Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Hűség útja
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
141. hozzászólás - 2023.09.20. 10:31:52
Ez a küldi már most bukta ha valóban 100 napig tart mivel most van a 9. nap és valószínű hogy az első nap máris lemaradt a gyorsítással, és más napokon is ahogy nézem.
Ez is jól átgondolt lett.

Gyorsíts tojás keltetést 100 alkalommal! 7 / 100
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 6.93
népszerűRjúkuFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
142. hozzászólás - 2023.09.20. 10:36:50 (Válasz Razor #138 hozzászólására.)
Nem volt. Vissza butitottam:)
V1: Yagami Light
Pontszám: 7.79
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
143. hozzászólás - 2023.09.20. 10:39:25 (Válasz Razor #138 hozzászólására.)
Hát ez szerintem is siralmas. Van akinek már megvan a 10-es éplület szint, 36 CSP egy tojás, tehát 3x annyi tojása lesz naponta, mint azoknak akik vagy kibontották már a xenótojást, vagy nem találtak még.

Ez már tényleg olyan alap játéktervezési hiba, amit nem szabad elkövetni, és szerintem itt van az a probléma, hogy

1/ tök jó hogy egy random játékos (ki tudja milyen game design múlttal vagy tapasztalattal) motivált és csinál egy eseményt
2/ de, akik meg tényleg a játék fejlesztői, ezeket a dolgokat nem nézik át, nem gondolják át, nem csiszolják ki.

Ezt még valószínűleg ChatGPT-vel is jobban meg lehetett volna tervezni.

Konkrétan frusztráció frusztráció hátán ez az event, meg a folyamatos tudatlanság, innen onnan összelopkodott információkkal.

Játéktervezés alapja, hogy nem játékot meg funkciókat tervezünk elsősorban, hanem élményt. Ha itt a cél élmény az volt, hogy legyenek a játékosok teljesen összezavarodva és frusztráltak, akkor szuperül sikerült...

Nem tudom ki hogy van vele, de én folyamatosan borotvaélen táncolok hogy akarom-e még folytatni ezt a játékot, és az ilyen átgondolatlan fejlesztések nem sokat segítenek....
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 7.55
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
144. hozzászólás - 2023.09.20. 10:57:18 (Válasz Rjúku #142 hozzászólására.)
Koszi az infot. Akkor duplan mazlid van. Volt Xenotojasod es nem is semmisult meg a valtoztataskor.

Meg egy kerdes mert ez sem derul ki az epulet leirasabol. 1 novelovel/csokkentovel csak 1 szintet lehet valtoztatni vagy tobbet is?
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.10
népszerűRjúkuFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
145. hozzászólás - 2023.09.20. 11:03:46 (Válasz Razor #144 hozzászólására.)
Egyet!
V1: Yagami Light
Pontszám: 7.79
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
146. hozzászólás - 2023.09.20. 11:27:00
Itt több sebből vérzik a dolog.
-a JV részéről az infók elhallgatása/csepegtetése.
Ez alatt azt értem, hogy pl. Ott a 100 gyorsítós küldi, ami (jelenleg) telejsíthetetlennek tűnik. De! Nem tudjuk, hogy, ha maxos a keltető, akkor naponta csak 1 tojást lehet gyorsítani, vagy mind a 3 egyszerre kelő tojást. Mert, ha mindhármat, akkor már nem is tűnik lehetetlennek. A jelenlegi fázisban ezt nem tudjuk.
-a másik meg az ősgenerátor építése. Tényleg a véletlenre kell bízni, hogy mikor esik 1 xenotojás. És ha még esik is, akkor meg szintén a véletlenre bízni, hogy passzol-e a mérete? És ha nem passzol, akkor szintén a véletlenen múlik, hogy átméretezésel megmarad-e?
Kicsit sok a véletlen......
-ott van a tokenkérdés is. 120 token az új fétis. De nincs infó, hogy egyáltalán 1 esemény alatt megszerezhető-e a 120 db, vagy várni kell rá még 1 évet. Itt is csak találgatni lehet, de azzal nem megyünk semmire.
-én személy szerint, amikor megtudtam, hogy magasabb szintű tojáskeresővel kevesebb csp-ből lehet tojást találni, azonnal abbahagytam a csp költést, hogy magasabb épülettel kevesebb csp-ből minél több tojást találjak az event végéig. De most épp egy tojás kell az ősgenerátorhoz. 22-es csapdája.
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2023.09.20. 11:38:19-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.79
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
147. hozzászólás - 2023.09.20. 11:34:28 (Válasz Rjúku #145 hozzászólására.)
Koszi akkor 2 tojas jo pill a 18bol. eleg karcsu esely

plane 100cspnkent
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.15
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
148. hozzászólás - 2023.09.20. 11:37:13 (Válasz Husosfagyi #146 hozzászólására.)
foleg annak fenyeben hogy a tojastalalasnal meg ki lett szedve a random

En azert nagyn bizom benne hogy ekkora szivatas nem lesz es holnap ott figyel majd a jutalomban egy xenotojas.
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 8.10
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
149. hozzászólás - 2023.09.20. 11:39:33
Szerintem nem lesz itt semmi gond. Özön idő még az event.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.61
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
150. hozzászólás - 2023.09.20. 11:54:50
Az eventben "Fejleszd fel az összes épület szintjét maximumra!" bugos volt, pár embernek bekattant teljesültre idő előtt, aki így átvette a jutalmat, azoktól sajnos le kell vennünk.
A többi felmerült kérdésre is válaszolni fogunk, de nyugodjatok meg, minden "ki van találva" Csak nehéz megtalálni az egyensúlyt egy hosszúra nyúló event alatt.
Pontszám: 8.42
népszerűDooMerengorFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
151. hozzászólás - 2023.09.20. 12:13:24 (Válasz Baraty #150 hozzászólására.)
Nekem még mindig az a véleményem, hogy egyáltalán nincs balanszolva. Alacsonyabb szinten ez egy karakter gyilkos event.
Illetve amit már többen is taglaltak, honnan tudom, hogy mennyi és milyen tojást találtam és keltettem ki. Erre kellene egy kimutatás.
---
Pontszám: 10
népszerűRjúkuFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
152. hozzászólás - 2023.09.20. 13:08:37 (Válasz Husosfagyi #146 hozzászólására.)
-a JV részéről az infók elhallgatása/csepegtetése.
Ez alatt azt értem, hogy pl. Ott a 100 gyorsítós küldi, ami (jelenleg) telejsíthetetlennek tűnik. De! Nem tudjuk, hogy, ha maxos a keltető, akkor naponta csak 1 tojást lehet gyorsítani, vagy mind a 3 egyszerre kelő tojást. Mert, ha mindhármat, akkor már nem is tűnik lehetetlennek. A jelenlegi fázisban ezt nem tudjuk.

Jelenleg 3 tojás mehet egyszerre egy nap 10-es épülettel, de csak az egyiket gyorsíthatod, ha már valamelyik gyorsítottad akkor a többit nem tudod...
V1: Yagami Light
Pontszám: 8.53
közkedveltMrbutterflyFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
153. hozzászólás - 2023.09.20. 14:16:46
Igen a bizonytalanság nagy úr.
Én is tétovázok; pl. nem tudom, hogy egy óriási grifftojást zsugorítsak-e, - merthogy felajánlotta. Ja meg minek, ha esetleg ráklikkelek.
És pl. azt a "szerencsés" xenotojás, meddig fog hátráltatni, mert nem tudom ma megvenni.
- Szóval kíváncsi vagyok, hogy fog elsűlni ez az egész.
Pontszám: 9.57
közkedveltMrbutterflyFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
154. hozzászólás - 2023.09.20. 14:20:00
Ja és kénytelen vagyok folyamatosan nyomni a Vermet, mert másképp nincs Csp.
Így viszont soha nem tudom ötösével csinálni.
Pontszám: 9.42
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
155. hozzászólás - 2023.09.20. 15:27:03
Én azzal vigasztalom magam a sok vadászatért kapott TP miatt* hogy legalább a szüret feladatokra tudom hasznosítani (még nincs meg a fétis)

*alacsony szinten
A hozzászólást Máté96 módosította 2023.09.20. 15:27:55-kor
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 6.57
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
156. hozzászólás - 2023.09.20. 16:31:38 (Válasz Texex #141 hozzászólására.)
Első jutalomban van Keltetés gyorsító, egyből 3 darab... Ha már le lett programozva.. remélem másképp is elérhető lesz, én sem állok fényesen ezzel ahogy sokan mások sem.
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 7.75
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
157. hozzászólás - 2023.09.20. 16:32:48 (Válasz Razor #144 hozzászólására.)
A leírás pár napja változott ahogy olvastam, így tojástörés helyett ÉP 0-zást kapsz.. tehát nem veszik el tojás.
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 6.62
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
158. hozzászólás - 2023.09.20. 17:13:26
A tojások nem semmisülnek meg! Ez csak a teszt alatt volt, megváltoztattuk, nem kell félni:)

1/ tök jó hogy egy random játékos (ki tudja milyen game design múlttal vagy tapasztalattal) motivált és csinál egy eseményt
2/ de, akik meg tényleg a játék fejlesztői, ezeket a dolgokat nem nézik át, nem gondolják át, nem csiszolják ki.

Egyébként ez pont nem így van.
Az egy dolog, hogy Black Death belerakott egy csomó munkát és megtervezett egy eseményt, de nyilván mi ezt azért átkutyultuk, szóval ha valami nem úgy működik, mint szeretnéd, az csak a mi hibánk, mert mi implementáltuk végül így a részleteket. Én remélem hogy az esemény eléggé át van gondolva, és ki van csiszolva. Az viszont tény, hogy mint minden új eseménynél, itt sincs előre töviről hegyire részletesen leírva hogy az elkövetkezendő 100 napban mikor mi fog történni. Lehet szentimentálisak vagyunk, de hiszünk a felfedezés izgalmában. Ma lehet bosszankodsz, hogy "honnan lesz xenó tojásom?" aztán lehet másnap meg örülsz, hogy a napi jutalomban kapsz egyet... Jövőre, ha másodszor megy az egész, és mindent lehet tudni előre - akkor meg lehet az lesz a baj, hogy úgy meg már nem elég izgalmas...
Pontszám: 9.26
kedvencHammerfallFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
159. hozzászólás - 2023.09.20. 17:19:58 (Válasz Mrbutterfly #154 hozzászólására.)
A Giga verem nem 2 csp-nek számolja egy csatát, hanem 10-nek, ennyivel csökken a következő tojáshoz szükséges csp.
Itt is van 5x szorzó.
Pontszám: 8.53
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
160. hozzászólás - 2023.09.20. 17:49:41 (Válasz Miklós #158 hozzászólására.)
Ha már meghagyjátok a felfedezés örömét, akkor is illene kicsit több infót megosztanotok.
-Normál/középkategóriás kari meg tudja-e szerezni a fétist elsőre,vagy valami extrém tápos kari kell hozzá?
-A 100 tojás keltetés küldi teljesíthető? (később mód lesz behozni a lemaradást?)
-kellene adatbázis a már kiköltött tojásokról, hogy tudjuk, mi van még vissza a 18-as küldihez.

Az a baj az info visszatartásával, hogy sokan inkább frusztrációnak, mint izgalomnak élik meg a tudatlanságot.....ez nem jó irány, ha élményt szeretnétek adni a játékosoknak.
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2023.09.20. 17:50:28-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.05
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!