Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Kihívás Tornya
népszerűBumbyFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
301. hozzászólás - 2019.01.29. 14:39:59
Lássuk csak!
Jelenleg 79 szintű vagyok.Eljutottam 80 as szintig,és így lett 80 tokenem.Reménykedtem benne,hogy majd ezzel a fordulóval meg lesz a fétisem.Neem,ti jól kibattatok a kis karikkal,mint én is,mert 30-as szintről indulhatok,amivel barátok közt sem fogok tudni se 115 szintig ismét eljutni,ahol a fétis van,sem így a tókenjaim se lesznek meg,ahogy abból kiváltsam,ami 160.
Jól kitaláltátok!Gratulálok hozzá!!
A hozzászólást Bumby módosította 2019.01.29. 14:41:21-kor
---
Pontszám: 7.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
302. hozzászólás - 2019.01.29. 15:55:57 (Válasz Bumby #301 hozzászólására.)
Ez természetesen egy sarkított példa volt, és a kattintás csak egy "erőforrás" a csp, pp, le stb a sok erőforrás közül, amiket szintén nem kell a toronyban költeni. Természetesen szívesen látunk visszajelzéseket, amelyek alapján próbáljuk úgy alakítani az eseményt, hogy mindenkinek tetsszen. Az, hogy a kihívás tornyában második nekifutásra már nem mész a legelejétől, már eleve így volt tervezve, de miután többen is jelezték, hogy az elején kicsit uncsi volt, ez a dolog véglegesítve lett. Sajnálom, hogy emiatt egy alacsony szintű karakternek nincs meg 1-2 nekifutásból a fétis (elnézést kérek Bumbytól is), de eleve ez volt a cél, épp elég fétis van már a játékban, amit aránylag hamar meg lehet szerezni, ennél nem éreztük ennek szükségét. Bumbynak meglesz majd a 3.-nál. De megígérem, hogy az esemény után kiteszünk egy szavazást, felmérjük, ki mit gondol a kihivás tornyáról, ha tényleg nem tetszik senkinek, akkor nem erőltetjük, nem lesz többet (és a fétist meg lehet majd vmi alternativ módon szerezni), ha pedig változtatni kell a tapasztalatok alapján, azt is szívesen megtesszük.
Pontszám: 8.50
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
303. hozzászólás - 2019.01.29. 16:11:31 (Válasz Miklós #302 hozzászólására.)
Nekem főleg az a gondom, hogy szerverenként max 10-15 embernek számít a toplista, azoknak sem kifejezetten fontos. A játékosok vagy 95%-át hidegen hagyja, kis részét meg talán még zavarja is. A jelenlegi rendszerben nem sok sikerélményt ad. Hiába sokat költő jó játékos az ember, ha egy több éves átlagos vagy azalatti és keveset költő játékos viszi el az értelmes toplista helyet csak azért mert régebben játszik és ezért magasabb a szintje. Megértem hogy nem nagy táp toplistásnak lenni, de hol abban az izgalom ha már az esemény előtt elég pontosan meg lehet tippelni a toplistát.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.56
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
304. hozzászólás - 2019.01.29. 16:18:50 (Válasz Miklós #297 hozzászólására.)


jó vicc 30 -30 ?
tehát ha tíz éven keresztül minden kihívás toronyban arany medált szereznék , összejönne 20 medál ami nem adódik össze ügye de valamennyivel többet adna
de nézzük meg úgy, hogy össze adódna : 10 év ! 20 medál =600 kritikus és vastagbőr =nulla
egyébként igen én reklamáltam de nem 3000 vastagbőrnél, hanem 4000 felettivel miután 1600-at emeltem a szakin pont ugyanúgy kaptak sebzést az állatok mint előtte , csak ezt Diko kolléga nem értette . Te pedig azt nem érted , hogy idáig jóval kisebb vastagbőrrel sem okozott problémát kis állatokkal küldizni és ez nem tetszett.Minek vigyek 2200 as állatokat xenóba ha én csp-ből akarom a 12 állatszintet tolni , hogy a csp-nek legen némi plusz haszna verem mentes időben is ?
na mindegy ez más téma xeno már vége majd a következőre rá fejlesztek még jobban (mert arra legalább van reális esély rá fejleszteni a vastag bőrt .
Kihívás torony :Tesztelted ?és meddig mekkora állatokkal?
elárulom neked, hogy a milliós életű állatok is meghalnak egy max két csatában , mert a szörnyek másodlagosa többet sebez az állatba , mint belém !!! jó van ez így ? ha szted jó van akkor neked valami szado- mazo hajlamod van ne haragudj . szerintem az egyetlen esélyt amivel pár szinttel előrébb lehetne jutni (igazából a semmiért mint kiderült)az állatokat is direkt kilöveted a harcból .
Vari sebzésnek felőlem lehet 1 csillió %a is másodlagos , mert minél többet sérül az állat a harcban varitól annyival többet gyógyul a végzet fétis miatt.
varira beláttad régen , hogy kell védelem ezért lett af képesség (bőrkeményedés) majd lett végzetfétis is .. na ezt a vonalat kellene tovább vinni vagy kivenni a 25% feletti másodlagos sebződést és talán lenne kihívás az eventben
így a nagy állatok is kihullanak akármekkorák 260 as szinten kaptam pl 200 ezres sebzést közelharcban rá öltözve és az állatok abban a körben kaptak 240 ezer sebzést ez így tényleg rendben van
és mivel ez a legfaszább event még a tokeneket is elveszed , nehogy véletlen kifusson egy verem vagy templompácát vagy ki mit szeretne (fétis , stb )
Mondj egy okot amiért megéri tolni ezt az eventet(egy zsák őskövet bele ölni egy jó helyezésért) bármely szinten azon felül, hogy van pár jó jutalom a végső jutalmak közt.

még egyszer leírom
mi szükség van 100% feletti másodlagosra ? ebben az eventben pláne , de amúgy hétköznap is melyik jóképességű kérte hogy a régen 110 es szaki összegen 25%-on maxoló másodlagost lehessen a végtelenbe fejleszteni ?
Pontszám: 7.91
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
305. hozzászólás - 2019.01.29. 16:28:23
Tavaly erről még nem volt szo.Sot az egész játék menet közbe derült ki és a jutik is később.
Jah haat,eleve így terveztetek...persze .Lassan haladunk a politika fele.Hazudunk és a sok hülye majd beveszi!
Pontszám: 7.26
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
306. hozzászólás - 2019.01.29. 16:35:17 (Válasz Turul77 #305 hozzászólására.)
A javaslatom, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon, egy gomnyomással adja le a rendszer azokat a tokeneket vagy micsodákat amik azért a szintekért jártak amik már helyből teljesítettek. Nem kell elölről pöttyögni, de semmit sem bukunk, "öröm és bódogtág".
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.34
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
307. hozzászólás - 2019.01.29. 17:19:52 (Válasz Mortal55 #306 hozzászólására.)
És akkor ez egy free event

Az a baj ezzel a szintkihagyóssal játékkal, hogy az sem ment csuklóból, rá kellett áldozni az időt. Én, aki az előzőben szerfelett lusta voltam, kénytelen voltam az utolsó este kavicsból ütögetni egy csomót.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.85
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
308. hozzászólás - 2019.01.29. 20:22:06 (Válasz Miklós #302 hozzászólására.)
Ezek szerint a segítség kérés elég durva büntetést vont maga után, így utólag.... Aki mondjuk kért 20 segítséget egy hét alatt, az valszleg nem az első pár szintre kérte, hanem főleg az utolsókra. Nomármost ezek a karakterek kapnak durván 30, elég kemény áldozatokkal leüthető szörnyet, aztán kérhetik újra a segítségeket, de nem jutnak előrébb... talán ha 6.-ra meg lesz nekik a fétis... és elmarad az a sikerélmény halom, ami a sok szörny legyőzésével jár együtt.

Ami pedig az állat sebződést illeti, azt nagyon durván elmértétek...

Ez összességében, a hibái ellenére is egy jó event volt, de ez a -50 szintes korlát erősen csökkenti az élvezeti faktort
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.76
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
309. hozzászólás - 2019.01.29. 22:36:33
jut is eszembe .. toplista ...

mondjuk le ütöttem 262 torony szintet előzőn, most majd akkor indulok 212 ről
le ütök egy azaz összesen egy szörnyet felveszem a jutalmat és pl most a v3 on kapásból ezzel a toronyszinttel második helyen leszek ha az aki első volt végig veri az 50 szörnyet ismét
ez is érdekes majdnem versenyhelyzet majdnem valós eredmény alapján van
Pontszám: 7.91
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
310. hozzászólás - 2019.01.30. 07:25:28 (Válasz Miklós #302 hozzászólására.)
FSanyi problémájával egyetértek. Viszont végre egy értelmes ötlet, hogy nem kell végig szenvedni egy értelmetlen eventet az elejétől a végéig. 1 kattintás és kész. Szuper.

