Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Politika, Gyurcsány, választások
népszerűtlenAttila97Férfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
61. hozzászólás - 2009.05.16. 19:40:41
hülyeség az egész politika. a mocskos politikusok csak egy dolgot tartanak a fejükben gáz,víz,áram emelés mindig a pofánkba hazudtak 4 évig.mindig emelkedett minden.
a választásokra meg miért menjenek az emberek jiszen semmi sem ugy van ahogy a magyar emberek akarják minden a politikusok kezébe van.az áfa is megnövekedett 14%-ról20%-ra aztán meg 25%-ra .ez van a politikusok irányitják az életünket és nem csinálhatunk semmit.még csak azt sem tudjuk mi történik velünk pénzügyileg.a gyurcsány ez egy nagy hülye volt most meg jött a gordon rosszabnál rosszabb politikusok akik ülnek a nagy valagukon.a politikusok elaggyák az országot. amerikaiak megveszik az olajkutakat az alföldön és igy most a MAGYAR emberek kénszer nyugdijba vannak emberek veszítik el a munkájukat a rohadt politikusok miatt mert ezek eladják az olajkutakat mert kell nekik a pénz.de nem is írok semmit.aki pedig szidni akar az irjon nekem egy e-mailt :potter97@citromail.hu
Pontszám: 3.83
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
62. hozzászólás - 2009.05.16. 20:06:47
1. Már elvonták a 13-nyugdíjat
2. Nem lesz szoc pol
3. Gyes rövidítve

De egy szó se arról hogy hova kerül nek ezek a megspórolt pénzek...a zsebükbe prémiumként...vagy 1 év múlva mikor lelépnek??

Gyerekek olvassátok végig az ezelőtt 4000 évvel létrejött Tao Te king- et Lao Ce-től......mindent megmagyaráz........1000 változtatás de ha nem vagy az Úton semmit nem ér!!!!
Vannak alapigazsságok...de ezt a mi politikusaink nem tartják be...csak saját zsebüket nézik!!!
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 7.50
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
63. hozzászólás - 2009.05.20. 13:49:40
Azt meg tudom mondani, hová megy a megspórolt pénz. Képzeld el, hogy állam bácsi havonta keres 100,000 Ft-ot, de 110,000-et költ. A 10,000-et hitelből fedezi. Igen ám, de a hitelnek kamata is van. Tehát idővel már 120, 130 stb ezret költ havonta mert a kamatokat is fizeti. Ha most lecsökkenti a költségeit 130ezerről 110ezerre, akkor még mindig nőni fog az adóssága, csak kisebb mértékben, mint korábban, tehát később megy csődbe. ha pedig sikerül még jobban leszorítani a költségeit, akkor talán nem is lesz csőd, sőt talán még az adósság is csökkenni kezd, de ehhez száraz kenyéren és vízen kell élnie pár évig. De az tuti, hogy a megspórolt pénzt nem tudja szétosztani, mert az soha nem is létezett: csak annyi történik, hogy a nem létező pénzből most kevesebbet költünk...
Pontszám: 6.67
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
64. hozzászólás - 2009.05.20. 17:17:32 (Válasz Miklós #63 hozzászólására.)
Ajánlom mindenkinek a Zeitgeist című film 3. részét:
http://video.google.com/videoplay?docid=-3176819700539858901
Egy tényfeltáró dokumentumnak beállított, istentelenül demagóg, féligazságokból összehordott összeesküvés-elméletes zagyvaság. DE amit az amerikai gazdaságról feltár (jegybank, adók stb), az bizony pontosan úgy működik- és a miénk is nagyon hasonló (kivéve, hogy nálunk kötelező adót fizetni).
Pontszám: 8
népszerűWeasel29Férfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
65. hozzászólás - 2009.06.15. 13:42:57
Sziasztok

Érdeklődve olvastam a hozzászólásaitokat, és örömmel látom, hogy beleláttok a dolgokba.
Nem szeretnék ismételni másokat, de nézzettek körbe, a világon egy országban sincs ilyen mértékben támogatva a dolgozni nem akaró kisebbség. Hangsúlyozom aki nem akar dolgozni. Emlékezetes pillanat volt, mikor egy válalkozót megkérdeztek, hogy miért nem engedi dolgozni a romákat az útépítő cégében? Elvitte a stábot a romákhoz rejtett kamerával, és a következő érdekes párbeszéd zajlott le:

Vállalkozó: - Lenne földmunka az autópályán. Napi 5000 ft, valamint kapnátok ebédet és innivalót, persze nem alkoholt, csak védőitalt.
Roma kisebbségi: - 5000 ft-ért nem dolgozok egész nap. A gyerekek után több jár, és a segély is ingxen van.

