Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A Végzet Gigantikus Temploma
népszerűMasqueraderFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
21. hozzászólás - 2018.08.14. 05:49:19 (Válasz Anbuhatake #19 hozzászólására.)
5 csatlós fejlesztek, igaz nem szintenként cserélgetek. Eddig az akciós kheszon csomagon kívül talán 100 őskövet toltam bele és minden csatlósom fel van szerelve rendesen.
Ennek ellenére az élmezőnyben vagyok, tehát lehet ezt azért máshogy is csinálni:)
Pontszám: 8.40
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
22. hozzászólás - 2018.08.14. 11:36:34 (Válasz Masquerader #21 hozzászólására.)
Várom már a 15. harcoló csatlóst is, úgyis lesz olyan aki azt is full szerelésben használja majd és ráadásul őskőért.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 7.15
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
23. hozzászólás - 2018.08.14. 12:04:36
A fő poén az, hogy minél nagyobb a csatlós harci szintje, annál rosszabb arányban adja a tulpontot öskövenként, de legalább van akit ez sem érdekel. Sőt, még külön támadásnak éli meg azt, hogy kap még egy csatlóst a harcoló csatlósok közé, aki jobb aránnyal adja a tápot mint bármelyik nagy harci szintű csatlósa.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 6.44
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
24. hozzászólás - 2018.08.14. 13:05:17
Az új harcoló csatlósról beszéltünk találkozón. Aki nem volt ott, az legalább nem okoskodjon bele messziről. A témát én hoztam fel, mivel jelenleg hever parlagon egy viszonylag magas szintű csatlós és jó lenne kezdeni vele valamit. Nyilván lehet jajjveszékelni, hogy most mi lesz, de rengeteg lehetőséget ad ez. Ha valaki csatarendbe állítja és fejleszti, számolnia kell azzal, hogy az elszállt csatlóserőösszeg miatt gyengébb erejű (7es) ellenfeleket talál majd csak. Vagy esetleg azzal, hogy túl gyenge ez az új csatlós és mindig leszedik. Ráadásul az erre költött dinárium lehet jobb helyen lenne a magasabb szintű csatlósoknál. Lehet ezzel sakkozni.

A csatlósfelszerelések meg messze nem kerülnek annyiba, amennyiket itt olvastam. Őskő költési akcióban vesz az ember egy adagot, aztán egy évig nem kell venni, mert kheszon törmelékből bőven megvan a normális adag. Ráadásul nem is feltétlenül kell minden szinten felszerelést venni, vagy minden csatlósnak venni. Aki ész nélkül költi, annak nyilván nincs
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.13
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
25. hozzászólás - 2018.08.14. 13:28:49
Fél évente veszek csatlós felszerelést, akkor amikor az őskő költési akció van. Egyébként meg nagyon sok kheszon esik már, legutóbb talán 80 őskőbe fájt a különbözet fél évre.
Pontszám: 7.09
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
26. hozzászólás - 2018.08.14. 15:18:34 (Válasz LanMaffia #24 hozzászólására.)
Igazad van, tényleg jó ötlet, de akkor minek álljuk meg hatnál? Ha az összes csatlósból lehetne harcolót csinálni az még több lehetőség nem?
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 8.68
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
27. hozzászólás - 2018.08.14. 16:58:43 (Válasz Spellatrix #26 hozzászólására.)
Simán, 11 harcó csatlós esetén pedig egy új funkció nyílna meg, a csatlósfoci.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.10
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
28. hozzászólás - 2018.08.14. 17:23:40 (Válasz LanMaffia #24 hozzászólására.)
Ismetlem amit anno is irtam, hogy a jatekvezetes egyertelmuen jelezte az uj csatlosnal, hogy nem lesz ujabb harcolo csatlos slot, ez egy taktikazasi lehetoseg. Ha ez a fejlesztes bekerul, akkor kompenzacio jar azoknak akik nem fejlesztettek a varielnyelos csatlost, mert igy a JV miatt komoly hatranyba kerulnek fizeto jatekosok...
V3-Alíz
Pontszám: 6.56
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
29. hozzászólás - 2018.08.14. 22:55:05
Azért lesz 50 nap a templomra, mert pl a feladatok is 10x-sek lesznek. Pl.: oldj meg 240 kalandot, vagy állatod lépjen szintet 30 portyában?
Pontszám: 8.03
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
30. hozzászólás - 2018.08.15. 11:36:48 (Válasz Dozer #28 hozzászólására.)
Így emlékszem én is. Azt mondták nem lesz új slot, mindenkinek a saját döntése, hogy az új csatlós miatt beáldoz-e egy régit. Ha Lan még is kiharcolta magának akkor hajrá, kapja meg a lehetőséget a megszerzésre, a többiek meg kompenzációként kapják meg ingyen
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.48
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
31. hozzászólás - 2018.08.15. 12:22:57
Idézet: Deep Shadow - 2018.08.13. 21:04:24
Sőt, a 10-szeres szorzó nem elég. Különben miért használnánk el 10 pálcát egyszerre, ha összességében ugyanazt a hatást lehetne elérni? Vagy az végső jutalom annyira 'zsíros', hogy mindent visz?
Esetleg szóba jöhet a végzet medál/bronz végzet medál példájára a 10/12 arány?

Pl. hogy időt spórolj, és sokkal kevesebb kattintásból legyen meg ugyanaz?
De a 10x-nél a jutalom valamivel több, mivel itt 12 helyett 14 zsákocska lesz (a templom 7x7, nem 6x6). A végső jutalom pedig más lesz, ott mindenki eldöntheti, hogy ez neki csak 7x, 12x vagy akár 20x jutalomnak számít...
Idézet: Anbuhatake - 2018.08.13. 21:21:49
Aki birtokolja a Templomi Medálgyűjtő relikviát , annak tovább tolódik a megszerezhető medálok száma 30-ról xy mennyiségre?

Igen, persze.
Idézet: Fsanyi82 - 2018.08.13. 21:32:03

-ezzel kapcsolatban egy észrevétel: a sorok és oszlopok jutalmai ügye random jelenleg , namost ha valaki nem túl szerencsés akkor kap 10xes semmit (számára teljesen hasztalan dolgot) egyes jutalmaknak , mások meg kapnak nagyon hasznos dolgokat (ami mindenkinek egyformán hasznos ) egy templom esetén nem számít ez , mert a következő majd ad mást de ha 10 pálcát el használok nem szeretnék pl 10x5 kiégett követ , vagy 10 támadás italt kapni stb

Ez 14 db jutalom, lesz közte hasznos és haszontalan is, ugyanúgy lesz szórás, mintha 10 db templomot csinálnál egymás után, én nem érzem ezt problémának.
Idézet: Fsanyi82 - 2018.08.13. 21:32:03
-+ egy kérdés: hatodik harcoló csatlós.. 1 minek ?

ha számodra nem hasznos, nem használod. Egyébként már a talin is megbeszéltük, hogy lehetne olyan tárgy, amivel TP-t lehet majd tápolni bizonyos szintig (igaz, ott csak állatokra), esetleg lehet ne ilyen harci csatlósra is felzárkóztatásnak.
Idézet: Fsanyi82 - 2018.08.13. 21:32:03
+1 kérdés : akkor fétis mégsem lesz ? vagy a relikvia a fétis lesz csak elírtad ?

A Végzet templomából van már fétis, nem volt szó, hogy még egyet lehessen szerezni ugyanabból az eseményből.
Idézet: Mortal55 - 2018.08.14. 16:58:43
Simán, 11 harcó csatlós esetén pedig egy új funkció nyílna meg, a csatlósfoci.

Jó ötlet, felirtam a fejlesztési listára
Idézet: Dozer - 2018.08.14. 17:23:40
Ismetlem amit anno is irtam, hogy a jatekvezetes egyertelmuen jelezte az uj csatlosnal, hogy nem lesz ujabb harcolo csatlos slot, ez egy taktikazasi lehetoseg.

Elég ritkán szoktunk ilyet leszögezni, főként relative új fejlesztéseknél, hogy soha nincs további fejlődés, lehet, hogy csak valamit félreértettél. Be tudod idézni a topikot, ahol erről írtam?
Pontszám: 8.49
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
32. hozzászólás - 2018.08.15. 15:21:01 (Válasz Miklós #31 hozzászólására.)
Elég ritkán szoktunk ilyet leszögezni, főként relative új fejlesztéseknél, hogy soha nincs további fejlődés, lehet, hogy csak valamit félreértettél. Be tudod idézni a topikot, ahol erről írtam?


Az új fétis elsődleges képessége az, hogy +szörnytámadás pontokat ad, és persze növeli a TÖ-t, mint minden más fétis. Azonban van itt egy extra bónusz is, ami teljesen opcionális. Aki hajlandó ezért egy új csatlóst indítani és felfejleszteni, annak hosszú távon előnye lehet ebből. Ez egy döntési szituáció, ki kell számolni, érdemes-e ezzel foglalkozni. Egyébként tervezünk a csatlós kristályhoz hasonlóan olyan erőforrást, amivel az alacsonyabb szintű harcoló csatlósok TP-jét lehet tuningolni, hogy ne 1. szintről kelljen "esik-kel" felfejleszteni őket.

Szörnyidézés topic, 13. oldal, 244. hsz
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.91
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
33. hozzászólás - 2018.08.15. 16:07:12 (Válasz Shadowrun1990 #32 hozzászólására.)
Itt szó nincs arról, hogy nem lesz többet +csatlós slot. Az új fétis jelentős tápot ad a csatlós csatában a csatlósnak, viszont amíg felfejleszted megfelelő szintre, addig az alacsony szintjéből eredő hátrány nagyobb, mint amit a bónusza ad, mindenkinek el kell döntenie, hogy bevállalja-e a rövidtávú hátrányt a hosszútávú előnyért, erről volt itt szó...
Pontszám: 8.49
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
34. hozzászólás - 2018.08.15. 16:34:58 (Válasz Miklós #33 hozzászólására.)
Tehát akkor? Csatlósfoci? Eddigi legjobb ötlet, remélem lesz belőle valami Később esetleg csatlós stadion? Kis hazánkban úgy is nagy a kereslet rá.

mod: +1 ötlet törölve.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2018.08.15. 21:23:48-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.47
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
35. hozzászólás - 2018.08.15. 16:40:31 (Válasz Spellatrix #34 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Paco módosította 2018.08.15. 23:07:27-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.87
kedvelt tagGreen DevilFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
36. hozzászólás - 2018.08.15. 17:12:08 (Válasz Spellatrix #34 hozzászólására.)
remek ötlet, támogatom
Green Devil
V6
Pontszám: 10
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
37. hozzászólás - 2018.08.15. 17:33:58 (Válasz Spellatrix #34 hozzászólására.)
Simán lehetne egy új épület, a csatlós stadion, aminek meg az előfeltétele a max szintű szövetségi kisvasút lenne.

Kied: a szövetségi kisvasút építését meg minimum kétharmados többséggel kell megszavazni, de olyanok is szavazhatnak akik valaha tagjai voltak a szövetségednek.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2018.08.15. 17:35:59-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.10
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
38. hozzászólás - 2018.08.15. 17:48:53 (Válasz Miklós #33 hozzászólására.)
Én csak idéztem, hogy szerintem az a hsz alapján gondolták a többiek, hogy nem lesz új csatlós hely, amit valahol meg is értek.
Aki hajlandó ezért egy új csatlóst indítani és felfejleszteni, annak hosszú távon előnye lehet ebből.
---> Ez a rész azért lássuk be kissé félreérthető, nem véletlenül áldozták be többen is az egyik magas harcoló csatlósukat. Pont LanMaffiát kérdeztem a szörnyidézős fétis működéséről csatlós viadal szempontjából és mint kiderült: ha ki is lövik az elején, attól még csökkenti az ellenfél többi harcoló csatlósai varázslat sebzését. Ebből kifolyólag kb. mindegy is, hogy mekkora harci szinten van. Csatlóskristályból jól feltuningolva úgy is annál hatékonyabb, minél magasabb a csatlós szintje, a harci szintje már nem is olyan érdekes. Végső soron talán azok még jobban is jártak, akik nem váltottak, mivel az érkező 6. harcoló csatlóst megengedő relikviának köszönhetően mindenki kijelölheti a szörnyidézős csatlóst és a nem kicserélt csatlós fejlődhetett tovább, aminek leginkább csatlós viadal szempontjából van jelentősége. Csatlós bónuszban vagy csatlós harcierőben senkit nem ért hátrány, mivel akik lerakták az egyik magasabb csatlósukat, hamarosan visszakapják.

Hogy újabb őskő költséget fog ez nekem jelenteni, az sajnos az én problémám, mivel teljesen másképp játszom, mint a szintben top karakterek, pl. nem is vadászok, sőt a Kárhozat Vermét sem nyomom, ezért nincs ahonnan kheszon jöjjön, tehát amit leírtam, hogy mi mennyibe kerül, azok valós számok, emiatt csak nagyon ritkán cserélek öltözetet. Azért annak örülök, hogy még így sem költök el vagyonokat és erre a továbbiakban is figyelni fogok.
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.37
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
39. hozzászólás - 2018.08.15. 18:09:15 (Válasz Mortal55 #37 hozzászólására.)
A szövetségi kisvasút hogy működne? Én valahogy úgy képzelem el, hogy A és B pont között nem megy sehova. Napi rutinoknál naponta 1 őskőért lehet aktiválni és minden szintje fél órával csökkenti az újra aktiválás idejét.
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.68
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A Végzet Gigantikus Temploma
40. hozzászólás - 2018.08.15. 18:35:31 (Válasz Spellatrix #39 hozzászólására.)
A kisvasút szállítja a csapatot a stadionba, minél magasabb a szintje, annál kényelmesebb az utazás és annál hatékonyabb a csapat, de hogy legyen őskő költsége is, lehet első osztályon utazni öskőért.
A hozzászólást Mortal55 módosította 2018.08.15. 18:35:46-kor
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.86
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!