:42
Nem tolja ki.
Dátum: 2009.06.25. 14:40:10
Egy apró javaslat a 0%-os fertőzéssel kapcsolatban:
Ha egy szakértelmet a maximális szintig fejlesztett a karakter, akkor a fertőzés leküzdése után növelhessen rajta még plusz 5-öt.
Így, aki meghozta azt az áldozatot, hogy például maxolta a spektrálist, sajtolást, ..., az még egy kis plusz befektetéssel kiválthatja a folyamatos turbó pakolgatását.
Dátum: 2009.06.25. 12:51:39
Azon gondolkozok, hogy, ha a 100%-os fertőzés netán valami hátránnyal járna, akkor halljuk-e majd winnie-t "sírni" a fórumon...
Dátum: 2009.06.25. 12:33:08
Nemcsak szinthátrányba kerül a játékos a fertőzés elleni küzdelem elfelejtésekor, hanem időhátrányba is. Még így is időhátrányban vagyok Sharpához képest, hogy a játék kezdete óta játszok, mert én kb. egy-két hónap múlva fogom leküzdeni a fertőzést, neki már most hasznot hajt. De ez rendjén van így, megküzdött érte, aki előttem jár szintben.
(A kieső LE-t talán kompenzálni lehetne egy kis visszafogott fejlődéssel, de azzal megint csak hátrányba kerülhetek, az újabb játékbeli célok miatt.)

De az nem tetszik, hogy a turbó pakolgatásával tudom kihasználni az előnyt. 100-as spektrálisom van, azért, hogy azt ne kelljen turbózni és vadászat közben a sajtoláson van a turbó. Most majd pakolgathatom a spektrálisra is, mint a kisangyal. Fölöslegesen fejlesztettem ki 40-47 spektrálist.
Dátum: 2009.06.22. 17:51:21
A fórumok hozzászólásainak "Törlés" gombja magyarul van. (egyébként néha szükségét érzem a szerkesztés gombnak is)
Dátum: 2009.06.17. 10:32:24
A megoldást úgy képzelem el, hogy külön adatbázisból kapjuk a kérdéseket kvízolimpián és külön adatbázisból vadászatkor. A kvízolimpia adatbázisában mindig az előző olimpia óta beküldött kérdések szerepeljenek, amik az olimpia után kerüljenek át a vadászat adatbázisába és kezdődjön előlről az olimpiai adatbázis feltöltése. Így garanatáltan mindig új és jó kérdések lesznek az olimpián, amik még egészen biztosan nem szerepelnek egyetlenegy játékos kérdésgyüjteményében sem.
Az ilyen nem matematikus játékosok az akadémiáig is nehezen jutnak el, nemhogy építsenek is belőle tíznél több szintet. Az irányított vadászat a tanulás 19. szintjére való, nem az 56.-ra.

Az epikus specializációért pedig hatalmas köszönet.
Segítek értelmezni.
Oldal: 123456