Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Gigantikus Temploma
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
121. hozzászólás - 2018.09.05. 14:07:41
Templomkristály AF képesség maximuma 12-ről 14-re módosult, köszönjük!
A hozzászólást Shadowrun1990 módosította 2018.09.05. 14:08:11-kor
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.38
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
122. hozzászólás - 2018.09.05. 14:15:45
Jutalmak:
+10 minden tulajdonságra (szerencsére is) +
250 aranydukát nincs vele gond, de nem valami nagy jutalom (3 dukátot kapok/nyaklánc, gyűrű)
100 kiégett őskő - hurrá, de ez sem valami egetrengető
+12 transzdestrukció - szerintem ez kevés
6 relikvia joker - nincs mire használni
100 kristály joker - (templomkristály?)
100 mytokronit joker - (200+/nap)
5 smaragdszelence maxon vagyok (nincs mire használni)
10 univerzum ládikó - 9/nap
Rubin csatlós csatakő - használható, ha van ősköved
3140 templomkristály - ez lett volna a zsíros falat...
200 AF pont - nincs mire költeni

Összefoglalva, a magasabb szintű játékosoknak nem sok jutalom van benne, majd a második templomtól a + medál (bár összesen plusz 10-20 % közelharci sebzés azért nem nagy motiváció), viszont jól égeti a felgyülemlett pálcákat.
V1
Pontszám: 8.53
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
123. hozzászólás - 2018.09.05. 15:51:33 (Válasz Miklós #120 hozzászólására.)
10 templombol egxesevel jobb cuccok veszek ki
Nekem első és utolsó hogy tíz palca ra nyomtam

Mivel el siklottál felette újra Kérdezem
1.a jelenleg használhatatlan tárgyakat mikor lehet valamire használni
2. A szubplazma vásárlós feladat mikor veszitek ki?
Mivel nincs a kufárnál, de ha lenne sem fogja senki nullázni a nála lévő plazmákat, hogy Őskőert vehessen
Tudom dekretum ez nem válasz Köszi mondj jobbat
Pontszám: 7.89
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
124. hozzászólás - 2018.09.05. 15:55:16
Készíts legendás tárgyat, vagy fejlessz tovább egy meglévőt. Oké fejlesztem: hol lehet? (egyelőre mindegyik teljes, ősi aranyért hiába piszkálom nem teljesül a feladat, vennék és legendás sisakot és csiz,mát de nem lehet kapni)
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2018.09.05. 15:56:22-kor
V1
Pontszám: 7.80
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
786 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
125. hozzászólás - 2018.09.05. 16:26:33 (Válasz Archibald Cunningham #124 hozzászólására.)
Lehet több legendás tárgyad is
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 9.08
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
126. hozzászólás - 2018.09.05. 16:33:57
Az első 1000 őskövedet (100 átváltás) továbbra is alkalmanként 30 templomkristályért veheted meg. A második 500 őskő beváltásakor azonban már 60-at kell fizetni 10 őskőért. Az utána jövő 500-nál az ár már 90, és így tovább, a maximális 300-as árig

1000-30 100*30 3000
500-60 50*60 3000(1500)
500-90 50*90 4500(1500)
500-120 50*120 6000(1500)
500-150 50*150 7500(1500)
500-180 50*180 9000(1500)
500-210 50*210 10500(1500)
500-240 50*240 12000(1500)
500-270 vala hol itt jarok valtasba

Zaro jelbe hogy nekem még ennyibe került de aki Eztan valt annak ebből oskove a prém re is karcsú lesz
Most az egyszer örülök, hogy erre hasznaltam eddig ezt a vacak kristaly

Viszont inrnntol nem érdekel templom
Nincs miért csinalni
Se kupon nem kell
Se af
Se kristaly ilyen valtasi arány mellett
Havi egy max nagyon max kettő templom (hagyomanyos) meg lesz Aztan ennyi

Ez nem egy kicsi nerf ez enyhe tulzás Inkabb

Közel 5ev alatt valtottam be ennyi követ bar java részt iden, de emellett nem egyszer fizettem be maxot szoval nem rinya de de nincs miért be fizetni és lassan Jatszani sem
Nincs mit fejleszteni lassan csak csatlosok most a 6.harcolo aztan majd a ***ik harcolót
Pontszám: 8.15
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
127. hozzászólás - 2018.09.05. 17:52:24
Idézet: Fsanyi82 - 2018.09.05. 15:51:33
10 templombol egxesevel jobb cuccok veszek ki
Nekem első és utolsó hogy tíz palca ra nyomtam

Persze semmi gond, ha neked hatékonyabb egyesével tolni a templomokat, akkor mindenképp úgy érdemes.
Idézet: Fsanyi82 - 2018.09.05. 15:51:33
Mivel el siklottál felette újra Kérdezem
1.a jelenleg használhatatlan tárgyakat mikor lehet valamire használni

2. A szubplazma vásárlós feladat mikor veszitek ki?

Az 1. kérdést jobban konkretizálni kellene, hogy mire gondolsz, mert így általánosságban csak annyit mondhatok, minden játékban vannak dolgok, amelyekből ha eléred a maximumot, akkor utána már nem hasznosak... a smaragd szelencére megígértük, hogy lesz alternativ beváltási mód egyébként. A szubplazmákra így hirtelen sajnos tényleg csak annyit tudok javasolni, hogyha egyáltalán nem használod semmire, akkor akár nyugodtan ki is nullázhatod, vagy marad a dekrétum, de a felvetés teljesen jogos, ehhez a feladathoz kell egy alternatíva azoknak, akiknek sok szubplazmája van és nem tud vásárolni.
Pontszám: 7.74
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
128. hozzászólás - 2018.09.05. 18:14:11
Hány dekrétumot lehet használni? Ugyanannyiba kerülnek? Erre is működik az ősi templompálca?
Pontszám: 8.68
kedvencAnbuhatakeFérfi
Végzetúr
66 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
129. hozzászólás - 2018.09.05. 18:20:36 (Válasz Spellatrix #107 hozzászólására.)
Spellatrix a csatakő helyett 1 db medált ad. Nevetséges.

Az lenne a minimum hogy adja a 10-et. Ez lesz az utolsó Giga Templomom, amíg nincs maxon a medálok száma.
Utána is csak egyesével éri meg templomozni, de a fene tudja az is mikor kap újabb nerfet...
Elgondolkodtat hogy érdemes-e befizetni...vagy egyáltalán játszani.
Erősen fizető játékos vagyok, nem érint a nerf, mégis ezen kell gondolkoznom, mert a barátaim nagy része valószínűleg abbahagyja.

***A fizető játékos fenntartja a játékot, a nerf elpusztítja azt!****
A hozzászólást Anbuhatake módosította 2018.09.05. 18:34:54-kor
V3 - Illuminati Lovagjai
V5 - Tébolyult Mágusok (Hatake)

Pontszám: 8
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
130. hozzászólás - 2018.09.05. 19:01:37 (Válasz Miklós #127 hozzászólására.)
nézzük tételesen , hogy én mit nem tudok jelenleg el használni
nem azért mert nem akarom , vagy nem éri meg , hanem mert egyszerűen nincs mire el használni

-fétis szilánk
ez egy nagyon nagy probléma ugyais nem elég , hogy az eventek jutalmaiba kapom majd eztán is , de még szerencse keréken is esik és nem lehet tiltó listára sem tenni , és nagyon sok pech pontba kerül (pechpont = őskő a semmire vagy sorsjegy a semmire)
A nyereményed: fétisszilánk, 343 TP(182 pechpont) ez unobtánium relikviával ennyi pech pont

-relikvia kupon
csak a tö pálcák nincsenek maxolva , de mivel enélkül is megvan a 95% így ezeket sem kell fejleszteni , de ha még unobtániumra fejlesztem se lesz megoldva , mert kupon csak gyűlik . Vehetek még rajta kryxónium vagy unobtánium fókuszt , de mivel minden relikvia maxos ezek sem kellenek

-kryxónium fókusz, unobtánium fókusz:
Lásd relikvia kupon

-Smaragd szelence :
erre tettél ígéret valamire jó lesz ,-oké de jelenleg ha akarom ha nem csak gyűlik

-Horda trófea:
vagy relikvia kuponra vagy fétis szilánkra tudom váltani , semmi másra . gondolom nem kell külön magyarázni ismét hogy ez miért probléma

-Asztrális csepp:
essen helyette kheszon mivel ebből fétis szilánk lenne , és megint itt tartunk

-Kisebb , nagyobb vadász zsákmány :
1 másodperces vadászat mellett aligha van értelme , bár bolygó ura evnten meg lehet pár mini eventen pár darabot el lehet használni vagyis el kell de ettől független csak gyűlik a végtelenbe

-Ősi arany pénz:
megvan minden tárgy amit akartam , de ha pl kihívás toronyhoz csinálnék minden fajta szettet akkor is maradna és mivel sisak , csizma és vari nem vehető legendás így ez is csak gyűlik

-Eszenciák:
kénytelen vagyok csatlós graduval sajtolni (már nem zabáltatok csak ha jön csatlós eledel , mert szürke mitoval úgysem lehet követni a csatlósok szintjét), így esik eszencia ,-persze összesen két fajta eszencia van amit használni lehet vagy érdemes meg egy pár amire ritkán rá lehet nyomni ,persze ez a két eszencia 100 ból egyszer ha esik nekem , tehát négyet kell váltogatni állandóan az egyre amire szükségem van , de az eszenciák így is csak gyűlnek

-Af pontok :
megvan a 95% spec , van még pár af ami ad némi pluszt azokat még fel húzom de aztán ez is csak lesz

és szövi épületek vicc, hogy egy olyan épületet lehet csak építeni 5000 szintje után is ami amúgy nem ad bónuszt mert nem adódik össze az eszenciák hatásával (v1 , de v5 még ez sincs nekik a kút csak dísznek lesz hamarosan )

most hirtelen ennyi ami eszembe jut ha lesz még jelzem vagy meg teszi más biztosan , mert vannak nálam régebbi meg magasabb szintű játékosok akiknek lehet még több felesleges bizbazuk van

A szubplazmás dologra pedig azt válaszolom, hogy nem azt mondtam nem használom olykor , sőt szoktam belőle sárgát is préselni ...
az a gond nem is lehet kapni a kufárnál , egy feladat legyen már teljesíthető valahogy vagy akkor legyen az a feladat áldozz fel egy dekrétumot és nincs belőle vita , és ha lehetne kapni tegyük fel ,akkor nullázzak le cca 1800 plazmát csak azért, hogy 30 nál kevesebb legyen és vehessek őskőért pár darabot . ezt te sem gondolod komolyan szerintem .
A hozzászólást Fsanyi82 módosította 2018.09.05. 19:02:48-kor
Pontszám: 7.89
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
131. hozzászólás - 2018.09.05. 19:30:15 (Válasz Kondor76 #128 hozzászólására.)
Bármennyi ősi templomi pálca használható. Minden egyéb szempontból úgy működik, mint a sima templomnál(használható dekrétumok száma, költségük).
A hozzászólást Shadowrun1990 módosította 2018.09.05. 21:07:55-kor
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.38
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
132. hozzászólás - 2018.09.05. 22:54:47
Idézet: Anbuhatake - 2018.09.05. 18:20:36
Spellatrix a csatakő helyett 1 db medált ad. Nevetséges.
Az lenne a minimum hogy adja a 10-et. Ez lesz az utolsó Giga Templomom, amíg nincs maxon a medálok száma.


A kommentedet nem teljesen értem, gigantikus templomot eleve csak úgy kezdhetsz, hogy a medáljaidat kimaxoltad, pont ezért. Ha nem így volt, akkor az egy bug, javitjuk. Ha viszont már maxon vannak a medálok, akkor a normál templom 0 db medált ad, a gigantikus 1-et, az utóbbi csak jobb

Fsanyi: oks, tényleg itt az ideje, hogy a végzet medál új szintet kapjon, ha már nem tudtok mit kezdeni a fétisszilánkkal. Relikviakupon stb. a relikviák is kaphatnak új szintet, hogy ezek hasznosak maradjanak. AF képességekből is kerülnek be újak időnként.

Szövi épületből ott vannak a hetente újraépíthető épületek, azzal én nem látok problémát.

A szubplazmára írtam, ok, lesz alternativa.
Pontszám: 7.74
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
133. hozzászólás - 2018.09.05. 23:01:42 (Válasz Miklós #132 hozzászólására.)
A legendás tárgy készítése vagy fejlessztése feladatra meg tegyetek egy szinkorlátot, azaz 150-re és a mostanit teljesítetté tehetnétek, legalább azoknak akik 150 alatt megkapták.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.20
kedvencWoronFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
134. hozzászólás - 2018.09.06. 00:00:50
Miklós:
Amit korábban írtam, nem lehet részetekről elfogadni?

"Azaz havonta 30 őskő váltása történne az eredeti árfolyamon, amiből megfinanszírozható a havi prémium tagság, és a hónapon belüli őskőre váltások már menjenek azon a magasabb – és egyre növekvő- árfolyamon, amit a jelenlegi korlát hozott. (pl a köv. 30 őskőnél dupla, a 70-80-90-ért tripla TK fizetendő)
A következő hónapban induljon újra a számláló."

Én nem tudok havi több templomot megcsinálni, az átváltási arányom már a 90-es zónába esik, utánanézhettek, hogy éppen tegnap váltottam 10 kavicsot ennyiért, mert lejárt volna a prémium.
Azaz én 10-12 őskövet tudok termelni, szemben a szükséges 24-30-cal...
Pontszám: 8.34
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
135. hozzászólás - 2018.09.06. 08:07:47
Mortal55: ha a legendás készítést annak is kiadja a gép, akinek ez még nem elérhető, az bug, és javítjuk azonnal. Aki már kapott ilyet, az írjon az ÜSZ-nek, és beállítjuk neki teljesítettre.

Woron: ez megintcsak igazságtalan lenne, aki ezerszám vett ősköveket, az továbbra is vehetne a régi árfolyamon, ezt nem szeretnénk. A prémium tagságot eredetileg is azoknak találtuk ki, akik fizetnek a játékért, és tényleg minimális összegbe kerül, cirka 180-250 Forintba havonta... Ha eddig mondjuk 200szor váltottál, ez az, amiből 83 havit megkaptál tőlünk ingyen.
Pontszám: 8.49
kedvencWoronFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
136. hozzászólás - 2018.09.06. 09:22:04
Értem, sőt magam is erre az eredményre jutottam.
Még azt is ki tudom számolni, hogy a meglévő tartalékokból meddig futja a prémiumra, így kb azt is tudom, hogy mikor veszek fájdalmas búcsút az egyébként nagyszerű játékodtól.

Egyébként tényleg vehetnének a többiek is minden hónapban 30 kavicsot a régi árfolyamon, de ebből extra dolgokra nem futna, csak a prémiumra.
Tudom, ez számodra amellett, hogy elvi kérdés még kő keményen zsebbe vágó is, de sokunknak más lenne a szájíze a nerf után, és biztosan lényegesen kevesebben hagynák abba a játékot.
Pontszám: 8.34
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
137. hozzászólás - 2018.09.06. 10:27:40 (Válasz Miklós #135 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2018.09.06. 08:07:47
ha a legendás készítést annak is kiadja a gép, akinek ez még nem elérhető, az bug, és javítjuk azonnal. Aki már kapott ilyet, az írjon az ÜSZ-nek, és beállítjuk neki teljesítettre.


Ezt jó tudni, írtam is ÜSZ-re akkor, mert 130-as szinten nekem is kidobta a rendszer.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.89
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
138. hozzászólás - 2018.09.06. 10:29:19 (Válasz Woron #136 hozzászólására.)
Ez nem elvi kérdés, inkább üzleti

Pl. te egy régi és hűséges játékos vagy, amiért nagyon hálásak vagyunk. De már nagyon sok éve nem költöttél a játékra. Ez önmagában nem lenne gond, hiszen a játékosok többsége free player, ezért vannak reklámok a játékban, hogy a free játékos esetleg nagy néha rákattint. Igenám, de a prémium tagság mellett, amit az ingyen őskőből vettél, még a néhány filléres bevételt jelentő reklámok sem jelennek meg Nekünk viszont a szerver fenntartása, a programozó, a könyvelő, a support (amit a free játékosok számára is biztosítunk), a grafikusok mind-mind pénzbe kerülnek. Mondjuk ezt felesleg volt leírnom, nyilván mindenki tisztában van vele.

A nerfeknek sajnos ez a problémája, ha alapban soha nem lehetett volna templomkristályt őskőre váltani, vagy rögtön ez a rendszer lett volna, akkor soha senkinek nem fájt volna, hogy ha nem is megszűnik, de visszább veszünk az ingyenes őskő szerzési lehetőségből. Ez a topik kb. arról szól, hogy "srácok, rájöttünk, a játék hosszú távon nem fenntartható, ha effektíve korlátlanul lehet benne ingyen őskövet szerezni". Aki erre annyit mond, hogy köszönjük, hogy legalább ennyit ki lehetett venni, és korlátozott mértékben ez továbbra is bent marad a játékban, annak a megértéséért nagyon hálás vagyok. Aki viszont bosszankodik rajta, hogy miért nem mehet ez tovább a végtelenségig, természetesen azt is megértem, és sajnálom, hogy kellemetlenséget okoztunk. És ahogy írtam, tervezünk egy egyszeri kompenzációt is ezzel kapcsolatban.
Pontszám: 7.74
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
139. hozzászólás - 2018.09.06. 11:23:20
Nekem alapvetően nincs gondom a játékban lévő nerfekkel, ha azoknak valós oka van. Ez most nyilván valós ok. A megvalósítás szerintem viszont nem volt jó. Én nagyon nem szeretem a visszamenőleges hatállyal meghozott döntéseket. Jelenleg van olyan tag, akinek 10 kavics 270 templomkristály. Ez brutálnagy különbség. Ettől már az is jobb lett volna, ha élesítéstől él a nerf és mindenki nulláról kezdi. És szerintem lehet ez még játékosbarátabb is. Például minden 10ezres befizetés nullázza a váltási arányt. Vagy befizetési akcióknál legyen ajándék egy relikvia, amivel bármikor lehet nullázni a váltási arányt. Nemsokára úgyis lesz születésnapi akció, lehetne is tesztelni. Már csak azért is érdekes ez, mert sokan használják ezt a funkciót az alapvetően fizető játékosok között is, a megszerzett pálcák a veremből, akárhonnan mind őskő. Tényleg iszonyat mennyiségű őskövet igényel a játék, ha valaki elöl akar maradni. Meg már pusztán az is, hogy ne maradjon le nagyon. Hogy ne maradjon le nagyon...

Biztosan sok játékos van, akik nem, vagy csak alig fizetnek a játékért. De biztosan nem ők azok, akik eltartják a játékot. Ha viszont kikopik ez a réteg is, akkor a fizetős is kifog. Bár ez nem teljesen igaz, ennek nem ez a fő oka. Itt van például a templom. Semmibe nem kerülne egy tízszeres szorzót rátenni meg egy picike aprót és csá, örül mindenki. Ehelyett lecsökkentettétek a + transzdestrukciót minden értelmes indok nélkül, a kuponok helyett meg lett joker. Oké, ez utóbbi végül is univerzálisabb. A befektetett munka nagyon jó és tetszik is, hogy folyamatosan dolgoztok a játékért. Igazából még a hozzáadott bónuszokkal sincs gond, azon kívül, hogy nem lehet használni sok mindenre. Én emiatt nem panaszkodok, aki előre sietett nyilván nem sír dolgok miatt, nem 5 emberre van fejlesztve a játék. Nagyon sok minden el van maradva, nyilván nem lehet mindent lekezelni 1-2 embernek. De ha a + transzdestrukciót elveszitek, akkor adjatok lehetőséget hogy visszakapjuk ezt. Legyen rá valami szakértelem vagy bármi. Én például most igyekszem felvenni a versenyt templom-befejezésben a kollégákkal, de így meg számolni se tudom hol járok. Ráadásul folyamatosan le leszek maradva a végső jutalomban ha a tízes templomokat pörgetem. Én veszem a templomi pálcát mindenhonnan, ezzel a váltással is van még 40+, jó lenne ez optimálisan lepörgetni.

A jelenleg megoldhatatlan feladatokat gondolom idővel majd kiveszitek vagy átalakítjátok.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.56
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
140. hozzászólás - 2018.09.06. 12:03:06
Amikor nerfelünk, akkor mindig nagyon alaposan átgondoljuk, hogy a legkevésbé kellemetlen ez a játékosok számára, hogy a legigazságosabb. Ha valami elszáll, akkor egy olyan rendszert kell ráhúzni, ami majdnem ugyanaz, mintha a kezdetek óta is így működött volna. 120-230 közötti váltást csak a váltást használó játékosok néhány százaléka használta, ennél többet pedig tényleg csak pár ember. Ennél tényleg csak az lehetett volna igazságosabb, ha az első limitet 200-ra vagy még feljebb rakjuk, de az viszont már nem oldotta volna meg a jelenlegi problémát. Ezért mondtam, hogy inkább kitalálunk valamit, ami azoknak (vagyis szinte mindenkinek) jelent extra őskövet, akik ebből nem jutottak sok plusz őskőhöz a régi árfolyamon.
Az ötletek, amiket írsz, érdekesek, de az őskő talán az egyetlen erőforrás a játékban, aminek a termelésére, gyártására, szaporítására nem lenne szerencsés relikviákat, képességeket a játékba rakni - mint ahogy ezt a templomos példa mutatta. Inkább rakunk be további fejlesztésekhez, eseményekhez is korlátozott mennyiségű ingyen őskő szerzési lehetőséget, de az, hogy egy valamiből a végtelenségig, folyamatosan növő mennyiséget lehet kivenni, az nem jó irány.
A transzdestrukciót azért csökkentettük le, mert azt gondoltuk, ez még mindig elfogadhatóbb, mintha azt mondjuk, hogy 300 fölé nem nőhet a transzdestrukció, vagy nőhet, de utána már nem ad templomkristályt. És persze egy csomó más dolgot adunk helyette.
Aki akarja, csinálhatja ezután is 1-esével a templomot, de 10 templom 10x annyi idő, energia, nem véletlenül halmozódnak a pálcák, én játékosként biztos a gigantikust választanám, tizedannyi idő alatt kvázi ugyanannyit kapok, a kevesebb transzdestrukcióért bőven kárpótolnak azok a jutalmak, amiket a normál templomból már nem lehet megszerezni. De persze ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.
Egyébként pont a gigantikus templom miatt kicsit lazábban lehet már a pálcákat osztogatni (eddig nem volt értelme, mert úgysem tudtad elhasználni), és fogjuk is, úgyhogy összességében ugyanúgy meglesz az a trd növekedés.
Pontszám: 8.49
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője