Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
181. hozzászólás - 2014.06.27. 16:43:12 (Válasz Abcdefg #179 hozzászólására.)
Nem haragszom, és nem gondolom úgy. Csak kérdeztél, én meg válaszoltam :-P

Aki sokat költ a játékra, az nyilván itt is aktívabb és jobban próbálja érvényesíteni az igényeit, mint aki csak hébe-hóba tesz bele zsét, vagy egyáltalán nem költ a karakterére
Pontszám: 8.35
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
182. hozzászólás - 2014.06.27. 16:51:35 (Válasz Abcdefg #179 hozzászólására.)
Idézet: Abcdefg - 2014.06.27. 16:12:13
Ne haragudj, de komolyan úgy gondolod, hogy ahhoz a néhány játékos nehezen akceptálható kéréséhez kell igazítani a játékot, sok más játékos kárára, akiknek azért vannak álmatlan éjszakái, mert a maxos befizetését nem tudja megduplázni?

Őőő...igen. Aki 20 ezret befizet, az pont 20ezerrel többel támogatja a játékot, mint akárhány non prémes játékos.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.99
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
183. hozzászólás - 2014.06.27. 17:09:59 (Válasz Offsboy #182 hozzászólására.)
Ez így van. Viszont erre csak egy kérdésem van: és? Van egy kővásárlási opció a játékban, ami kiegészült egy extrával (kiégett). Ne csesszük már el egy rakás ember játékát azért, hogy néhányan nagyobb extrához jussanak. Egyébként a vicc az, hogy a befizetők is beváltják a kiégett kavicsot platinára, és emellett sírnak, hogy nem tudnak duplázni. És most ennek megoldására azokat szopatják, akiknek népi pluszt jelentett a platina beváltás, arról nem beszélve, hogy ezeknek a játékosoknak a nagy része nem is portyából szerezte.
Ne abból indulj ki, hogy neked tele lesz a raktárad kiégettel, amivel duplázni tudsz, hanem abból, hogy egy csomó ember nem tudja beváltani, és mindezt azért, hogy te ellophasd. Ez a baj.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.99
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
184. hozzászólás - 2014.06.27. 17:27:06 (Válasz Abcdefg #183 hozzászólására.)
Idézet: Abcdefg - 2014.06.27. 17:09:59
Egyébként a vicc az, hogy a befizetők is beváltják a kiégett kavicsot platinára, és emellett sírnak, hogy nem tudnak duplázni.

Aki vesz őskövet, az ne válthassa be platinára, aki nem vesz, az meg válthassa? Ez lenne a megoldás?

Ne abból indulj ki, hogy neked tele lesz a raktárad kiégettel, amivel duplázni tudsz, hanem abból, hogy egy csomó ember nem tudja beváltani, és mindezt azért, hogy te ellophasd. Ez a baj.

Nem szorulok rá, van elég kiégettem, úgy is hogy minden xart megvettem napi ajánlatból, ha szükségem volt rá, ha nem. Most csak majd azt veszem meg ami tényleg kell, és váltok LGY-t, úgyse fogy amióta nem kell térkifordítót vennem. De visszacsatolnék egy előző hsz-emre: NEM támogatom feltétlen az átváltás megszüntetését, de ez - amilyen érveket itt felhoztatok páran - egy vicc, ami mellett nem tudtam elmenni szó nélkül.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.99
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
185. hozzászólás - 2014.06.27. 17:34:02 (Válasz Offsboy #184 hozzászólására.)
Ennél okosabbnak ismertelek meg. Még csak véletlenül sem mondtam olyat, hogy aki vesz, az ne válthasson, és fordítva...
Egyedül arról van szó, hogy néhányaknak kevés a kiégett a játékban, amit most megoldanak néhány jó megoldással, plusz egy oltári szar megoldást is mellétesznek, ami viszont sokkal több embert hátrányosan ér. Ennyi, ami b@ssza a csőröm.
Viszont több félreértést nem akarok, úgy hogy uff.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.32
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
186. hozzászólás - 2014.06.27. 17:34:49 (Válasz Abcdefg #183 hozzászólására.)
Azt a kifordult gondolkozást...

