Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Damage

Dátum: 2010.05.10. 18:29:47
Multi-őskövekből nyaral. Majd szeptemberben jön vissza és indít öt párhuzamos versenyszervert, karácsonyi készülődés célzattal
Dátum: 2010.05.10. 18:08:21
Csatlakozzunk együtt, cirip.
Asszociációs szabadedzés légiós módra!
Továbbképzések az alábbi tantárgyakból:
- Kettős mérce a mindennapokban
- Kreatív szabályértelmezés
- Szelektív morális érzék
- Tekintélyelvű légvárépítés

Az első 35 csatlakozó most ingyen "tartós helyettesítés" kupont kaphat.
Dátum: 2010.05.08. 10:11:21
Szóval Apu mégis rádszólt? Szemét vagy Kócos
Dátum: 2010.05.08. 09:44:27
Ez nem a céltalan gyanusítgatás esete. Mellettem még két olyan ember is írt ide, akik hivatásból / tudatosság okán kerülik a bizonyíték nélküli vádaskodást. Leegyszerűsítve arról szól a téma, hogy vannak köztetek, akik csúnyán szabályokat sértenek, és ez most már nyílt és beismert tény. A jelenlegi v4-en történő és az itteni események között nincs nagyon párhuzam. Ott etikus problémákat feszegetnek, itt kőkemény szabálysértést - van különbség. (Győzetesek meg még sehol sincsenek, mert hosszú még a világ.)
Adalék: v4-en is szabályosan és etikusan játszok, így idáig nem is értek vádak. Te vagy az első, aki bevon ebbe
Dátum: 2010.05.08. 09:24:21
Idézet: Cyron - 2010.05.07. 21:40:13
Szegény, szerencsétlen, hányattatott sorsú barátom!
Mondd, téged apatejjel tápláltak kiskorodban, hogy ilyen megkeseredett lélek lettél?
A szarcsimbók sem ragaszkodik ennyire a hátsó fertályamhoz, mint a Te mocskos szád.

Elmorzsolok irántad egy érzékeny könnycseppet, mert én már csak ilyen érzékeny lélek vagyok!
Remélem egyszer jön valaki az életedbe, aki fényt hoz ama nyomorúságos sötétségbe!

Maradok szívélyes tisztelettel őszinte csodálód!


Ügyes kis kutyus vagy Cyron, csak el kell dobnom a gumicsontot és máris vetődsz rá.
Na, gyere közelebb, kapsz egy simit meg egy jutalomfalatot amiért ilyen szépen lejárattad magad
Egész pofás kis mocskolódás, a "hátsó fertályodhoz feszülő mocskos számat" viszont nem igazán tudom értelmezni, tekintve, hogy lenézlek, nem a segged nyalom. Ha ez nem esett le, akkor javaslom az általános iskola újbóli felkeresését, majd a szövegértési alapok elsajátítását.
De van egy jó hírem is! Az 1%-omat egy olyan szervezetnek adtam, ami segít a hozzád hasonlóan nehéz körülmények között szocializált állampolgárok integrációjában, így van még esély!
Bízom benned, pajti!
Dátum: 2010.05.07. 21:27:23
Lefordítom neked:
A légiót azért nem szeressük, mert sok szempontból játékromboló elemek. Nézz körül a fórumon, szép listát lehet kerekíteni az azúr nerfekből. Persze mindjárt jön Kócos meg a slepp, hogy egy kisebb spamcsapással közömbösítsék a hozzászólásom élét, de a tények attól még tények maradnak. Vegyük hozzá, hogy a légió úgy érzi, szabályok felett áll. Hívhatjuk tartós helyettesítésnek, de ez nem más, mint multizás - és ez még csak a jéghegy csúcsa.
Undorítóan viselkedek? Céllal. Egyszerűen okádnom kell ettől a brigádtól, akik mosolyogva köpik az arcodba, hogy csalnak és szarnak rád.
Nem poénkodni és jófejkedni kellene, hanem sűrgösen befejezni a csalást és kibaszott gyorsan bocsánatot kérni a többiektől.
Na persze ez nem fog megtörténni, mindjárt jön Solina egy linkkel vagy Cyron tutimegmondani, esetleg valamelyik Átvett kari értetlenkedni.
Én pedig itt leszek holnap is és holnap után is
Dátum: 2010.05.07. 17:32:19
Idézet: Byzon - 2010.05.07. 17:17:18
Az AL nem rombolja senki más játékát. Ha kötelező választani, akkor igen, az én véleményem szerint sehol sem vagy erkölcsileg, de ez persze megint szubjektív nézőpont.


