Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Hűség útja
közkedveltMrbutterflyFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
161. hozzászólás - 2023.09.20. 17:51:03
Kikérem magamnak.
Remélem a bosszankodás periférikus attitűddel bír az életemben.

- Kéremszépen... - Lamentáltam.
Pontszám: 9.34
közkedveltArraSailsNő
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
162. hozzászólás - 2023.09.20. 18:06:01
Hatalmas grifftojás - saválló moa kütyü
ArraSails - V1
ArraSails - V2
Pontszám: 9.22
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
163. hozzászólás - 2023.09.20. 18:56:48 (Válasz Miklós #158 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2023.09.20. 17:13:26
. Ma lehet bosszankodsz, hogy "honnan lesz xenó tojásom?" aztán lehet másnap meg örülsz, hogy a napi jutalomban kapsz egyet...



En pont ilyesmiben remenykedtem egesz nap
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.16
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
164. hozzászólás - 2023.09.20. 18:57:31 (Válasz Black Death #157 hozzászólására.)
Je telleg.
Mikor kijott az epulet meg a megsemmisulest irta azota meg nem neztem
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.16
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
165. hozzászólás - 2023.09.20. 19:03:16
A felfedezes izgalmaban en is hiszek csak a randommal vannak neha rossz tapasztalataim
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.16
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
166. hozzászólás - 2023.09.20. 19:57:05
ez az egész egy vakrepülés, nem tudhatod, hogy fölöslegesen költöd el a baromi sok erőforrást, mert kihagysz néhány napot, és ugyanúgy bukod az egészet, mint a remény városában. Értem én hogy a felfedezés izgalma meg miegymás, ennek ellenére tökölődni meg kényszerintézkedni kell, mert szoros a menetrend, és nem tudhatod mikor maradsz le a lényegről...

és különben is:

" A vegán olyan mint egy híres paripa, ami nem más, mint egy neves csődör golyók nélkül! "
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.19
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
167. hozzászólás - 2023.09.20. 21:59:29
Szerintem kicsit ra lettek itt feszulve a dolgokra egyesek

Egy dolog teny, keves info jott ki, meg van ami ugye nem is ugy mukodott ahogyan ki volt irva, javitva lett.

DE! Az event meg a felenel sem tart, szoval boven van ido optimalizalni vagy kozben korrigalni barmit is, ha valami unbalanced, es kovetkezore meg mar jo lesz. Nameg ezen az eventen nem az mulik, h tapos lesz-e a kari vagy sem, szoval folosleges elore idegeskedni szerintem barmin is.
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.78
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
168. hozzászólás - 2023.09.20. 22:04:03
Találtam egy apró xenotojást, felhergeltem simára.
Építés.
Bővítés 20 kupon
és 100csp ről lement a tojás találás:

Még 36 CSP-ért kell vadásznod, hogy újabb tojást találj!
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 6.93
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
169. hozzászólás - 2023.09.21. 00:08:51
Végre megjött a cucc.....
Kihúztam mind a 4 épületet maxra (-36 relikkupon), most már rá lehet pörögni a tojásszerzésre.....
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2023.09.21. 00:20:08-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.06
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
554 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
170. hozzászólás - 2023.09.21. 00:41:49
Hm, nem aktiválódott az "Építsd meg az összes épületet!" jutalom, szóval van még legalább egy amit nem ismerünk. Gondolom az is relikviakuponos, akkor kell legalább 45 ahhoz hogy visszakapjam a 10-et is.
55-ös szinten 18 db volt nálam, templomkristályból még 4-et tudok kiszedni. Aggasztó kicsit
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.87
kedvencsivaNő
Végzetúr tehetség
216 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
171. hozzászólás - 2023.09.21. 00:47:19
B..... Ha több tojást keltetek, akkor is csak egyet tudok gyorsítani....
Pontszám: 8.42
kedvencNorina80Nő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
172. hozzászólás - 2023.09.21. 06:52:25 (Válasz Máté96 #170 hozzászólására.)
"Készíts el a műhelyben mind a 10 féle tárgyból egyet!"

Szóval lesz egy műhely is.
Pontszám: 8.33
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
573 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
173. hozzászólás - 2023.09.21. 09:06:59
szuper van tojas. Ezt remeltem

Ennek ellenere ha mar tojashoz kotitek de a tojast odaadjatok jutalomba talan szerencsesebb lett volna ugyanazon a napon adni mint az epuletet
Elkerulheto lett volna a panik
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.16
kedvencLira94Nő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
174. hozzászólás - 2023.09.21. 12:22:33
Kérdezném a JV-t, hogy lett eldöntve, hogy relikviakupon kell az épületek maxolásához és hogy lett belőve a mennyisége?
---
Pontszám: 8.88
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
175. hozzászólás - 2023.09.21. 12:36:58 (Válasz Lira94 #174 hozzászólására.)
Reméljük elég lesz, az esemény során elég sok relikviakupont lehet szerezni. (Most még csak a 11. napnál tartunk!)
- 1. vagy 2. jutalomban sokszor fog szerepelni
- készíthető is az esemény során
- szerezhető az esemény során
- ha nincs, az építés oldalon tudsz vásárolni
- most, a szülinapi akcióban lesz napi ajánlatban 6 relikvia joker platináért
- ill a szülinapi akcióban most a templomi pálcát lecseréltük relikviakuponra
- emellett azért a játékban lehet szerezni az eseménytől függetlenül, egyéb módon is
Pontszám: 7.77
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
200 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
176. hozzászólás - 2023.09.21. 16:15:44 (Válasz Miklós #175 hozzászólására.)
Relikuponnal küzdőknek:

Horda trófea - veremből esik általában pár darab - 25 db - 1 kupon
Templomkristály - 120 db - 1 kupon
HKK-s relikviák (Zarknod visszatér relikviák) közül aki még nem szedte ki: 5 darab kupon 100 őskő
Végzet temploma végső jutalom 2 darab, Gigatemplom végső jutalomban 6 db

Ha valaki esetleg tud még valamit amit váltani lehet az megoszthatná
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 7.12
kedvencLira94Nő
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
177. hozzászólás - 2023.09.21. 17:45:53 (Válasz Miklós #175 hozzászólására.)
Nem írok sokszor, de most a kisebb szintűek szemszögéből:

A sokszor elég relatív. Kinek mi a sok. Meg az is, hogy mennyi fog kelleni összesen ugye. Eddig 36 a legmagasabb szám amit itt olvastam. De tuti lesz még épület, ami a végén kb 50-60 kupon, hogy minden max legyen. Ebből visszajön 13. És kapsz napi jutalomként is, na de mennyit? 5-10 db? A többit meg szedd össze magadnak?
Ja és hogy ez mekkora érvágás azoknak akiknek lenne mire költeni a kupont: event évente lesz amihez ha tényleg 50-60 kupon kell, az bizony rengeteg és iszonyatosan visszafog a relikviák feljavításában.
Kérdés az is mennyi kupon lesz a jutalmaknál és milyen időközönként csepegtetve. Minél később kapod meg, minél később kapod meg a max épület után a bónuszt annál jobban lemaradsz vagy még fétised sem lesz (itt elsősorban a tojásszerzésre gondolok, max épülettel 3x annyit kapsz).
Vagy ez arra megy ki, hogy csak a nagyoknak legyen új fétis? Akinek meg nincs annyi kuponja vagy nem vesz extrába őskőért az meg így járt?



Minieventeken is a 2-3. legjobb dolog a relikviakupon. Ha jól emlékszem eddig csak 1-2 minieventen volt feladat pár napig, hogy használj fel 1 napon 2db-ot és egyet vissza is kapsz rögtön. Napi ajánlat, relikvia, veremkufár ősköves. Kisebb szinten meg szerintem mindenkinek van jobb terve a templomkristályával, hordatrófeájával, minthogy mindet megegye az event. Bár gyanítom a sokaknak még ha mindent be is váltanak, sem lesz annyi, hogy minden épület max legyen. A templomhoz pálcát, erőforrást, időt meg szerezzen mindenki ahogy tud.


Kisebb szinten a fétisek után a kupon a leghasznosabbak (a pálcával egyetemben). Sokféle tápot adnak, rögtön el lehet használni amit szinte mindenki meg is tesz, mert raktárra a minieventen kívűl nem kellett. Cserébe azonnal kapod a permanens buffot pl. kevesebb LE a tulajdonság növelése ami hosszútávon aranyat ér.
Még ha hónapokkal előre is be van ez jelentve, sem lehet sokat elraktázozni, mert olyan sokat nem kap az ember - ha pl nem szedi ki őskőért a veremkufártól és nem minden minieventen csak a kupont szedi ki az ember.

Erre a relikviakupon le lett degradálva sima standard erőforrássá, mint csp,pp italok, platina, aranydukát, stb.
Kérdés: miért nem lehetett ezeket a dolgokat meghagyni építősnek és kellett hozzányúlni a kuponhoz? És nem is kis mennyiség kell hozzá.
Tudom sokan nem fogják átérezni a helyzet mivoltát mivel náluk minden relikvia maxos és ott csücsül a leltárban több 100db. Tőlük kérdem: ugyanígy reagálnál ha kupon helyett pálcát kellene áldozni az épületekért? Még ha harmadannyi pálca is kellene, itt akkorra lázadás törne ki. Mert a pálca mindenkinek szent.

Csak tudnám honnan jött ez az ötlet. Magas szinten tele vannak szemetelve relikviakuponnal, mert a 10+ éves kariknak már rég minden relikvia ki van maxolva. Valaki bedobta ötletnek? Mert ugye neki tök jó, nem számít, csak a helyet foglalta.
De ha már a templomi pálca kerül ki valamilyen csomagból, akkor rögtön forronganak, hogy mit képzel a JV. És lám pár órán belül visszakerül a pálca a befizetéses csomagba.


Összefoglalva, ha ezen nem lesz változtatva, tényleg 50-60 kupon kell az eventhez (és minél gyorsabban, ki tudja mennyit hagyhasz ki a fétisért), 5-10-15 ingyen kupon lesz a napi jutalmaknál, akkor ez a kisebb szintűek arcon köpése.

Én várnék egy választ, hogy a JV átcseréli-e a kupont más erőforrásra vagy megnyugtat, hogy jön 50-60db a napi belépőjutalomból.
A hozzászólást Lira94 módosította 2023.09.21. 17:48:28-kor
---
Pontszám: 6.55
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
448 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
178. hozzászólás - 2023.09.21. 18:05:00 (Válasz Lira94 #177 hozzászólására.)
Csak megjegyzem, mivel céloztál rám(is) : nincs még 3 éves sem a karakterem. És már tényleg csak gyűlik a kupon halomszám.....
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2023.09.21. 18:17:50-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 7.79
népszerűEmishiFérfi
Végzetúr mester
548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
179. hozzászólás - 2023.09.21. 18:08:12 (Válasz Lira94 #177 hozzászólására.)
Miert arcon kopes? En is kis szintu vagyok, valtottam is kupont hogy ki tudjam rantani gyors legalabb 5osre az epuleteket. Plusz a templomi palca is ad kupont. Nem a csomaggal van problema, hanem az eventtel.

Idealis megoldas: lehessen LE-bol vagy kulonbol epiteni es csokolom, ennyi.

A palca minden szinten tap, kis szinten is. Ne haragudj, de hiaba vagy kis szintu, ha te a kupont valasztanad a palca helyett, az szerintem problema

Majd balanszolva lesz az event azt ennyi. De meg mindig csak a 11. Nap van. Es ahogy irta a kollega egy palca valojaban tobb kupon mint 2. Szoval ha ennyire kell a kupon, ott a palca. Tobbet tudsz TE is kiszedni. A 8 napos feladatok is siman lefutnak. Es mint irtam ennyi erovel barki reklamalhatna. En kesz leszek 150es szinten a ghallas eventtel, a kutatasos kb 170. Ez van. Majd ha meglesz a lvl megveszem a jutalmakat, de a fetis addig is tapol. Plusz ne legyen mar merlegen az aki 2-3 eve jatszik meg 10 eve.

Ha en sem tartottam volna szunetet nem lenne most problema szamomra a kupon, de tartom a velemenyem: akinek kulon kell o is jobban jar a palcaval es a templom porgetesevel!!

Szerk: bevaltottam en is 175 hordatrofeat kuponra es amit a gigatemplombol kaptam azt is betoltam - pedig a kupon es a trofea is kene masra.
A hozzászólást Emishi módosította 2023.09.21. 18:11:22-kor
Anno: Eliteninja
Csak akkor pontozz, ha hozzá is szólsz. Ha meg névtelenül lepontozol, figyelmedbe ajánlom a szebbik felem
Pontszám: 7.64
kedvencHammerfallFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Hűség útja
180. hozzászólás - 2023.09.21. 18:55:07 (Válasz Black Death #176 hozzászólására.)
Mostani Szüret mini event: Relikviakupon - 25 szőlő
Pontszám: 8.78
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!