Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Gigantikus Temploma
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
A Végzet Gigantikus Temploma
1. hozzászólás - 2018.08.13. 14:42:43
Haladunk a találkozón beígért fejlesztésekkel, a következő a Végzet Gigantikus Temploma lesz. Ez elsősorban a haladó játékosoknak szóló fejlesztés, akiknél már halmozódnak a templomi pálcák és új kihívásra vágynak.

Akinél teljesülnek az alábbi feltételek:
- legalább 90. szintű
- legalább 20 templomi medálja van
- van 10 vagy több templomi pálcája
az a templomi pálca használatakor lehetőséget kap, hogy 1 helyett 10 pálcát használjon el, és normál templom helyett gigantikust kapjon.

A Gigantikus Templomban több feladat lesz (7x7) és lesznek új feladatok is a korábbiakhoz képest. A sorok és oszlopok végén levő zsákocskákban 10x jutalom lapul, és a végső jutalom is megfelelően zsíros lesz. Többek közt lehet majd szerezni +1 harcoló csatlóst adó relikviát, és lehet tovább növelni a birtokolt templomi medálok számát is.

Jelenleg a fejlesztés fázisnál tartunk még, Baraty a jövő héten szabin lesz, az újdonságot leghamarabb tehát az utána jövő héten tudjuk beélesíteni, addig gyűjtsétek a templomi pálcákat

Várhatóan akkor kerül majd be a kihívás medálokhoz tartozó bónusz is, amit a Kihívás Tornya esemény végén megígértünk.

A Gigantikus templom után apróbb fejlesztések jönnek majd, amiket a talin beígértünk és még nincs meg, ezekkel kapcsolatos patchre szeptember végén / október elején lehet majd számítani.
Pontszám: 9.09
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
2. hozzászólás - 2018.08.13. 15:25:54 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ilyen nagy lenne a baj? Megint a titkos fegyverhez kell nyúlni...+1 harcoló csatlós...Minek?
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 7.85
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
3. hozzászólás - 2018.08.13. 15:33:35 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Király!!!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.13
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
4. hozzászólás - 2018.08.13. 16:17:32 (Válasz Spellatrix #2 hozzászólására.)
Jó az, olcsóbban lehet pénzért tulajdonságpontot venni, legalábbis egy darabig, ez ezer éve bevált recept.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.15
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
5. hozzászólás - 2018.08.13. 16:42:18
Az ideje 28 napos lesz?Az ősi templomi palca jo lesz hozza?Mennyibe fog kerülni egy feladat kiváltása?
Azert ezeket is érdemes lenne közölni.
Pontszám: 8.39
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
6. hozzászólás - 2018.08.13. 17:55:23 (Válasz Turul77 #5 hozzászólására.)
Az időt 50 naposra tervezzük, nehogy valaki befürödjön vele. A feladat kiváltás ugyanannyi lesz, mint egy normál templomnál, az ősi templomi pálca is ugyanúgy fog működni.

A +1 harcoló csatlóst még a találkozón ígértük be ide jutalomként, együtt beszéltük meg, hogy itt lesz.
Pontszám: 8.49
kedvencTurul77Nő
Végzetúr tehetség
201 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
7. hozzászólás - 2018.08.13. 18:09:09
Parhuzamosan fog menni a sima templommal?Milyen időközönként lesz,lehet majd?Mint a simat (tehát ha vegzunk vele lehet valtani a masikat)?
Pontszám: 8.39
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
8. hozzászólás - 2018.08.13. 20:34:52 (Válasz Miklós #6 hozzászólására.)
A +1 harcoló csatlóst inkább a tökön rúgás kategóriába sorolnám, semmikép sem a jutalmak közé.

A fejlesztés többi része amúgy jól hangzik. A kapott AF pont és a templomkristály is 10x annyi lesz?
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 7.71
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
9. hozzászólás - 2018.08.13. 20:35:51 (Válasz Turul77 #7 hozzászólására.)
Szerintem ez megadja a választ a kérdésedre:
Idézet: Miklós - 2018.08.13. 14:42:43

az a templomi pálca használatakor lehetőséget kap, hogy 1 helyett 10 pálcát használjon el, és normál templom helyett gigantikust kapjon.


