Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Hűség útja
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
501. hozzászólás - 2023.12.21. 16:51:39 (Válasz Unr34l #497 hozzászólására.)
ott vadászni kell 500-at

ettől féltem

van 14 a hűség kulcsa de úgy látom nem vonta le mert 100. nap előtt is 14 kulcs volt nálam

valaki a prémiumból tárazott be 10 évre, valaki a hűség kulcsából?
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.92
kedvelt tagSzoffiNő
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
502. hozzászólás - 2023.12.21. 18:58:03
Lépten-nyomon jól vagyok, kacaj kíséri a napjaim és cseppet sem aggódom sem a kulcsokon, sem a templomon..
Ha ebben a topicban nem is népszerű a mostani "bedumám" hát állok elébe, hisz boldog kacajom elfedi az amúgy is süket fülemet, ráadásul vakítóan ostoba agyacskám villanásai, minden fontos dologra vakká tesznek
Ez a játék egyedi és nem is tudnám mérni semmihez... nektek pénzbe kerül és ezért hálás is vagyok, hisz nekem olcsó Julcsinak nem lenne esélyem itt lenni.. nektek karakteri előnyeitek vannak, nekem pedig marad a tiszta élvezet gondok nélkül és tiszta valójában látom még így ennyi sok év után is a játékot.
Ebbe az üzenetbe semmi rosszat nem szabad belelátni... aki megteszi, küldök rá egy házi orkot..
Játsszatok, mert maga a játék igazi kis csoda és jusson eszetekbe a kezdeti lelkesedés és az apró örömök, hisz azokat elvesztve sem itt, sem az életben nem jó..
Puszi mindenkinek
V1 Lotti [Nessa]
V6 Szemerke [Zunimassa]
Pontszám: 8
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
503. hozzászólás - 2023.12.21. 20:41:46 (Válasz Rupert88 #500 hozzászólására.)
Az a 200 őskő a kulcsért kabaré.. első kulcs elkészítésére, hogy megnyiljon a templom érthető volna, de a másodikhoz durva túlzás. Az, hogy egy aktív játékoshoz nem jutott el az információ az egyértelműen a JV kommunikációs hibája..és az elején még ténylegesen 1 darab kulcsról volt szó. Találkozó után derült ki a dolog és aki nem olvassa rendszeresen a fórumot vagy épp nem nézegette a Mühelyt, mert már készen van a kulcs.. első alkalommal fut az event és ha event közbeni változás miatt a játékos "mulaszt" akkor a JV-nek megengedőnek kellene lennie és nem büntetnie.
Szerintem nagyon gyorsan ki kellene tenni a második kulcsot (csak azt) 20 kőért vagy pár darab relikviakuponért (talán ez még elfogadható lenne)


(Felvetettem már nem egyszer, hogy ezekre az esetekre legyen rendszerüzenet, üzenetek link alá betenni egy rendszerüzenet fület minden rendszerüzenetnél (létrehozó, dátum, üzenet megnyitása (egy ugyanoda mutató link,hogy ne foglaljon sok helyet) és pirosan világítson az üzenet fül, ha érkezik új üzenet..(itt sok minden közölhető lenne, csatlós-viadal csúszások, eventindulások..(ami oké az eseményeknél jelen van, de arra meg senki nem figyel már szerintem).
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 7.79
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
504. hozzászólás - 2023.12.22. 09:03:07 (Válasz Black Death #503 hozzászólására.)
Szerintem egy kommunikációs hiba miatt 0 őskövet kéne fizetni. Nyilván legyen valami jelképes összege, ahogy írtad, de a 200 kavics tényleg nevetséges.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.48
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
505. hozzászólás - 2023.12.22. 12:24:01 (Válasz Unr34l #499 hozzászólására.)
Idézet: Unr34l - 2023.12.21. 15:40:24
Tőlem is megvehetnék őskőért nem tudom mennyi az ára de odaadom féláron van 14 a hűség kulcsa de úgy látom nem vonta le mert 100. nap előtt is 14 kulcs volt nálam


Azért arra ne vegyél mérget, hogy a következő hűségesdi elején nem tűnik el legkésőbb... de eltűnhet közvetlen azután is, hogy kinyitod a kincsesládát...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
506. hozzászólás - 2023.12.22. 12:37:30 (Válasz Black Death #503 hozzászólására.)
Az utolsó 10 napon nagy betűkkel ki volt írva a Hűség Útjánál a fejlécbe egy figyelmeztető felirat eltérő színnel, ha 2-nél kevesebb kulcsod volt, hogy 2 kulcsra lesz szükséged.

Ettől persze lehetne még az a kulcs (vagy akár az első is) 0 őskő, vagy 50, vagy 100, vagy 120 vagy akármennyi. Viszont aki végigcsinálta az eseményt, az nemcsak azt a 4 darab tojást keltette ki, amiből a 2 kulcsot megcsinálta. Az épületek építése rengeteg LE-be és relikviakuponba került, nem szólva a tojások összegyűjtéséhez szükséges vadászatokról és egyéb erőforrásokról, valamint befektetett időről. A játékosok 99%-ával szemben egyszerűen nem lenne fair, ha a 100 napos Hűség útja helyett egyszerűen megtehetnéd, hogy elköltesz egy minimális mennyiségű őskövet, és ugyanúgy végig tudod az egész templomot csinálni. Mi ezt a 400 őskövet éreztük fairnek a Hűség útja "skippelésére". Lehetett volna persze az 1. kulcs 300, és a második 100 is, azok miatt, akik mondjuk az első 90 nap aktívan játszottak, és az utolsó 10 napot kihagyták jutalomfástul mindenestül, így ennek lehet jobb lett volna az optikája. Viszont azért azt hozzáteszem, nem sok másik játék van, ahol ilyen esetben kb. 2-3 ember kedvéért, 1 napon belül leprogramoznak egy ilyen új funkciót, és nem volt túl sok időnk azon vitázni, vagy piackutatni, hogy mi lenne a legtökéletesebb őskő ár. Nyilván ha ez sokakat érintett volna, és valóban valamilyen kommunikációs hiba történik, akkor ez más módon lett volna elérhető.
A hozzászólást Miklós módosította 2023.12.22. 12:56:32-kor
Pontszám: 8.42
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
507. hozzászólás - 2023.12.22. 15:10:34 (Válasz Miklós #506 hozzászólására.)
el fog tűnni , azért lett ennyi kulcs meg másból is sok mivel volt ilyen küldetés hogy 3 tárgyat összerakni műhelyben , azt kipörgettem a küldetéseket
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.81
fórumozóPierrotFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
508. hozzászólás - 2023.12.22. 15:46:57
"Hűség útja
Leírás

Korábbi jutalmak
Ezek a Hűség útján eddig megszerzett ill. kihagyott jutalmaid. A kihagyott jutalmakat pótolhatod őskőért.
Pótlom az összes kihagyottat (24 őskő)
nap 1. jutalom 2. jutalom
102.
6 Őskő

6 Őskő
101.
6 Őskő

6 Őskő
100. 100 barna mytokronit Verempálca "

Ez nektek is ilyen ? Mit számolhat , és minek ? Mert ajándék nincs feltüntetve ,nem volt mit átvenni.
És nem kockáztattam meg 24 őskövet.....
Pontszám: 5
közkedveltDeemer1Férfi
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
509. hozzászólás - 2023.12.22. 16:49:46 (Válasz Pierrot #508 hozzászólására.)
Ami mellett piros X van azt nem vetted át. Ha a piros X-el jelölt tétel végén lévő őskő költségre kattintasz azt megkapod. Ha a két oszlop tetején kiírt "Pótlom az összes kihagyott"-ra, akkor az összes most még piros X-el látott tárgyat kapod meg.
Pontszám: 9.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
510. hozzászólás - 2023.12.22. 16:56:09 (Válasz Miklós #506 hozzászólására.)
Hát ha ez csak az utolsó 10 nap volt kiírva az elég kevés. Mármint úgy arányaiban és a következő 90 nap jutalmait illetően. Annak mindenesetre örülök, hogy betettétek az opciót, hogy meg lehessen venni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.93
népszerűKyosuke24Nő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
511. hozzászólás - 2023.12.22. 16:56:11
Sziasztok!

