Felhasználónév: Jelszó:
Szigorítsuk-e a VU liciten a licitálók ellenőrzését?
Igen, a javasolt módon
Igen, más módon (leírom a topikban)
Nem szükséges, de nagyon szigorú büntetést kapjon, aki csal
Nem szükséges
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: VU találkozó licit csalások kivédése
népszerűNecroManciNő
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: VU találkozó licit csalások kivédése
161. hozzászólás - 2015.10.10. 14:15:37
Tudjátok mi jutott eszembe erről?

"Nyuszi Rokonai, Barátai és Üzletfelei" (Micimackó)

Olyan vicces.
V2 NecroManci
V3 Kaszás Barbi
Pontszám: 7.82
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
413 hozzászólás
Profil megtekintése
162. hozzászólás - 2015.10.10. 14:16:15
"Így? Mindenféle kérdezés nélkül? Nagyon szép, mondhatom. Azért, mert nem bírod a kritikát ez a megoldás, hogy a szólásszabadságot korlátozod?
És ezek után higyjem el, hogy nem kedvezel bizonyos köröknek? Hiszen még a hozzászólásodban is azt írtad, hogy bizonyos szabálysértések megengedhetőek, bizonyosak nem. Innen egy lépés, hogy leírd, hogy bizonyos embereknek megengedhető a szabálysértés, bizonyosaknak pedig nem. Hiszen most is mi van? Van, aki már nem szólhat hozzá, mert így döntöttél? Még hány embert fogsz eltiltani emiatt a fórumtól? A végén tényleg csak a haveri köröd marad?
Csak gratulálni tudok és örülök, hogy jó ideje nem fizetek őskövet.
És akkor most ezt a karaktert se engedd többé hozzászólni a fórumhoz, sőt töröld, manipuláld vagy csinálj amit akarsz az összes korábbi hozzászólásommal.

A pontozások csütörtökön történtek, miért nem akkor lettem kirakva a fórumról? Mert túlságosan jól látom a dolgokat?
Nem hülyéztem le senkit! Se ilyen szó, se más szitokszót nem használtam.
WiFi-ről vagyok fent, konkrétan egy tabletről, azért tudok ilyen nehezen írni.

V2 Retsemsel
V3 A kőműves"
V3 Shadowrun
Pontszám: 6.71
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
596 hozzászólás
Profil megtekintése
163. hozzászólás - 2015.10.10. 14:18:56 (Válasz Conan a Barbi #63 hozzászólására.)
Még nem olvastam végig a szappanoperát, de már egy dolog világos a hozzászólásokból:
Vagy Offsboy hazudik, manipulál, vagy Te, Necro Manci (and Co.).
Offsról ezt nem tudom elképzelni, ős ismert (elismert) játékos, mi szüksége lenne rá? Ha kiderülne róla, tönkretenné vele a hitelességét, nincs értelme neki ezzel szórakozni.
Rólad nem tudok véleményt formálni, mert nem ismerlek, de ha VALAKI TEREL ÉS HAZUDIK, az jó eséllyel Te vagy. Persze ártatlanság vélelme fenn áll, de vajon ki lehet a hunyó?
Pontszám: 8.29
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
413 hozzászólás
Profil megtekintése
164. hozzászólás - 2015.10.10. 14:22:51 (Válasz Kwisatz #163 hozzászólására.)
Vehetnéd a fáradságot arra is, hogy elolvastad a korai előzményeket is! Próbálunk tiszta vizet önteni a pohárba, semmi szükség az értelmetlen támadó hozzászólásaidra! Amúgy NecroManci/Kaszás Barbi is elismert játékos csak nem reklámozza magát! Lehet ez probléma?
V3 Shadowrun
Pontszám: 7.07
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3431 hozzászólás
Profil megtekintése
165. hozzászólás - 2015.10.10. 14:27:19 (Válasz NecroManci #159 hozzászólására.)
Idézet: NecroManci - 2015.10.10. 14:12:07
Tehát privátban kell írnom?
Neked?

vagy te írsz nekem ?

nem értem.

