Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Hűség útja
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
21. hozzászólás - 2023.09.11. 13:17:44 (Válasz Husosfagyi #20 hozzászólására.)
Egyeb menupontnal a targyaknal, illetve maganal az event fulnel a targyak alatt.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.76
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
22. hozzászólás - 2023.09.11. 13:20:05 (Válasz Emishi #21 hozzászólására.)
Egyik helyen sincs. Néztem.
Az event/tárgy oldalon csak 115 relikkupon, meg 218 pp ital van.
Amúgy meg valahol meg kellene lennie, mert mindkét jutalmat át tudtam venni.
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2023.09.11. 13:36:14-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.08
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
23. hozzászólás - 2023.09.11. 13:25:11 (Válasz Husosfagyi #22 hozzászólására.)
A Hűségemblémát befizetésért kapjátok, általában az kell hozzá hogy a tp-s jutalmat át lehessen venni, kivéve pár dolgot (tervrajzok, stb), amit anélkül is át lehet venni, hogy lehessen haladni az eventtel.
Pontszám: 8.42
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
24. hozzászólás - 2023.09.11. 13:28:01 (Válasz Baraty #23 hozzászólására.)
Aha, megvan a bibi.... Intézem.

Már megtaláltam.
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2023.09.11. 13:32:52-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.08
kedvencLira94Nő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
25. hozzászólás - 2023.09.11. 13:39:34
Ez a hűségembléma hogy működik? Mihez kell pontosan? Csak a 2. jutalomhoz?
Ha jól értem minden nap a belépéskor megkapod az 1. jutalmat, a 2. jutalomhoz kell TP + embléma.
Kivéve ha tervrajz, tojás vagy kupon, mert akkor alapból elég a tp.

Nem tudom hány épület lesz és ehhez mennyi ingyenes tervrajzot lehet kapni a 2. dobozból, de akkor nem 100 db cuccot kapsz a prémium sorból, mert lehet mondjuk a fele ingyenes (tervrajz, tojás, kupon), a maradék 50-ből meg jön hűségszilánk, csp/pp italok?

Mindenki ugyanazon tárgyakat kapja minden nap? A piramis feladatai, ideje mindenkinek ugyanaz?
Mennyi napot lehet max kihagyni az eventből, hogy megszerezd a kulcsot? (a remény városánál ha 2-3 napot kihagysz, extra tp nélkül ugye nincs fétis)

Mi van ha valaki a 100. napon veszi meg az emlémát? Megkapja az összes jutalmat a 2. dobozból utólagos vagy rögtön az event elején kell megvenni, mert menet közben már bukod a jutalmakat ha aznap nem veszed fel (vagy ráfizetsz utólagosan még egyszer, hogy az elmúlt jutalmakat felvehesd? ami gondolom a 100. napon már egy jó nagy összeg)
---
Pontszám: 8.83
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
26. hozzászólás - 2023.09.11. 13:40:33
Ingyen gyorsítás csak napi 1x van és 1óra?
Így vettem észre.

Ezenkívül csak az a 3 db gyorsító szerezhető, ami a küldiből jön, vagy lesz napi
Jutalomban is?
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.08
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
27. hozzászólás - 2023.09.11. 13:48:55
Nem kell rám haragudni azért amit írok, csak találtam egy elírást..
Keltetéskor írja: """Elkezdet"""* a következő tojás keltetését: apró xenótojás.
Apróság és nem zavar, nem kötekedés, csak én is legalább bele tudok szólni a nagyok dolgába
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 9.17
kedvencLira94Nő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
28. hozzászólás - 2023.09.11. 13:50:50 (Válasz Husosfagyi #26 hozzászólására.)
Szerintem gyorsítót majd a prémium jutalom ad majd olyan napokon amikor nincs ingyenes tervrajz/tojás/kupon. De megvárom az illetékesek válaszát.
---
Pontszám: 8.83
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
29. hozzászólás - 2023.09.11. 14:01:48 (Válasz Lira94 #25 hozzászólására.)
Lira: igen az embléma a 2. jutalomhoz kell. Ezek egy része hűségembléma nélkül is átvehető (kb. 30%).
Mindenki ugyanazokat a tárgyakat kapja, a piramis feladatok is ugyanazok lesznek.
A kulcs megszerzéséhez nem kell mind a 100 napig aktívnak lenni, aránylag könnyen megszerezhető, de nyilván az építmény tervrajzok fontosak.
Ha valamit nem vettél át, utólag is átveheted, de akkor az már őskőbe kerül.
Azzal hogy csak a 100. napon veszel emblémát, nem jársz jól, mert akkor a visszamenőleges átvétel őskőbe kerül.
Szerintem a nyerő stratégia az, hogyha hajlandó vagy a 2000 Ft-ot rászánni (amiért egyébként őskövet kapsz ugyanúgy, az embléma csak bónusz) akkor azt az elején érdemes megvenni. Össz. 70 tárgyról beszélünk, ami jó eséllyel nagyobb érték, mint amit egyébként egy 2000 Ft-os befizetés mellé kapnál.

