Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - cirip

Dátum: 2009.10.20. 19:46:04
fene, engem megint átvertek
Dátum: 2009.10.20. 18:57:01
(12, mármint a majmok, 12-en voltak )
Dátum: 2009.10.20. 16:41:26
bocs, igaz, pm
Dátum: 2009.10.20. 15:58:15
A vitázós részt töröltem, marad ez:

Gort, kezdem elveszteni a fonalat. V3-as témakörben beszélgettünk, felhoztál egy teljesen más témát. Ne keverjük a dolgokat, légy szíves.
A Tyrant szövetség nem áll háborúban jelenleg a K&V akadémiával. Nincs apropó, nincs mondanivalóm abban a témakörben.
Kérlek szépen, írj pm-et Tiergának, ha visszamenőleg szeretnél valamit hozzátenni az elmúlt v1-es eseményekhez.
Dátum: 2009.10.20. 15:47:37
milyen egyenlőségjel?
idézd légyszíves hol mondott ilyet Gloria
Dátum: 2009.10.20. 15:29:55
kilenccel kevesebb, tudtommal
Értelek, de én mint Chera írtam amit írtam, nem mint közös tudat, még kevésbé mint Tierga
ÉS mivel itt már átmentünk filózofiába, szerintem ne itt folytassuk
Dátum: 2009.10.20. 15:04:22
Én egy kilencfarkú rókadémont játszok v3-on.
Attól tartok az totálisan nem én vagyok.
Dátum: 2009.10.20. 15:00:12
mi mint kik?
Ti mint Hajnalpajzs, nem sírtatok, nem sértegettetek, sőt még akadémiai tanulmányokat is biztosítatok egy tagunknak.
Köszönjük szépen. Ismét.

Hagyjuk már ezt a világkevergetést, az események még csak nem is hasonlítanak egymásra, semmi közük egymáshoz.
Dátum: 2009.10.20. 14:43:21
Na, nincs semmi igazságtalanság, mindenki tudta hogy mit várhat.
Meggondolatlanság van az egyezmény részéről, aminek isszák is a levét, szépen sorban, folyamatosan.
És egy db sírást nem láthattál tőlünk.
A tanácstalanságunkat tártuk a plénum elé, hogy milyen sorrendben lövöldözzünk, de aztán végül azt is egymás közt beszéltük meg, bár ma este lehet bedobjuk Danielle kiszámolós ötletét

A Tyrantnak ehez az égegyadta világon semmi köze. Ezért is irkálom oda a kezdő hozzászólásokhoz vagy az aláírásomat, vagy hogy v3-ról van szó.
Dátum: 2009.10.20. 11:01:23
Gort, mi nem vagyunk felháborodva. (v3)
A Hangyák szövetség beválasztotta a citadellás háborút, ennyi.
Elindított ezzel egy lavinát, ami újra rávilágított arra, hogy mennyire faramuci dolog ez a Citadella egyezmény.
A tagok szövetkeztek abban a hitben, hogy ők majd csak a gombokat nyomogatják, és nem kapnak viszont csapásokat a támadásaikra.
Majd, mikor megkapják a válaszcsapást, értetlenül néznek, hogy de hát miért?
Dátum: 2009.10.20. 10:45:28
akkor segítségül, az adott témában az én véleményem annyi volt, hogy mindent meg lehet beszélni, csak a hangnemet kell jól megválasztani, és ez nem sikerült.

Ez volt a prédikációm, kövezzetek meg érte
Dátum: 2009.10.20. 10:43:43
Mondjuk megsértettétek pár tagunkat, az nem kicsit durvább, mint a kút húszadrészének elvesztése, ami kb 10 perc alatt regenerálódik.
Ráadásul úgy hogy ezt bekalkulálva, mondhatni kiprovokálva érkezett a Hangyák szövetség.

Nem látom sem a párhuzamot a két eset közt, sem az okot a világok cselekményeinek keverésére.
Dátum: 2009.10.20. 10:36:21
Megörülök ettől a Citadella mániától. Mennyire tesszük tönkre mások játékát vele?
Semlegesíteni kell kútból, egy adott összeggel kevesebb lesz a nyereményük, azoknak akik megtámadtak minket és visznek a kútunkból, ennyi.
Dátum: 2009.10.20. 10:30:04
Nem etikett, hanem etikai szabályokról beszélsz.
És én annyit jegyeztem meg itt, hogy talán a hangnemetekkel van baj, hidd el, én, mint Ködkapu diplomatája senkinek nem gyártottam gúnynevet és nem is küldtem el melegebb éghajlatra, annak ellenére sem, hogy ezt velünk megtették.

Úgy hogy bocs, de bort iszom és bort prédikálok.
Dátum: 2009.10.20. 10:25:08
Lehet valóban, hogy a hangnemünkkkel van baj
Egy szót se szóltunk hozzájuk kb, míg meg nem támadtak minket.
És hát most pedig ha barátkoznak, hát mi visszabarátkozunk.

És miről is prédikáltam én?
Dátum: 2009.10.19. 20:58:19
Segítséget kérünk!
Súlyos problémáink vannak a v3-on.
Vannak ugye a Hangyák szövetség, akik háborúban részeltetik elgémberedett kis tagjainkat. Őket szeretnénk bántani.
De aztán még megtámadott minket a Cullinan Diamond Warriors, A Vérkő bajnokai, a Gyémántlovagok, a Hells Angels szövetség.
Nekik is szeretnénk viszonozni a támadásukat.
De egyszerűen nem tudunk dönteni ki legyen a mai nyertese a citadella csapás nyereményjátékunknak.
Segítség, ötleteket kérünk v3-as körökben forgolódó játékosoktól.
hmmm? Hát, amit mondtam az helyesírási hiba, ha átengedik, akkor az adminoknak kell vele szöszölni hogy utólag javítsák.
Így te ki tudod javítani és mehet vissza.
Egyébként várható hogy ki fog esni majd a 25%-on, pont amiatt amit írtál. Sokan tudják úgy, hogy elsőre reptetésre meglett a szárazföld.
így elsőre a szóköz a kérdőjel előtt, mást nem látok
Dátum: 2009.10.19. 14:03:33
mámint a specializációra gondolsz?
naponta három napnyit csökken a hátralévő idő, így jön ki, tudtommal.
Dátum: 2009.10.19. 09:45:46
A nevető harmadik a Cruentus, békésen tornyoznak, míg a Hősegyezmény tagjai velünk foglalkoznak