Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sztavrogin

Oldal: 123456789
Dátum: 2009.02.10. 23:10:46
(több állatrtal harcolós szakit visszavontam , most olvasom, hoyg ez egy tervezett szaki! Zsír! )
Dátum: 2009.02.10. 23:07:04
Miklós!
Mennyira van kész az akadémiákban tanulható szakértelmek listája, és mennyire látsz szívesen agymenéseket? Pl: +1 állat a harcban a szekértelem X. szintje után.. Sokat dobna a játékon, ha lenne valamilyen olyan szaki is, ami azt tudná, hogy szintenként +100-az nagyságrendre -X vpért (10 vagy 20 körül...) be tudnád saccolni az ellenfélnél található LE nagyságát. Teszem azt ezt a szakit felnyomod tizesre, akkor 1000-ig tudnál egy közelítő értéket. Ha az ellenfélnél van 23 le, akkor kiírná, hogy kevesebb, mint 100 LE van nála (kutya se támadná, ha csak nem a tpre megy...), ha van nála 745 le, akkor kiírná, hogy kevesebb, mint 800 LE van nála. HA van nála 23 millió LE, akkor kiírná, hogy több, mint 1000 LE van nála. Ez jót tenne mindenkinek, pláne a gyémántnak, hátránya, hogy lassítaná a szervert, ezt kompenzálja (?) a vpbe kerülése... Lenne még néhány ötlet, de nem árasztalak el rossz agy szívfájdító ötletekkel, ha felesleges!
Dátum: 2009.02.09. 20:11:46
Ez iránt érdeklődnék én is... Megálltam a végy új pajzsot küldinél, de ha lehet tovább hasítani, lehet ám, hogy megveszem az új kis bőrpajzsomat, és eladom a régit, mert már elég cafatos! Mi lett a változás?
Dátum: 2009.02.09. 20:08:02
Köszönjük az akadémiát! Már nagyon várjuk... Hogy a kecske is megmaradjon, meg a húsevő káposzta is jól lakjon... Vagy hogy is mondják ezt....
Megtudhatnánk néhány érdekesebb új szakértelmet, ha nem is feltétlen a sorrend szerint? Lélekszívás, visszacsatolás, hasonlóak lesznek?
Dátum: 2009.02.09. 20:03:10
Ez tetszik! Ez jó... Legyen Licit! Sajna én csak a végzetúr találkozón láttam ilyet... de tetszős volt!
Dátum: 2009.02.05. 12:58:50
Ezzel a küldivel még fogtok is állni egy darabig... kb. 9.-10. szinttől reális, HA kétszer annyi győzelmed, mint a vereséged...

Szerintem nem kell túlzottan változtatni ezen, most midnenki kiscit áll, türelem... HA változtatnak rajta még, akkor eltelik 2 hónap, és mindenki azért sír, mert nincs több teljesíthető küldi, kéne írni gyorsan... Aztán jön a sírás, hogy nem jó a küldi kiírása... És közben ott a sírás, hol a többi fejlesztés.... türelem, LE-t terem!
Dátum: 2009.01.29. 15:42:12
Elgondolkodtató.. Tudja valaki annak mi a menete?
Dátum: 2009.01.29. 14:51:47
Őskő átutalás működik V1-ről V3-ra? HA igen, hogy kell?
Dátum: 2009.01.23. 09:53:16
Elnézést egy buta kérdés, csak nicns időm végignyálaznm ielőröl a topicot. (Vizsgaidőszak, ehh-ehh...) NAmost adott ez a dolog, hogy :
"A portya során szerzett LE maximalizálva van. A képlet: 10 + 10 * szint * maximum(áldozat győzelmeinek száma / vereségeinek száma, 0.2)"

Kezdetben az ötlet onnan indult ki, hogy FIX legyen a portyáért kapott LE... Na most nem mindegy, hogy a nyerés maximalizálva van-e, vagy pedig fixre beállítva. EZt kéne tudnom, mielőtt hordát választok... Valaki tudna segíteni?
Dátum: 2008.12.09. 14:53:45
Hadd gonoszkodjak én is egy kicsit a gyémánthordás ölteltre reagálva.
Szerintem kevésbé boynolult leprogramozni, hogy egyszerűen kiemeljük a játékból a portyázás opciót. NA ezzel tuti, hogy minden horda mindenféle méregfogát egy pillanat alatt kihúznánk. Sőt! A nagy szövettségek se tudnának kis szövettségeket lefarmolni!

Én már kezdem megérezni a varázslók plusszait, amikor olyan varázslatokat nyomatnak felém, hogy bénítás ide vakítás oda, én csak állok meredten.. Szóval a többiek előnye egyre erősödik, nem lesz itt gond..
Dátum: 2008.12.09. 14:49:44
LEhet, hoyg hülkye ötlet... De az ilyen küldiket miért is nem lehet arénában teljesíteni?
"Kábítsd el ellenfeled legalább 3 alkalommal!"

Végül is az ellenfelem. Meg végül is le lehetne ott is győzni nagyobb végzeturakat. értem én, hogy így is úgy haladunk a küldikkel, hogy szinte képtelenség mindig elegendő küldit legyártani, de akkor is, kicsivel jobb lenne az Aérna... Értem én, hogy Kenel előfeltétele...
Na, érvelgetem itt magamban, nem kell komolyan veni, csak vélemény...
Dátum: 2008.11.05. 18:08:04
Ariel, egyet is értek. És nem mondanám, hogy ha ellenlépést tesz erre, akkor az Etikátlan lenne. De látjuk: Mindenkit meg lehet ütni. Lehet, hogy a stabilitást a gyémántoknál is a tömörtülés hozná meg. Vagy pl a gyógyír fenntartása, egyszemélyes hősökből. De lehet, hogy egy paktum.

De legalább az is kiderült, hogy az Elit is verhető- talán.
Dátum: 2008.11.05. 18:05:40
No, akkor megpróbálnám zárni a topicot...

1, Miklósnak valóban csak a béke megszegése nem tetszett, nem akart szabályt módosítani. Béke megszegése fenn sem állt. Így a vita programozó-játékos kettősét nézve értelmetlen.

2, Az erőseket sosem szeretik a gyengébbek.

3, Ez egy olyan húzás volt, amit még nem láttunk a játékon belül. Mostmár látunk. Lehet alkamazni. Nem éri meg, de lehetőség megvan rá. Szerintem ötletes volt, meglepő. Az Elit kezdetben nem is készült rá. Már erre is figyelni fognak, jó játékosok, azárt vannak ott, ahol. És nem azért, mert a fele programozza a játékot.

4, Kideürlő félben, hogy a játékban mindekinek lesz és marad sebezhető pontja. Hogy ezt etikus-e kihasználni? Fölvethető egyáltalán az akérdés, hogy etikus-e gyenge ponton támadni? És ha valaki képviseli is ezt az álláspontot, tud mondani objektív véleményt arra, hogy melyik gyenge pontra etikus támadni, és melyikre nem?
Dátum: 2008.11.05. 13:32:11
És a halott állat 24 óra múlva maxra gyógyul, vagy fel kell gyógyítani? Ez befolyásolja negatívan a kedvét?
Dátum: 2008.11.05. 13:21:47
Üdvözletem! Ölték már meg vlakinek az állatát? Meghalt vagy csak elájult? Mi a következménye a dolognak?
Dátum: 2008.11.05. 12:18:50
A kút háború nyerésével képes túltöltődni veszteség nélkül!

De visszatére: Mi sem (és sztm) egyetlen játékos sem olyan mazochista, hogy az itt felmerült "csinálok sok szövit és kidobom a LEt a francba" taktikát (már ha ez taktika egyáltalán.. ) válassza. Ez a karakterektereknék tényleg nagyon ráfizetéses... Hamar lemaradhat egy kari annyira, hogy ne tudja sikerrel kivitelezni ezt a tervet. Lehet, hogy szórványosan elő fog fordulni még ilyen, de a költésgeti és a hatékonyságát nézve nem hinném, hogy hosszútávú lehetne ez a módszer...
Dátum: 2008.11.05. 10:53:54
Az erősebb szövi versus könnyebb szövi kérdésre reagálva: Az erősebb szövik mindig is támadni fogják a gyengébbszöviket... Akik ellen háborúk idultak, és vesztettek, azok addig a potnig látnak el, hoyg "minket ne lehessne támadni.." De ha erősebb szüvi nem támadhat gyengébbeket: Ti megtámadtátok volna az Elitet? Ugye nem... Ti támadnátok gyengébb szöviket, hogy kapjatok LE-t? Ugye igen... Szóval nem okos dolog, ha elmegyünk egy olyan irányba, hogy "csak az Elit ne támadhasson gyenge szöviket, ha már öszeszedték a legjobb játékosokat..."

Igazából Csak a rubin hordánál láttam megvalósulni a legjobb módszert. Rég néztem át a top klánokat, de úgy tapasztalom, hogy a többieknél a legjobb harcosok mind szétkerültek különböző klánokba... A jó megoldás náluk is a tömörülés lenne, hogy méltó ellenfelei is lehessenek a z ELitnek. De uyge ez is csak olyan formában működik mindenki fejében, hogy Jöjetek át hozzánk... De olya nformában má kevésbé, hogy "ok, akkor én megyek át hozzátok."

