Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Asgoloth di Morgoth

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.03. 14:30:40
Az alábbi kérdést kaptam:

Melyik a legkisebb prímszám?

1*
2
4
6

Én úgy tudom, hogy az egy az nem prímszám. Szóval ez a kérdés szerintem rossz!
Dátum: 2009.04.16. 12:06:01
Kit nevezünk 2. honfoglalónak?

Szent István
Luxemburg Zsigmond
Könyves Kálmán
IV. Béla*


Ez így nem pontos hiszen nem honfoglaló, hanem honalapító volt!
Dátum: 2009.03.20. 14:34:07
Melyik kávéházból indult az 1948-as pesti forradalom?
Batávia
Árkádia
New York
Pilvax

Már múltkor is elírta valamelyik gyökér! Nem hiszem el, hogy aki értékeli annak nem tűnik fel, hogy el van írva az évszám!!!
Melyik kávéházból indult az 1948-as pesti forradalom?
Batávia
Árkádia
New York
Pilvax

Már múltkor is elírta valamelyik gyökér! Nem hiszem el, hogy aki értékeli annak nem tünik fel, hogy el van írva az évszám!!!
Dátum: 2009.03.15. 15:19:04
Mi a csillagjegye annak, aki november 20.-án született?
Vízöntő
Bika
Skorpió
Oroszlán


Hát november 20-án a Nyilasok születtek, mert egy másik kérdésben a kvíz olimpián is ezt kérdezték. Ott volt Nyilas is és az volt a jó. Akkor most mi van?
Dátum: 2009.03.15. 14:52:46
Hol végeztek ki vértanúkat 1949. okt.6-án?
Brassó
Arad
Bukarest
Kolozsvár


Könyörgöm ez hogy került be???!!!
Az alábbi kérdést kaptam:

Gézának 5 leánya van: Keh, Kah, Kih, Koh. Hogy hívják az 5-et?

Rámentem, hogy Kuh erre az volt a jó, hogy Renáta! Ezt most tudni kéne vagy valahol ezt tanulni kellett volna? Az ilyen kérdéseket nem igazán értem!
Igen értem mit akarsz mondani. De azért tesznek fel sokan ilyet, mert ha egy kicsit mélyrehatóbban kérdezné akkor már túl speciális lenne és ugyanúgy járna mint impala.

Pedig szerintem alapműveltség. Nálunk az iskolában amikor a dogát írtuk Az Édes Annából akkor még olyan kérdést is tettek fel, hogy milyen abrosz volt az asztalon ami köré leültek és mégis tudtam. Jó nyilván ilyet nem fogok feltenni, de ne én legyek már a hülye, mert tájékozott vagyok a sportban meg az irodalmi alkotások között. Egyébként szerintem a YouTube nem olyan rossz kérdés. Egy csomó olyannal találkoztam amikor csak összeadások eredményét kell tudni. Ezek mind egy kaptafára készültek csak más számokkal mégis van belőle egy rahedli. Ezek miért jobbak mint egy sportág kiválósága vagy egy közismert internetes oldal neve, amit kizárásos alapon is lehetne tudni.
Nem valóban nem mondta,de leközölte, hogy mekkora hülyeség és teljesen érdektelen, de impala kérdése Grönholmról hülyeség pedig egy kétszeres világbajnokról van szó, aki mindössze két éve hagyta abba pályafutását és akkor arra értékelik, hogy érdektelen lexikális tudás.

Ennyi erővel nekem Chapman is egy jelentéktelen író és érdektele lexikális tudást igényel.
Ha megkérdezed Mikszáth vagy Jókai műveit na azok igen. Azok alkotások és mind egy szálig kiválóak. miért nem tesz fel senki ilyet. Ja mert magyarok vagyunk és a magyarok többsége nem ismeri a műveiket.
Próbálnák ilyet is feltenni, de ha nem tudja behatárolni mondjuk Michael Schumachert akkor Jókaival már nem is érdemes foglalkoznom,mert tudom mire értékelnék!
Ez a Wayne Chapmanes hozzászólásom miatt van nyilván. Akkor elmesélem neked, hogy rengeteg könyvet olvastam már és nem csak világirodalmi íróktól, de soha nem találkoztam még a nevével sem. Sőt a magyartanárom se hallott még róla és olyan ismerőseim se akik fantasy könyveket olvasnak. Szóval ennyit Chapmanről.

A másik: szóval te sem tudod mi az a youtube? Hát ez elkeserítő és még te beszélsz tájékozatlanságról. Ez azért sok mindent elárul rólad!

A harmadik: ha engem nem érdekel egy témakör én nem teszem ki egyből, hogy az rossz csak azért, mert engem hidegen hagy. Lehet, hogy attól még másokat érdekel és én másokra is szoktam gondolni. Ezek szerint te egy önző személy vagy?
Mi pontosan a youtube?

bevásárló-központ
médiamegosztó web oldal
italmárka
elektronikai cég

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel.

Ha valaki egy kicsit is foglalkozik a nettel vagy netközelben szokott lenni annak egyértelmű. Szerintem.
Miért érdektelen? Mert Grönholm az egy senki? Ez kb olyan, mintha nem tudod ki az a Michael Schumacher! Mert hát érdektelen lexikális tudás, ugye?

Persze Az olyan, hogy melyik nem Wayne Chapman mű az bekerül. Egy ilyen jelentéktelen író jelentéktelen műve!

Teljesen ki vagyok akadva az ilyen szellemi nyomorultaktól!
Kinek volt a nagy ellenfele Ayrton Senna?

Alain Prost
Niki Lauda
Jacques Villeneuve
Mika Hakkinen

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Ez egy egyszerű és primitív kérdés főként azok számára akik nézik a Forma 1-et. A kérdésem az lenne
miért kapott ilyen értékelést!!!
Oldal: 1