Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Magas szintű állatok kisajtolása
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
21. hozzászólás - 2021.06.13. 12:23:38
Nem óhajtok panaszkodni, így nem is írok különösebben semmit. Miklós említette, hogy rajtam kívül sokaknak van olyan problémája, hogy a jóval erősebb karakterek miatt nem tud fejlődni. Érdeklődnék ez ügyben lesz e valami változás.
De ha már ide írtam akkor pár gondolat.
A sajtolás értékek hogyan derültek ki. Elvileg más nem láthatja. Továbbá Ha most bevezetnek bármilyen szankciót, akkor azt aki eddig megcsinálta, már soha meg sem lehet közelíteni. Tehát a szankció nem azért van, hogy a lemaradottaknak jó legyen, hanem azért hogy aki elhúzott azt védje.
Mintha Orbán Viktor csinálná ezt a játékot. Az Elitet Védeni kell az alja néptől.
Védi a barátait akiket jól felápolt. Így soha meg sem lehet majd őket közelíteni.
De nem is lényeges. Legyen mindenkinek aki akarja több millió TŐ-je és LE-je. Csak aki nincs az Elitben vagy azért mert szegény vagy azért mert buta mint én és nem jól játszik, azt hagyják a saját módján játszani.
Nem kell még a napi LE elvitel is. Tudom van a szint korlát de a min és max szintkorlát közt préda vagy. Ez 40 szint ami sok. Ki lehessen kapcsolni, mint a szubplazmával támadást.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 6.11
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
301 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
22. hozzászólás - 2021.06.13. 12:56:12 (Válasz Noodlee #21 hozzászólására.)
Nem nagyon olvasod a fórumot ezek szerint. Ki mondta azt, hogy most húznak egy vonalat, és innentől szankciók? A terv az, hogy úgy vezessék be a nerfet, hogy annyit a "lemaradottak" is tudjanak sajtolni, mint amennyit már eddig sajtolt, aki az élen volt. A nehézség meg pont az, hogy nem tudni, ki mennyit sajtolt pontosan.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.22
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
23. hozzászólás - 2021.06.13. 17:35:28 (Válasz barbarabee #22 hozzászólására.)
Szia! Olvasom a fórumot. Én semmilyen vonalat nem írtam. Benned pont az ragadt meg amiről nem írtam. De nem probléma. Nem szeretnék senkivel vitába szállni. Nem vagyok elég okos a játékhoz. Csak szeretnék nyugodtan, az elit támadásaitól mentesen játszani. Mindenki más csináljon amit szeretne. Ezt írtam.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 6.11
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
301 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
24. hozzászólás - 2021.06.13. 18:10:42 (Válasz Noodlee #23 hozzászólására.)
Annak a résznek volt is értelme. Az eleje volt félreértelmezés.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.22
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
570 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
25. hozzászólás - 2021.06.14. 13:58:41
Mod: rossz topic nem ide akartam
A hozzászólást Razor módosította 2021.06.14. 14:37:13-kor
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.85
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
26. hozzászólás - 2021.06.14. 16:44:05
Ez illik ide mindig feldobja bal oldalt belépés előtt

"Játékosunk írta:

„A Végzetúr játék olyan, mint az ogre. Rétegekből áll. Bárhány réteget fejtesz is le róla, újabb és újabb mélységei nyílnak meg. Míg a legtöbb karakterfejlesztő játékban egy vagy több egyenes út vezet a sikerhez, itt a fejlődés egy fa koronájához hasonlít, ahol a gyökér a közös indulópont, a levelek között pedig mindenki megtalálhatja a saját személyre szabott kihívását.
A Végzetúr másik fő erőssége, hogy rendkívül tág teret kínál a játékostársaiddal való interakciókra, legyen az együttműködés vagy épp rivalizálás.”

Morze - V3"
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.74
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
27. hozzászólás - 2021.06.15. 09:38:37
Szia Miklós, újra itt

Szerintem a legjobb megoldas az lenne, ha a sajtolasbol kapott LE-t csokkentenetek, a sajtolas szamaval forditott aranyban. Minel tobbet sajtol valaki, annal kevesebb LE-t kap. Igy a logokbol csak azt kell kikeresned, hogy ki-mennyi magas szintu allatot sajtolt s betudod allitani a hatart ahogy szeretned.

Viszont a fo problemat ez meg nem oldja meg teljesen, ugyanis -ahogy tobben jeleztek- a bejovo LE meg igy is toredeke lesz annak amit sajtolasbol kapunk. Szerintem a legjobb megoldas, ha az aktivitast jutalmazod.

pl.
-Ismetelheto kuldetesek jutalmat akar meglehetne haromszorozni is AF kepesseggel
-Kalandokbol bejovo LE meg mindig nudli
-Terkapubol bejovo LE sem meghatarozo

Ha a familiarisokat akarod turbozni, azt en nem csak tetovalassal tennem, hanem egy uj fetissel is! Dolgozzunk meg a plussz LE-ert.
pl.
Familiaris fetis:
5 csatlosszintenkent +1% LE SZB-re es portyara is.
(mondjuk mivel mar lehet cserelgetni a fetiseket, ez nem lenne nagy melo )

Majd még gondolkozom, ha lesz idom
V3-Alíz
Pontszám: 6.53
kedvencUzsuFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
28. hozzászólás - 2021.06.15. 11:58:33
bár nem magas szintü állat de a TF épitését is átt lehetne nézni kicsit, hiszen ahol magas a FA ott rengeteg tápot dob, de ott ahol még nincs nemhogy 100 de 50-es fa se ott esélytelen bármikor is utolérni a nagyokat.
Pontszám: 9.20
kedvencMogorvacheiFérfi
Végzetúr
73 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
29. hozzászólás - 2021.06.15. 16:29:04 (Válasz Dozer #27 hozzászólására.)
Ez jó ötlet, én is hasonlóra gondoltam, hogy ha az is látszik ki hány db nagy állatot sajtolt le utána korlátozni a szintet. a sajtolás száma azért nem biztos hogy jó, mert mi van ha valaki sok 0-ás szintű állatot sajtol ki alacsony szinten talizmánból? de ha látszik hogy ki hány giga állatot sajtolt le azzal lehetne kezdeni valamit.

amúgy a fordított arányos csökkentésbe ha elég nagy a csökkentés akkor megoldja a problémát, egy idő után
---
Pontszám: 9.44
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
30. hozzászólás - 2021.06.15. 16:51:53 (Válasz Dozer #27 hozzászólására.)
Dozer, támogatom ezeket a felvetéseket, mi is valami ilyesmit szeretnénk!
Sajnos, konkrétan az, hogy sajtolásból mennyi LE lett, nem visszaszámolható, csak az, hogy a karakter mennyi LE-t szerzett összesen, tehát ehhez tudjuk ezt a csökkenő szorzót kötni majd.
És igen, egyetértek abban is, hogy akár képességek, tárgyak formájában más cselekvésekből eredő LE is drasztikusan növelhető, az egyensúly miatt.
Pontszám: 7.76
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
31. hozzászólás - 2021.06.15. 22:54:59 (Válasz Miklós #30 hozzászólására.)
Valami legyen a sajtolással támogatom , de ezért ez ne úgy legyen mert valaki folyamatosan használja a portyaitalokat , vadászitalokat és térkapupontokat valakinek meg ott van több ezres halomban , ne így legyen büntetve vagy nerfelve aki aktívan játszik több LE-t szedett be egyértelműen.


Példa ami nem igazságosan lett berakva
Templomi ellátmány is be lett rakva aki folyamatosan elhasználta templompálcáit annak igen 1000-nél több transzdestrukció szakértelme de alig van templompálcája másoknak meg ott van akár 50,100,150 db utóbbi megveheti előbbi nem aki folyamatosan időt energiát használt rá.

"Templomi ellátmány
Típus: isteni ereklye
Szint: 300
Megvásárlásakor kapsz 10 templomi pálcát. Csak akkor veheted meg, ha transzdestrukció szakértelmed 1000-nél kevesebb. Max. 3 db vásárolható belőle."
Ár: 7 isteni kocka, 140 platina, 70 Őskő
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.74
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
32. hozzászólás - 2021.06.16. 08:33:29 (Válasz Unr34l #31 hozzászólására.)
Idézet: Unr34l - 2021.06.15. 22:54:59
Valami legyen a sajtolással támogatom , de ezért ez ne úgy legyen mert valaki folyamatosan használja a portyaitalokat , vadászitalokat és térkapupontokat valakinek meg ott van több ezres halomban , ne így legyen büntetve vagy nerfelve aki aktívan játszik több LE-t szedett be egyértelműen.


Példa ami nem igazságosan lett berakva
Templomi ellátmány is be lett rakva aki folyamatosan elhasználta templompálcáit annak igen 1000-nél több transzdestrukció szakértelme de alig van templompálcája másoknak meg ott van akár 50,100,150 db utóbbi megveheti előbbi nem aki folyamatosan időt energiát használt rá.

"Templomi ellátmány
Típus: isteni ereklye
Szint: 300
Megvásárlásakor kapsz 10 templomi pálcát. Csak akkor veheted meg, ha transzdestrukció szakértelmed 1000-nél kevesebb. Max. 3 db vásárolható belőle."
Ár: 7 isteni kocka, 140 platina, 70 Őskő



-Egyszer elhasznaltam 1400 terkapupontot mert mar osszegyultek a stimulatorok. Hat nem keves idobe es PENZBE kerult a mutatvany. En nem aggodnek amiatt hogy akinek tobb 1000 terkapupontja van az valaha is elhasznalja... De ha megis, mire megteszi egy aktiv jatekos annyival tobbet szed ki pl. verembol.

-Akinek pl.100 templompalcaja van az azert van mert nem foglalkozik a templommal... Nyugodtan adhatsz neki meg 30 templompalcat...
V3-Alíz
Pontszám: 6.53
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
33. hozzászólás - 2021.06.16. 08:44:46 (Válasz Dozer #32 hozzászólására.)
Lehet de vannak akik gyűjtik és majd nagyot akarnak robbantani
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.74
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
34. hozzászólás - 2021.06.16. 10:13:57
Üdv!

Sajnos ebben a játékban tényleg úgy látom , hogy azokat büntetik, akik sok időt, pénzt (a fejlődés bizonyos szakaszaiban elég sok kellett az utóbbiból) energiát, rengeteg gondolkodást (erőforrások váltogatása, kombózása) raktak a játékba.Erőforrásaikat mind elköltötték (portya, vadászat italok, térkapu pontok,templomi, verem pálcák stb.. Ezek mind benne vannak az eredményekben.
Nem tudom , hogy jó e a hasonlat, de mintha egy olimpiai bajnok úszót , aki nagyon kiváló eredményt ért el , azzal büntetjük hogy ezután csak hátrakötözött karral úszhat, de ha esetleg nem elég (a többiek így sem érik utol), akkor a még egyéb úszást segítő eszközöket is használhatnak.
Rakjuk be a bolta a templomi pálcát, akinek a transzdestrukció szakértelme 1000 alatt van az vehessen naponta egyet..
Egyébként a transzdestrukció szakértelemnek 1400 a maxa, erre tapasztalat útján kellett rájönni, mert a leírása szerint mai napig nincs maxa:
". A szakértelemnek nincs maximális szintje, és nem drágítja a többi szakértelem fejlesztését."

Mashadar
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 9.48
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
35. hozzászólás - 2021.06.16. 16:55:50
Nekem van egy rakás templomi pálcám, de Dozer jól mondja, nem foglalkozok vele Egyszer majd robbantani akarok, de sörözni is akarok és ez utóbbi könnyebb
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
36. hozzászólás - 2021.06.17. 09:27:31
Az aktiv jatek tamogatasarol anno volt szo, de nem valtozott semmi. Az volt a lenyeg, hogy egy ongerjeszto folyamatot rakni be a jatekba, ami azt eredmenyezi hogy tobb eroforrast kapjon az aki aktivan jatszik.
A legegyszerubb modja ennek a husegszilank szerezhetosegenek a modositasa hiszen abbol lehet venni sokmindent.
Mire gondolok pl:
-templomba raknek be 100 husegszilankot is
-manakostrukciokor 50% hogy esik 1 db
-ismetelheto kuldetesek teljesitesekor is eshet valami esellyel amit lehetne novelni AF kepesseggel.
... lehetne meg ide kitalalni dolgokat.

Ez azert kedvezne az aktiv jatekosoknak, mert igy a husegszilankokat felhasznalva tobb eroforrashoz lehet jutni, amivel kompenzalhato a "tartalekos" jatekmod.
Fontos lenne az is, hogy husegszilankbol szerezheto legyen verempalca is. (Templompalca NEM!!!)
Velemeny?
V3-Alíz
Pontszám: 6.53
népszerűHusosfagyiFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
37. hozzászólás - 2021.06.17. 11:27:00
Jó ötletek. Nekem tetszenek. A verempálca akár lehetne olyan is, mint ektoplazmából, növekvő átváltási költséggel, mert akkor tényleg csak az aktívkodóknak gyűlne össze annyi, amennyi kellene hozzá.
A hozzászólást Husosfagyi módosította 2021.06.17. 11:37:25-kor
V5- Zafír Démonok
Pontszám: 8.33
kedvencsivaNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
38. hozzászólás - 2021.06.17. 12:55:44
Jó ötletek
Azért vissza kellene térni az eredeti kérdéshez, a magas szintű állatokhoz
Spórolhat bárki bármennyit egy db maxos 32xxx szintű állat kisajtolva ca 13 MILLIÁRD Lét ad, ez jóval több mint amit portyával tizenév alatt összeszedhető, és ha már eljut valaki ilyen sajtolási lehetőséghez nem egy állatot sajtol ki

Az eddig megszerzett Lét alapnak tekinteni nekem is büdös, eléggé megdolgozott érte akinek az átlagnál magasabb.

Na majd a találkozón megy az ordibálás

Üdv Salah, jó, hogy visszatértél
Pontszám: 8.40
közkedveltValheru75Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
39. hozzászólás - 2021.06.17. 13:46:09 (Válasz Dozer #36 hozzászólására.)
Támogatom!!, a hűségszilánk beépítése és drasztikus növelése, a karakter által végrehajtható cselekményekhez ,kiváló ötlet.
V1 - Tamarinai Geodrin
Pontszám: 9.48
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Magas szintű állatok kisajtolása
40. hozzászólás - 2021.06.17. 15:29:35 (Válasz Dozer #36 hozzászólására.)
A templomba jó a hűségszilánk, de akkor már a sor meg oszlopvégi jutalmakat is cserélhetnénk egy az egyben
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.90
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!