Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123
Szerző
Topic neve: Ismételhető küldik mega-boost
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Új funkció: Ismételhető küldetések pörgetése
1. hozzászólás - 2024.04.24. 13:22:20
A korábban megbeszélteknek megfelelően elkészültünk egy nagy lélegzetű fejlesztéssel, ez az ismételhető küldiket pörgetését fogja segíteni.
Így tesztelve, tényleg óriási segítség az egész. Jelenleg teszteljük, de írok róla előszóban pár dolgot.

A küldetések oldalon kiválaszthatsz max. 3 küldetést, amit pörgetni akarsz. Ennek feltétele a VIP tagság, és hogy egyszer már minden küldetést megcsináltál.
Ettől kezdve ezt a 3 küldetést tudod bárhányszor, egymással párhuzamosan csinálni. Példa:
kiválasztod az állat szintlépés, a sajtolás és a csatlós csata küldetéseket.
Megcsinálsz 70 csatlós csatát (ekkor a küldetések oldalon megjelenik, hogy ezt a küldetést 10x teljesítetted), majd kipörgetsz 100 templomkristályból szintlépést (ekkor az állat szintlépés küldetésnél megjelenik, hogy 10x teljesült), majd ezután kisajtolsz 10 állatot. Ekkor lesz 3x10 kész küldetésed, amiért egyszerre át tudod venni a jutalmat.

- Nem kérhetsz egyszerre 2 portyázós, vadászós vagy térkapus küldit.
- A kiválasztott küldetések közül csak akkor tudsz eldobni a jutalom átvétele nélkül, ha még egyszer sem teljesítetted.
- A küldetésekért ugyanúgy számolódik a jutalom, mint normál esetben. Tehát ha mondjuk az utolsó 2 küldetésed A,B volt, és teljesítesz 10 A-t, 10 B-t, és 1 C-t, akkor berakjuk neked
A,B,C,A,B,A,B stb. sorrendbe, tehát összesen 2x fogsz teljes jutalmat kapni, és a többiért csak fél jutalom fog járni. Ezért érdemes 3 féle küldetést felvenni, és mindegyiket ugyanannyiszor megcsinálni, hogy maximális jutalmat kapj.
- Az exploitokat próbáljuk kivédeni, pl. templomkristállyal hiába lép 16 állatod egyszerre szintet, attól csak 1-el nő a küldetés számláló (és az adott küldetés számláló nullázódik) ugyanúgy, mint normál esetben. Ha bármi hasonló felmerül még, kérjük jelezzétek.
- Ha szintet lépsz, vagy megszűnik a VIP (azaz prémium) tagságod, a küldetéseket nem tudod tovább pörgetni (erről lesz egy üzenet is), a jutalmakat mindenképp át kell venned.

Mivel ez nemcsak egy kényelmi, kattintáscsökkentő funkció, több szempontból is optimálisabb LE kinyerést, sőt bizonyos esetekben őskő spórolást is lehetővé tesz, és emellett nagyon sok munka volt az elkészítése, ezért a jutalom átvételekor lesz egy választási lehetőség:
Vagy a teljes LE-t elkéred, ekkor lesz küldetésenként minimális 1/3 őskő költsége is a jutalom átvételnek.
Vagy a LE-nek csak a 75%-kát kapod meg (a többi jutalomnak ugyanúgy a 100%-kát), ekkor a jutalom átvétele ingyenes.
A hozzászólást Miklós módosította 2024.04.24. 13:22:41-kor
Pontszám: 6.85
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
2. hozzászólás - 2024.04.24. 14:44:48
A hagyományos (jelenlegi) rendszer is megmarad, vagy csak ez az opció lesz?

Vagy úgy fog működni, hogy ha csak 1 küldit választok ki és nem 3-at, akkor a jelenlegi rendszer szerint működik?
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2024.04.24. 14:45:08-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 6.48
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
3. hozzászólás - 2024.04.24. 14:46:00 (Válasz Husosfagyi #2 hozzászólására.)
Persze, a jelenlegi rendszer is megmarad.

Lesz egy checkbox, amit ha beixelsz, akkor a kiválasztott küldetés mellé tudsz még 2-t választani és a fenti lép érvénybe.
Ha átveszed a jutalmakat, utána visszaválthatsz a régibe, és csinálhatsz megint egyesével.
Tetszőlegesen lehet ide-oda váltani.
Pontszám: 7.77
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
4. hozzászólás - 2024.04.24. 14:46:42 (Válasz Miklós #3 hozzászólására.)
Oké, köszi.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 6.48
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
5. hozzászólás - 2024.04.24. 14:49:44
Még 1 kérdés.