Na most ezek után azt mondják nekem, hogy akarnak dolgozni? Biztos van vagy 10%.
Tessék szigorítani a segélyek osztásán. Csak akkor járjon segély, ha előtte a nőnek van legalább pár év munkaviszonya. Ne az legyen, hogy 14-16 évesen elkezdek gyereket szülni, aztán évenként megtoldom őket.
Ha nem jár a gyerek óvodába, iskolába, nem végez el legalább egy középszintű iskolát, akkor nincs segély, tessék elmenni kubikolni.

Ma aki igazán akar dolgozni, sztem kap munkát. Lehet olyat ami nem tetszik, de sajnos ez van.

Igazából tudnék még írni, de tudom, hogy felesleges, úgyse valósítanak meg belőle semmit, hiszen ott van Aladár és tiltakozik.
V1: Weasel

http://www.youtube.com/watch?v=cAy-HyEFHC8&playnext_from=TL&videos=Do_WPbT8TO8
Pontszám: 9.38
kedvelt tagPalabadanavakriFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
66. hozzászólás - 2009.08.18. 19:06:24
Szerintem lassan kormányra a FIDESZ és nem csinálnak semmit sem, mint eddig, csak mondják hogy mit kellene tenni. A következő választásokra vezsít népszerűségéből és nem válasszák meg újra, de mindenki emlékezni fog az MSZP bukására is, az SZDSZ és MDF viszont süllyesztőben van, és sztem ott is marad, így ha a JOBBIK nem tesz több kulturálatlan és fasiszta kinyilatkoztatást, akkor utánna már ők kerülnek hatalomra, és radikális úton fognak (akarnak) majd rendet rakni, mert átlátják az ország helyzetét, és eddig még nem pénz-orientáltak. Ez az én véleményem, és ez nem egy JOBBIK kampányreklám akar lenni. Sziasztok.
Pontszám: 7.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
67. hozzászólás - 2010.08.10. 13:38:56
Vajon mennyire megengeett, hogy itt, ha nem is tul eroszakosan, de kampanyoljon az ember az ozi helyhatosagi valasztasokra? Ki lehet-e ilyesmit rakni a karakterem bemutatkozo szovegebe, vagy az alairasomba?
A hozzászólást Kocos módosította 2010.08.10. 13:39:17-kor
Pontszám: 7.88
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
68. hozzászólás - 2010.08.10. 13:53:38
Egy adot topickban bárki leírhatja a véleményét a témával kapcsolatban, ez politika topic, tehát írhatsz a politikáról. De a játékon belül vagy az aláírásodban a politikai kampányolás nem szívesen látott vendég.
Pontszám: 6.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
69. hozzászólás - 2010.08.10. 14:06:59
Azon szegedi es budapesti valasztopolgaroknak, akik torkig vannak a politikaval, es/vagy nyitottak egy kis alternativ gondolkodasra a politikaval kapcsolatban szeretnem javasolni, hogy nezzenek szet az alabbi part honlapjan, es ha elnyerte tetszesteket, akkor ne csak kopogtatocedulaitokat juttassatok majd el hozzajuk, de terjesszetek a lehetoseget ismerettsegi korotokben.

Figyelem, bar elsore talan csak egy buta trefanak tunhet a dolog - merthogy az is -, de nem viccbol kertem ki Miklos engedelyet a temaban, hiszen egy a hivatalos valasztasi jegyzekbe felvett szervezetrol van szo, tehat valoban oda lehet adni nekik a kopogtatocedulat, es ha ezt elegen teszik meg, akkor allithatnak jelolteket es felkerulnek a szavazolapra is. Tehat azert a sok mokanak vegul lehet komoly konkluzioja is.

Bar talan nem ennyire komoly.

Mod: typo. Mod: masodik link korrigalva.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.08.10. 14:54:38-kor
Pontszám: 8.73
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
70. hozzászólás - 2010.08.10. 14:28:13 (Válasz Kocos #69 hozzászólására.)
Most majusban rajuk szavaztam volna ha lehet, de sajnos nem voltak a listaban
Hihetetlen helyekre tudnak idiota tablakat kirakni. Egyszer Szeged belvarosaban futottam bele ebbe a tablaba, majd megpusztultam a rohogestol.
A hozzászólást Endyr módosította 2010.08.10. 14:54:59-kor
Pontszám: 8.87
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
71. hozzászólás - 2010.12.01. 09:48:07 (Válasz Miklós #68 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.08.10. 13:53:38
Egy adot topickban bárki leírhatja a véleményét a témával kapcsolatban, ez politika topic...


Ez se sokáig lesz így.

http://www.hwsw.hu/hirek/45745/mediatanacs-nmhh-nemzeti-hirkozlesi-es- mediahatosag-blog-mediatorveny.html

Azaz ha a médiahatóság úgy dönt, net-en publikált írásod jogsértő (például szerintük nem felel meg a valóságnak), már fizethetsz is - nincs szükség bírói döntésre.
Pontszám: 8.15
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
72. hozzászólás - 2010.12.01. 11:30:40 (Válasz Jeriko #71 hozzászólására.)
Es egy forum eseteben, amikor mondjuk az uzemelteto nem rendelkezik szemelyes adatokkal, ki fog fizetni? Az uzemelteto? Nekunk meg majd oskoben kell leszurkolni a Lazar Janos alazas eszmei erteket?
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 8.15
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
73. hozzászólás - 2010.12.01. 11:47:33 (Válasz Morzkod #72 hozzászólására.)
Gondolom arra jatszanak, hogy az uzemelteto lesz a felelos ilyen esetben, vagyis levetetik vele, esetleg buntetes, igy elerik, hogy jon az oncenzura, minden olyan dolog, ami kenyelmetlen lehet nekik, el se kerul hozzajuk, mert mar az uzemelteto onvedelembol mindent moderalni fog... Es jon, hogy minden kikereul kulfoldi szerverekre, vegul atveszik a kinai modelt a szurt tartalmakkal...
Pontszám: 7.94
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
74. hozzászólás - 2010.12.01. 16:05:41 (Válasz Solina #73 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Cavalorn módosította 2010.12.01. 16:24:08-kor
Pontszám: 7.98
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
75. hozzászólás - 2010.12.01. 17:05:05 (Válasz Cavalorn #74 hozzászólására.)
Idézet: Cavalorn - 2010.12.01. 16:05:41
.


Nah, mar itt is az oncenzura....
Pontszám: 7.25
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
76. hozzászólás - 2010.12.01. 17:20:42 (Válasz Solina #75 hozzászólására.)
Ittvan hát Igazából, ezeken a dolgokon mindig felküldöm az agyam, aztán kb mire leírom amit akarok rájövök hogy én ilyeneken nem akarok vitatkozni. Általában még a komment elküldése előtt. Ez most nem sikerült, így utólag korrigáltam.
Pontszám: 7.98
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
77. hozzászólás - 2010.12.01. 20:16:08 (Válasz Solina #73 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2010.12.01. 11:47:33
vegul atveszik a kinai modelt a szurt tartalmakkal...


Ma beszelt a radioban a torvenyalkoto reszerol egy Fideszes kepviselo - sajnos nem tudom ki -, bar sokmindennel egyet tudtam erteni amit mondott, es szimpatikusan beszelt, azert elpottyintette, hogy bizonyos tartalmakhoz a neten a hozzaferest korlatozni kell. Persze o roppant artalmas peldakat hozott (szemelyisegi jogokat serto szajt, pedofil oldalak), de azert mind sejtjuk, hogy az ilyen cenzuranal a szabalyok nagyon gyorsan tudnak atgyurodni az alkalmazo szaja ize szerint.
Amugy is a legtobb biztositek nem az volt, hogy nem tudnak csunyan cenzurazni, hanem, hogy nem akarnak. Ezert aztan nem is kell felnie ettol senkinek.

Tudod: csak onvedelembol van nalam a lefureszelt csovu.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 6.37
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
78. hozzászólás - 2010.12.01. 22:54:40 (Válasz Morzkod #77 hozzászólására.)
Ez van:

http://www.hwsw.hu/hirek/45745/mediatanacs-nmhh-nemzeti-hirkozlesi-es- mediahatosag-blog-mediatorveny.html

Túl sokat tárgyalt a Kínaiakkal.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 9.03
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
79. hozzászólás - 2010.12.02. 02:33:15
Fél oldallal feljebb már be van linkelve. Ettől még elkeserítő, de ez van. A történelem kezdete óta folyamatosan váltogatják egymást a diktatórikusabb és a demokratikusabb rendszerek. Úgy tűnik, hogy az előbbi felé haladunk épp. Nem csak mi: internetes tartalmak cenzúrázásához az EU és az USA is megteremtette már a jogi hátteret. És mindig az az első; a technika csak pár év fejlődésének kérdése hozzá. Lássuk be: a mindenkori kormányzó hatalomnak a legrosszab rémálma az irányíthatatlan információráromlás. Amiről a polgártárs nem tud, az polgártársat nem zavarja ugye. A központi irányítású, komoly technikai hátteret igénylő médiumokat (TV, rádió, újságok) könnyű cenzúrázni az elvilegi szólásszabadság mellett is, hiszen egyértelműen visszakereshető a kiadó és a szerző, plusz adott esetben a technikai apparátus megsemmisítésével/elkobzásával ellehetetleníthető. Az internetes információráromlás azonban így nem kontrollálható: az embernek van egy netkapcsolata és egy akármilyen számítógépe, vagy akár telefonja és már írhatja is a blogját, terjeszthet híreket, bármi. Letiltják az oldalt? Csinál másikat, két perc. És Százmilliós nagyságrendű felhasználóréteget nem lehet egyesével visszakövetni. Így egyszerűbb megoldás, ha magát a közeget korlátozzák. Egyelőre. Azért majd kíváncsi vagyok, hogy Kaspersky úr zseniális ötletét mikor ültetik át a valóságba. Ő úgy gondolta az internet biztonságossá tételét, hogy minden felhasználónak kiadnak egy internetes "személyigazolványt", ami nélkül nem lehet belépni, így mindenki - IP-váltástól függetlenül - azonnal beazonosítható. Hogy hatékonyan lehessen fellépni a "cyber-bűnözők ellen", akiknél ugye mit sem számítanak a földrajzi határok, szerinte létre kell hozni egy cyber-világrendőrséget egy darab, egységes központtal és világszintű hatáskörrel. Egy egységes, világszintű erőszakszervezetet, amelynek vezetője tökéletesen kontrollálná nem csak a cyberbűnözők tevékenységét, de megfelelő technikai bázissal MINDEN információ áramlását. Diktátorok vágyálma, egységes világhatalom. De most is efelé haladunk, igaz még csak állami szinten. Világszerte gombamódra szaporodnak a térfigyelő kamerák, amelyek egyre többet tudnak. Amerikában és tőlünk nyugatra már mikrochip beültetés kezd elterjedni. AZ USA-ban széles médiahírverés kapott az a család, amely minden tagja beültette a bőre alá a mikrochipeket, amivel GPS-en követhető minden mozgásuk. A családanya büszkén jelentette, hogy végre biztonságban érzi magát a terroristákkal szemben és a fiát is nyugodtabban engedi ki az utcára, hiszen nem rabolhatják el. Idióta, fogalma sincs mit propagál.
V3: Xarun
Pontszám: 8.10
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Politika, Gyurcsány, választások
80. hozzászólás - 2010.12.02. 07:26:45 (Válasz Warfoki #79 hozzászólására.)
Azért ezeknek a technikai újításoknak a negatívumok mellett haszna is van, haszna is volna. Ha csak a mikrochipet nézzük, nem lenne annyi eltűnt ember, sokkal könnyebben megtalálhatóak (hacsak nem a föld mélyén vagy barlangban tanyáznak). Az Internet nyitottsága hátrány is, mert valóban mindent meg lehet írni és ebbe a személyiségi jogokat nyilvánvalóan semmibe vevő írások is beletartoznak (nem olyan régi botrány a volt barátnők adatainak, fotóinak a nyilvánossá tétele egy oldalon, amit bezárattak, erre megnyitották külföldön). Nem biztos, hogy annyira rossz lenne az a személyes kód, természetesen megfelelően szabályozva. Ugyanez igaz egy politikai töltetű szélsőséges oldalra, ahol a mai napig is olyan adatokat tesznek közzé személyekről, amelyeket ő is csak az ismerőseinek mondana el. Itt van a Wikileaks esete, ahol az alapítóról tegnap konkrétan kimondta az USA egyik vezető politikusa, hogy jobban örülne neki holtan. Igaz, itt ismert a személye. Nagyon jó, hogy nyilvánosságra hoz titkos dokumentumokat, csak éppen hosszú távon nem számol a következményével, amink országok közötti feszültségek növekedése is lehet, pláne a Közel-keleten, ahol egyébként se puszipajtások élnek egymás mellett.

Szóval kétoldalú ez a dolog. Nagyon nehéz a határt meghúzni. Véleményem szerint igenis vannak olyan tartalmak - elsősorban a weben -, amelyeket ki kell irtani vagy korlátozni, természetesen ez nem a napi sajtó. Nehéz, mert máshol van a határ számomra, máshol neked, máshol másnak.

Hogy a topic témájához is szorosabban hozzászóljak. Az, amit a kormány tervez nem túl jó és valóban a demokrácia csorbul sok esetben. Igaz, hogy én magyarázatokat is szívesen látnék a miértekre, lehet, hogy én is és sokan mások is máshogy látnák a helyzetet, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy sok mindent értelmesen nem tudnak megmagyarázni jelen pillanatban.
Pontszám: 6.95
Oldal: 123456
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!