az ügyfélszolgálaton keresztül írtam neked egy üzenetet elvileg, kérlek, lépj be NecroMancival, és nézd meg látod-e, ha igen, válaszolj ott. Köszönöm!
Pontszám: 6.81
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3431 hozzászólás
Profil megtekintése
166. hozzászólás - 2015.10.10. 14:35:07 (Válasz Honda14 #160 hozzászólására.)
Idézet: Honda14 - 2015.10.10. 14:14:04
Miklós:
Kérnék állásfoglalást a kémkedéssel kapcsolatban!
Szabályos más karakterével más szövetségbe belépni és infót szerezni és azt felhasználni?
Valahogy elsiklottál a téma felett!
Köszönöm!

A felh. feltételek és a multizás szabályok egyértelműek a témában. Óva intünk mindenkit attól, hogy a jelszavát mással megossza, az ebből eredő károkért a felelősség csak az övé. Ha mégis megteszi, akkor sem sértheti meg a multizásnál leírt szabályokat.
Pontszám: 6.81
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
596 hozzászólás
Profil megtekintése
167. hozzászólás - 2015.10.10. 14:38:30 (Válasz Shadowrun1990 #107 hozzászólására.)
Értem, tehát ne a csalót ítéljük el, hanem azt, aki felfedi a csalót.
Ez elég sok mindent elmond rólatok.
Pontszám: 8.26
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
596 hozzászólás
Profil megtekintése
168. hozzászólás - 2015.10.10. 14:51:44 (Válasz Shadowrun1990 #137 hozzászólására.)
Szóval csaltatok. Köszi, hogy ezt így sok oldal köpködés után leírtátok.
Pontszám: 7.26
kedvelt tagHonda14Férfi
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
169. hozzászólás - 2015.10.10. 15:09:40
Akkor leírom azt amit mindenki tudhat:
1.NecroManci, Halál Angyalai szövi tagja
2.Lord Skyle a kémkedés előtt Halál Angyalai szövi tagja
3.Offsboy Martalócok szövi tagja és beismerte,hogy belépet Lord Skyle karakterével és információkat szerzett.Innen indult minden balhé!
4.Lord Skyle ezek után pár nappal lelépet a Halál Angyalai szöviböl és most a Vackor szövi tagja.

A három legerősebb szöviről beszélünk!!!
A szövi fórumokon bizalmas információk is vannak és taktikák, tervek!
A szövetségek között is mennek a versengések!
Hol van itt a tisztesség?
Emlékezzetek vissza amikor a szövi bajnokságról derültek ki szövi titkok,hogy ki melyik mezőt támadja!
És még ki tudja hány visszaélés történt:
pl.:Látja mikor megy el vadászni,mikor lesz kék vagy zöld a karakter neve
mikor csinálják a SZK-ben a vadászós feladatot,
és még sorolhatnám.
De úgy látszik ezek felett csukott szemek és süket fülek vannak!
És még egy gondolat amit mindenki láthat:
Vackor szövibe való belépés ideje:
Morpheus a fényhozó 206 6629 2015. Sze. 28.
Lord Skyle a pusztító 226 9071 2015. Sze. 28.

Előtte mind a két karakter a Halál Angyalai szövi tagja volt!
Pontszám: 6.49
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
170. hozzászólás - 2015.10.10. 15:14:14 (Válasz Honda14 #169 hozzászólására.)
Ő, értem mit mondasz. Mindketten meguntak titeket Kéne ide is ilyen hangulatjelző, mint a facebookon. Kiírná: Magic megvilágosodottnak érzi magát
Pontszám: 8.09
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
171. hozzászólás - 2015.10.10. 15:22:03 (Válasz Honda14 #169 hozzászólására.)
Idézet: Honda14 - 2015.10.10. 15:09:40
3.Offsboy Martalócok szövi tagja és beismerte,hogy belépet Lord Skyle karakterével és információkat szerzett.Innen indult minden balhé!
4.Lord Skyle ezek után pár nappal lelépet a Halál Angyalai szöviböl és most a Vackor szövi tagja.

Tesa, te nagyon el vagy tévedve, sosem tudtam Lord Skyle semmilyen belépési adatait! Még ha tudtam volna is az se a te dolgod. Ne haragudjatok de ez már durva paródia kezd itt lenni.
Milyen versengés megy? Érdekel hova ütünk SZB-n? Oda üt mindenki, ahova akar! De ha szükséged van rá ütöm azokat a mezőket amiket ti jelölitek meg Hogy miért lépett ki, azt tőle kérdezd meg, ahelyett hogy minden hülyeséget összehordasz itt ember, de hogy ennyi idő alatt sem tudtad összerakni a képet, na az bravó.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.73
népszerűNecroManciNő
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
172. hozzászólás - 2015.10.10. 15:27:50
jajj, ez egyre szörnyűbb!

Srácok, nem hagyhatnánk abba?
Játsszunk már békésen kérem szépen!

Mindenki megnyugodhat, meg leszek büntetve! Bocsánat, hogy nagyot hibáztam!

De ez nem ér ennyit, higgyetek nekem, haragot tartani betegséget okoz.
Ne utáljatok már ennyire, meg egymást se!
V2 NecroManci
V3 Kaszás Barbi
Pontszám: 7.38
közkedveltIceman_96Nő
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
173. hozzászólás - 2015.10.10. 15:30:03 (Válasz Honda14 #169 hozzászólására.)
Idézet: Honda14 - 2015.10.10. 15:09:40

A három legerősebb szöviről beszélünk!!!
A szövi fórumokon bizalmas információk is vannak és taktikák, tervek!
A szövetségek között is mennek a versengések!
Hol van itt a tisztesség?
Emlékezzetek vissza amikor a szövi bajnokságról derültek ki szövi titkok,hogy ki melyik mezőt támadja!
És még ki tudja hány visszaélés történt:
pl.:Látja mikor megy el vadászni,mikor lesz kék vagy zöld a karakter neve
mikor csinálják a SZK-ben a vadászós feladatot,
és még sorolhatnám.
De úgy látszik ezek felett csukott szemek és süket fülek vannak!
És még egy gondolat amit mindenki láthat:
Vackor szövibe való belépés ideje:
Morpheus a fényhozó 206 6629 2015. Sze. 28.
Lord Skyle a pusztító 226 9071 2015. Sze. 28.

Előtte mind a két karakter a Halál Angyalai szövi tagja volt!

Hát te teljesen meg vagy gágyulva....

Offsboy Solmyr karakterével lépett be nem az enyémmel...
Én azért léptem ki mert kiutáltatok azért mert nem védtem Mancit abban amit tett. Illetve védtem Solmyrt hogy nem volt kém.
Másik: Nem csak Morpheus és én fogunk kilépni onnan a szövetségből csak hogy tudd Honda. Jönni fognak velünk még Bachtass és Soul Reaver is.
A hozzászólást Iceman_96 módosította 2015.10.10. 15:43:43-kor
Pöttöm Panna
-V3-Illuminati-
Pontszám: 8.60
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
174. hozzászólás - 2015.10.10. 15:53:21
"Így? Mindenféle kérdezés nélkül? Nagyon szép, mondhatom. Azért, mert nem bírod a kritikát ez a megoldás, hogy a szólásszabadságot korlátozod?
És ezek után higyjem el, hogy nem kedvezel bizonyos köröknek? Hiszen még a hozzászólásodban is azt írtad, hogy bizonyos szabálysértések megengedhetőek, bizonyosak nem. Innen egy lépés, hogy leírd, hogy bizonyos embereknek megengedhető a szabálysértés, bizonyosaknak pedig nem. Hiszen most is mi van? Van, aki már nem szólhat hozzá, mert így döntöttél? Még hány embert fogsz eltiltani emiatt a fórumtól? A végén tényleg csak a haveri köröd marad?
Csak gratulálni tudok és örülök, hogy jó ideje nem fizetek őskövet.
És akkor most ezt a karaktert se engedd többé hozzászólni a fórumhoz, sőt töröld, manipuláld vagy csinálj amit akarsz az összes korábbi hozzászólásommal.

A pontozások csütörtökön történtek, miért nem akkor lettem kirakva a fórumról? Mert túlságosan jól látom a dolgokat?
Nem hülyéztem le senkit! Se ilyen szó, se más szitokszót nem használtam.
WiFi-ről vagyok fent, konkrétan egy tabletről, azért tudok ilyen nehezen írni.

V2 Retsemsel
V3 A kőműves"
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 6.02
népszerűAmnaelFérfi
Végzetúr mester
326 hozzászólás
Profil megtekintése
175. hozzászólás - 2015.10.10. 15:59:23
Ezt már a saját véleményem!

A pontozásról annyit hogy én pontoztam offsboy-t le. Mind ezt nem azért mert ki nem állhatom a migráns AH huszár viselkedését hanem azért mert ott van egy görgő a hozzászólás alatt amivel 5-10 pont között lehet pontozni! Nekem személy szerint nem tetszett a véleménye amit és ahogy közölt csak azt sajnálom 1 pontot már nem lehet adni!
Másról nem tudok hogy hogyan pontozott.
Nem kommandót játszok de véleményt nyilvánítok felé mind pontban és mind hozzászólásban!
A rend a hülyéknek való a zseni átlát a káoszon is!
Pontszám: 6.68
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
176. hozzászólás - 2015.10.10. 16:00:44 (Válasz Shadowrun1990 #137 hozzászólására.)
Nem értem, ha valóban így történt miért nem lehetett ott, a helyszínen megkérdezni Miklóst engedi-e a dolgot? Ha esetleg akkor nem vettétek komolyan a szabályt, amit még el is tudok hinni, akkor miért nem lehetett már privátban Offsboynak elmondani ugyanezt, mikor először rákérdezett? Bár nem ismerem, de a hozzászólásai alapján feltételezem, hogy nem egy rosszindulatú ember ezért elfogadta volna magyarázatnak. Még ha nem hitte volna el akkor sem ment volna tovább szerintem. Ha pedig neki nem mondtátok, akkor itt miért nem jeleztétek rögtön. Nekem ez így már nem hihető. Biztosan én gonosz, rosszindulatú ember vagyok, és ez csak egy feltételezés, mégis úgy érzem csak egy utólag kitalált mese. Lehet utálni érte.

Offsboy "multizásáról" pedig ez a véleményem: A különböző szabályok megsértése nem azonos súlyú ügy. Ez mindig, mindenhol így van. Ha autóval minimálisan túlléped a sebességhatárt, azért még ejnye-bejnyét sem kapsz, míg egy piros lámpa benézése súlyos bírság. Akkor is, ha nem ütöttél el senkit, akkor is, ha nem is volt a közelben senki a kamerán kívül. Ez van. Ha valaki benéz más karakteréhez, az önmagában hiába szabálysértés nem büntetendő a jétékban, míg a más helyett licitálás szigorúan tiltott. Szerintem nincs rajta mit megmagyarázni.

Egyébként a feltételezést, hogy szabálytalan licitálás történt én is hallottam már a találkozó után közvetlenül. Akkor azt a választ adtam, hogy nem tudom elhinni, biztosan nem csinált ilyet senki. Sajnálom, hogy ekkorát tévedtem.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.02
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
177. hozzászólás - 2015.10.10. 16:02:36 (Válasz Amnael #175 hozzászólására.)
Idézet: Amnael - 2015.10.10. 15:59:23
A pontozásról annyit hogy én pontoztam offsboy-t le.
Meg még vagy 5en tőletek folyamatosan, látszott szépen

Idézet: Amnael - 2015.10.10. 15:59:23
Mind ezt nem azért mert ki nem állhatom a migráns AH huszár viselkedését
Az milyen? A MIGRÁNS AH huszár?
Kész...
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.25
utáltA kőművesFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
178. hozzászólás - 2015.10.10. 16:06:26
Ne kenjünk a sz*rt, így is elég vastagon van már. Ne vonjunk bele más karaktereket és személyeket, én ezért írtam végig név nélkül, bár ennek ellenére egy időre ki voltam tiltva a fórumról, teljesen jogtalanul, ugyanis WiFi-ről vagyok fent és ezt ha kicsit pontosabban megnézik, akkor látszik, hogy nem azonos az IP cím legvége. Még erre is ügyelünk és akkor is ügyeltünk, amikor még én is prémium voltam. Sőt akkor még WiFi se volt itthon, szóval én általában /remélem Offsboy nem nyom fel ;-)/ csak a melóhelyről toltam, hogy NecroManci itthonról tudjon és még csak fel se merüljön a multizás gyanúja. Azóta már szerencsére van WiFi, bár közben sajnos (kb. 2 éve) teljesen kiábrándultam a játékból, de ez az én dolgom. Meglehet nézni, hogy addig úgymond egész jó karaktert összehoztam pusztán térkapu/vadászatból.

Nem vagyok oda Lord Skyle-ért, már a 3. nap összevesztem vele, de ne keverjük bele a dolgokba és ha valakinek is problémája van vele, azt vagy máshol vagy az ÜSZ-nél jelezze. Én nem haragszom rá se a régi "veszekedéseink" miatt, se semmiért. Solmyr pedig tudomásom szerint semmiről sem tehet.

Azt viszont továbbra sem értem, hogy miért van kettős mérce. Miért van az, hogy valakiknek szabad, valakiknek nem szabad elkövetni szabálysértést. Miért van az, hogy tele van farmkarakterekkel a játék, a vezetőség mégsem tesz semmit? Én értem, hogy mindenki a legjobb akar lenni, de így egyre kevesebben lesztek, megmarad az a haveri társaság, aki kötődik a vezetéshez és akkor mi lesz? Majd egymás torkának estek és végül marad a Hegylakó?

Itt sokan fizetnek a játékért, valaha én is így voltam vele, kb. 3-3,5 évig. Ha valaki fizet, azért jár a szolgáltatást. Azt viszont nem lehet csinálni hogy az egyik játékosnak a pénzéért több szolgáltatás vagy más elbírálás jár, míg a másiknak kevesebb. Ez fogyasztóvédelmi aggályokat is felvet.

Egyébként nagyon örülök, hogy itt ilyen sok szent emberke van, aki soha semmilyen szabályt nem szegett meg, akár mások kárára is. Boldogsággal tölt el és ha maradok is itt még játszani, akkor csakis ezek miatt a példátlan életű, de másokat könnyen elítélő emberek miatt lesz.
Pontszám: 1.78
kedvelt tagDozerFérfi
Végzetúr mester
1234 hozzászólás
Profil megtekintése
179. hozzászólás - 2015.10.10. 16:07:33
Nem lehetne inkább barátkozni? Legyen béke és szeretet a fórumon, vagy ha nem, nyakon vágok valakit. Na jó, de viccet félre téve: Ér ennyit ez az egész? Bár nem sok levelet váltottunk eddig V2-n, de NekroManci-t kedves (kissé szertelen) csajnak ismertem meg. Legyen övé az a pálca, csak ne csapkodjon vele össze-vissza.
Én neked adom... tényleg!
V3-Saláh Ad Din
-Illuminati Lovagjai-
Pontszám: 7.82
utáltA kőművesFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
180. hozzászólás - 2015.10.10. 16:11:20
A "név nélkült" nem úgy értem, hogy én írtam név nélkül, hanem hogy másokat nem neveztem meg.

Én úgy gondolom továbbra is, hogy az a fajta szabályszegés, amit Offsboy csinált, az egyik legsúlyosabb, amit el lehet követni. Ezzel nem azt akarom elérni, hogy büntetést kapjon, csupán felnyitni a szemeket és nem értem, hogy ezt miért nem látjátok be. Kíváncsi lennék, ha kiderülne, hogy nálatok is épp valaki ezt csinálja, akkor hogy állnátok a dologhoz. Akkor hirtelen nagyon komoly esetté lenne minősítve a dolog?
Pontszám: 6.35
Oldal: 1234567891011
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: KödrelikviákAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!