Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eliteninja

Dátum: 2009.08.09. 23:47:11
Mi a manó....
Dátum: 2009.07.29. 03:09:39
Székely bácsi bemegy a disznóólba és bedob egy parókát a vályúba: Nincs többé korpa, csak gyönyörű haj!!

xDD
Dátum: 2009.07.28. 15:21:34
Miklós ez a barátságos portyázás komoly? elvileg még mindig Végzetúr, nem pedig a megsimogatom a másik buksiját a játék.
Dátum: 2009.07.27. 15:10:14
Ezzel baromi szines lenne a játék és nagyon jó
Valamint, ha megnezitek a cuccokat, akkor a legtobb az a vari taktikat tapolja es igazan kozelharcos fegyever nincs. Valamint a varazslo fegyonak ugyanannyi lenne a sebzese, mint egy jol kovacsolt fegyvernek? Sztem az meg mindig gond, h a cuccok tulsagosan egy sikon mozognak es kicsi a valasztek.
Szerintem ami még rossz, hogy egy varázs fegyónak is magas a sebzése. Pl ami varázs TÖ-t ad annak ugyanolyan magas a sebzése mint egy közelhacinak, valamint még az is rossz sztem, hogy kevés tárgy közül lehet választani.

Up: szóval nincs külön varázsló és harcos felszerelés.
Dátum: 2009.07.24. 13:50:20
Én meg azt remélem, hogy ez a barátságos portyázás nem egy komoly fejlesztés akar lenni. Már alapból hülyén hangzik...barátságos portyázás egy végzetúr nevű játékban?
Dátum: 2009.07.23. 22:48:10
Finn kidobóember?
Hallja Menjeninnen(szóban jobb )

Kínai tv szerelő?
Hang van Kép nincs

Székely bácsika bemegy a disznóólba, és bedob 1 parókát a vályúba: - Nincs többé korpa, csak gyönyörű haj!!

Hol terem a floppy?
Disc-réten

És a nejlon?
Celofán

Mi a különbség a véletlen és a fakanál között?
A fakanál mindig fakanál, de a véletlen lehet fatál is.

Miért nem kaphat Kossuth díjat a Margit híd?
Mert csak Jászaimaritér!xD

Abszolút lehetetlen?
A tenger fenekére bugyit húzni

Meleg indián?
Szopacs.

Indián prosti?
Villámlik

Miért buta a fa?
Mert esze ágában sincs.

Mit fűrészel a macska?
Hát a kutya fáját!xD

Miért van az ózonlyuk?
Mert lelőtték a nagy varázslót.

Itt a kontra
Dátum: 2009.07.23. 22:06:32
Arab fogorvos?
Blendachmed.

Mit csinál a szőkenő a sivatagban?
Porszívózik...

csak úgy jött
Dátum: 2009.07.23. 00:56:14
Elnézést fő méltóságossága

up:pff^^
Dátum: 2009.07.22. 17:16:37
Úgy tápos lenne, ha naponta 1* lehetne használni, úgy megérné, de így...olyan, mint a Redbull
Nem lenne gond a kereskedelem, ha többféle tárgyakból lehetne választani. Lenne ami közelharcira ad, lenne ami a varázsosnak...gonosz varázsos!!!

Sztem ez az alapvető probléma, h mindenki ugyan abban a hacukában flangál
Dátum: 2009.07.22. 16:45:35
Hmm, ez érdekes elképzelés, de remek. Egyébként még mindig nem tudjuk mit ad a fertő 100...
Dátum: 2009.07.22. 16:21:12
Ilyen érvekkel hülyeség. Nem azt mondom, hogy hülyeség a turbó, de ha mindent kimaxolsz akkor minek? Harci szakik, kereskedelem oké ehhez, de sokkal értelmesebb, ha a LE termelőket nem maxolod ki. Én egyet maxoltam az ultraspecet(remélem senki nem köt bele, hogy olcsóbbít és nem termel!!) és annyi bőven elég is és jé nem költök őskövet a turbóra sem csp-t. Nem ülök a gép előtt annyit és nyomogatom az F5-öt, hogy nehogy leraboljanak. Időbeosztás az egész.
Dátum: 2009.07.22. 16:19:00
Én turbózgatok és mégsem töltök sok időt a gép előtt. Pl: van stopper a telómon vagy egyszerűen megjegyzem, h mikor kell megint gép elé ülnöm ahhoz, hogy minden a rendes kerékvágásban menjen. Ennyi. És sztem ezzel a "hatalommal" a kezemben ugyanannyi időt töltök a gép előtt, mint az aki nagyon kényelmes akar lenni.
Dátum: 2009.07.22. 16:14:08
Lustaság, fél egészség....jelen esetben a saját butaságának a csapdájába esett. Ha kimaxolja akkor minek húz turbót? Akkor a turbó fölösleges, ha maxol minden termelő szakit. Egyébként nem tudom ki hogyan vadászik, de sztem, ha elmegy az ember vadászni nem fél órára megy...
Dátum: 2009.07.22. 16:08:19
Jah ez jó ötlet, de ha 10 szintenként választhatnának akkor ne legyenek akkora tápok, mivel még hosszú a játék.... (elvileg )
Dátum: 2009.07.22. 16:03:21
Én is írok neked valamit. Amikor bejött a kreatív nerf én előtte egy héttel toltam ki maxrra. VF-el ugye milyen jó kombó lett volna? míg más több misit rabolt én annyit értem el, hogy amit raboltam+az elfelejtéssel visszaszereztem azt amit rá költöttem, mégsem sírtam csak azért, mert olyan fejlesztés jött ami böki a csőrömet. Kényelmi funkció...az játékra időt sztem nem nehéz beosztani. Levereted magad, elmész vadászni. Miért kell közben sajtolgatni folyton? Nem elég a végén? Esetleg a krono +5max még azt mondom jó, mert az nem olyan nagy táp és tényleg 5 perc nem sok, de minden szaki kicsit sok lenne.

Up: sry az off miatt, de mindenki sír és elég uncsi.
Dátum: 2009.07.22. 15:53:42
Szerintem így is elég táp a fertőzés. Ha valaki még nyomja az irányítottat+helyes válasz az elvileg már 120% és akkor még jönnek a kvízmedálok...
Az a gond, hogy az IQ olyan, mint a védekezés meg a támadás egyben. És a harcosnak a védekezést is feljesztenie kell:)