Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zsolesz

Dátum: 2008.11.22. 21:34:29
19.szinten már ténylegesen bejön a játékba a fertőzés, és komoly LE költség árán kell ellene küzdeni. A mértékét százalékban látod a karakterlapokon.
Dátum: 2008.11.22. 21:15:54
Ha az nem elég, akkor nagyon meg leszek lepve!
Idézet: Piciklon - 2008.11.22. 18:31:09
Látom kár volt megszólalnom



Ezt most nem értem. Azért volt kár, mert reagáltunk rá? Azért van a fórum, hogy ötletek, érvek és ellenérvek hangozzanak el. Teljesen jó volt a hozzászólásod!
Dátum: 2008.11.22. 18:36:23
46 jó válasszal lecsúsztál? Akkor én is a 45-el, de ezt honnan lehet tudni? Amúgy én is úgy benéztem egyet, hogy majdnem beleharaptam utána az asztal sarkába. Viszont cserébe az utolsóra 3mp alatt válaszoltam jót, úgy, hogy még a kérdést se tudtam elolvasni.
Ezzel csak az a hiba, hogy aki nem akarna háborúzni, az mindig megbeszélhetné más békére vágyó szövetségekkel, hogy háborúba kezdenek, és nem támadják egymást. Így három hétig, a döntetlen kikiáltásáig mindenképpen védve lennének másoktól. Persze nem vagyok ellene, mert valószínű, hogy mi is így védekeznénk az Elit ellen, csak az eddigiek alapján ez nem illene a játék alapvető felépítésébe.
Amúgy azzal sem értek feltétlenül egyet, hogy hátrány egyszerre sok háborút vívni. A támadhatóbb ellenfeleket egyszerűen "elütik" egymás elől a felek, és mikor 15% fölé ér az ÉP-jük, akkor gyorsan kitámadnak, és leütnek egy gyengébbet az ellenfelek közül, és ők máris újra támadhatatlanok az erősebbek számára.
Dátum: 2008.11.21. 20:12:59
Elvileg csak egy normál vadászatból adódó LE-t préselsz ki belőle olyan szorzóval, amit a szakértelem szintje ad.
Dátum: 2008.11.21. 19:03:32
Jó gyorsan volt! Remélem nem kérdez többet ez a kedves, jó fej illető!
Dátum: 2008.11.21. 19:02:04
Hogy szaporodik a medúza?
Jó gyorsan!
Igen!
Ivarosan és ivartalanul!
Nem!

Ez igen!
Dátum: 2008.11.21. 17:46:39
Nekem nem írta ki, hogy kaptam LE-t, bár lehet csak nem figyeltem, és nem vettem észre, mert vadásztam is közben. Mindenesetre úgy érzem elég jól sikerült. Lényegesen jobban mint a próba. Annyi volt a gondom, hogy visszakaptam kétszer ugyanazt a kérdést, bár ennek is inkább örültem, mert ezt épp tudtam.
Bocs. Emlékeztem egy ilyen kérdésre, és azt hittem, arról van szó.
Középen állt, ha jól emlékezem. Tényleg hihetetlen, hogy milyen kérdések esnek ki. Nekem csak három esett ki, de még három táncol 30% határán, pedig már szándékosan butított kérdéseket írok.
Dátum: 2008.11.18. 21:05:09
Idézet: Mormord - 2008.11.18. 20:42:26
Ha feltennél egy kérdést, hogy "Ki szerinted az alábbiak közül a legfmeghatározóbb személyiség? Mozart, Haydn, Csajkovszkij, a Tankcsapda énekese", akkor megjósolom neked az eredményt. A leírt sorrendben nagyjából 22%,18%,1% és 59%.


Ki a legmeghatározóbb? Miben? Mert mondjuk az én zenei ízlésem kifejlődésében mindenképpen Lukács László, a Tankcsapda énekese. Nem kötekedni akarok, de az ilyen legmeghatározóbb, legfontosabb, leg... kérdéseket rosszra értékelem, ha nincsenek pontosabban behatárolva. Ennyi erővel kérdezhetnénk, hogy melyik a legszebb színésznő, vagy a legokosabb tudós.
Dátum: 2008.11.17. 19:14:10
Idézet: Mormord - 2008.11.17. 18:45:16
Idézet: Razak - 2008.11.17. 18:29:57
Nekem nincsen ott az egyébek között!
Csak a hordaváltás és a bajnoki viadal

Nem lehet, hogy az elmúlt egy hónapban már kisütötted, és ezért nem jelenik meg?
-------------------------------------------------------------------------------- ---
Attól még meg kéne jelennie. Én is most sütöttem ki pár napja, és ott van. Azt nem tudom, hogy akkor megjelenik-e, ha nincs elég ősköved a kisütéshez. Nem tudom miért írja az idézeten belülre az én szövegemet is. Bocsi.
Dátum: 2008.11.17. 19:11:22
Eléred a nyolcadik szintet, és a legendában rákattintasz.
Dátum: 2008.11.17. 18:44:13
Szerintem csak holnaptól lehet jelentkezni.
Dátum: 2008.11.17. 18:27:46
Nyugi, ha eddig nem történt semmi ez ügyben, már biztos, hogy nem is fog. Amúgy is aktualitását veszítette a dolog a 100 jó válasz rendszer bevezetésével, mert akik csak ebben a rendszerben kezdtek, azok eleve lényegesebben kevesebb kérdést tehettek fel. Tehát biztos, hogy ez nem kerül fel a karakterlapra.
Dátum: 2008.11.17. 16:43:45
És még egyszer köszi!
Dátum: 2008.11.17. 04:28:52
Szerintem a befogott állat minden esetben az adott faj egy normál méretű példánya. Lehet, hogy mikor sajtolsz, akkor ad hozzá egy méretmódosítót, csak nem látod mit. Ha így van, akkor tényleg zsákbamacska. Azért szerencsére valami mindig zörög abban a malacperselyben , de nem fogom 2-3 szintnél magasabbra tolni a sajtolást. Délután meglesz, akkor többet tudok mondani.
Dátum: 2008.11.16. 19:30:19
Nem tudom, hogy ez mással is előfordul-e, de nálam már a sokadik eset, hogy kvizkérdések megválaszolásánál véletlenül kétszer nyomok rá gyors egymásután a küldés gombra-megrándul az ujjam . Ilyenkor egyből átugrik a következő kérdésre, és rossz választ adtam értékelést kapok. Ha csak simán nem jelölök semmit, akkor nem is enged továbbmenni, tehát ilyenkor valószínű, hogy ugyanazt a választ fogadja el, amit az előzőre adtam. Utána lehetne nézni ennek esetleg? Vagy csak ügyeljek jobban?
Dátum: 2008.11.16. 19:23:52
Akkor sajnos nem tudom. Esetleg még olyan felszerelés, ami ad rá? Ha az se, akkor tényleg nincs több tippem.