A sima templom számolja vadászós küldetésnek a kárhozat verme csatákat is. Nem kellene a hűség templomának is?
Pontszám: 5
mindenki kedvenceHafréFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
512. hozzászólás - 2023.12.22. 17:28:51 (Válasz Deemer1 #509 hozzászólására.)
A 101 naptól nem volt ajándék egyik sorban sem írva , nem volt mit átvenni.
Pontszám: 10
fórumozóPierrotFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
513. hozzászólás - 2023.12.22. 17:33:33 (Válasz Hafré #512 hozzászólására.)
Megoldódott a probléma, már csak 100 napig szerepel a leírásban a jutalom - köszönet a javításért.
Pontszám: 5
népszerűVEXING X MANFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
514. hozzászólás - 2023.12.22. 17:42:30
időhiány más problémák , és főleg a kiírt 100 vadászat /1 tojás miatt ezt az eventet nem erőltettem, épületeket sem mind húztam fel , de tojást keltettem amit meg tudtam szerezni.

ahogy elnézem azt a kulcsos kiírást más sem vette észre

tokent azt tudok majd szerezni a következő rendes templomomból, de valaki leírhatná az eventes templom miket ad, mert a rengeteg vadászásból bejövő TP miatt az olyanok mint én ezt az eventet kerülni fogják,legalábbis az építés-keltetést.
megnézném megér e 400 követ bemenni, köszönöm előrre is.
és még 1 dolog a végére , aki elnézte-benézte-vagy bármi miatt kihagyta a kulcsokat , de le tudná gyártani őket, azoknak vissza kellene adni a lehetőséget pár napra , mert rájuk nem igaz, hogy nem csináltak semmit ,míg a többiek belevertek csomó ezt-azt, nekik a 200/400 kő tényleg sok.
ez volt az első ilyen evenet .
---
Pontszám: 6.43
kedvencRupert88Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
515. hozzászólás - 2023.12.22. 17:51:54 (Válasz Miklós #506 hozzászólására.)
Az utolsó 10 napon nagy betűkkel ki volt írva a Hűség Útjánál a fejlécbe egy figyelmeztető felirat eltérő színnel, ha 2-nél kevesebb kulcsod volt, hogy 2 kulcsra lesz szükséged.

Akkor ezekszerint nem volt elég feltűnő, mert kb 2-3 ember biztos nem vette észre.

A játékosok 99%-ával szemben egyszerűen nem lenne fair, ha a 100 napos Hűség útja helyett egyszerűen megtehetnéd, hogy elköltesz egy minimális mennyiségű őskövet, és ugyanúgy végig tudod az egész templomot csinálni.

Én ugyanúgy végigcsináltam mindent, csak nem csináltam 2 kulcsot. Nem azért, mert nem lett volna rá elég alapanyag (lehet még most is van nálam annyi hogy tudnék csinálni még egyet), csak szimplán nem tudtam, hogy 2 kell.
Ez így persze nagyon fair, hogy fizethetek 200 őskővel többet mint az aki olvassa a fórumot.
Talán a leírásnál nem lore-t kéne írni elsősorban, hanem azt hogy pontosan mi hogy működik.

Viszont azért azt hozzáteszem, nem sok másik játék van, ahol ilyen esetben kb. 2-3 ember kedvéért, 1 napon belül leprogramoznak egy ilyen új funkciót

Köszi hogy fizethetünk mégtöbbet?
Én meg hozzátenném, hogy nem sok másik játék van ahol a bétatesztelő fizet, hogy tesztelhessen.
Pontszám: 8.30
népszerűKyosuke24Nő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
516. hozzászólás - 2023.12.22. 17:52:52
+20 minden tulajdonságra (szerencsére is), +50 kritikus ütés, 1 templomim medál, 20 univerzum ládikó, 20 AF pont, 100 kiégett őskő, 8 relikvia joker, 200 mytokronit joker, 10 smaragd szelence, 100 pechpont, a Hűség dekrétuma.

Ez van a végső jutalomban.

Plusz ezen kívül 400 templomkristály, 20 hűségtoken és mindenféle kisebb jutalom a kis zsákokban.
Pontszám: 6.67
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
517. hozzászólás - 2023.12.22. 19:58:44
A wikibe beírtam az event nagy részét, akinek van ideje, írjon hozzá bátran!

http://vegzetur.wikidot.com/a-huseg-utja
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 8.95
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
518. hozzászólás - 2023.12.22. 20:01:10 (Válasz Őrmester #517 hozzászólására.)
Szép munka!
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.81
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
519. hozzászólás - 2023.12.22. 20:25:24
Azt meg tudom még nézni valahol, melyik nap mit nem vettem át? A végén pár nap kimaradt, de nem tudom melyek.
Pontszám: 8.20
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
520. hozzászólás - 2023.12.22. 20:52:16 (Válasz Kwisatz #519 hozzászólására.)
Húség útján belül a Leírás fül
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.81
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője