Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - barbarabee

Dátum: 2016.01.12. 06:02:15
Én vettem 100 őskőért még karácsonykor, nekem nem ajánl föl újabb lehetőséget.
Dátum: 2015.12.26. 15:07:58
Fele kell a max.-hoz.
És arányosan kapod. Ha most 13-as az akadémia, kb 2.5M építésre van szükséged a 9-es eléréséhez.
Mivel ez is sok, nézned kéne egy kisebb építési átlaggal rendelkező szövit, ahol 9-es akadémia van, ott beépíted, megvan a manakonst., aztán visszamész...
Dátum: 2015.12.26. 13:51:44
Nem reális. Biztos jól nézed?
Nálunk 363E a kút, és 1.7M az átlag. Ennek a felét kell betölteni, azaz 850E-t. Ez a reális.
Dátum: 2015.12.26. 12:32:02
.
Dátum: 2015.12.23. 01:19:24
SZB és kihívás is működik ilyenkor, csak a klasszikus portya nem.
Dátum: 2015.12.16. 18:00:59
Érdemi portyázáshoz sok játékos kell. Mivel ez nincs, a szükséges rossz az SZB.

Előnye:

- Nem vesz el sok időt
- Minden napi játékra buzdít
- Nem baj, ha nincs elég célpontod, ez segít haladni a játékban
- Mindenki kiveheti (erős/gyenge, kezdő/régi, vadászós/portyázós) a jutalmakat belőle
- Kezdőknek napi szintű sikerélményt ad (5 token, viszonylag jó LE)
- Csapatmunkára sarkall, de nem kell egyidőben cselekedni
- Játékosok közötti kommunikációt igényel, de nem kell órákig a Skypon lógni miatta
- Gondolkozni, tervezgetni kell, de nem túl sokat

Hátránya:

- Normális portya még inkább háttérbe szorítása
- Túl könnyű az 5 token megszerzése (5 vesztes csatára is megkaphatod?!)
Dátum: 2015.12.16. 17:15:15
Kezdesz fejlődni, Lord D.
Ez egy egész jó (higgadt, összeszedett, nem önmagadat végtelenségig ismételő), és értelmes, meg persze valós hozzászólás, kevés helyesírási és stilisztikai hibával.

Csak így tovább!
Dátum: 2015.12.16. 15:23:08
A Beholdernek minden 3.-4. játéka sikerjáték. Csalódnék, ha nem lenne fejlesztés alatt lévő játékuk, amit, ha kell (ha egy bizonyos létszám/fizetési hajlandóság/nyereségesség alá esik a VU) beizzítanak.
Dátum: 2015.12.16. 14:53:57
Sajnos az ehhez hasonló játékok játékos állománya nem szokott nőni, max. a hanyatlását lehet lassítani fejlesztésekkel, akciókkal, odafigyeléssel a JV részéről. Nagy mennyiségű új játékost bevonzani költséges reklámokkal lehet, ami egy "kis" cégnek nem éri meg (a nagy nemzetközi cégek "ugyanúgy ingyenes" játékai majd minden netes kattintásnál ott szugerálnak folyamatosan).
1-2 új játékos arra elég, hogy az 1-2 törlőt pótolja. Ez a pár száz/ezer megmaradt játékos persze még sok évig játszhat, hisz egy jó póker partihoz sem kell 200 ember, akár 6-8 ember is jól szórakozhat.
A régi "feeling" sose jön már vissza, ezt el kell fogadni, ezért kellenének olyan fejlesztések, ami valamilyen módon összehozza a megmaradt embereket, csapatversenyt ad, világok közötti eseményeket hoz létre, így növelve játékosok közötti interakciót.
Dátum: 2015.12.15. 11:37:08
Nézheted tovább is, van aktív játékos szerencsére V6-on is.

89. szintig bajnokin indulók száma / összesen a szerveren a bajnokin indulók:

V1 - 200 / 510
V2 - nincs hozzáférésem
V3 - 88 / 241
V5 - 86 / 299
V6 - 248 / 248

Az össz. létszám 1500-1600 lehet. Van pár plusz fő, akik nem neveznek bajnokira, de van egy jó pár farm karakter is, meg aki csak fétisért játszik V6-on.
Úgyhogy ez a szám reális lehet.
Értem a "PÓK" problémádat. Sőt, más is érti, csak azt nem érti senki, hogy mit tudsz ezen ennyit nyűglődni. Aki 3-4 éve ül a 9. szinten, azt a 9. szinten nem fogod megverni. Fogadd ezt el, és lépj tovább!

Kezdő karakternek pedig lehet sikerélménye, de el kell fogadnia mindenkinek, hogy az ilyen stílusú játékokban vannak elejétől fogva játszók, lemaradók, abbahagyók-folytatók, újrakezdők, és időről időre kezdők. Ha egy játék 7 éve megy, és te most kezded, tudnod kell, hogy fel kell kötnöd a gatyádat.
A jó része, hogy 7 év alatt minden tudás felgyűlt már, kész enciklopédia áll rendelkezésedre kimazsolázni a dolgokat, amibe a top-on lévők még beleszaladtak, neked már menni fog. Az új fejlesztéseket ők csak bizonyos szint felett kapták meg, neked már az elejétől rendelkezésedre áll gyűjtögetni azokból a dolgokból, ami régebben még nem volt, tervezni előre.
Más játékban esélyed sincs a top-ot utolérni, itt, ha akarod, utolérheted, elkerülve az ő általuk elkövetett hibákat, még erős karaktert is tudsz a nyakukba zúdítani, ha utoléred őket. A V5, 6 pont erre lett kitalálva...
Egy komoly mentorálás tényleg megkönnyítené a kezdeti vakon repülést. A "Játékinformációk"-ban is lehetne egy haladó rész, ami összefoglalja, mik a főbb vonalai a játéknak, mi mire jó (feladatok, templom, szövetség, állatok, csatlósok, eventek, mini eventek, stb...), akkor nem kéne napokat, heteket eltölteni azzal, hogy kimazsolázza az alap információkat a wikiből vagy a fórumról. Van, aki szeret olvasgatni, keresgélni, de biztos sokan elkedvtelenednek, hogy nincs egy irányvonal, neki kell összeollózni minden infót több helyről...
Az a jó, hogy viszonylag "bonyolult" a játék. Mivel grafikája nincs, valós idejű akció nincs benne, ki játszana vele, ha még gondolkodni se kellene.
10 éves gyerekeket (mint amilyen a lányom) 5 percre köt le a VU. Lehet, hogy egy kezdőnek átláthatatlan az elején, de ha pont ilyen tervezgetős játékot keres, akkor utána fog olvasni, kérdez, felfedez. Ha gyorsan átlátható játékot keres, akkor visszamegy Call of Duty-zni (csak példa, amúgy szeretem a Call of Duty-t is).
A V5 top karakterei szerinted hogy játszanának 0 Tp-vel?
Dátum: 2015.12.04. 20:11:31
Én nehezen sértődöm, amúgy a nevekről egy megjegyzés, a Te neved az egyik legfrappánsabb (mind a kettő) a fórumozók közül!!!!!!
Jó az elgondolása Miklósnak, hogy díjazzuk a 2., 3., 4., 5. helyezettet, és, hogy összegyűjtve a szilánkokat lehessen + tápot kapni.
De hogy ugyanaz a medál járjon érte, az nem jó. Ha 5 év múlva (elméletileg) megnézünk egy karaktert, és van 10 bajnoki medálja, nem fogjuk tudni, 10-szer lett bajnok, vagy 45-ször lett 4.
Dátum: 2015.12.04. 19:47:45
Bocs, nem akartalak megbántani. Csak építő jelleggel írtam a jövőre nézve, ha figyelsz az írásodra, többen figyelnek rád...

A "Brutális Vadállat" név nem takar semmit, viccből adtam, kezdő(bb) karakter vagyok, és abszolút barátságos karaktert fejlesztek, nem "brutálisat"

Amúgy egyetértek a szubplazmás problémáddal, szerintem sem tisztességes így, a megoldásokat pedig már mások leírták.

Egy játék sem ingyenes sajnos. Vagy fizetni kell érte, vagy reklámokat nézned, vagy csak részben játszhatod, vagy csak 1-2 pályát.

Szóval még egyszer ne haragudj!
Dátum: 2015.12.04. 19:10:27
Nem figyelnek többen rád csak azért, mert 16 db "!" jelet raksz a mondatok végére és nagy betűkkel írsz.
Sőt, megkockáztatom, sokakat kicsit irritál is, azért sem reagálnak.
2-3 ezüstéremért aranyérmet sem az életben, sem más játékban nem kap senki.
A Túlélők Földjén úgy volt (van) megoldva a bajnoki (ott Olimpia), hogy az első 3 helyezett kap díjat. A díj egy olyan tárgy, amit a játékon belül máshogy nem lehet megszerezni, és a helyezéssel arányos tápot ad.
A VU-n medál jár a bajnoknak. Járjon a 2. és a 3. helyezettnek is medál. De másmilyen.
1. helyezett: kék-piros medál -> +1 tul (bajnokin -1). Csak az 1. helyezettnek jár!
2. helyezett: sárga-zöld medál -> 2-3-at összegyűjtesz -> +1 tul (bajnokin -1). Csak a 2. helyezettnek jár!
3. helyezett: lila-narancssárga -> 3-4-5-öt összegyűjtesz -> +1 tul (bajnokin -1). Csak a 3. helyezettnek jár!

Van miért indulni, hajtani, elismerést ad, helyezésarányos tápot ad.
Dátum: 2015.12.04. 16:40:50
Gép által generált karakter. (Moróki Thils, Látondi Zan, Rozsliszk Szint, Alzanni Mátka).
Ha egy kategóriában nincs elég induló, a gép kipótolja generált karakterekkel.