Husosfagyi: igen naponta 1x tudsz rákattintós gyorsítást, viszont a lélekkufárnál aki szemfüles, felfedezhet egy "tojásmelegítő kesztyűt", amit ha megveszel, 1 óra helyett 4-et tudsz gyorsítani. Később lesz majd épület és tárgy is, ami további gyorsítást tesz lehetővé.
Pontszám: 7.77
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
30. hozzászólás - 2023.09.11. 14:06:03 (Válasz Szoffi #27 hozzászólására.)
Köszi, nem haragszunk, szólj nyugodtan ha elírást találsz.
Pontszám: 9.21
közkedveltTherionFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
31. hozzászólás - 2023.09.11. 14:49:36
Szokásos kérdés... Doomlordban mikor lesz elérhető? Vadonatúj eventről lévén szó teljesen érthető ha a fordítás miatt pár hetet csúszik, de pl a gigavermet még mindig nem sikerült ott élesíteni, sőt választ sem kaptam mikor a fórumon rákérdeztem.
Pontszám: 10
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
32. hozzászólás - 2023.09.11. 15:20:02 (Válasz Therion #31 hozzászólására.)
Nemcsak a fordítás, a tesztelés is - akkor rakjuk át angolra, ha magyarul végigfutott, és minden rendben volt vele, tehát várhatóan jövőre.

Gigaverem - igen ez most már aktuális a fentiek szellemében, hamarosan rakjuk át az angolra.
Pontszám: 7.77
fórumozóZso506Nő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
33. hozzászólás - 2023.09.11. 15:31:12
Hűségemblémát minden évben külön meg kell majd szerezni vagy ez a mostani az összes további eseményre érvényes?
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
34. hozzászólás - 2023.09.11. 15:56:51 (Válasz Zso506 #33 hozzászólására.)
Minden évben külön kell megszerezni. A tojások, tervrajzok, eseményre készített speciális tojástárgyak sem átvihetők. (Ez a leírásban is benne van.)
Pontszám: 7.77
kedvencIvirgacsNő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
35. hozzászólás - 2023.09.11. 18:58:00
Hát, elég szelektív, hogy mi az a kapott TP ...

"120 csp és 30 pp árán sikeresen előállítottál egy építés esszenciát! Kaptál 7 TP-t."

Még sem vehettem át a tervrajzot ...

Talán inkább egy trigger kellett volna a TP szám változásra, ha már a felírás azt mondja hogy:
"Ma még nem szereztél TP-t!"
Pontszám: 7.62
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
36. hozzászólás - 2023.09.11. 19:39:58 (Válasz Ivirgacs #35 hozzászólására.)
Kattintsal ra meg parszor es jo lesz nehogy cspt vagy ppt kelljen hasznalni
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 6.84
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
37. hozzászólás - 2023.09.11. 21:37:13
Én azt nem értem, és azért szerintem a leírás fülre jó lenne ezeket a dolgokat beleírni, nem mindenki olvassa a fórumot, hogy akkor ez most egy időszakos event és egy időben megy mindenkinek, szóval ha nem lépsz be akkor buktad a cuccot, vagy kutatáshoz és ghalla isteneihez hasonló, saját időnkben végrehajtható PVE event?

Amit szerintem fontos lenne nagyon kommunikálni a Leírás oldalon:
- hogyan lehet tojást szerezni?
- hogyan lehet hűségemblémát szerezni?
- mettől meddig tart az event? (lásd első kérdésem)
- mik a következményei, ha valaki nem lép be? át lehet venni később a jutalmat, vagy bukó?

Ezeket és más ilyen tényszerű dolgokat le kéne írni a játékleírásban, mert:
1/ nem mindenki olvassa a fórumot
2/ szar játékélmény mert nincs infóm és össze vagyok zavarodva hogy mit csináljak
3/ aki olvassa a fórumot, annak sem tiszta, mert össze vissza vannak a kérdések, infók és válaszok.

------
Az időszakosság azért fontos kérdés, mert a dátumhoz kötött eventek eddig mindig év elejétől kezdve benne voltak az eseménynaptárban, és nem volt átfedés. A kutatás és ghalla istenei pedig saját tempós PVE cucc, nem dátumhoz kötött. Szóval úgy tűnik, hogy ez egy teljesen új harmadik fajta event, ami időhöz kötődik? Mi lesz az új karakterekkel? Ők megcsinálhatják, vagy úgy mint az eventeknél, majd a következőbe csatlakoznak?
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 7.06
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
38. hozzászólás - 2023.09.12. 10:05:27 (Válasz Lebufe001 #37 hozzászólására.)
Igen, ez szerintem is sokat segítene.
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.84
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
39. hozzászólás - 2023.09.12. 11:32:24 (Válasz Lebufe001 #37 hozzászólására.)
Ebben abszolút igazat adok neked. A probléma az, hogy az elmúlt 4 hónapban mi kb. éjjel-nappal ebben voltunk, ebben éltünk, kivülről fújjuk már, mi hogy van, hogy szerezhető, és nem mindig nyilvánvaló, mi az az információ, ami kifelé még hiányzik. A visszajelzésetek alapján ezt igyekszünk pótolni, és belerakni a leírásba, de emellett itt is írok a fórumon, ha kérdés van.
Meg persze az is benne van, hogy sokan szeretnek felfedezni, ha mindent előre leírunk, akkor elvész ez az öröm

Tojások szerzésére 2 alapvető mód van:
1.) Egyszerűen, kapsz a napi jutalomban.
2.) A 3. naptól megépíted a tojáskeresőt, és attól kezdve minden X vadászatra (és bizonyos más csatákra, ami CSP-hez köthető, pl veremcsata) kapsz 1 véletlenszerű tojást.
Ez a 3. naptól nyilvánvaló információ.

Hűségembléma:
Ezek szerint nem nyilvánvaló, hogy a 2. jutalom feletti fejlécre kattintani lehet. Akkor ezt külön ki is kell írnunk. Egyébként az a gomb egyszerűen átdob az őskő oldalra, ott van egy leírás a hűségemblémáról.

Az esemény első része 100 napig tart, ez benne van a leírásban.

A jutalmak utólagos átvétele is ott van a leírásban, hogy ezeket később átveheted (az nincs ott, hogy őskőért, de az látszani fog amúgy is).


Esemény időszakossága:
Erre az eseményre alapvetően nem kell külön erőforrásokat költeni. A normál napi játék és egyéb események mellett is tudsz vele haladni. Én inkább a portyázáshoz, vagy kalandokhoz, vagy egyéb állandó dolgokhoz hasonlítanám, azzal a különbséggel, hogy nincs állandóan, csak évente 100 napig. Kezdők részt tudnak ugyan venni benne, de tény, ha valaki a játékot az 50. napon kezdi el, akkor a korábbi 50 jutalmat nem tudja átvenni. A tervrajoknál érdemes ezt megváltoztatni, hogy azok ingyenesen átvehetők legyenek utólag is, így akkor valaki később is bekapcsolódhat negatív következmények nélkül.
Pontszám: 8.88
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
203 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
40. hozzászólás - 2023.09.12. 15:10:43 (Válasz Miklós #39 hozzászólására.)
Nem kell külön erőforrást költeni?! Csak 500 követ a küldetés jutalmáért.
Pontszám: 6.73
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője