Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - EMTyb

Oldal: 12345
Dátum: 2010.05.21. 12:01:07
A karakterlapodon, a helyes kvíz-válaszok alatt jelent meg a kvíz besorolás tétel.
Egy ártatlan kérdés.
Ha valaki egy szövetségben visz bevallottan több karaktert (lásd Azúr Légió / V1), akkor az összejátszásnak minősül-e?
Dátum: 2010.05.14. 22:48:31
Újfent kínos a csend. Úgy látszik a másik kék csapat tagjainak kéne lennünk, hogy figyeljenek ránk.
Dátum: 2010.05.13. 00:06:58
Kedves Sasu/Tony Ramirez (megfelelő aláhúzandó) ha szabályellenes, ha nem (és szerintem elég baj, ha nem az), nekem kimondottan szúrja a szemem, hogy egy személy két karaktert vihet egy szövetségben.

Ilyen alapon a Tyrant összes törölt tagja maradhatott volna, hisz csak valamelyikünknek át kellett volna vennie. Még a végén őrtorony bővítésért kellene megint lobbizni.
Szerintem igenis számít, hogy - ha Lord értesülései valósak - 4 (de minimum egy, ugye) taggal több vagy kevesebb tag van egy szövetségben. Építés, epikus ütés, kémgömb... soroljam még?

S hogy a mostanában divatos szóval éljek, neked melyik a főkaraktered?
Dátum: 2010.05.12. 07:01:34
Senki sem mondta, hogy ne viccelődjetek, de érdemleges válasz még a "multipárokról" nem jött tőletek. Egy nyilvános "igen, több karaktert is viszek az Azúr Légióban" simán megtenné.

Hiú remény, hogy ez valaha is bekövetkezik, úgyhogy Tierga úrnő hívásának eleget téve inkább hazatérek.

U.i.: mivel most épp nincs telt hát a Tyrantban, keresek is pár lézengő karaktert, akikkel betöltöm a hiányzó posztokat. Természetesen én fogom az összeset irányítani. Mert szabad. Bikicsunáj.
Dátum: 2010.05.11. 22:13:18
Hát ez a válasz eléggé ledöbbentett. Mitől lesz valami főkarakter? Hovatovább, a fentebb említett pároknál melyik a főkarakter?
Dátum: 2010.05.07. 11:52:02
Nem LoD-nak kell nekiesni, csak azért mert ő ki meri nyitni a virtuális száját az ügyben.
Érdekes módon a "lista" megjelenése után jött egy levél, melyben az egyik érintett, mintegy elismerve a dolgot, rákérdez, hogy ez most miért is volt jó.
Kell ennél több?
Dátum: 2010.05.06. 09:12:05
Egy bérletes jelentkezik.
Hogy mit szereztem eddig a bérletnek köszönhetően, azt hamarosan megtapasztalhatod.

Amúgy meg nagyon is nem mindegy, mikor és mennyiért is jut hozzá az illető a bérletéhez. Én nem panaszkodom, nagyon jó befektetés volt, még így is. Engem sosem a nyers táp érdekelt a relikviákban, nem vagyok überoptimalizátor, nem úgy ébredek, hogy jaj, ma is pörgetnem kell az ismételhető küldetéseket. Sajnálom, hogy kevés az egyedi, ötletes cucc a játékban, de bízom benne, hogy a számuk még növekedni fog a (közel)jövőben.

Na most már sikerült totál szétoffolni a topikot, előbb a multikulti/szkriptelés, most meg a relikviák a terítéken.

Megj.: Már megérte beírni ebbe a topikba. 2 bejegyzéstől kedvencből irritálóvá válni, megtiszteltetés.
Dátum: 2010.05.05. 08:51:40
Szegény Egonra nagyon rájár a rúd. Vajon a Légió már Csuhi felvételét is fontolgatja?
Dátum: 2010.04.17. 19:28:44
Hm, ezek szerint a Légió sem szövetség, hisz ott is volt szezonja az epikus turizmusnak. Létezett egyszer egy bizonyos Blue Rebirth szövetség. Pontosabban "karakterek véletlenszerű gyűjtőhelye". Ma Azúr Légiónak hívják. Akkor hogy is van ez?
Dátum: 2010.04.13. 21:02:05
Idézet: Xinx - 2010.04.13. 20:53:31
akkor hajrá... lássuk, menni fog-e...


Hát, ha csak nem lesz egy "ingressus" az "Exodus"-ba (jaj), akkor csak idő kérdése.
Dátum: 2010.04.13. 20:47:22
Idézet: Sharpa - 2010.04.13. 20:42:42
Most legalább belehúzhattok a TOP1 helyért...

Így aztán nagy dicsőség lesz elérni.
Dátum: 2010.04.13. 19:42:34
Egy naiv kérdést küldenék a nagyvilágba:

Mi értelme van az Azúr Légiónak (majdnem) elölről kezdenie a szövetség épületeinek felhúzását?

Ennyire vonzó a Torony és néhány epikus cucc, hogy az első világ vezető szövetsége egyszerűen megválik egy 4 M LE-s kútmérettel rendelkező, kiépített szövetségtől?
Dátum: 2010.04.03. 00:03:59
Az égadta világon semmi közöm nincs a V4-hez, de a sok sárdobálás közt nem állhatom, hogy bele ne szóljak.

Kedves Carlita, ha a kezdetek óta játszol mégis mi ez a 7 hozzászólással rendelkező fórum reg? Legalább vállald fel magad és úgy rágalmazz. Vedd már észre, hogy azzal, hogy csalózol és nem bírod elviselni, hogy más jobb lehet nálad, csak magadat járatod le.

A győztes csapat egyik tagja világi cimborám és képzeld, egyáltalán nem csalónak ismertem meg ezalatt a röpke 10 év alatt, mióta barátomnak tekinthetem.
Tudtommal a Csak simán toronynál több 1-es világbeli klántársam, valamint több más rutinos játékos szerepelt, akik már az első V4 óta nagyrészt együtt tolják a gyors világokon.
Hogy csalók lennének? Nem.
Hogy profik lennének? Igen.
Értenek a játékhoz, úgy, ahogy te ilyen hozzáállással az életben nem fogsz.

U.i.: jöhetnek a lepontozások.
Dátum: 2010.03.11. 21:40:41
Mármint vissza a jövőbe.
Dátum: 2010.01.19. 00:00:59
Szerintem igazából az egyéni tápolás és a közösségi élmény között kellene megtalálni az egyensúlyt.
Ha jobban megnézzük, az elenyésző lélekkút nyereség (a másik oldalról pedig nevetséges, néhány karakter által konstruálható veszteség) már nem igazán háborús indok, előrébb való annál, hogy az egyéni táp forrása, a 100%-os állapotok miatt. (Ez fokozottan igaz a Kristály hordát elérőkre.)
Ezért szerintem igenis szükség van a Miklós által felvázolt típusú össznépi viadalra is, ahol a szövetség minden tagja tevékenyen részt vállalhat a harcból.
Mivel a "fix" 100%-os portya gondolom sok mindenkinek hiányozna, úgy érzem a két rendszer békés egymás mellett élése mellett lesz a legtöbb voks.
Dátum: 2010.01.14. 20:53:48
Először is köszi a gyors javítást.

A sajtolásnál más nem vett észre LE csökkenést? Lehet, hogy csak peches vagyok mostanság (és a szövetségem jó pár tagja is), de mintha kevesebbet adna.
Dátum: 2009.12.31. 16:20:55
Értem, csak játszotok. Viszont még egy játékban is, a tetteknek bizony következményei vannak. Nem tudom elhinni, hogy nem gondoltatok bele, hogy a tornyozásnak bizony árnyoldalai is lehetnek. Bizony, ezzel jár a megnövekedett portya szám és a szállingózó hadüzenetek. Igazat adok Mortimernek, nőjetek fel a feladathoz, ha már bevállaltátok.
Dátum: 2009.11.18. 23:47:55
Ezt hívják úgy, hogy befektetés.
A lehetőség mindenki előtt nyitva állt. 2 hónapja vittem el, 516 dukátért, azért az akkor szerintem nem volt kis összeg. Mindenki maga dönti el, hogy mi mennyit ér meg neki. Én például azóta is naponta kiváltom a két dukátot. (Megjegyzem, a rendszeres napi dukátvételezést kb. egy hónappal az aukció elindulása után kezdtem, ismétlőkben sem vagyok egy fenomén, LE-ért pedig még egy darabot sem vettem, szóval nem hiszem, hogy másnak nem volt akkor több dukátja a bérletre.)

Amúgy meg tiltakozom, a fókuszkristályokat csak 1 dukátért lehet beváltani, tiszta antitáp az egész.
Dátum: 2009.11.16. 09:01:23
Íme a hivatalos végeredmény:

Ellenfél | Győzelem | Vereség | Háború kezdete | Háború vége
Tökéletes Gyémánt | 1630 | 1590| 2009. November 02. | Ma, 07:59


Ma, 07:59 a Tökéletes Gyémánt szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +198012 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
Oldal: 12345