Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567891011
Szerző
Topic neve: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
népszerűZooleFérfi
Végzetúr mester
406 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
161. hozzászólás - 2014.06.27. 10:46:54 (Válasz Birka #158 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2014.06.27. 10:12:45
Cserébe annyit tesz feltételnek, hogy ezentúl a "korlátlan" kiégett őskövet ne lehessen beváltani Platinára, mert a nélkül komoly bevétel kiesést realizálna csak.

Erre jön az ellenvélemény, hogy ugyan már a beváltás maradjon, mert a nonprémesek ezzel buknak. Kérdem én, ez kit érdekel, ha a játékot nem ők szponzorálják?




Na ez az igazi butaság, amit most írtál. A platina miatt jelentéktelen bevételkiesés következne csak be, mert a ténylegesen fizető játékosok nem fognak kiégettet platinára váltani, mivel nagyságrendekkel többet ér a befizetésnél, mint platina formájában. Meg lehetett volna oldani ezt úgy is, hogy inflálódik kicsit a kiégett a platinabeváltásnál, mondjuk olyan 5kiégett/platina, és akkor még a legnagyobb bőség idejében se fordulna meg a legelvetemültebb játékosnak sem beváltani a kiégetteket. Persze akkor megint ugyanott tartanánk, hogy a nagyobb kiégett igény miatt nem marad felesleg a free játékosoknál, kivéve persze ha emellett maximalizáljuk valami alacsonyabb értéken a kiégettért váltható platinák mennyiségét, mert akkor nem áll fent ez a probléma.
Ebben a formában viszont, aki nem tudott, illetve nem akart fizetni, attól a napi ajánlatok megvásárlásának lehetőségét nemes egyszerűséggel megvonták. Kiégettet mindenki tudott szerezni, de hány free player van vajon, akiknél tonnaszám áll a sisakszilánk, vagy a lélekgyémánt, amikből egyébként is elmebeteg mennyiség kell a beváltáshoz. Azaz ebben a tekintetben a játékosok jelentős része el lett lehetetlenítve.
Ennek a következménye, hogy attól a kicsi táptól is meg lesznek vonva, ami a fizetőseknek ugyanúgy lehetőség marad, ezzel hosszútávon ismét egy jelentős erőkülönbséget generálva. Nem tudom, te hogy állsz a kérdéssel Birka, de én nem azt élvezem amikor 2 harci kör után fekszik az aktuális küldim áldozata, egyúttal gyalulom a 4 állatát is. Feltételezem ő se élvezi. Természetes, hogy ha pénzt ölsz a játékba, azért azt várod, hogy közvetett formában, de erősödj a többiekhez képest, de ezt nem korrekt úgy megoldani, hogy a nemfizetős rétegtől ismét megvonsz valamit.
Pontszám: 8.35
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
162. hozzászólás - 2014.06.27. 11:05:55
Lehet ezt akárhogy csavarni, hogy milyen rossz a szegény nem fizetősöknek, de amikor fizetős játékosok fejezik be sorra a játékot, engem se túlzottan érdekelne, hogy a non-rpémes mire költi a kiégettjeit.
A prémium tagság hetente 39 Ft-ba kerül, ha találkozón vásárolt duplázott őskővel számolok.
HARMINCKILENC!
Feltételezem a VU játékosállományának túlnyomó többsége ezt megengedheti magának, ha akarja.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.66
kedvencIceColdFérfi
Végzetúr tehetség
147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
163. hozzászólás - 2014.06.27. 11:48:00 (Válasz Offsboy #162 hozzászólására.)
Igen, természetesen ez nem sok. Ugyanakkor nem mindenki tud elmenni a találkozóra, és/vagy nem mindenki tudja megduplázni a vásárlást. Viszont hiába is lesz valaki prémium tag akár heti 39 FT-ért, attól még ugyanúgy nem fogja tudni megvenni a napi ajánlatokat ezentúl kiégett/platina átváltással.

Az meg, hogy a fizetős karik abbahagyják a játékot, talán a célponthiánnyal is összefügg, amit biztos csak növelni fog, ha a nem ősköves játékosokból még többen abbahagyják a játékot.

V1 Csavar - Zugivó Italbarátok
V2 Csavar - Halál Angyalai
V3 IceCold - Kings of Dawn
V4 Csavar/Fülig Jimmy - Rejtőzünk
V5 Csavar - ADAMOS
V6 Csavar - Próbacseresznye
Pontszám: 9.39
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
164. hozzászólás - 2014.06.27. 11:53:04
Ez a lényeg, ami miatt ment a rinya Miklósnak. Nincs kiégett, ami azt eredményezte, hogy legalább 50%-al drágább lett az őskő vásárlás!
Most beteszi a kiégetteket MINDENKINEK, ezzel a fizető játékosoknak jelentősen "normalizálja" a költség oldalt.

A nem fizető játékosok meg már 100. szintre extrém farmok, se előre, se hátra nem mozdul a helyzetük attól, hogy platinát tudnak-e beváltani. Ráadásul a szövetségi bajnokival olyan PvE elem kerül be végre a játékba, ami megoldja a célpont hiányt. Ki lesz az a barom, aki 1-3 kör alatt kihaló nonprémes farmokon próbál majd küldizni, amikor a bajnokin 7 körös ellenfeleken teheti meg???

Igen, eljut végre abba a fázisba a játék, hogy nem fog érdekelni/érinteni az, hogy mi van a nonprémes "birkákkal"...
Pontszám: 5.88
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
165. hozzászólás - 2014.06.27. 12:07:26 (Válasz IceCold #163 hozzászólására.)
Ugyanakkor nem mindenki tud elmenni a találkozóra

Én most 6 embernek fizettem be, a megoldást meg lehet találni, ha nagyon akarjuk.
nem mindenki tudja megduplázni a vásárlást

Ez a lényeg. Ha megszűnik a kiégett->platina váltás, értelemszerűen több kiégett marad a rendszerben. Nem mondom hogy a megszüntetés pártján vagyok, de meg tudom érteni a koncepciót. Ment a sírás - jogosan - hogy nincs elég kiégett duplázni, a váltás megszüntetése ez szolgálja.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.99
kedvelt tagUtolsó_LovagFérfi
Végzetúr mester
397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
166. hozzászólás - 2014.06.27. 15:16:34
????????? Offsboy,, De főleg Birka???????????

Remélem még átgondoljátok,,mert hónapok múlva megérzitek a hátrányát

Én nem igazán örülök ha megent nekem ill.hasonló meglátást felismerő embereknek lesz igaza,


De akkor játszátok el halott karik tiszteletére a gyászindulót

Chopin : Gyászinduló ,,házasítva alábi dalszöveggel.....De aki hazafi azzzzz-Erkel Hunyadi Gyászinduló

Dalszöveg
A zsarnokság dőzsölt és ülte torát,
És százezrek vérével festette bíborát,
De mind közelebbről, már harsant a jel:
Hogy rabságnak vége és a szabadság közel!

S ím eljött az új élet és új világ,
Mely emlékbe foglalja sok hős fiát,
Kik meghaltak érte, most élnek velünk.
S a hősök nagy áldozatát őrzi hű szívünk.
S ím eljött az új élet és új világ,
Mely emlékbe foglalja sok hős fiát,
Kik meghaltak érte, most élnek velünk.
S a hősök nagy áldozatát őrzi hű szívünk.

A harcnak már vége és győzött hadunk,
S mi bánatba temetkezve könnyet hullatunk.
Hogy jogban és fejlődve éljen a nép,
Ezért adta annyi hős cserébe életét.

S ím eljött az új élet és új világ
És most már valóság, mi volt régi vágy.
Hát hirdesse hálánk az emlékteket,
Kik értünk feláldoztátok drága éltetek.
S ím eljött az új élet és új világ
És most már valóság, mi volt régi vágy.
Hát hirdesse hálánk az emlékteket,
Kik értünk feláldoztátok drága éltetek.
A hozzászólást Utolsó_Lovag módosította 2014.06.27. 16:03:29-kor
Pontozz le, széles ívben teszek rá!

Hitvallásomat az alábbi tartalmazza

http://www.hallottad.hu/cikkek/legszebb-dalok-katona-jozsef-erkel-ferenc-bank- ban-hazam-hazam-enekeli-simandy-jozsef

Pontszám: 5.48
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
167. hozzászólás - 2014.06.27. 15:24:16 (Válasz Offsboy #165 hozzászólására.)
De a koncepció lényege, hogy mindenki őskőért vegye meg a napi ajánlatot, ami mindenkinek nem csak a birkáknak lesz plusz költség!

Minek teremtenek többfajta játékstílusbeli lehetőséget, ha nerfelik a fejlesztők a nekik nem tetszőt? Én szeretnék végre már egy normális leírást, hogy hogy játsszak a fejlesztőknek is tetszőn, hogy se rövid, se hosszú távon ne érjenek folyton (negatív!) meglepetések a játékban. Sőt a legegyszerűbb az lenne, ha nem kellene őskövekkel sem b@szakodnom, csak mondanák mennyit kell fizetni, hogy végre szórakozhassak is.

Birkának meg ez a sz@rok a véleményére aki nem fizet hozzáállása főként marketing-szakemberre vall, hisz ha valaki kipróbálja a játékot csak úgy, mert van rá lehetőség ingyen(!) is, akkor biztos kedvet kap, hogy fizessen is érte! Mert valljuk meg, hogy ennek a régi 50-100 fizetős játékosnak a folyamatos fejése nem biztos hogy célravezető, mert egy idő után a hülyéken, illetve birkákon kívül csak a tehetősek maradnak!!!
Pontszám: 6.94
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
168. hozzászólás - 2014.06.27. 15:25:13
Berakjuk, hogy az állateledelt (2:1 arányban) és a csatlóseledelt (1:2 arányban) is lehessen platinára váltani, a szerencsekeréken nyerhető platinákkal kapcsolatban viszont vegyes volt a visszajelzés, azt akkor élesítjük csak be, ha jelentős többség szeretnél, szerintem ha visszajöttem szabadságról, tarhatunk erről szavazást akár.
Pontszám: 8.06
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
169. hozzászólás - 2014.06.27. 15:40:19 (Válasz Miklós #168 hozzászólására.)
Akkor viszont a templomba történő platinaáradatot is tedd fel szavazásra, mert azt is legalább akkora hibának tartom, mint a szerencsekerékbe történőt. Már most is olyan gagyi időnként a templom kis zsákjaiban található "ajándék", hogy nacsak, ha ez most átváltozik platinára, biztos idegbaj lesz belőle.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 7.99
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
170. hozzászólás - 2014.06.27. 15:40:24
Csak egy kérdés
A napi ajánlatot miből vesszük majd meg?Őköből?Mert arra azért nagyon jó volt a platina.
Én veszek követ egyik karimnak,a másikkal meg nem,és jól jött a platina eddig is.De így már az egészet nem értem,főleg ha bekerül egy af is amivel portyából esik kiégett.Van csomó állateledel ami szinte sose fogy,az is mehetett volna platina beváltásra,vagy szubplazma,mert sokak azt sem használják,vagy van ahol hegyekbe áll a fehér kristályital,csatlóseled.Ezeket mind mind opcióba be lehetett volna rakni,és a kecske is jól lakik meg a káposzta is megmarad.
De lehet hogy csak én gondolkozok hülyén.
Pontszám: 6.84
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
171. hozzászólás - 2014.06.27. 15:43:46 (Válasz Turul77 #170 hozzászólására.)
el kellene olvasni amit Miklós írt.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 7.93
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
172. hozzászólás - 2014.06.27. 15:46:11 (Válasz Turul77 #170 hozzászólására.)
Jól gondolkozol, csak rossz irányba. Az egész arra megy ki, hogy aki eddig is, és ez után is be fog tudni fizetni, az tudjon duplázni, mert most nem tud, és jajj. Az, hogy ez keveseket érint, és a többség lesz hátrányosan érintve, az mindegy. Egyébként én csak azt nem értem, hogy nekem hogy eshet kiégett a portyákon, miközben 29-es a lopásom. Még egyszer leírom: 29-es. Simán össze kéne, hogy jöjjön a befizetőknek annyi, hogy duplázni lehessen. Kizárt dolog, hogy csak én találom meg a rabolható kiégetteket.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.99
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
173. hozzászólás - 2014.06.27. 15:46:27 (Válasz Miklós #168 hozzászólására.)
Nagyon jó, tetszik!

Esetleg az lgy/platina, sisakszilánk/platina árfolyamot is kedvezőbbé lehetne tenni, és akkor simán ki lehetne hagyni a szerencsekerékből és a templomból a platinát.
Pontszám: 8.35
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
174. hozzászólás - 2014.06.27. 15:49:29 (Válasz Abcdefg #172 hozzászólására.)
350 kiégett még viszonylag könnyen összejön nekem is, de aki 10, vagy 20e-s befizetést szeretne duplázni, annak azért nincs egyszerű dolga.
Pontszám: 8.35
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
175. hozzászólás - 2014.06.27. 15:53:44
Mint említettem én veszek követ,és az utóbbi időbe sajnos egyre gyakrabban kell.De a platinára igényt tartanék,mert a napi ajánlatokra nem fogok követ költeni.Mert lassan ebbe a játékba már azért is fizetni kell ha belépsz.Holott ez egy ingyenes online játék.Ismétlen INGYENES (na persze)
Szerintem elég prémes finanszirozza a játékot,és tényleg gondolni kellene azokra is akik nem tudnak 10 ezreket bele őlni.
Így fer,és igazságos.Tudom nem lehet mindenki kedvére tenni,de azért megpróbálni meg lehetne.
Pontszám: 6.38
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
176. hozzászólás - 2014.06.27. 15:57:25 (Válasz Turul77 #175 hozzászólására.)
Kia erre gondolt:

Idézet: Miklós - 2014.06.27. 15:25:13
Berakjuk, hogy az állateledelt (2:1 arányban) és a csatlóseledelt (1:2 arányban) is lehessen platinára váltani, a szerencsekeréken nyerhető platinákkal kapcsolatban viszont vegyes volt a visszajelzés, azt akkor élesítjük csak be, ha jelentős többség szeretnél, szerintem ha visszajöttem szabadságról, tarhatunk erről szavazást akár.


Nem arról van szó, hogy hülyén gondolkozol, hanem hogy frissen kinyitott kaput döngetsz.
Pontszám: 8.35
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
177. hozzászólás - 2014.06.27. 15:59:59 (Válasz Bpetya75 #174 hozzászólására.)
Nekem a 100 kiégett is nehezen jön sokszor össze,ez van.
De akkor hamár lehet venni energiatéglát akkor pl lehessen venni kufárnál kiégett őskövet x lélekenergiáért,vagy bánat tudja minek fejébe.Millió opció lehetne csak kicsit gondolkodni kellene.
Aki eddig vett 10-20 ezrekért az eztán is fog tudni venni.Én csak csoró melós vagyok de a 100 követ időnként megveszem,de nem szeretném ha a rezsimet is ebbe a játékba kéne fizetni.
Pontszám: 7.76
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
178. hozzászólás - 2014.06.27. 16:01:52 (Válasz Kiaphet #171 hozzászólására.)
Bocses Kiaphet,de közbe játszok is és írok is
Pont nem láttam amit Miklós irt.
Pontszám: 7.76
kedvelt tagAbcdefgFérfi
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
179. hozzászólás - 2014.06.27. 16:12:13 (Válasz Bpetya75 #174 hozzászólására.)
Ne haragudj, de komolyan úgy gondolod, hogy ahhoz a néhány játékos nehezen akceptálható kéréséhez kell igazítani a játékot, sok más játékos kárára, akiknek azért vannak álmatlan éjszakái, mert a maxos befizetését nem tudja megduplázni? Na ne vicceljünk már. Ez pont olyan, mintha azért emelnék adót az minimálbéreseknek, hogy a gazdagoknak csökkenthessek, mert forintban kifejezve sokallják, amit be kell fizetniük.
Mi ez, hagymás bab?
Nem. Krumplis hal.
Pontszám: 6.99
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: XII. Végzetúr Találkozó 2014.06.21.
180. hozzászólás - 2014.06.27. 16:40:05 (Válasz Turul77 #177 hozzászólására.)
Nyilván sok múlik azon is, hogy a szövidnek mekkora a kristályosítója, meg milyen gyakran lépsz szintet. Én mondjuk 160 környékén lassítással már nem túl sűrűn

Viszont vadászom, portyázok, pörgetek, templomozok, csurran-cseppen.
Pontszám: 8.35
Oldal: 1234567891011
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője