Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldik mega-boost
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
558 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
61. hozzászólás - 2024.05.04. 21:24:55 (Válasz Emishi #56 hozzászólására.)
Őszintén lehet az lenne a megoldás hogy az ismételhetőket kivennék a játékból, hozzá kapcsolódóan az összes végezz el x küldetés feladatot VT-ből, eventekből, stb. Ezzel lehetne a legtöbb kattintást megspórolni, és nem romlana nagyot a játékélmény sem.
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 6.25
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
553 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
62. hozzászólás - 2024.05.05. 17:26:46 (Válasz Máté96 #61 hozzászólására.)
Mondasz valamit. Csak akik nem pörgettek annyit, velük szembe nem lenne pl annyira fair.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.55
kedvencIlosvaiNő
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
63. hozzászólás - 2024.05.05. 19:45:42 (Válasz Emishi #62 hozzászólására.)
Idézet: Emishi - 2024.05.05. 17:26:46
Mondasz valamit. Csak akik nem pörgettek annyit, velük szembe nem lenne pl annyira fair.


Ha csak ez lenne a probléma, erre van megoldás! A legtöbb megoldott küldetés ( V1 2024.05.05 19:40 Unr34l 231725 a toplista alapján ) -100 ennyit mindenki megcsinálhat, utána coki

De egyébként nem támogatom, mert ez is része a játéknak, még akkor is ha exploitnak néz ki ...
Pontszám: 8.25
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3624 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
64. hozzászólás - 2024.05.06. 15:45:04
Srácok, közben a megbeszélt változtatásokkal elkészültünk, és le is teszeltük őket. Holnap reggel Baraty beélesíti az új rendszert.
Pontszám: 9.11
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3624 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
65. hozzászólás - 2024.05.07. 11:23:44
Bent van!
Pontszám: 8.51
népszerűTeomo95Férfi
Végzetúr
68 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
66. hozzászólás - 2024.05.07. 11:40:57
A állatszintlépés kétszer és lefagy a küldetés oldal .
V5
Pontszám: 7.94
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1040 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
67. hozzászólás - 2024.05.07. 11:52:23 (Válasz Teomo95 #66 hozzászólására.)
Javítottam.
A hozzászólást Baraty módosította 2024.05.07. 11:59:11-kor
Pontszám: 8.44
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
454 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
68. hozzászólás - 2024.05.07. 12:21:41
Szövibajnoki gyakorlót nem számol. Mármint kábítást/kritikust. Portyában igen.
Már számol. Engedte egyszerre felvenni a kábítós és a krit ütéses küldit is. Az volt a gond. Ha az egyiket eldobom, akkor mar számol.
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2024.05.07. 12:28:08-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.23
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1040 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
69. hozzászólás - 2024.05.07. 12:40:01
Én úgy látom számolja, viszont a kettőt egyszerre nem, ez szándékos.
Végül úgy lett, h akár mindhárom portyázós küldetést fel lehet venni egyszerre, de egy csata csak az egyikbe számolhat.
Alapból a sorrend: kritikus varázslat - kritikus ütés - kábítás, tehát ha a csatában van kritikus varázslat, akkor oda számol, ha nincs, nézi a kritikus ütést, stb.
De a prioritást a küldetés oldalon át tudjátok állítani, a küldetés alatt "(portyázásnál ez teljesüljön)" feliratra kattintva, akkor alapesetben az fog számolódni, és csak ha a portyában nem volt olyan, akkor megy végig az alap sorrenden.
A hozzászólást Baraty módosította 2024.05.07. 12:40:28-kor
Pontszám: 8.44
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
454 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
70. hozzászólás - 2024.05.07. 13:02:30 (Válasz Baraty #69 hozzászólására.)
3 küldit vettem fel:

-kábítás
-krit. ütés
-12 állat szintlépős.

Priot nem állítottam. 15 gyakorló bajnoki alatt semelyik portyaküldibe nem számolt semmit.

Mindegy is. Én elengedtem ezt a témát.

Azt is kipróbáltam, hogy csak kábítás és krit ütés van felvéve. Egyikbe sem számol.
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2024.05.07. 13:08:08-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.23
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1040 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
71. hozzászólás - 2024.05.07. 13:20:42 (Válasz Husosfagyi #70 hozzászólására.)
Értem, ez valami speckó hiba lehet, utánanézek.
Pontszám: 8.44
kedvelt tagSwarczYFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
72. hozzászólás - 2024.05.07. 16:33:45
Az is direkt van, hogy a normál portya, a szövetségi bajnoki csata és a veremcsaták is ugyanúgy portyának számít?
Így egy kicsit nehéz egymás mellett pörgetni mondjuk a kábítós és a kritikus ütéses küldiket, mert ha kiválasztom, hogy a kábítós legyen portyánál számolva, akkor bárhol csinálok csatát - normál portya / szövi bajnokság / verem - csak annál számolódik amelyiket kijelöltem, hogy portyánál számolódjon.
A hozzászólást SwarczY módosította 2024.05.07. 16:38:11-kor
Pontszám: 6.44
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
577 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
73. hozzászólás - 2024.05.07. 21:42:38 (Válasz Baraty #69 hozzászólására.)
Idézet: Baraty - 2024.05.07. 12:40:01
Én úgy látom számolja, viszont a kettőt egyszerre nem, ez szándékos.
Végül úgy lett, h akár mindhárom portyázós küldetést fel lehet venni egyszerre, de egy csata csak az egyikbe számolhat.
Alapból a sorrend: kritikus varázslat - kritikus ütés - kábítás, tehát ha a csatában van kritikus varázslat, akkor oda számol, ha nincs, nézi a kritikus ütést, stb.
De a prioritást a küldetés oldalon át tudjátok állítani, a küldetés alatt "(portyázásnál ez teljesüljön)" feliratra kattintva, akkor alapesetben az fog számolódni, és csak ha a portyában nem volt olyan, akkor megy végig az alap sorrenden.


Ez alapjan ezt most nem ertem. Krit varit kihagyom mondjuk mert az ugye a legrosszabb hatasfoku. Felveszem a krit utest meg a kabitast. Ha beallitok prioritast akkor ha jol ertem csak azt szamolja amit beallitottam. Akkor minek vegyem fel a masodikat? Ha soha nem fogja szamolni?
Es ha nem allitok be prioritast akkor meg szamol krit utest es ha az nincs akkor kabitast? Na ezzel meg az a baj hogy mindig minden korben van krit utes is meg kabitas is. Tehat a kabitas megint soha nem fog szamolodni igy megint csak nem lehet a ketfele kuldetest porgetni.

Jol ertem?
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.27
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1040 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
74. hozzászólás - 2024.05.08. 10:06:48 (Válasz Razor #73 hozzászólására.)
Ha be van állítva mindhárom portyázós, de nem állítasz be prioritást, akkor ha bejön a krit varázslat, az számolódik, ha nem, de bejött a kritikus ütés, akkor az, ha az sem, de bejött a kábítás akkor az. Tehát jó eséllyel mindegyik portya számítani fog valahova.

Ha prioritásra van állítva pl a kritikus ütés, akkor ha volt a csatában kritikus ütés, az számolódik, ha nem volt, de volt krit varázslat az, ha az sem, de volt kábítás, akkor az.

Remélem így már érthető.
Pontszám: 8.44
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
577 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
75. hozzászólás - 2024.05.08. 10:41:48 (Válasz Baraty #74 hozzászólására.)
Az a baj hogy akkor jol ertettem

Eloszor is a krit varazslatot vegyuk is ki. Szerintem senki nem csinalja csak ha nagyon muszaj mivel sokkal tobb csatabol teljesul. (egyebekent ez is megerne egy beszelgetest hogy lehetne ezeket kiegyensulyozni)

Marad a masik ketto. Na ezzel az a baj, hogy ha pl SZB-zek akkor minden talalat kritikus es minden talalat kabitas IS. A taposabb kariknak a verem ugyanez. Ennelfogva csak az egyik fog szamolodni. Pedik ugy kene ugye hogy felvaltva.

Ez az egesz csak ugy lehet hasznalhato, hogyha be van allitava mind a ketto akkor tolti az egyiket es ha az teljesult egyszer akkor totli a masikat. stb stb felvaltva.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.27
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1040 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
76. hozzászólás - 2024.05.08. 10:53:29 (Válasz Razor #75 hozzászólására.)
Ez valszeg megoldható lenne, de eléggé megbonyolítaná a kódot.

Viszont azt meg én nem értem, h miért nem jó az ahogy most van? Beállítod a kritikus és a kábítást egyszerre, megcsinálsz pl 10-20 kritikust, utána átállítod a prioritást a kábításba, abból is megcsinálsz ugyanennyit, és a végén átveszed egy klikkel az összes jutalmat.
Pontszám: 8.44
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
77. hozzászólás - 2024.05.08. 11:59:36
Én most próbáltam ki ezt először, és előtte lecsekkoltam, hogy a Xenó-eventen PP-t használva átlag 5-6 kritikus ütést számol a küldetés. Miután elindítottam így, mega-boostolva, kb. 8 PP-s ütésből lett össz-vissz 5 kritikus ütés.
Azt hiszem, hogy ez a része még nem működik megfelelően.
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.94
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
794 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
78. hozzászólás - 2024.05.08. 11:59:58
ha már ilyen nagy pörgés van , akkor lehetne a mytokronikok képességét is 400-ról 450-re 500-ra tovább fejleszteni , természetesen valami relikviát készíteni amit őskőért lehetne megvenni meg a relikvia fejlesztése is lehetne relikviakuponból fejleszthető úgy hogy egyre több keljen és akár szintenként plusz őskő is keljen hozzá
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.81
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
577 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
79. hozzászólás - 2024.05.08. 12:06:37 (Válasz Baraty #76 hozzászólására.)
Igen ez megoldhato ertem mire gondolsz most mar, ezt en kombinaltam kicsit tul magamban.

Akkor ez 4 kattintast sporol kuldetesenkent. Felek az atlagkaraktereknek ez nem jelent sokat miota ilyen gyors a szerver. Magambol kiindulva napi kb 10 kuldivel szamolva legyen max fel perc sporolas. Illetve csak annak jo aki fel tudja es akarja is venni a ket portyas melle a szintleposet.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.27
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
80. hozzászólás - 2024.05.08. 12:12:13
Azért remélem lesz valami visszamérés, hogy mennyien használják majd ezt az új fejlesztést. Én most egy esetben látom, előnyét: ha gyorsan el akarom pörgetni az erőforrásokat és mindig ugyanazokat csinálom. De igazából az a gond, hogy félek elkezdeni, mert mi van, ha mégse úgy működik ahogy szeretném és akkor majd lehet szerencsétlenkedni, meg tulajdonképpen spórol 3 kattintást és a végén még fizetek 2-300 őskövet.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.62
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!