Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Bumby

Oldal: 1
Dátum: 2024.01.21. 09:16:36
Engem fél óránként támad napok óta.20-30x naponta.Allataim folyton kinyitja.Raadasul szövi társam volt.Gusztustalan egy ember.Egy idő után nem lehet szépen megnyilvanulni,mert ellehetetleníti a játékost.Tapasztalat!Meg ha nem is rabol le a kufarba,de játszani nem lehet tőle
Dátum: 2022.09.22. 15:02:13
Csak a 2080 forintos csomagra jár az ajándék kő?
Dátum: 2022.06.30. 16:20:29
Én örülnék egy olyan fejlesztésnek ami az SZB-be van.Vagyis ha teljesül a küldi ugye kiírja és ha rá kattintasz a küldi oldalra lépsz.Ezt át lehetne vinni a csatlós csatákra,szörnyaréna,verem térkapu és minden egyéb küldi teljesítős kattintós dologra.Unom hogy mikor kész a csatlós köldi,kilépek a csatából aztán küldi oldal stb...ezt lehetne megoldani úgy mint SZB-be van.
Dátum: 2022.04.04. 15:11:32
A másik dühítő szivatás.Enged befizetni,de jutalmakat nem ad.Akkor miért nem veszik le az elit építész befizetési lehetőséget???!!!
Ma, 15:03 Sikeresen befizettél PayPal-al 5200 forintot, ez 350 őskövet jelent.
Dátum: 2022.04.04. 14:53:19
Típus: relikvia
Szint: 5
Vadászat során van 2% esélyed, hogy találsz egy szubplazmát. Fél évig működik.
A tárgy 2022.04.19-ig érvényes, utána eltűnik a karakterlapról.

50 kőért nagyon megéri,hogy 2 hétig legyen detektor.Ez ugye vicc csak?!
Dátum: 2021.10.28. 11:05:48
Eleinte 2 követ kellett egy feladatra költeni,most már napi szinten 5-10 ugyanannyi építési Tp-ért.Mi lesz a vége, meddig drágul, mennyi pénzbe fog még ez az event kerülni?!
És lehet el sem érem a fétist,mert persze ilyenkor se kiégetett, se kalandot nem dobál a vadászat.
Dátum: 2021.10.20. 10:47:44
Mi van ha most nem jutok el a fétisig?A következő alkalommal elölről kell kezdeni,vagy elraktározódnak a pontok,és folytatható legközelebb tovább?
Dátum: 2021.06.11. 07:21:28
Azért az nagyon durva,hogy a 400+-osok miatt mindenki bukja a nagy tápokat.Most épp a kiképzést fogják nerfelni,és ők már ki használták,mert volt készletük hozzá.Akik mondjuk 250-300 pluszos szintűek,bármennyit güriznek és ölnének a játékba behozhatatlan előnyük van így a 400+ os kariknak,
A bajnok af legyen 300 tól elérhetőek,mert a 400 pluszosok így marhára elszálltak.
Ahogy Nerfelték a Tudás fáját.vagy éppen anno az öskő váltást templomkristályból,ezt is mind az szívta be aki még nem tartott ott,és nem használta ki.Csökkenhetne az überbrutál templomkristály a templomok után,vagy épp növekedhetne az ára a kiképzésnek,20-30-40-50 akár.De kérdem én,hol a határ ,hol és ki szívja ezt megint be???!!!
Szerintem az egész lejtő ott kezdődött mikor meg huzták a 400 szintkorlátot.Már akkor fel lettek ezek a problémák vázolva,talán fsanyi (ha nem Ő volt bocsi érte)hozta ezt mind fel itt a fórumon,de mindenki lehurrogta...valaki ezt látta előre.A feltörekvő karik mind beszívták ezekkel a nerfekkel.

Ez a játék már csak a 400 plusszosokról szól és csak az Ő igényeik vannak kielégítve,a többi játékos meg le van tojva és majd el evickélnek amíg meg nem unják a nagy nerfeket és a behozhatatlan hátrányokat.
Dátum: 2019.01.29. 14:39:59
Lássuk csak!
Jelenleg 79 szintű vagyok.Eljutottam 80 as szintig,és így lett 80 tokenem.Reménykedtem benne,hogy majd ezzel a fordulóval meg lesz a fétisem.Neem,ti jól kibattatok a kis karikkal,mint én is,mert 30-as szintről indulhatok,amivel barátok közt sem fogok tudni se 115 szintig ismét eljutni,ahol a fétis van,sem így a tókenjaim se lesznek meg,ahogy abból kiváltsam,ami 160.
Jól kitaláltátok!Gratulálok hozzá!!
Dátum: 2018.09.28. 18:34:57
Ha van megfelelő vastagbőröd,ugyanis a szörny varija allatsebzős.Alacsony szintű kariknal,vagy/es alacsony vastagbőr szaki nélkül nem biztos,hogy ez működik, mert siman kinyiffantja az állatokat. Nem mellesleg tp-s cucc nélkül lopikula,es ez is szint függő, hogy hanyas tp-s cuccot vesz az allatnak,ha vesz.
Dátum: 2018.09.07. 07:45:03
Be lehetne rakni a templomkristaly atvaltasahoz mondjuk 15 templomkeistalyert egy hét premium valtast.Ez eleg realis lenne.
Dátum: 2018.09.05. 10:07:32
"A nerfeket mi sem szeretjük, de a játéknak nem sok jövője lett volna, ha bárki végtelenségig tízezerszám tud ősköveket szerezni a templomból. Megértéseteket köszönjük!"
Ami egyébként egy ingyenes játék....UGYE!
Dátum: 2018.03.20. 16:05:50
Csak sajnos ez rendszeres,majdnem napi szintű,es nem csak a landi alatt.Például ma is volt.Ezek szerint rendszeresen túl van terhelve.Ideje lenne utána jarni,es megoldani.
Dátum: 2018.03.09. 08:55:22
A végzet,illetve kárhozat vermébe mikor egy ládára,vagy egy energiagömre lépünk,ne kelljen már OK-ézgatni,hanem automatikusan vegye már át.Fölösleges kattingatások tömkelege.És hasonló apróságokkal könnyíthetnék ezt a részt is,mert kiakasztó patyára kattingatni.
Oldal: 1