Tehát nem hiszem, hogy alapesetben lehetne kapni gigantikusat, csakis 10 pálca felhasználásával és nem párhuzamosan, hanem helyette.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.87
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
10. hozzászólás - 2018.08.13. 20:43:18 (Válasz Spellatrix #8 hozzászólására.)
Ha nem lenne 10X annyi AF, akkor nem használnák.
Pontszám: 8.14
közkedveltDeep ShadowFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
11. hozzászólás - 2018.08.13. 21:04:24 (Válasz Kwisatz #10 hozzászólására.)
Sőt, a 10-szeres szorzó nem elég. Különben miért használnánk el 10 pálcát egyszerre, ha összességében ugyanazt a hatást lehetne elérni? Vagy az végső jutalom annyira 'zsíros', hogy mindent visz?
Esetleg szóba jöhet a végzet medál/bronz végzet medál példájára a 10/12 arány?
Pontszám: 9.08
kedvencAnbuhatakeFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
12. hozzászólás - 2018.08.13. 21:21:49 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Nekem tetszik az elképzelés, bár ahogyan a találkozón is említést tettünk róla egy páran:
"Mi a fenének még egy harcoló csatlós?"
Azért pár kérdés felmerül....

Aki birtokolja a Templomi Medálgyűjtő relikviát , annak tovább tolódik a megszerezhető medálok száma 30-ról xy mennyiségre?
A végső "zsíros" jutalom mit tartalmaz? Azon kívül hogy a sima VT jutalmat megtízszerezitek...
V3 - Illuminati Lovagjai
V5 - Tébolyult Mágusok (Hatake)

Pontszám: 7.50
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
13. hozzászólás - 2018.08.13. 21:32:03 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2018.08.13. 14:42:43

A Gigantikus Templomban több feladat lesz (7x7) és lesznek új feladatok is a korábbiakhoz képest. A sorok és oszlopok végén levő zsákocskákban 10x jutalom lapul, és a végső jutalom is megfelelően zsíros lesz. Többek közt lehet majd szerezni +1 harcoló csatlóst adó relikviát, és lehet tovább növelni a birtokolt templomi medálok számát is.


-ezzel kapcsolatban egy észrevétel: a sorok és oszlopok jutalmai ügye random jelenleg , namost ha valaki nem túl szerencsés akkor kap 10xes semmit (számára teljesen hasztalan dolgot) egyes jutalmaknak , mások meg kapnak nagyon hasznos dolgokat (ami mindenkinek egyformán hasznos ) egy templom esetén nem számít ez , mert a következő majd ad mást de ha 10 pálcát el használok nem szeretnék pl 10x5 kiégett követ , vagy 10 támadás italt kapni stb
ha a feladatok nem is egyformák a sorok végi jutalmak legyenek azonosak mindenkinek aki el lő 10 pálcát
-+ egy kérdés: hatodik harcoló csatlós..
1 minek ?
2 ha a vu talin erről szó volt azt ide fórumra mégis miért nem jelezte senki ?
3 ha már mindenképp lesz hatodik harci csatlós , akkor vihetem amit le tettem 86 os szinten azért, hogy az utóbbi vari elnyelős csatlóst vigyem harcba ? - vagy kezdjek megint első szintről egy csatlóst
+1 kérdés : akkor fétis mégsem lesz ? vagy a relikvia a fétis lesz csak elírtad ?

Várhatóan akkor kerül majd be a kihívás medálokhoz tartozó bónusz is, amit a Kihívás Tornya esemény végén megígértünk.


1, nem lett be ígérve
2 nem kellene utólag tápot adni , nem javasolt senki olyat amire azt mondtátok ez még bele fér
3 ha már adtok legalább az első 10 v 20 helyezett kapjon esetleg ahogy olvastam egy javaslatot lehet épp tőled , hogy arany , ezüst és bronz fokozatban
már éppen vissza jött a játék kedvem a templom miatt meg alapból is erre megint a kihívás medállal kell el cseszni a kedvem ?
majd legközelebb időbe ki hirdetitek mit ad aztán majd mindenki eldönti mennyi követ és energiát ,időt ér az neki, nem így utólag adunk rá bármit
Pontszám: 8.16
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
14. hozzászólás - 2018.08.13. 21:35:57 (Válasz Deep Shadow #11 hozzászólására.)
Sőt, a 10-szeres szorzó nem elég. Különben miért használnánk el 10 pálcát egyszerre, ha összességében ugyanazt a hatást lehetne elérni?