Csak a tévedéseket emeltem ki, annyira meg lettem hatva.
Főleg az első mondatot illetően.
Ez remélem elég válasz a többi kérdésedre.
Dátum: 2010.05.07. 17:01:56
Porold le a térded és töröld le a szád szélét, mert még virtuális légiós sem lehetsz.
Ilyeneket jobb korán közölni mielőtt az ember még beleéli magát....
Dátum: 2010.05.07. 16:33:37
Imádlak Solina
Dátum: 2010.05.07. 16:23:41
Hűha, most veszem csak észre! Aztarohadt! Hogy pezseg a fórum! Itt az egész légió és támogatóik (5 fő)!
Dátum: 2010.05.07. 16:15:15
A tényferdítés és felelősséghárítás következő fokozatában esetleg írhatnád mindenre válaszként, hogy "Ga-ga-uuh-la-la!"
Amíg eljutunk oda, addig intézz nekem Májkülnál olyan 5-6 szintet ajcsiba. Örülnék, EH-s vagyok.
Dátum: 2010.05.07. 15:52:31
Most akkor azzal fenyegetsz, hogy elrontod a karakterem is, nem csak a pókok játékát?
Hah, gyenge próbálkozás.
A háborús reform sem jött be
Dátum: 2010.05.07. 15:45:51
Etikátlan magatartásod további szabálytalan és tisztességtelen előnyszerzéssel tetéznéd?
Ne légióskodj már!
Dátum: 2010.05.07. 14:49:54
Nem értem miért kell baszakodni ennyit.
Kóc odaszól Mikinek, hogy egyik hosszú hétvégére tervezzen be egy 3 napos BAN-t pár kirakatlégiósnak - Ez idő alatt szépen elmentek családot sétáltatni a Bükkbe -, és kész, violá, le van tudva a dolog. A CSP-t és PP-t jóváíratjátok utána, az egész műveletet pedig akkor kell lenyomni, amikor épp hazamegy pihenni a kristályhorda. Így majd jól megnyugszunk, és a JV is fitogtathatja a hatalmát és korrektségét
Vegyetek fel PR-osnak és mondok még pár lehetőséget hogyan kell kiugrani ebből a roppant kellemetlen szituból.
(Segítek: Bár érdekes megközelítés, de a youtube linkek nem lesznek elegek...)
Dátum: 2010.05.07. 12:38:00
Solina már nem "csak" karakterszinten helyettesíti a légiósokat, hanem rábízták a szövetség PR képviseletét is?

Mekkora optimalizálás lesz már amikor a beho talin egy beugrót kell majd csak kiperkálni, hogy az egész AL ott legyen
Dátum: 2010.05.06. 09:50:36
Ha igazat mondasz, akkor most fogom széttépni Jerikót, mert nekem nem adott olyan szkriptet, ami:

- Belép nekem hajnali 2-4 között és feltőlti a kínzókamrám, majd manakonstruál egyet
- Levadássza a felgyűlt csp-im X naponta, meg térkapuzik is
- Szétüti az epikust megfelelő mennyiségű gyógyital vásárlása és megfelelő szintű állatgyógyítgatás mellett

Vagyis kvázi viszi a karaktert nekem meghatározatlan ideig, ÉS még szmájlis levéllel is válaszol, ha küldök neki egy "Szia Solina" üzenetet hajnaltájt.
Ha továbbra is bekkelni akarsz, akkor hozz fel egy UGYANOLYAN súlyú dolgot, amit az azúr művel.
Segítek: Az, hogy nem mondom, hogy egészségedre amikor tüsszentesz, még nem az.

Mi lesz a következő mozzanatod mester?
Nagyobb előnynek minősítesz majd egy kézzel gyűjtött kvízadatbázist, mint a hozzáférést a VU-ban tárolt kvízekhez?
Tégy úgy inkább mint a légiósok (kussba parancsolt része) és lapulj csendben amíg elmegy a vihar. A JV úgysem fog intézkedni, még 3 napos "kirakat" zárolások sem lesznek, nemhogy véglegesek...
Dátum: 2010.05.05. 20:51:54
Idézet: Byzon - 2010.05.05. 18:04:09
Blazek, téged nem ismerlek a játékból őszintén szólva. Viszont ha a tevékenység tűrése is probléma, ami a felhasználási feltételek megsértésére irányuló cselekmény, akkor tudtommal a volt TGy-s Damage és pityu meg aztán mindenképpen leszállhatna az erkölcsi magaslatról. Lehetőleg most.


Bár nem tudhatod, de elárulom, hogy akkoriban amikor TGy-s voltam, még nem volt szuperbuli a multizás.
Pont azért léptünk le, mert nagyon elegünk lett a sok inaktív arcból.
Próbálkozz valami mással
Dátum: 2010.05.05. 17:34:07
És még moralizál! Beszarsz

Oviban kettős mérce volt a jeled, mi?
Dátum: 2010.05.04. 18:10:56
Látod?! Kellett neked beszólni az Azúr Légiónak????
Dátum: 2010.05.04. 16:30:25
Mi a rákosi vipera latin neve?
nincs neki latin neve
Rakosi Vipera Ursini
Vipera Ursinii Rakosiensis
egyik válaszz sem jó

Színvonalasan feltett kérdés...