A 12 állatszintlépőst fel lehet venni 3x?
Mert ha az ember felhalmozza a templomkristályokat, hogy egyszerre csinálja meg a kiképzéseket, akkor harmadannyi kattintással meglenne.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 6.48
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3354 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
6. hozzászólás - 2024.04.25. 00:43:22
Köszi a fejlesztést! Előre látom, hogy tetszeni fog Pár kérdés:

Jól értem, hogy 60 küldetés ára ebben a rendszerben 20 kavics?
Az átvételre van limit? Meddig lehet tartogatni pl?
Az úgy működik, hogy én a csatlóscsatát, szörnykihívás, kútsütést, mini event küldetést ezen rendszeren kívül csinálom, de ebbe a rendszerbe becheckolom a kábítás, állatszint, sajtolás kombót?
Az jól értem, hogy ezzel a rendszerrel gyakorlatilag visszanyerhető a 100 templomkristály -> 10 állatszintlépés küldetések jutalmainak csökkentése. Tehát most ezért 1/4-ed küldetésjutalom járt, cserébe lehetett pörgetni gyorsan, most viszont ugyanúgy lehet pörgetni gyorsan, ha van mellé másik 2 választott küldetés, akkor teljes lesz a jutalom.
Látható lesz valahol, hogy melyik küldetésből mennyi van már kész? Nyilván az optimális triplázásnál lesz érdemes felvenni a jutalmat.
Fel lehet venni a jutalmat csak a triplázott szintig? Tehát három küldetésből meg 30 darab, plusz még fityeg valamiből 10, azt a 10-et nem akarom veszni hagyni, ezért csak a triplázottakat venném fel.

Ez a küldetéses dolog a gigavermet érinti valahogy? Az ugye azért nem hatékony, mert minden csata csak 1*-esen van elszámolva egy küldetéshez, miközben a valóságban 5* történik meg. Ha itt megtörténne a küldetés szintrehozás, eléggé erőre kaphatna a gigavermezés. Nálam biztosan
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.93
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új funkció: Ismételhető küldetések pörgetése
7. hozzászólás - 2024.04.25. 10:08:32 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Szerintem azzal, hogy kiveszitek a 2 portyázós beemelésének lehetőségét, ki is golyóztátok ezt a fejlesztést.
Mit tudsz még 10 küldit berakni a kábítós, kritütés, állatszintlépősön kívül?
De ez csak az én véleményem
Küldetésenkét 1/3 kavics? Háááát ...
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.53
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
789 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új funkció: Ismételhető küldetések pörgetése
8. hozzászólás - 2024.04.25. 11:56:12 (Válasz Gwindor #7 hozzászólására.)
Ezzel a fejlesztéssel nem mi vagyunk a célközönség
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.41
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
549 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
9. hozzászólás - 2024.04.25. 12:32:07
Mivel van őskő spórolás pontosan, amiért erre kavicsot kéne költeni?
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.53
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
302 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új funkció: Ismételhető küldetések pörgetése
10. hozzászólás - 2024.04.25. 13:48:06 (Válasz Gwindor #7 hozzászólására.)
Nálam is ez a 3 megy, ha el kell költeni a pp-t. A többi (csatlós csata, szörnykihívás, néha kaland) napi 1-2 szert van csak.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.19
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
11. hozzászólás - 2024.04.25. 14:19:01
A 12 állatszintlépőst fel lehet venni 3x?
Mert ha az ember felhalmozza a templomkristályokat, hogy egyszerre csinálja meg a kiképzéseket, akkor harmadannyi kattintással meglenne.

Bocs, nem értem ezt a kérdést. Max. 3 különböző küldetést tudsz egyszerre felvenni, de bármelyiket bárhányszor megcsinálhatod. Felveheted csak az állatszintlépőset egyedül, ha akarod, benyomsz 800 kristályt, és egyben átveszed a jutalmat. De akkor már érdemes felvenni mellé még 2 valamit, amit legalább párszor meg tudsz nyomni, és már ezekért is több LE-t fogsz kapni.


Jól értem, hogy 60 küldetés ára ebben a rendszerben 20 kavics?

Vagy 20 kavics, vagy 0, és akkor picivel kevesebb LE-t kapsz érte.

Az átvételre van limit? Meddig lehet tartogatni pl?

Legkésőbb szintlépéskor át kell venni, mert utána nem tudsz újat csinálni, amíg nem vetted át.

Az úgy működik, hogy én a csatlóscsatát, szörnykihívás, kútsütést, mini event küldetést ezen rendszeren kívül csinálom, de ebbe a rendszerbe becheckolom a kábítás, állatszint, sajtolás kombót?

Egyszerre csak azt a 3-at tudod csinálni, amit felvettél. Talán később lehet akár bővíteni majd a rendszert azzal, hogy emellett még valamit megcsinálsz 1x küldibe, de jelenleg csak ezt fogja tudni.

Az jól értem, hogy ezzel a rendszerrel gyakorlatilag visszanyerhető a 100 templomkristály -> 10 állatszintlépés küldetések jutalmainak csökkentése. Tehát most ezért 1/4-ed küldetésjutalom járt, cserébe lehetett pörgetni gyorsan, most viszont ugyanúgy lehet pörgetni gyorsan, ha van mellé másik 2 választott küldetés, akkor teljes lesz a jutalom.

igen, ezt irtam fent is.
Látható lesz valahol, hogy melyik küldetésből mennyi van már kész? Nyilván az optimális triplázásnál lesz érdemes felvenni a jutalmat.

Persze, minden infó ki lesz írva.
Fel lehet venni a jutalmat csak a triplázott szintig? Tehát három küldetésből meg 30 darab, plusz még fityeg valamiből 10, azt a 10-et nem akarom veszni hagyni, ezért csak a triplázottakat venném fel.

Ez kreatív felvetés, a rendszer ezt most nem tudja, de szerintem ez simán megoldható, hogy bővítsük ezzel - elkéred a 3 x10 küldit, és amiből megvan +10, amellé bekérsz 2 másik küldit, ez jó ötlet.
Ez a küldetéses dolog a gigavermet érinti valahogy? Az ugye azért nem hatékony, mert minden csata csak 1*-esen van elszámolva egy küldetéshez, miközben a valóságban 5* történik meg. Ha itt megtörténne a küldetés szintrehozás, eléggé erőre kaphatna a gigavermezés. Nálam biztosan

Szerintem ez is megoldható. Ha tudsz segíteni, mely küldetéseket érinti ez, nehogy kifelejtsünk valamit, megcsináljuk.
Szerintem azzal, hogy kiveszitek a 2 portyázós beemelésének lehetőségét, ki is golyóztátok ezt a fejlesztést.
Mit tudsz még 10 küldit berakni a kábítós, kritütés, állatszintlépősön kívül?

térkapus, sajtolós, csatlós arénás pl?
Mivel van őskő spórolás pontosan, amiért erre kavicsot kéne költeni?

tudatturbó újrahasználat pl. de más gyorsításokat is megspórolhatsz akár azzal, hogy tetszőleges sorrendbenm korlát nélkül csinálod a küldiket, szerintem ti játékosok jobban össze tudjátok szedni a lehetőségeket, mint mi
Pontszám: 7.77
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
549 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
12. hozzászólás - 2024.04.25. 14:44:12
Szerintem a jatekosok zome 0 kaviccsal porgeti az ismetelhetoket de varom hogy ramcafoljanaka vagy megerositsenek azok akik hardcoreban toljak szintent.

Maximum a terkapu ahol neha gyorsit az ember, de en ott is csp-ert szoktam.

Szomoru hogy ez az oskoves funkcio bekerult, noha az alapkoncepcio nem lenne rossz, bar kisse nyakatekerve, de minimalisan hasonlit azokra amik a forumon irva lettek, de az igazat megvallva nem azt erzi az ember ezeket olvasva szerintem, mint amiket normalis esetben kene.

En ebben a formaban biztos nem fogom hasznalni ezt a funkciot, noha az alap otletet en vetettem fel, sajnos nem az lett belole, mint ami a szandek volt.
A hozzászólást Emishi módosította 2024.04.25. 14:49:17-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.91
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
13. hozzászólás - 2024.04.25. 15:32:02 (Válasz Emishi #12 hozzászólására.)
Nyilván pontosan úgy megvalósítani, ahogy kitaláltad, nem lehetett, de szerintem a lényeg ez volt. Most elég sokat próbálgattuk, ahhoz képest, hogy eredetileg hogy működtek az ismételhető küldik, ez irdatlan gyorsítás. És biztos vagyok benne, hogy ezt még fogjuk tudni hasznos funkciókkal bővíteni a jövőben, a visszajelzéseitek alapján.

Az őskövekről, ez sok éven át széleskörű vélemény volt, hogy inkább kényelmi funkciókért kérjünk őskövet, mint nyerstápért.
És természetesen tudjuk, hogy lesz olyan, aki inkább kattint továbbra is 300-at, csak ne kelljen azt a pár őskövet elkölteni, az ilyen fejlesztések sosem nekik szólnak, hanem aki hajlandó a játékot támogatni egy kis extra kényelemért cserébe (vagy legalábbis belerakni az őskőtermő zsákból vagy máshonnét kapott ingyen ősköveket). De sajnos akárhogy nézzük, a játék fejlesztése, fenntartása pénzbe kerül, viszont a döntés mindig a tied - sőt, még arra is lehetőséget van, hogy használod a funkciót, és nem költesz rá őskövet, csak egy minimálisan kevesebb LE-t kapsz érte, ez a lehető legrugalmasabb konstrukció. Szerintem fogod egyébként Te is használni
A hozzászólást Miklós módosította 2024.04.25. 15:33:02-kor
Pontszám: 7.11
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
14. hozzászólás - 2024.04.25. 16:21:20
Most ha jol ertem ez csak annyit csinal majd hogy megsporol 3 azaz harom kattintast kuldetesenkent (kuldi oldara ugras - jutalom atvetele- visszaugras a tevekenyseg oldara? Illetve lehet a 3 kuldit AAA BBB CCC sorrendben csinalni es akkor is ABC ABC ABC adja a jutalmat? (ami meg igazabol tokmindegy ha hajlando vagy erre a fenti 3 kattintasra) ???

Hat ennel sokkal tobb helyen van a jatekban sokkal tobb felesleges kattintas.

Aki nap mint nap jatszik elkolti az eroforrasokat szerintem nincs is mire hasznalja. Talan a kabitas-szintlepes es mar ide a harmadik is hianyzik. Ha pedig nincs 3 olyan kuldi amit minden nap mindig hasonlo darabszamban lehet porgetni egyidoben akkor mindegy is az egesz.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.16
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
15. hozzászólás - 2024.04.25. 18:19:42
Ameddig nem lehet felvenni egyszerre 2 portyaküldit, addig ez szerintem semmire nem lesz jó.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.88
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
16. hozzászólás - 2024.04.25. 18:47:41
Szóval mostantól erre számítsunk?
Kaptok valamit, ami nem az, amit kértetek, de cserébe lehet fizetni?
Miklós, most volt őskő-áremelés, Prémium-áremelés...
Kitartó játékos vagyok, és még fizetek is (noha nem annyit, mint páran talán). de ebben nem látom, mit kapok, mit tettetek. miért is fizessek pluszban.
És külön nem értem, miért kell kitiltani azt a külfi-kombót, amit kb. a játékosok 80-90%-a használ...
Pontszám: 8.85
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
17. hozzászólás - 2024.04.25. 20:28:02 (Válasz Miklós #11 hozzászólására.)
Mit tudsz még 10 küldit berakni a kábítós, kritütés, állatszintlépősön kívül?

térkapus, sajtolós, csatlós arénás pl?


Térkapu: 250TK pont, 83 1/3 kavics vagy 250CSP
Sajtoló: ez vicces
Aréna: a napi max 18 csatából?

Ennek a fejlesztésnek egy értelme van: krit / kábít / szintlépés, ha ezt nem teszitek bele értelmetlen.
És szerintem ennyit senki nem fizet érte még a két portyás küldivel sem.
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 9.62
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
18. hozzászólás - 2024.04.25. 20:37:38 (Válasz Gwindor #17 hozzászólására.)
Pontosan.
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.35
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
19. hozzászólás - 2024.04.25. 20:50:30
ezt nem tudom máshogy nevezni (őskő szempontjából), mint luxus funkció, nem kényelmi.
a kavics miatt nem lesz ilyen formában jövője, legalábbis szerintem.
sok kavicsot költök, erre tuti nem fogok.
Pontszám: 8.38
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ismételhető küldik mega-boost
20. hozzászólás - 2024.04.25. 23:09:24 (Válasz Gwindor #17 hozzászólására.)
Abszolute igaz. Csatlakozom a velemenyhez.

Ezeken felul barmi mas beleszuszakolasa nem eletszeru.

Sot meg a krit ut/kabitas/krit varazs harmas sem lenne ordogtol valo ha valaki nem szintlepozik annyit.

Es meg akkor is kuldetesenkent sporol max 4 kattintast. Haat nem tudom kell-e ez, van-e egyaltalan letjogosultsaga...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.62
Oldal: 123
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője