Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BMiki

Oldal: 12
Dátum: 2014.10.05. 22:35:32
A szemészorvosommal fogok konzultálni, hogy közveszélyes vagy-e Unusual
Szerintem kiégetted a retinámat ezzel a poszttal...
Dátum: 2014.10.05. 07:57:33
Idézet: martalócka77 - 2014.10.04. 20:04:00
Sziasztok!

Zafír szövetséget keresek ahova beléphetek,napi szinten többször játszom,aktív vagyok. Köszönöm


És melyik világon keresed?
Dátum: 2014.10.05. 07:49:19
Plusz hosszú távon, a sokadik templommedál környékén már igen fájni fog majd a közelharcos (minden medál után +1% sebzés). Régen valóban mindenki varázsló volt, aki életképes akart lenni, még a rubinok is, de azok az idők elmúltak
Dátum: 2014.10.05. 07:42:47
Folytasd a sort!3;9;27;....

81
99
102
71


Helyesírási hibás, az egész egybe folyik, ráadásul ez nem kvízkérdés, hanem matematika példa, még ha abból legalább egyszerű is.

Leslie L.Lawrence írásaiban gyakran megfordul egy személy "Blobzang rinpócse" néven, ki ő?

önmaga
Radzs Kumar Szingh
Annamarie von Asche
Ruth Wessely


Részben helyesírási hibás, részben pedig Lawrence könyveinek beható ismerete tényleg alapműveltség?
Dátum: 2014.10.04. 05:43:12
Ne bántsd, nem a topic témájához kapcsolódik, máshová is beírta ugyanezt lényegében. Kolléga minden jel szerint kissé antiszociális és szellemileg toprongy, vagy csak simán kiskorú, nem kell vele foglalkozni
Dátum: 2014.10.04. 05:32:20
Milyen színű a vörösréz??

sárga
kék
vörös
zöld


Helyesírási hibás, ami még hagyján, de rendkívül primitív is...
Dátum: 2014.10.02. 20:43:43
Tökéletesen hiába állítasz be nyálkacsigát, mivel sosem találkozol már a lénnyel, így 0 esélyed megduplázva is nulla lesz. Keleti sárkányt természetesen tudsz majd elfogni, amint eléggé megnősz hozzá ( ), addig nyilván azt sem. Nem létező állatnévvel sosem próbáltam régen.

Megjegyzés: szerintem nem éri meg az opció használata. Kb 4-5 szinten át látsz egy lényt, akkora csapdaállítással igen jó eséllyel fogsz befogni belőle (többet is) minden opció megadása nélkül is, ellenben egy csomó elfogástól elesnél. Szvsz felesleges.
Dátum: 2014.10.02. 18:01:33
Idézet: Nagy02 - 2014.10.02. 16:30:50
Valahol össze van/lesz foglalva, hogy most megint mi is történt, vagy a drága időmet nem kímélve olvasnom kellene a fórumot?


Ha térkifordító italt használsz, akkor nullázódnak az eseménypontjaid, de Miklós nagyjából vette a lapot, hogy ez így a játékosoknak nem jó, nem tetszik, így bekerül egy ilyen turbó verziós térkifordító pia (biztos atomfertőzött kvantum cola vagy nem tudom), ami ugyanazt tudja mint a térkifordító ital, de nem nullázza az eseménypontokat. Kb 2-szer tudod megvenni az esemény alatt lélekgyémántért és némi lélekenergiáért. Röviden, velősen
Dátum: 2014.09.30. 06:55:54
Idézet: Amnael - 2014.09.29. 23:48:47
Azazel egyet értek vele és ment a 10 pont!


Pacó és hogy a halál -----ba is menne másnak mikor elkezdi valaki a játékot 1.-60.szintig majdnem halott a szerver és közben ott vannak azok a drága pókok akik közül párat már eltapostam. Hogy szedje meg magát annyira valaki mikor ha tudna is portyázni pár emberkét megfogni de ott ül az a pár monitor arcú és szinte azonnal lerabol!


Ezzel a megállapítással vitába szállnék. Nem olyan nagyon régen kezdtem újra a játékot, perpill 12-es szinten állok a v1-en. Szintemen TÖ alapján elég gyengén (lévén szakértelmekre gyúrok már most, kell a spektrális, a transzplant, stb). Éppen az óriási halott közeg miatt talán, de még egyetlen pók sem talált rám. Egy fia darab se! Sőt elárulom, eddig összesen egy beérkező portyám volt, a 10. szintemen, akkor plazmával agyalt le egy 174-es szintű játékos.
Ha esetleg betalálna egy pók, akkor onnantól különösen odafigyelnék magamra, biztosan lekölteném a LE-t, stb, míg kikerülök a zónájából, egyszóval utána figyelnék, hogy ne legyek zsíros célpont, meg jó zsákmány és leszokna rólam esélyesen. Sőt, kis szerencsével még örülhetnék is neki. Ugyanis marhára halott a szerver alja, lenne egy fix pont, akiről tudom, hogy játszik és vannak emlékeim a régi pókokról, a játékosaik többsége igen jó fej volt. Lenne kivel megdumálnom, hogy a szivatósabb küldiknél esetleg segítsük meg egymást.

Az már egy másik kérdés, hogy NEMESIShez hasonlóan nem tudnám élvezni a stílust. Nekem a vf tempója szokott ideális lenne, ami persze magánvélemény. Mondjuk emiatt én nem utálnám a másikat, ha neki így jó...
Dátum: 2014.09.28. 13:00:07
Idézet: Zooleee - 2014.09.28. 12:22:40
Ha az új világ miatt kihal a többi, nem szeretnék egyedül maradni és magammal levelezni és KH-t ütni! Remélem erre is kitaláltok valamit!


Nem fognak kihalni, vagy legalábbis nem egy új világ miatt. Nézd meg, akárhányadiknál is tartsunk, még mindig a v1 a legnépszerűbb
Dátum: 2014.09.28. 08:46:53
Nem értek egyet. Alacsony szinten, miközben éppen a megélhetési szakértelmeimre gyűjtögetek, vagyis a karakterem még harmatgyenge tudok csinálni küdetéseket, nem halmozódik fel a pp-m, tisztességes mennyiségű LE-t is kapok, plusz van miről dumálni állandóan a szövetségben, ahogy okosaink próbálják kitalálni a megfelelő taktikát (meg szidjuk az aktuális ellenfelet ). Néha még esik is ez-az, lép szintet a kobaltpatkányom, stb, stb. Szerintem egyénileg is megéri, számomra az egyik legszerethetőbb része most a dolognak, az a pár (esetemben gyenge karakterrel 20-30% körüli) vesztes csata pont nem érdekel.
Nekem annyi alibim van, hogy nem én támadtam 160 szintet felfelé, hanem engem ütöttek 160 szinttel feljebbről
Hogy a játékos arcán mi futott keresztül, azt nem tudom, de a karakter arcán egy 120k-s vari sebzés után az esztergomi nemzetközi gyors...
Bocsánat, perpill nagyon náthás és lázas vagyok történetté alakítani, de ezt akkor is muszáj

"Eraman idomított állata, egy 155. szintű állat is részt vesz a csatában. Idomított állatod, egy 6. szintű állat is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Eraman rohanás közben megidéz egy plazmarajzás varázslatot. 10062 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van rád: -46 Erő, -92 Taumaturgia.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 51 ÉP-t.Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 10113 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát."


Mind az erő, mind a taumaturgia tulajdonságom erősen mínuszba fordult ezzel azt hiszem, plusz a varázssebzése több mint hússzorosa a maximális életerőmnek Legalább látom mi vár rám 164 szint múlva, ugyanis ennyivel magasabb Eraman nálam (Az mentség a nagy vereségre, hogy épp szakit fejlesztek? )
Dátum: 2014.09.26. 10:31:35
Idézet: Paracelsus - 2014.09.26. 05:24:10
Sziasztok

Aktív küldetés

Zsákmányoljanak tőled legalább 100 LE-t úgy, hogy te támadsz!
Küldetés állapota: Még nem teljesítetted a küldetést.
Küldetés eldobása
..................................................................
Ma, 05:02 Paracelsus Harkle Harpell A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 156 lélekenergiát. Csata leírása

Nem kaptam meg a küldit.
Kérlek segítsetek.