Nagyon jók a jutalmak, de ritka egy értelmetlen és időrabló event. Az első néhány szint tényleg gyorsan megy, de aztán jön az a rész, hogy üttessem le magam, hogy megtudjam milyen "színekre" váltsak, de előtte az állatokat tegyem el mert le lesznek darálva. 1 óra pihi, váltás jobbra-ballra, állatokat elő, szint kész. Megint egy pofon, megint egy pihi. Persze őskővel gyorsítható.

Kíhivás? Semmi kihívás nincs benne, egyszerű színcserélgetős játék. Ahogy Mortal is írta, szinte azonnal megtippelhető a toplista. Ilyen téren az is jogos, hogy a plecsni nem ad túl sokat, kicsik úgysem érik el, nagyoknak meg semmit nem számít.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 8.90
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
311. hozzászólás - 2019.01.30. 09:08:18
Fsanyi: akkor igazad lenne, ha a a vastagbőrt csak és kizárólag úgy lehetne növelni, hogy ilyen medálokat szerzel. De valójában most ez csak egy a rengeteg egyéb opció közül. És valljuk be, most épp azon vitázol, hogy a medálon, ami eredetileg nem adott semmilyen bónuszt a dicsőségen kívül, és később ráraktuk, hogy csökkentse a várakozási időt, most még további bónuszt is kapott… A harcban elpusztuló állataidról pedig, hogy miért pusztultak el a xenó királynő ellen azok a kis állataid, amelyekkel egyébként pl. egy térkapus szörny ellen simán tudtál csatázni: a vastag bőr a sebzést csökkenti. Tehát ha egy szörny 3000-et üt az állatodra, akkor a 3000-es vastag bőr azt lecsökkenti 0-ra. Ha 100.000-et, akkor azt 97000-re (vagyis halottnak a szenteltviz). Gyenge ellenfél ellen viheted a kis állatot is, erős ellenfél ellen meg fog halni. (De valószínűleg ezt eddig is tudtad.) Arról meg, hogy miért ütnek az állataidra magas szinten hegyomlásokat, ehhez először tisztázni kellene, hogy milyen szintekről beszélünk. A szörnyek szintje 3x a torony szintnek. Tehát egy 300. szintű játékosnak elvben nem kéne, hogy problémát okozzon a maximum, a 110-140. szint elérésére. Viszont te elmentél a 262. szinthez – ami szíved joga, és elvben ez is lehetséges – akkor nem kellene csodálkozni, hogy ott már a szörnyeknek bizonyos statjai extrémek, mert azt a szintet már félisteneknek szántuk, nem a te karakterednek. Ha mégis sikerül, akkor grats, csak el kell fogadni a járulékos veszteségeket (ie. kimúlt állat). HA a legmagasabb szintű állataid elkezdenek egy ütéstől kimúlni egy NORMÁL csatában, akkor kell majd szorzó a fizikai ütés elleni vastag bőrre is.

A toplista „megtippelhetőségéről”. Alapvetően 3 szempont alapján lehet egy toplistát összerakni egy ilyen játékban:
1.) mennyire tápos a karaktered
2.) mennyi időt öltél az eseménybe
3.) mennyire vagy okos
A 3.) elég nehéz ügy, mert ha sikerül is egy olyan rendszert összerakni, ahol kimagasló intelligenciával messze felül lehet múlni a többieket (pl. a párbajokban sakkoznod kell egyet az ellenféllel) az hamar elveszi a kedvét sokaknak, szóval ezt hanyagoljuk.
A 2.) az jelenleg is megvan: ha valaki lusta kattintgatni, és csak egyet harcol, hogy átvegye a jutalmat, akkor azért őt elég sokan le fogják tudni hagyni, olyanok is, akik egyébként jelentősen gyengébbek. Az viszont megint visszásságot szülne, ha egy 10. szintű karakter, csak azért, mert hajlandó 475000-szer kattintani, lehagyhatná a játék legerősebb játékosát. Igen, van jó pár olyan eseményünk, ahol a toplistába csak a 2.) számít, ez nem az, kellenek az olyanok is, ahol az erősebb karik érzik, hogy volt értelme időt és energiát fektetni a karakter fejlesztésébe.
Egyébként nem véletlen, hogy az eseményekben a jutalom legnagyobb részét minden játékos megszerezheti, a medál mindig csak egy kis bónusz. Ha engednék Fsanyi lobbijának és medál adna +50-100% vastag bőrt, akkor lenne csak az igazi balhé, hogy ez csak néhány kiváltságos számára hozzáférhető.

