Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szabinho

Dátum: 2009.11.19. 16:09:30
...küzdjek és ne háborogjak...
Bocsi, nem fogok egy játékban küzdeni, inkább háborogni fogok ha már van rá ok. És most van rá ok. Nem is igen háborogtam eddig, megteszik helyettem sokan mások, de ők is tudják hogy nem ér semmit...
Dátum: 2009.11.19. 15:51:42
A legtöbben a VF Mellett tépik a szájukat, és egyébként tényleg nem kéne változtatni rajta, de az a szomorú hogy olyanok miatt fogják megváltoztatni/eltörölni a szakit akiknek fingjuk sincs hozzá...például nézzétek meg kiknek a felvetéseire reagál Miklós...mily meglepő...
Dátum: 2009.11.18. 20:48:52
"pontozókommandók"..ezen 5 percig nevettem... Nemtudom viccnek szántad-e Morti, de nekem feldobta a napom ez a pontozókommandó beszólás...
Dátum: 2009.11.18. 19:28:39
Én nem igazán hallottam még VF-est aki sírt volna hogy nem éri el a KH-t...egyedül Ricardot szoktam látni hogy ő szívesen ütné őket, de mint pár hsz-el ezelőtt írta, ő sem VF-ezik.
Dátum: 2009.11.18. 19:26:24
Nincs büntetve, ő nem azt az utat választotta mint mások. Igen, talán gyengébb is lesz., de ezért nehogymár az erősebbeket kelljen legyengíteni...
Dátum: 2009.11.18. 19:25:10
Maradjon úgy ahogy van...lehet hogy valakinek nem az a célja, bárhogy is lett kitalálva a játék, hogy előre rohanjon, úgyis tudja mi van ott, hanem hogy élvezni tudja a játékot.
VF forever!
Dátum: 2009.11.06. 20:41:40
Akarok háát, az majd meg kiderül hogy hazamenni hogy fogok...
Igen, a legesélyesebb voltál, nem jött össze. ennyi.
Dátum: 2009.11.06. 20:29:06
Viszok, nem kell ennyire túl dramatizálni. Kicsit nagy mellénnyel is jöttél a bajnokira,pedig te is tudod hogy nagy még itt a random, és semmise biztos,akárhogy is alád van rakva egy szövi...nem is akármilyen...
Ja, csak h értsétek mért mondtam a nagy mellényt:Nem kötözködni akarok, csak kicsit túlértékeled a bajnokit szerintem... :

Küldő:
Zuiichi Oni
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 17:41:07
Hy!

Ki volt az aki 1,6K vitt el csak nem egy leleményes farm?

Nekem eddig a legtöbb bukó 3. szinten volt szerencsére azóta nem lett akkora mínuszság, 3. szinten 780 LÉ, elveszejtése azért nem semmi... Épp gyűjtöttem a 4. szintre, hogy gyorsan meglegyek pár szakival, végülis összejött majd 7 K LÉ...

Zuii,

UI: Még 45 portya és én is 8 as leszek, bajnokira még beférek sztem...úgy hogy sztem kiestetek... Sry...


Ezt még régebben láttam a fórumunkban, már akkoris tetszett...
Az önbizalom pedig megvolt...de fortunának ez nem tetszett
Dátum: 2009.11.06. 15:39:10
El sem hittem amikor a képem mellett ott volt a kis medál, egyből néztem hogy veled mi lehetett... Nekem semmi bónuszom, te meg tele vagy tömve, de azért a random befigyelt...
Gratulálok az összes többi bajnoknak is!
Dátum: 2009.10.16. 19:39:32
Idézet: Damage - 2009.10.15. 11:19:52
Igazán vicces kisfiú vagy látom. Tudsz nicket torzítani, meg balfaszságokat beszélni - tisztára mint a régi KVs arcok.


Off:
A régi szép idők, de jók is voltunk.... Amúgymeg nem kéne halottakat gyalázni... Ja, és hozzátenném, mi stílusosak voltunk

Off vége
Igen, még 140K-t kell építenem...meg is látszik hogy nincs bónusz, sokat vesztettem, de ez van,szerencsére 8-9.szintre már kezd el tűnni a random nagyjából... Hype is bónuszok nélkül kezdte és mégis hol tart...+ ha valaki egyáltalán nem ért a játékhoz, kb a hajára is kenheti hogy köréépítenek egy szövit...persze nagy előny, de lehet enélkül játszani..
Megjöööööötttteeem:D
Na. Fricike...szerintem semmi csúnyát nem írtam, inkább neked járna egy kis irgum-burgum a tevékenykedéseidért...És hát igen, ha profi lennél, napi 3szor jönnél ahogy Logan barátom is mondja...de ez így mi?...félmunka...pf..látod, ezért mondtam hogy béna a karaktered...
Remélem irkálsz még és feldobod a napomat
Dátum: 2009.09.26. 14:52:11
Nah ez kész vicc!

The Winner karakter törlésekor megkaptál -1 őskövet.

Röviden:regeltem v4-re, befizettem 300ft-t. Mivel egy csepp időm se lenne már arra a világra, azért meg hogy csak legyen nem akarok ott karit, inkább töröltem. ott ugye felajánlotta az őskövek átadását.átadtam v1-s karimnak. Erre ezt írja ki...ez már röhejes. fizetek 300ft-t, és akkor még levonnak 1 őskövet...ezt a "hibát" valahogy orvosolni kéne...és persze kérem az 1 őskövet (a storyhoz még hozzátartozik hogy a törlés előtti napomon egy koponyazúzót vettem...10 őskő. )
Csak lépjen 5.szintre, megfegyelmezzük
Valmi, Valmi!
Nézd meg mikor írtam! 1 hónap sok idő ám
Dátum: 2009.08.26. 13:17:55
Hát azért vannak kivételek, nekünk egy Peugeot 206 kombi van, semmi gond nincs vele,sőt, én szeretem, bár a szervíz díjak tényleg drágák...

De amúgy a kedvenc amit majd szeretnék, bár még gyűjteni kell rá egy "keveset ", az a BMW X5....hááát, igen...de egy Ford Mustang GT500KR 2007-tel is megdobhatna valaki, az már feeling...
Dátum: 2009.08.25. 13:41:36
De van
Dátum: 2009.08.24. 14:09:10
Idézet: winnie - 2009.08.24. 10:13:43

(hozzánk már nem is jelentkeznek, maxi heti 1)


Talán mert betették a mentor szövegbe hogy "a Garabonciásba soha semmilyen körülmények között ne jelentkezz, Winnie veszély" a heti 1, az pedig a kalandozni vágyó, aki nem fél semmitől, és megpróbálja a lehetetlent... (vagy esetleg kihagyja a mentort, és nem veszi észre a figyelmeztetést... )
Dátum: 2009.08.21. 18:31:31
Tegyük fel winnie hogy neked van életed...akkor miért foglalkozol a pontozással?
Zord mi csúnyát írt? A csicska? Hát a FUCK kicsit durvább...