Figy, a játékot nem azok tartják el akik nonprémesek. Akik meg prémesek, azok eljutottak oda, hogy a befizetésüket nem tudják megduplázni, mivel kiégett kő hiány alakult ki. (Ennek sok oka van, de az egyik alapvető, hogy a napi ajánlat "megeszi"...)
Azaz ha a megszokott +100% kő helyett csak +50%-ot tudsz szerezni befizetésnél, akkor fixen 25% játékár növekedést realizáltál. Ez MINDEN befizető játékosnál fent áll mint szitu! Ennél rosszabb "árárzet" hatást elképzelni se lehet...

Persze ehhez jött még az is, hogy a kiégettet platinára is lehetett váltani és az emberek sűrűn "elcsábultak", hogy 3X-os áron vegyenek meg valamit, majd befizetésnél kiégett hiányuk lett. Ekkor a játék árára hivatkozva töröltek a fenébe... Most "minden szart" nem fog megvenni a játékos platinából és a befizetésnél boldogan konstatálni fogja, hogy 100% bónusza van, mert vannak kiégett kövei! SŐT a lopásos AF képesség miatt az is tud majd lopni a nála gyengébbektől (akár szubplazmával) akinek eddig esélye nem volt, így a hébe-hóba 1-2 SMS-t becsengetők is jól jártak.

Az egyetlen "vesztese" a mostani újdonságoknak az, aki soha egy büdös forintot nem akar befizetni, így csak platinára tudta használni a kiégett ősköveit. (Bár így meg építheti a kristályosítót és zsákkal több őskövet kap majd szintlépéskor...) Ezen játékosok a játék üzemeltetői szempontjából "teszterek" és potenciális befizetők. A "majdnem" vevőből "majdnem" haszon realizálható, amiből nem lehet kitermelni a rezsit/bért/osztalékot! A Beholder kft. nem szeretetszolgálat/szociális intézmény, hanem egy üzleti vállalkozás! (Szerencsére nem a vér kapitalista fajtából...)

Jelenleg született egy nagyon korrekt kompromisszum a "valódi" vevők igényeinek kiszolgálására, részemről mély tisztelet a meghozott lépésekért és Miklós kompromisszumkészségért!
A hozzászólást Birka módosította 2014.06.27. 17:38:12-kor
Pontszám: 6.91
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
187. hozzászólás - 2014.06.27. 17:35:06 (Válasz Offsboy #182 hozzászólására.)
kérlek tanuld meg quote használatát! - köszi, Miklós
A hozzászólást Miklós módosította 2014.06.29. 11:17:01-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.49
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
188. hozzászólás - 2014.06.27. 17:38:44 (Válasz Offsboy #184 hozzászólására.)
Nem veszek ôskövet. Amióta válthattam platinára, volt értelmes felhasználási módja a kiégett köveimnek.
Most az egyetlen funkciója az lenne majd, hogy fogja a port a sarokban, és várja, hogy ellophassa, akinek kell....

Mivel lázadó típus vagyok, azért sem adom oda bárkinek, inkámm építem a kristályosítót, és így a szövim fizetõs tagjait segítem a duplázásban, nem az elsõ jöttment tolvajt...szóval én azért is kivonom a rendszerbõl....

A helyettesítõ lehetõségeket köszönöm, hozzácsaphatnánk még a fehér kristályitalt is.
A hozzászólást Azazel módosította 2014.06.27. 19:30:29-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.00
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
189. hozzászólás - 2014.06.27. 17:41:44 (Válasz Azazel #188 hozzászólására.)
Azazel, rossz az idézésed, kérlek javítsd, mert szétesik a fórum

Nézd, a lopás(EH)-nak pont az a lényege, hogy nem kell, hogy legyen nálad kiégett kő, és hogy olyna is tud innentől zkezdve aloni aki eddig nem tudott...
Pontszám: 6.32
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
190. hozzászólás - 2014.06.27. 17:45:28 (Válasz Birka #189 hozzászólására.)
Nem hasznátam semmiféle formázást, nem idéztem, csak simán írtam...nem tudom javítani....talán majd otthonról, gépen....
Sorry
Báró Samedi
Pontszám: 8.00
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
191. hozzászólás - 2014.06.27. 17:57:28 (Válasz Abcdefg #179 hozzászólására.)
"Ne haragudj, de komolyan úgy gondolod, hogy ahhoz a néhány játékos nehezen akceptálható kéréséhez kell igazítani a játékot, sok más játékos kárára, akiknek azért vannak álmatlan éjszakái, mert a maxos befizetését nem tudja megduplázni? Na ne vicceljünk már. Ez pont olyan, mintha azért emelnék adót az minimálbéreseknek, hogy a gazdagoknak csökkenthessek, mert forintban kifejezve sokallják, amit be kell fizetniük."

Nem is oly régen még létezett ilyesmi, különféle biztosításokra ami egyben befektetés is volt járt állami adókedvezmény 20+10%.
Aki keveset keresett nem sokat tudott belőle érvényesíteni mert kellett a megélhetéshez a fizu, gazdagék pedig kihasználták az összes lehetőséget ami ebben a konstrukcióban volt egyesek szinte a teljes éves adót visszatudták igényelni.
A hozzászólást RoscoBorlo módosította 2014.06.27. 18:00:09-kor
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 8.26
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
192. hozzászólás - 2014.06.27. 17:58:16 (Válasz Birka #186 hozzászólására.)
Kezd összekeveredni a szezon a fazonnal.
1. Ha nem tudsz duplázni, mert nincs kiégett, akkor az nem áremelkedés, hanem egy kedvezmény (árengedmény) nem megkapása. Nem ugyan az.
2. Ha nem tudsz duplázni, mert elköltöd a napi ajánlatok platinás vásárlására, akkor.... (ezt most nem írom le mert, mert zárolják a karakterem).
Tehát, még egyszer, összefoglalva: a befizetők kérését miért kellett egybemosni a nemfizetők szívatásával. Ha valaki duplázni akar, szedje össze úgy, ahogy akarja, ne mások kárára. Ne vegyen napi ajánlatot, csavarja fel az összes szakit meg AF-et a maxra, vagy mit bánom én, de ne úgy, hogy ellehetetlenítik a gyengébb többség lehetőségét a kiégett beváltására. Jó, hogy nem ott tartunk, hogy csinálnak egy legördülő menüt, ahol kiválaszthatom a a netto befizető karakterek közül, hogy kinek adózzam le a nálam lévő kiégett ősköveket.
Ennyi a gondom. Nem hiszem el, hogy nem lehet megérteni.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.96
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
193. hozzászólás - 2014.06.27. 18:01:07 (Válasz Azazel #188 hozzászólására.)
.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 8.26
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
194. hozzászólás - 2014.06.27. 18:55:12
Úgy gondoltam csak megszólalok én is Duplázás nélkül befizetni óriási dőreség. Egyértelmű, hogy jobban növeli a vásárlási kedvet az, hogy ha folyamatosan 1-et fizet 2-t kap akció van. Ennek fényében kiégett platinára csak az vált, aki nem is fog befizetni / nagyon sok van neki. Előbbiek nem támogatják közvetve a játékot, így azt hiszem jogosan kerülnek hátrább, ha érdekérvényesítésről van szó. Mindettől függetlenül ahogy látom mindkét oldal hajlik a kompromisszumra, szóval köpködés helyett jöjjenek az alternatív megoldások
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.56
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
195. hozzászólás - 2014.06.27. 20:28:05
Nézegettem a tárgylistámat, nem találtam mégegy olyan szinten felesleges(számomra), és "ingyen jövő" dolgot, mint a kiégett kő, talán csak a fehér kristályital.
Semmi gondom azzal hogy nem költhetem platinára, ha helyette, az említett italt viszont igen. Amennyiben a cél a kiégettek rendszerben tartása, a szegény kis tolvajoknak.(mert ugye, aki nem lop, annak hót mindegy, hogy én eltapsolom platinára, vagy mozaikpadlót építek belőle, az enyém sosem kerül hozzá, nem lesz több...).
Persze, ha a cél az ingyenélők megfenyítése, akkor kussolok, nyelem a békát szárazon, csak legalább tessék nyíltan arculcsapni a ténnyel...
Báró Samedi
Pontszám: 8.67
kedvencBíborholdFérfi
Végzetúr mester
476 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
196. hozzászólás - 2014.06.28. 00:38:25
Ahogy Mikós említette "Berakjuk, hogy az állateledelt (2:1 arányban) és a csatlóseledelt (1:2 arányban) is lehessen platinára váltani".
Ez már egy lehetőség, hogy platinát lehessen szerezni. Valamint lenne egy ötletem ami talán elnyerné mindenki tetszését. A Hűségbónusznál a 10. napon kapjuk meg a hűségszilánkot. Ezt kilehetne egészíteni, hogy a 11. naptól pedig 1-2 platinát is kapjunk. Így aki folyamatosan játszik naponta kapna platinát.
Prémiumos vagyok a napi ajánlatokat őskőből veszem. Ezt azért írtam le, mert lenne még egy "abszurdnak" tűnő felvetésem, ha ez meg valósulna, hogy a hűségbónusznál a 11. naptól platina járna. Mégpedig az, hogy a 11. napi húségbónuszt, a platinát csak a nemprémiumos karakterek kapnák meg vagyis itt lenne egy pont a játékban ahol a hűséges, de nem annyira tehetős játékosok egy kis pluszt kapnának. Szerintem egy prémiumos játékosnak sem lenne ellenvetése.

A platina szerencsekerékbe és a Templomba való bekerülését nem támogatom, nem örülnék neki ha ősköves pörgetésnél platina jönne. Főleg nem így: Nyereményed 5 platina 15TP!
Egyébként átgondolva az első(ingyenes) pörgetésnél bekerülhetne, ha szükségét érezik a játékosok.
A hozzászólást Bíborhold módosította 2014.06.28. 00:59:40-kor
Pontszám: 7.26
kedvencMarcsaFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
197. hozzászólás - 2014.06.28. 06:54:44
Egy nagyon elrugaszkodott ötlet: Akkor nyersz platinát a szerencsekeréken, amikor a "Sajnos nem nyertél semmit" pörögne ki.
Pontszám: 9.63
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
198. hozzászólás - 2014.06.28. 17:02:59
A csatában összesen 10990 sebzést okoztál, és 8528 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 17 kiégett őskövet! Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 6.86
kedvelt tagDzsordzsoFérfi
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
199. hozzászólás - 2014.06.28. 19:54:20
Elég jók a fejlesztések, de a platina váltás változásainak annyira nem örülök. Arról született már valami ötlet, hogy a kristálypontokkal mihez kellene kezdeni? Rengeteg gyűlik össze teljesen feleslegesen.
Pontszám: 7.31
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
200. hozzászólás - 2014.06.29. 11:18:13 (Válasz Dzsordzso #199 hozzászólására.)
lehet arról is szó, hogy a fehér kristályitalokat platinára lehessen váltani. Azért van, akinek szüksége van rá, főleg magas szinten irdatlan a kalandok kp költsége.
Pontszám: 8.06
Oldal: 1234567891011
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!