Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Deron

Oldal: 1
Dátum: 2012.05.08. 03:13:24
Volt egy bugom.
15 Kalandos küldi volt aktív.
13 már meg volt oldva. 2 megoldatlan kalandom meg még volt.
Elvállaltam az egyiket, de sajna belebuktam, mert elfogyott az ÉP-m egy csatában.
Ezután megittam pár gyógyitalt és visszaléptem a kalandokhoz.
Az előbb elbukott kaland eltűnt. A másikat megcsináltam és kész lett a küldetés.
Valahogy mégis megoldottnak vette az előtte elbukottat.
Dátum: 2012.02.06. 15:05:15
Eddig VF és EH között váltogattam. Mostanában kezdtem el gyűjteni az AF pontokat hogy végleg váltsak EHra és egyből ki tudjak fejleszteni mindent. De ha most mindenkinek kötelező lesz a tapasztalat képesség a sisak miatt, azzal az EH lesz gyengítve.
Inkább azt kéne lehetővé tenni hogy felfelé is lehessen támadni elfogadható le/tp aránnyal(akár valami af képességgel) nem pedig ellehetetleníteni a lefelé támadást is.
Ha így marad azt hiszem maradok a VF mellett.
Dátum: 2012.01.16. 04:00:18
Annyi javaslatot tennék hogy ne csak a legvégén írja ki az eredményt, hanem külön-külön a csaták végén is összesítse a sebzéseket.
Engem érdekelnének a részeredmények is, de lusta vagyok számolgatni őket
Dátum: 2011.09.26. 17:42:27
Nekem is nagyon tetszik az ötlet.
Úgy tudnám elképzelni hogy a vörös bajnoki medál mondjuk adna 3-5 egészséget és mágiát.
Így mégsem olyan TÁP, de mégis hasznos. Az utolsó vériges bajnokin meg ez az egészségmódosító (a mágia mind1) mínuszba menne.
Dátum: 2011.02.18. 14:34:39
Nem tudom hogy hiba e, de a Xeno jutalmakat én úgy értelmeztem, hogy csak az egyik lélekszívós kristályt lehet választani. Ennek ellenére engedte a nyakláncba és gyűrűbe tehetőt is választani.
Dátum: 2010.10.14. 15:27:46
+33 Erő, +33 Támadás, +33 Védekezés, +33 Egészség, +33 IQ, +32 Mágia, +32 Taumaturgia
236 Kiégett őskő
(Kiemelkedő teljesítményednek köszönhetően kapni fogsz +5 szerencsét is)

Ha a ráköltött Le-t, Cspt és a tulajdonságokat számolom ugyis kijövök 0ra.
Igaz nem így fejlesztettem volna, de ezt tudtam előre és azért nem jön rosszul az az egészség és mágia sem.
Az 56 térkifordító ital, az összes relikvia meg néhány térkapus cucc már csak a bonusz.
Emellett csak landragórból 10-12 szintet léptek az állataim(80.80.81.81)
A Térkifordító italokból befolyó Le-t még nem számolgattam, de van egy olyan érzésem hogy az sem lesz kevés.
Én elégedett vagyok.
Dátum: 2009.08.27. 03:54:57
10es vezetőkészségem van és 8 befogott állatom. Kicsit meglepödtem rajta:)
Dátum: 2009.03.09. 23:06:55
ma kaptam egy üzenetet.
Véletlenül töröltem anélkül hogy elolvastam volna.
Ez nem olyan nagy probléma de azota is világit hogy van egy olvasatlan üzenetem és nem akar elmulni
Deron
Dátum: 2009.01.02. 20:27:38
Valami filmes kérdés volt Stirlitz -el kapcsolatban

A tavasz 7 pillanata
a tavasz 17 pillanata
.
.

A neten 17-est találtam, de nem fogadta el (7-es volt a jo válasz)
Dátum: 2008.12.29. 05:40:17
melyik világon játszol most?
egyesen kaptam 2-lett volna...
Dátum: 2008.12.29. 03:51:34
A tudatturbo használatát lehetne kicsit finomitani.
Had állitsam be én, hogy mennyi bonuszt adjom, kevesebb bonuszt kevesebb vp-ért.
Dátum: 2008.11.22. 01:06:01
Nekem is ez a problémám.
Én sem kapok kvizt.
(én sem szakitottam meg)
Dátum: 2008.11.16. 04:00:35
Hol található Besztercebánya?

Magyarország
Románia
Bulgária
Ukrajna

Én ugy tudom Szlovákiában
Dátum: 2008.10.09. 02:13:39
Egy aprocska felvetés, egy nem tul gyakran felmerülő esetre:)
Ha befogok egy állatot, és ugy döntök hogy őt nem szeretném beidomitani, akkor nem nyirhatnám ki? Miért kéne szabadon engednem, ha el is vehetem a lélekerejét?
Vagy akár a már beidomitott, de megunt joszágét
"Ezen az oldalon gondoskodhatsz befogott állataidról. Idomíthatod és gyógyíthatod őket, tárgyakat adhatsz nekik, kiválaszthatod, hogy MELYIK kísérjen el a harcba."

Valóban ez alapján lehet rá következtetni.
Ezt az elején elolvastam aztán, nem maradt meg.
És ugy tünt logikusnak, hogy ekkora befektetés ennél többet fog érni.
most már mind1.
De "csatába csak egy állat kisérhet el" tisztább lett volna...
Most én is kicsit ki vagyok akadva.Sajna csak most néztem be ide és látom más is ugy járt mint én.
Rengeteget költöttem a csapdaállitásra(kb5000), a vezetőkészségre vagy 4000LE-t(már készülve a 3.állatra) végre beidomitom a 2-at 2400LE-ért, csatába hivom és kopp. Csak az egyik tud menni.
EZT MIÉRT NEM LEHETETT ELŐRE LEÍRNI????
Mert számomra nem volt egyértelmű, főleg a vezetőkészség szakértelemre tett utalásokkal.
Az elmult napokban minden forrásomat erre forditottam.
Gondoltam kicsit eltérek a sablontol, hosszu távon jo befektetésnek tünt, de ez így értelmetlen számomra. Ha majd gyengélkedik a 4-5. szintü lényem akkor addig beugorhat a helyére az 1.szintü.
igy jártam...
Csak az ilyenek elveszik kicsit az ember kedvét a játéktol.
És tényleg kb 1 mondattal elkerülhető lett volna...
Oldal: 1