Spellatrix, abban igazad van, hogy van itt egy olyan fázis, hogy az erősebb ellenfeleknél ki kell tapasztalnod, hogy mivel sebezhető az ellenfél. De valójában pont ez az, amitől ez más, mint egy sima ütök-ütök event, mert itt legalább döntéseket kell hoznod (pl. bemegyek állat nélkül, biztosan veszítve, felderíteni – vagy kockáztatok, megtippelem, mi jöhet, és ha eltalálom, akkor spóroltam egy kis időt és erőforrást; vagy be kell osztani a limitált segítségeket).
Pontszám: 7.75
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
312. hozzászólás - 2019.01.30. 09:57:39 (Válasz Miklós #311 hozzászólására.)
Szép és jó amit írsz a toronyról, de azt hogy ész és kitartás kell hozzá, az kb kimerült az első alkalommal. Mostmár csak kitartás kell hozzá mert ismerjük a rendszert, a kitartás meg majd szépen elfogy, elég hamar érdektelenné válik majd az event meglásd. Rövid idő alatt és egyre többeknek válik ez az event egy félévente ismédlődő 15 perc alatt letudható eseményé. Nem ez lesz a legidőtállóbb esemény az biztos. Nem fog addig élni mint a landi vagy a xeno. Azt is meg kell vallani, hogy annyira érdektelen, annyira kis melóval jár, annyira rövid és nem kavarja meg az eseménytervezetet, hogy nem igen kérik majd hogy találjatok ki helyette jobbat, elmegy majd olyan alap funkciónak mint mondjuk a kútkisütés, persze jutalombannem egy súlycsoport de az más kérdés.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.34
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
313. hozzászólás - 2019.01.30. 10:15:18 (Válasz Mortal55 #312 hozzászólására.)
Lehet, hogy valami félreérthető volt, de ha korábban eljutottál mondjuk a 200. szintig, és most a 150. szintről indulsz, és nem csinálsz mást, csak csatázol egyet, és átveszed a jutalmat, akkor legközelebb már csak a 100. szintről indulsz... Ha viszont lenyomod azt az 50+ szintet, akkor kétlem, hogy meglesz az egész 15 perc alatt.
Pontszám: 7.75
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
314. hozzászólás - 2019.01.30. 10:28:23 (Válasz Miklós #313 hozzászólására.)
Te értettél félre, van aki elsőre megcsinált 200 szintet, és 150-el kezd, az csak egy csatát kell most megcsinâlnia a max jutalomért, viszont legközelebb igaz hogy 50-et de ha 200-as szintig egyszer eljutott akkor 100-ról 150-re jutni szinte semmi, be sem kell elemi sebzés szerint öltöznie mert csak egy bizonyos nehézség után van értelme, azaz ha 170-es szinttől 200-ig volt kínlódás, akkor bőven kereten belül van. Azért a pár tokenért meg lehet hogy nem fog kínlódni, őskövet áldozni meg pláne nem fog.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.56
kedvencPumur2Férfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
315. hozzászólás - 2019.01.30. 10:35:52
Kérdésem lenne, hogy ha 100-s szintről indulok, akkor megfogom-e kapni az előző szintek győzelmeiért járó kihívás tokent? Mert már megcsináltam egy - két csatát, de nem kaptam hirtelen 100 tokent, csak ami azért a pár csatáért jár! Vagy rosszul tudom és nem jár az előző szintekért token!
V3
Pontszám: 7.58
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
316. hozzászólás - 2019.01.30. 10:57:03 (Válasz Pumur2 #315 hozzászólására.)
Jelenleg az az alap felállás hogy nem jár és még Miklós el sem jutott addig hogy eldöntse hogy ez jogos probléma vagy sem, legalábbis ez ügyben nem nagyon nyilatkozott.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.56
kedvencRowinaNő
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
317. hozzászólás - 2019.01.30. 11:09:00
Jelenleg ez a magasabb szinten kezdés büntetés mindenkinek. Sokan hogy szerezzék meg így azt a nyavalyás kihívás fétist, ha már 160-ra lett beárazva?
A hozzászólást Rowina módosította 2019.01.30. 11:09:48-kor
V1 - Gaia
V2 - Peninek klánja
V5 - Sárkányok szövetsége
V6 - Pudvás Nyuszitappancs
Pontszám: 8.89
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
318. hozzászólás - 2019.01.30. 11:26:32 (Válasz Miklós #311 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2019.01.30. 09:08:18

Spellatrix, abban igazad van, hogy van itt egy olyan fázis, hogy az erősebb ellenfeleknél ki kell tapasztalnod, hogy mivel sebezhető az ellenfél. De valójában pont ez az, amitől ez más, mint egy sima ütök-ütök event, mert itt legalább döntéseket kell hoznod (pl. bemegyek állat nélkül, biztosan veszítve, felderíteni – vagy kockáztatok, megtippelem, mi jöhet, és ha eltalálom, akkor spóroltam egy kis időt és erőforrást; vagy be kell osztani a limitált segítségeket).


Nem, ez pont olyan mint egy sima ütök-ütök event. Nincs döntési lehetőség, maximum tippelés. Mivel minden körben változnak a színek ezért 2x ugyan az ritkán jó, tehát ha még tippelgetek összevissza az még plusz időt elvesz és így is úgy is váltani kell majd újra próbálni . Ha véletlen csak az egyiket találom el akkor is fel ken a falra. Ezeken a szinteken már csak telitalálat jó, előtte meg kb mind1. De igazából ez a rész nem érdekes, a jutalmakat összelehetett szedni könnyedén, a kritika mindössze annyi, hogy elég értelmetlen ez a színcserélgetős minijáték.

A többiek problémájára meg lett volna egy egyszerű megoldás.
Megvan a fétis?
Igen - Jöhet a gyorsított változat.
Nincs - Akkor kezdi elölről.

Ezzel az egyszerű változtatással a nagyoknak is megvan az örömük, hogy letudják 1 kattintással és a kicsiknek is, hogy van esélyük a fétisre.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 8.90
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
319. hozzászólás - 2019.01.30. 11:34:42 (Válasz Spellatrix #318 hozzászólására.)
Nem a fétis a lényeg, hanem kérdezés nélkül elvettek 50-150 vagy több tokent éspont a legkönnyebben szerezhetőket, mintha elvettek volna 1-2 verempálcát csak úgy. Az eddigi reakciók azt mutatják hogy igenis sajnálják az emberek a gyorsítás árát, azaz a bukott tokeneket.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.42
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Kihívás Tornya
320. hozzászólás - 2019.01.30. 11:55:25 (Válasz Mortal55 #319 hozzászólására.)
Nem vettünk el semmit, soha ilyenről nem volt szó, hogy amikor esetleg a jövőben ez az esemény megismétlődik (ez már eredetileg is egy HA volt, mert ha nem arat tetszést, akkor eleve nem hozzuk vissza), akkor megint a legelejéről kell menni. Az eredeti elképzelés egyébként az volt, hogy ha vissza is jön később a torony, akkor onnan folytatod, ahol abbahagytad, onnan kapod a tókeneket, jutalmakat. Ezt végül elvetettem, amikor láttam gyakorlatban hogy megy az egész, hogy nagyon sokan messze túlléptek a maximumon, úgy gondoltam, hogy akkor tényleg egy 1 kattintásos esemény lenne, ezért döntöttem úgy, hogy elért-20 szintről fognak menni a játékosok. Az indulási előtti véglegesítésnél módosult ez úgy, hogy -50, pont azért, hogy lehessen több kihívás tókent szerezni. Ezt lehet még fokozni úgy, hogy -100 vagy aár mindig 1. szintről van indulás, megduplázzuk a jutalmat stb. de ez már tényleg az a kategória, amikor arról vitázunk, hogy még több, még több még több jutalom legyen (még több grind árán). Az ilyen vitákba a múltban is csak akkor mentünk bele, ha az esemény nem volt megérős, tehát túl sok csp, pp stb árán túl kevés volt a jutalom. Ahogy írtam, itt erről nincs szó, a kritika csak arról szól, hogy egy ingyenes eseményért miért nem jár még a mostaninál is több táp. Sajnálom, de erről nem fogsz tudni meggyőzni.

Természetesen megértem azt az igényt is, hogy a fétist mindenki azonnal szeretné, függetlenül attól, hogy mennyire erős a karaktere, milyen szinten van, de ez biztos nem fog úgy összejönni, hogy mindenkihez még hozzávágunk 100 kihivás tókent az összes többi jutalmon felül. Maximum arról lehet szó, hogy a többi eseményhez hasonlóan, berakunk segítségként napi ajánlatba egy adagot, illetve hogy a végén lehet olyat választani, hogy a szintjutalmak HELYETT kihívás tókent kérsz - de ezzel tényleg csak akkor van értelme dolgozni, ha sok ember úgy gondolja, hogy ő akkor inkább ezt választaná.
Pontszám: 7.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője