Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Shadowrun1990

"Így? Mindenféle kérdezés nélkül? Nagyon szép, mondhatom. Azért, mert nem bírod a kritikát ez a megoldás, hogy a szólásszabadságot korlátozod?
És ezek után higyjem el, hogy nem kedvezel bizonyos köröknek? Hiszen még a hozzászólásodban is azt írtad, hogy bizonyos szabálysértések megengedhetőek, bizonyosak nem. Innen egy lépés, hogy leírd, hogy bizonyos embereknek megengedhető a szabálysértés, bizonyosaknak pedig nem. Hiszen most is mi van? Van, aki már nem szólhat hozzá, mert így döntöttél? Még hány embert fogsz eltiltani emiatt a fórumtól? A végén tényleg csak a haveri köröd marad?
Csak gratulálni tudok és örülök, hogy jó ideje nem fizetek őskövet.
És akkor most ezt a karaktert se engedd többé hozzászólni a fórumhoz, sőt töröld, manipuláld vagy csinálj amit akarsz az összes korábbi hozzászólásommal.

A pontozások csütörtökön történtek, miért nem akkor lettem kirakva a fórumról? Mert túlságosan jól látom a dolgokat?
Nem hülyéztem le senkit! Se ilyen szó, se más szitokszót nem használtam.
WiFi-ről vagyok fent, konkrétan egy tabletről, azért tudok ilyen nehezen írni.

V2 Retsemsel
V3 A kőműves"
Retsemsel v2, illetve A kőműves v3 NecroManci élettársának karakterei.
Reggel óta most kerültem újra gép elé. Talán elvárnád, hogy egész nap itt üljek? Vannak fontosabb dolgaim is, mint pl. a képernyőt bámulni egész nap!
Tudom LanMaffia! Sajnálom, hogy hagytam idáig fajulni a dolgokat. Remélem így már mindenki számára tiszta, hogy mit miért tettem és miért nem érezzük csalásnak a dolgot. Annyi biztos, hogy érdemes volna kicsit egyértelműsíteni a dolgokat pl. ilyen esetekben is, mint az iménti.
Tisztelt Miklós!

Leírom a teljes igazságot, hogy kerek legyen a történet számodra és mindenki más számára is! A végzetúr találkozón részt vettem, ahogy NecroManci is és még sokan mások a baráti körömből... Többen tudjuk bizonyítani, hogy NecroManci is ott volt. Én licitáltam helyette, mint Shadowrun, mivel a licit megkezdése előtt nem sokkal nem érezte jól magát és hazament. Felajánlottam neki saját elhatározásból, hogy elhozom neki a relikviákat ha tudom. Láthatjátok azt is, hogy Shadowrun karakteremmel nem licitáltam semmilyen egyéb tárgyra mindezek tükrében. Amit Offsboy bemásolt, mint "bizonyítékot" ezek ismeretében úgy gondolom mindenkinek összeáll a kép. Megszereztem a tételeket, majd miután hazaértem elújságoltam a hírt, beírtam a belső fórumunkra, hogy Mancinak megszereztem a kincseket, amit ő természetes módon megköszönt nekem. Úgy gondolom nem követtünk el csalást, hiszen mindketten vettük a fáradságot és elutaztunk a találkozó helyszínére, kifizettük a belépő árát stb... Kérem szépen vegyétek figyelembe a fent leírtakat! Ha ezek után is úgy gondoljátok csalást követtünk el, illetve büntetést kívántok kiszabni, a lelketek rajta, de ne NecroMancit érjen ezek után retorzió, hanem engem Shadowrunt! Köszönöm a türelmet, illetve bocsánatot kérek minden játékostársamtól, akiket "megvezettem"!!! Tisztelettel: Shadowrun
Kedves Ricskosz! Hamarosan tisztázom az ügyet, mindenki mindent megfog érteni. Kis türelmet kérnék mindenkitől! Annyit biztosra vehettek, hogy nem történt csalás.
Ha kódként nem is lehetne megszerezni, de az aukciós házba bekerülhetne több másik nem túl erős relikviával egyetemben.
Nem véletlenül akartunk áthívni téged és még egyéb erős játékosokat. Folyamatosan építjük a szövetségünket és a jó hangulatot is fenntartjuk, odafigyelünk egymásra. Nem minden csak a játékról szól! Bizalmat szavaztunk neked, nem éltél vele, helyette felhasználtad szövetségi társad, aki csúnyán becsapott mindannyiunkat. Nem vagyunk saját magunk ellenségei, nincs semmi rejtegetnivalónk. Az viszont, hogy magad helyett szövetségi társad karakterével beléptél és loptál a belső fórumunkról és még a nyilvánosság elé is tártad nagyon elítélendő! Érdekes módon, ami rövid időt eltöltött nálunk a barátod nagyon is jól érezte magát, csak aztán "valamilyen rejtélyes" oknál fogva lelépett... Nem ragoznám tovább a dolgot, már nagyon kezdem unni az egészet, ahogy te is! Nagyon sajnálom, hogy egy fél évvel ezelőtti dolgon rágódunk, ahelyett, hogy példálózások helyett simán a megoldást keresnénk.
Néhányan nagyon messzire mentetek! Ahelyett, hogy a valós problémát próbálnátok megoldani rágalmazásba mentek át, illetve egy olyan embert próbáltok meg nyilvánosan lejáratni, akit nagyon sokan tisztelnek és szeretnek. Nem véletlenül nem védem magam, mivel nincs miért. Nem csaltam, ahogy NecroManci sem! Csak nevetek az irigységen, illetve azon, hogy egyesek meddig képesek lesüllyedni! Nagyon remélem sikerül olyan megoldást találni, ami mindenkinek megnyugvást jelent és nem okoz akkora bonyodalmat, mint a mostani ,eset'! Nagy bátorság, igazi férfi jellem kell ahhoz, hogy egy olyan végtelenül kedves nőt, mint NecroManci megbántsatok és lejárassatok!
Quellonnak abszolút igaza van! Terveztem mindezeket én is leírni, ha már így célpontba kerültünk NecroMancival. Érdekes módon befizetni és óriáskereket bárki forgathat bárki nevében, sőt akár 10-15 karakternek is forgathat ugyanaz a személy, az nem számít csalásnak! Ugyanez igaz az élő befizetésekre is! Nevetséges...
Én is csak gratulálni tudok a munkádhoz! Így tovább!
Nem a kiskapuk nyitvatartása mellett kampányolunk, hanem az egyértelmű, világos szabályazat létrehozása mellett.
Miért is jössz az arroganciával? Szerintem abszolút jogos kérdéseket tett fel NecroManci! Érdemes lenne tisztázni ezeket a dolgokat, mivel sehol semmi nincs leírva ezzel kapcsolatosan a szabályzatban... Nem is új dolog ez szerintem, több olyan karaktert is ismertem, akiket több személy visz. Testvérek stb... Tudod nem sokan engedhetnek meg annyi pénzt elkölteni egy háztartásból, ahol többen játszanak és erős, eredményes karaktert szeretnének. Őskövek nélkül ez nem lehetséges.
Dátum: 2015.09.27. 10:08:55
Nekem is megvan a véleményem, miszerint az utóbbi időkben nagyon megemelkedett az őskövek költésének kényszere, azok számára, akik valamennyire is komolyan veszik/vették a játékot! A kezdeti indulástól számítva az utóbbi rövid időn belül rengeteget drágult a játék! Néhány nagyobb fejlesztés is bekerült, amit természetesen nekünk játékosoknak kell megfizetni, hiszen a cég nem ingyen dolgozik. Idáig rendben is volna. A fétisek/csatlósok bevezetése óta viszont drasztikusan drágult a játék, miszerint annyit nem kapunk, mint amennyit valójában fizetünk. Fétisek maguk után vonták a miniesemények sorozatát, az évi több alkalommal adódó csatlóskristályok megvételét... Ha a fétisek megjelenése előtt erős karaktert hoztál össze, kénytelen vagy mindezeket a dolgokat maximálisan kihasználni, ellenkező esetben esélyed nem lesz azok ellen, akik áldoznak erre nem kevés őskövet, pénzt! Alig ért véget a befizetési akció, ahol szokás szerint egy héten keresztül lehetett venni csatlóskristály csomagokat napi 24 őskő elköltésével, rögtön utána további egy héten keresztül megint lehet venni csk csomagokat napi 30 őskőért cserébe, ami egy hétre számolva további 210 őskő! "A BU tiszteletére" Tehát összesen a két hetet számolva és csak a csk csomagokat nézve ez kötelezően 378 őskő! Mytokronitok szintén hasonló szintű fejlesztés. Egyetlen csatlós képességeinek kifejlesztése legjobb esetben 70 őskő! Számomra nagyon sok felesleges képesség van közöttük, amire nem lenne szükségem. Rafinált módon véletlenszerűen tanulhatják meg a csatlósok ezeket a képességeket, még csak nem is választhatom meg melyik után melyiket! Persze a célja ennek megint csak a minél több őskő elköltése! A harmadik megint csak kiakasztó fejlesztés a szuper fétis megjelenése, melyhez 10 fétisszilánkra van szükség. Ezek után a vezetőség "kreativitását" dicsérve lehet továbbfejleszteni ezüst, arany stb. fokozatokká újabb fétisszilánkok megszerzésével, ami jóformán megint csak ősköveket igényel! Az utóbbi idők fejlesztései számomra hatalmas csalódás, mivel kizárólag a minél több őskövek elköltését, a KÉNYSZERTÁPOLÁST célozza! A játék kezdete óta majdnem csak középszerűen fizettem, ami kb. kéthavonta 2000 Ft-t jelentett. Az utóbbi idők mértéktelen drágulásával nem akarok lépést tartani... Leginkább a hosszú évek kitartása a játék mellett és a szövetségi társaim itt hagyása, ami jelenleg még visszatart.
Dátum: 2015.09.27. 08:48:11
Múlt alkalommal a fétis miatt végigszenvedtem a sima piramist, összesen 10 dekrétumot használtam fel. Minden lehetséges feladatot, ami vadászatra kényszerített kiváltottam, illetve a sárga esszenciás feladatot is, mert akkor még nem tartottam ott esszenciákban, hogy teljesíteni tudjam.

Szívesen megcsinálnám az új piramist is a fétis miatt...

Ezzel kapcsolatosan annyit igazán megtehetnétek, hogy aki legalább egyszer a simát már teljesítette, ne kelljen újra megtennie, egyből kezdhesse az új kék piramissal.

Nagyon sok idő, őskő lenne mind a kettő teljesítése, ráadásul úgy, hogy összesen csak 6 dekrétum használható fel!
Dátum: 2015.09.16. 07:56:56
Minél drágább a játék, annál több a hiba...

Rendszeridőt sem ártana szinkronba hozni. Durván 7 perces csúszás van a rendes időhöz képest.
Dátum: 2015.08.26. 13:59:52
Igen!
Dátum: 2015.08.12. 20:55:54
Igen, normális. Amit ad csata végén az extra LE-a.
Dátum: 2015.08.11. 19:17:09
Relikviaforgács úgy lenne jó, ha csomagként lenne található. Tehát egyszerre kapjuk meg a tervezett ?30 db-t.
Dátum: 2015.08.11. 16:52:31
Továbbá V2-n hónapok óta nem lehet rendes időben bajnoki viadalra nevezni, azaz 1 héttel előtte. Hozzáteszem nekem nem probléma, de másoknak az lehet. Egyszer már jeleztem, azóta sem történt változás!