Erősnek lenni önmagában még nem elítélendő cselekedet. Az, ha az elit kihasználva fölényét megtámad kisebb gyémánt szöviket, szerintem korrekt. Az ha az Elit megtámad kisebb gyengébb szöviket 10 naponta, az már kevésbé korrekt. Tudtommal ezt nem is csinálják, csak két klánról tudom, hogy másodjára jár náluk az Elit...
Dátum: 2008.11.05. 10:46:57
Üdvözletem minden Végzetúrnak és Végzetúrnőnek.

Mivel egy rövid ideig nem tudtam gépnél lenni, most reagálnék ara, hogy én hogyan látom a háborút.

Ez Elit horda valóban méltó nevére: A legerősebb tagokat válogatták össze maguk közé egy elit csapadba.
Ezzel semmi kifogásom nicnsen. hiszen egy ilyen játékban mindenki valamilyen szempontból próbál a legjobb lenni, vagy legalábbis elég jó.

Az Elit horda -egyértelmű argumentációk miatt- úgy döntött, hogy a gyémánt hordának olyan előnye van, ami miatt szükséges az, hogy a szövettségeiket folyamatosan támadva próbálják minél hátrábbvetni őket. Szerintem ezen a poton értelmetlen felvetni a "szivatás" kérdését: Ugyanis ők az elők, ők a legerősebbek... Nem tudnk olyan szövettséget támadni ami ne lenne "szivatás".
Amikor a gyógyír megalapult, akkor már lejárt a Kubla Kánság és az Elit Horda Közti Béke. Bár magam a Gyógyírt addig a pontig feleslegesnek tartottam amíg az Elit nem üzen nekünk ismét hadat (és ez nem történt még meg!) Mordraneth tagunk mégis úgy gondlta, hogy ő is próbál lépést tenni az Elit előnyének visszavetésére. Ez számára is kevésbé éri meg, akárcsak az Elit számára egy kicsi gyémánt horda támadása. Amennyiben azonban megtérül: egy előnyt visszavetve a kollektívum hasznára válik. 1 játékos nagyot bukik, száz játékosnak egy kicsit jobb lesz. Utilitartista módszerekkel lehet számolgatni...

A békeszerződést még nem volt szerencsém látni, per pillanat elvi szinten ellenzem, ha túlmutat azon, hogy egy erősebb klán X idő eltetlével támadhasson csak egy gyengébb klánt újból. (Itt az x idő természetesen hosszabb, mint egy hét...)

Én is tartok ennek a módszernek a felszaporodásától. Két dolog fogja azonban ezt hátráltatni: Az, hogy a benn lévő tagnak TÉNYLEG NEM ÉRI MEG. Nem tudom, hányan szivatnák ezzel magukat, csak hogy egy előnyt visszavessenek. Másrészről, igen nehéz megvalósítani ezt sikeres módon. Az Elitben is több olyan tag van, aki könnyedén elkalapálhatná Mordranethet, ha éppen 15% fölött érné... Elég egy rosszabbul elsült lépés, egy pontatlan időzítés, és talán bukik az egész háború. Innen nézve tisztelem Mordraneth zsenialitását, hogy ezt talán képes lesz kivitelezni. Ha nem sikerülne neki, gondolom, ez a topic nem is jött volna létre...

Továbbá még közel sem olyan biztos, hogy az ott szerzett LE pazarlás... Mi is szeretnénk egyszer egy Óvodát, olyasmit, mint az Elit várólista... Ha szépen jön az Elittől a LE, akkor erre alapozva talán fel lehet húzni egy ilyen szöetséget is...

Szóval kíváncsian várom a fejleményeket, remélem pozitív hatással lesza világra..
Dátum: 2008.11.01. 20:29:11
Idézet: Kocos - 2008.11.01. 20:20:34
Mely felháborodással tapasztaltam, hogy a mai nap folyamán hárman is megtámadtak. Pedig az Úr azt mondá:
„Emlékezz meg a szombat napjáról, hogy megszenteld azt. Hat napon át dolgozz és végezd minden munkádat, a hetedik nap azonban szombat az Örökkévalónak, ne végezz aznap semmilyen munkát… mert hat napon át alkotta az Örökkévaló az eget és a földet… és a hetedik nap megpihent…” (2Mózes 20:8-11)
Támadással szenteliek meg a Sábátot?! Számítógépre nézni is bűn ebben az időszakban! De úgy látom a mérhetetlen hatalomvágy egyeseket olyannyira elvakít, hogy már semmi sem szent neki. Gyalázat! Szégyeljétek magatokat!


ki mondta, hoyg ez munka? Lehet, hoyg csak szórakozás... Megpróbálják az únrak ajánlani a te lelkedet!
Dátum: 2008.11.01. 19:52:47
//Egyébként az is igaz, amikor küldtem a körüzit, hogy tessék mán szavazni, nem azt néztem, hányadika van, hanem azt, hogy csomó napja áll a szavazás, mindjárt kifogyunk a háborúból... És több, mint a fél klán zöld!//
Oldal: 123456789