Ha a kimondhatatlan nevű gyűrű miatt nem teljesült a küldetésed, az programhiba, írj nyugodtan ügyfélszolgálatra, nekem is így esett és sikeresre állították a küldetésemet. Próbát megér
Dátum: 2014.09.25. 06:06:51
Én nem is azt írtam, hogy feltétlenül speciális ez a kérdés, hanem hogy a pc-s játékokra vonatkozó kérdések bizony azok. Ez a kérdés lehet(ne) jó, nagyon sok formában. Mint ahogy Rosco is idézte az előbb. De "WW2"-vel minimum helyesírási hibás személyes véleményem szerint De szerintem függesszük fel a polémiát, mindannyian elmondtuk a magunkét majd kvízadmin eldönti
Dátum: 2014.09.24. 19:56:15
Amennyiben játékra kérdez rá, lényegében teljesen mindegy melyikre, az bizony speciális kérdés lesz. Még a WoW is, pedig azzal aztán elég sokan játszanak. Attól függetlenül nagy átlagban érdektelen.
Ha viszont a történelmi esemény során használatos haditechnikai eszköz a kérdés, akkor bizony tényleg írja már ki, hogy "2. világháborúban" mert a WW-nek semmi értelme nincs. Lévén a World War semmit sem jelent magyarul, márpedig a játék nyelve magyar volna. Szóval egyetértek Hippoforacusszal
Picit nyakatekert megfogalmazása annak, hogy mivel táplálkoznak a kérészek (ugyebár rövid életükre tekintettel semmivel), de mivel az info önmagában lehet érdekes, hogy a bélcsatornájukat levegővel pumpálják fel, így spec nálam ez, ebben a formában átmenne. Azt viszont nem tudom, hogy esetleg szerepelt-e már. Mindenesetre egy próbát szerintem simán megér Paracelsus
Dátum: 2014.09.23. 13:09:22
Idézet: Ifimi - 2014.09.23. 12:55:27

Zsákmányolt lélekenergia: 174.208.679
Elvesztett lélekenergia: 1.386.747


Kb ez a lényege annak, miért ilyen erős (azon kívül, hogy tud játszani, átlátja, hogy mit merre kell fejlesztenie gondolom). Na és most szerinted ezt mivel kéne megfogni? Mire eljutott erre a szintre a fent látható összegben tudta lerabolni a környezetében az oda nem figyelő, gyenge képességű, peches, vagy esetleg valakinek rabszolgázó karaktereket. Olyan szűrőt semmilyen értelmes játékba sem tudok elképzelni beépíteni, hogy "ne legyél kiemelkedő játékos, ne játssz túlságosan jól, mert akkor kinyírunk". Támadj másokat, őt meg kerüld el
Dátum: 2014.09.18. 19:01:07
Felteszem arra gondol NEMESIS, hogy egyrészt marha sok minden lehetőség van már amire gyúrhatsz a kariddal. Szinte lehetetlen minden opciót kihasználni, minden eseményen részt venni, stb, stb. Eldöntheted mivé fejleszted a karaktert. Régen ez kb kimerült a vadász / pók választásban. Mostanra azért nagyon sokféle taktika kialakult már az oldalon. Némelyik elbukott idővel, vagy mássá mutálódott, de a játék összességében kiszélesedett, színesebbé vált. Szóval, bármennyit szituk is anno szegény Miklósékat (azért néha joggal ), összességében csak jobbá vált a játék. Ahogy ma kinéz, ha ilyen lett volna kb 4 éve, nem töröltem volna az akkori karimat
Dátum: 2014.09.14. 05:38:24
Ez nem éppen a legsürgetőbb kategória, de adott esetben örülnék egy beállítási opciónak, amivel azt mondhatom, hogy kösz, de nem érdekel a kvíz olimpia, vidd már innen a piros feliratod...
Oldal: 12