Pl. rengeteg időt megspórolunk vele, sokkal kényelmesebb egyben egy 7x7-es templomot letudni, mint 10-szer 6x6-at. Ha önmagában "csak" simán 10-szeres jutalom járna már bőven elégedett lennék.

Egyetlen dolog, ami nekem sem tetszik, az a 6. harcoló csatlós bevonása. Helyette jöhetett volna új fétis is, bőven sokba kerül a meglévő 5 csatlóst is öltöztetni, az egyéb muszáj dolgokat már meg sem említem.
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.62
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
15. hozzászólás - 2018.08.13. 21:45:17 (Válasz Miklós #6 hozzászólására.)
A +1 harcoló csatlóst még a találkozón ígértük be ide jutalomként, együtt beszéltük meg, hogy itt lesz


Az az "együtt" pontosan hány ember is volt? Gyanítom ha szavazást írnánk ki arról, hogy szeretnénk-e egy hatodik harcoló csatlóst, a nagy többség nemmel szavazna.
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.91
kedvencAnbuhatakeFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
16. hozzászólás - 2018.08.13. 21:47:42 (Válasz Shadowrun1990 #14 hozzászólására.)
A jelenlegi 5 harcoló csatlósom felszerelése 3800 őskő lenne...pedig nincsenek nagyon elszaladva a szintekkel...
V3 - Illuminati Lovagjai
V5 - Tébolyult Mágusok (Hatake)

Pontszám: 8.33
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
17. hozzászólás - 2018.08.13. 22:07:26 (Válasz Shadowrun1990 #15 hozzászólására.)
A beszámolókból én valami olyasmire emlékszem, hogy valami relikvia vagy 1x megvehető cucc lesz ami segítségével lehet csatlóst cserélni, hogy ne kelljen újra szintezni az új fétis miatt.

De nyilván a 100 kő érte nem elég lehúzás, sokkal több befolyik majd a 6. csatlós felszereléséből. Ahogy már korábban is említettem, a 6. harcoló csatlós nem jutalom, hanem egy jól irányzott tökön rúgás.

Ha már el van döntve, legalább ne jutalomként legyen találva, mert nem az.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.71
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
18. hozzászólás - 2018.08.13. 22:12:05 (Válasz Anbuhatake #16 hozzászólására.)
Hidd el tudom miről beszélsz... Jelenlegi 4 csatlósomat ha eddig nem szereltem volna fel, most 5000 őskő körül lenne az áruk. De mivel bizonyos időközönként megtettem, ezért még többről beszélünk, mert minden új csere során 4 csatlóssal számolva további 160 őskövet buktam. Persze volt néhány kedvezményes kheszon-vásárlási lehetőség is, így ténylegesen valamivel kevesebb a végösszeg, de a lényeget szerintem mindenki érti. Nemrég kerékből jött a Zafír csatlós csatakő, ami további költségeket fog jelenteni, ha tartani akarom az iramot. Ezek után örüljek egy hatodiknak is?
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.38
kedvencAnbuhatakeFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
19. hozzászólás - 2018.08.13. 22:18:26 (Válasz Shadowrun1990 #18 hozzászólására.)
A kheszon erre nem megoldás...
Sokkal többet költ egy ősköves játékos a csatlós felszereléseire havonta, mint a sajátjára 1 év alatt.
Lehet csak nekem kevés 2 havonta befizetni 21000 forintot...
V3 - Illuminati Lovagjai
V5 - Tébolyult Mágusok (Hatake)

Pontszám: 8.33
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
788 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
20. hozzászólás - 2018.08.13. 23:53:23 (Válasz Anbuhatake #19 hozzászólására.)
Ez nem igaz! igaz minden szintlépésnél nem kell lecserélni de lehet okosan vele gazdálkodni

5 csatlósomra a felszereléseket kheszonból vettem a nagy részét igaz én a CSP használom rendesen ( nem gyorsításra ) 200-300 kővet költöttem arany lélekfókuszra azt is akkor amikor akciós volt , igaz volt egyszer 100000 kheszon 80 kőért azt megvettem extra akció volt

V1-en Csatlós harcierőben 7. vagyok a toplistán
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.61
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője