Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Blazek

Dátum: 2009.04.19. 19:42:37
bocs, igazad van, de még nem láttam azt a témát. de köszi a linket, átolvasom azt is.
Dátum: 2009.04.19. 19:32:39
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 64 sebzést okoztál, és 1144 sebzést kaptál.

38. szinten vagyok, 54es cuccokban csapnak agyon. ez aztán a játék, ami "rengeteg sikerélményt ad". ezt kijavítanám, igen, a top 25-nek. a véleményemet inkább nem írom le...
(kérem a "visszafogott fejlődés" meg a "fejleszd a kereskedelem szakértelmedet" típusú kommenteket mellőzni")
Dátum: 2009.04.17. 18:29:04
nekem néha úgy tűnik hogy a fejlesztések/meglepetések átgondolása nem éppen a beho erősségei
Dátum: 2009.04.07. 19:05:28
az én kis szorgos szövetségemnek hetente 10 háborúja van kb
ezt az "utolérés" dumát meg lehet elfelejteni, ne álmodozz ilyenekről
Dátum: 2009.04.07. 18:04:21
nekem 19. szinten kellett 190K töltés. nem értem én sem, mivel így kb 100-150K-val több az építésem, mint a szintembeli átlag. és ugye nem kell ecsetelnem mit jelent, hogy hiányzik a karakterből 100K LE...

Faktor: sima ősköves cuccból sosem lesz jó cucc, még ha kristályozod, akkor sem. és a kristály ugye őskő...
top 20 mögé sosem fogsz felérni, ha nem akkor kezdted, és nem mentél végig velük. 0ról nem fogsz odaérni, bárhogy erőlteted. hacsak nem vagy olyan portyakari, mint Nephila, vagy V2-n Eraman mondjuk...
Dátum: 2009.04.07. 16:48:56
Faktor: az egy dolog, h x szintig kemény gyerek lehetsz ősköves cucc nélkül is, én is az voltam v1-en az új karimmal. csak éppen nem mindegy, h melyik szinten vagy az. akik most beírtak, szigorúan a top10-20 mögött állnak, és ha nem lennének ősköves cuccaik, az említett top karik nem 500al, hanem 1000el vernék őket. ugye nem kell ecsetelnem, h ez milyen játékélménnyel jár. attól mert egy bizonyos sávban kemény gyerek vagy ősköves cuccok nélkül is, az nem jelenti azt, h lehet nélkülük játszani. ki merem jelenteni, h sajnos nem lehet. amíg a hobbi játékosokon élősködik az ember az ősköves cuccok nélkül is halomra veri őket, addig persze tök felesleges. egy bizonyos szinten viszont már nem.
Dátum: 2009.04.01. 21:43:16
Ricardo: nem értek hozzá, de Miklóst ismerve, meg a beho eddigi játékait, eljutottak odáig, h olyan szinten fejlődnek a karik a szakértelmek stb által, amire a "kezdéskor nem lehetett számítani", és a "játék nem a maxos spektrálisra, meg sajtolásra" volt tervezve, és így utólagosan módosítgatnak képleteken, meg randomokon, h lassítsák a dolgot. ez csak feltételezés, de nekm is volt olyan 1 hetem, amikor a két karakterem vadászatért kapott LE-ja között volt kb 50-80 LE/vadászat úgy, h a két karakter között van 10-12 szint, és spektrálisban 25 szakértelem szintnyi különbség. és az is vicces, h 190K-t kellett töltenem a lélekkútba 19. szinten, mikor szövetségbe léptem, ergo a szintemhez képest rengeteg építéssel rendelkezem (olyan 3-4szer annyival, mint egy "átlag" karakter ugyanezen a szinten), és hát ezt a szerencse mennyiséget én nem nagyon látom a vadászataim során. de úgy vagyok vele, h valszeg másoknak is ilyen, és már nem idegesít fel ez a játék.
Dátum: 2009.03.14. 00:20:33
3 körös volt a csata... azaz 3 ütésből 2szer talált el úgy, h a gépnek MINIMUM kellett dobnia olyan 60at, azt h %-osan mennyi volt az esélye, h egy olyan 60nyi különbséggel megüssön, azt nem tudom, nem ismerem a képleteket, de h én is 2szer találom el 3 ütésből úgy, h nekem viszont az alap támadásom is magasabb, mint neki a mindenféle módosított védekező értéke, nah ezt nevezem randomnak. ez az egyik, a másik meg a randomra pont a varázslat. most neki jött be, legközelebb meg nekem fog, írtam is, h ezzel nem tudok mit csinálni. és nem kéne nekem esni, pont írtam, h én csak vonom a vállam már erre, mert érdekes módon jó sokszor bejön ellenem ez a fajta "pont bejött neki az a 10-20%". ez nem magyarázat mindenre, h volt 20%om mellé ütni... neki meg volt 90% mellém ütni, mégis eltalált. röhögök rajta, régen idegesített, mára már nem zavar. csak írtam, h nekem nagyobb különbséggel okozott csalódást a karakterfejlesztés, mint McPaul-nak az 5-10 pontnyi. ennyi.
Dátum: 2009.03.13. 21:39:08
nekem is van példám a randomra:
ellenfél támadása pontosan feleakkora, mint a védekezésem (131 védekezés, és 65 támadás)
támadásom magasabb alapból mint az ő védekezése (92 támadás, és 86 védekezés)
IQ-m magasabb volt 6tal, mint az övé, mégis neki jött be a varázslat (180/80 arányban kb), smaragdos volt, mit csináljak... az zavar, h ilyen értékeknél ő is 2szer ütött meg, és én is kétszer ütöttem meg őt. nem az első alkalom, h így járok, de már nem idegesít... mondjuk azóta kevesebbet költök a játékra, amióta csak röhögök ezen!
Dátum: 2009.03.01. 15:41:08
akkor pontosítok: nem annyival gyengébb volt az a kari, akit támadtam, 40 TÖ-gel mindössze. az állítólag semmi, úh egy védelem italával bőven ki kellett volna kapnom tőle. mégis agyonvertem 2/2 esetben. így értettem, h nem sokat ér. ahhoz képest, h 100al kisebb TÖ-űek szoktak megverni, a védelem italának simán garantálnia kellett volna a győzelmet ellenem. így értettem.
és hidd el, tudom milyen az a bizonyos rossz végen állás, mivel naponta jó, ha 1-2 portyát el tudok tolni, mivel pont abban a sávban van a karakterem, ami remek farm lehetőség a toplista első 10 helyezettjének sajnos.
Dátum: 2009.03.01. 13:28:24
hmmm... kínzókamra... újabb nagy ötlet! tápoljuk tovább az eddig is űbertápokat. nem elég, h TELJESEN ELLEHETETLENÍTIK a játékomat, most már a vadászattól is megfosztanak, hiszen, ha én LE-t szerzek, azzal őket tápolom tovább, ergo méginkább nő a szakadék köztem és közöttük, még erősebbek lesznek, és nem 600at fognak belém ütni, hanem 1200at. sebaj, így nem 4en vernek halomra naponta, hanem majd csak 2. ehhez csak gratulálni tudok. remekül ki van szolgálva a toplista első 50je, a többi meg azért játszik, h ők még erősebbek legyenek. és MINDEN fejlesztés ezt segíti elő.
(megjegyezném, h a védelem itala sz...t sem ér sztem, akármikor agyonvertem vele együtt a delikvenst)
Dátum: 2009.02.18. 15:04:29
az vicces, h a 93as támadással nem találom el a 65ös védekezést? vagy h a 45ös IQ-val menti a 79es IQ-val küldött varázslatomat, én meg közel maxot szívok be tőle? és az, h a 60as támadásával 2ből kétszer üti be a 101es védekezésemet? nem láthatatlan, nem pihen. még h csak alacsony szinten megy a random, mi?
Dátum: 2008.12.27. 17:09:23
"Cristiani Ronaldo meik clubcsapattol érkezet a Manchester Unitedbe?
Arsenal
Celtic
PSV Eindhoven
Lyon"

ez konkrétan átment a rostán? azt hiszem ez vicc, vagy vmi ilyesmi. jah, és a celtic volt a jó, remekül tippeltem!
Dátum: 2008.12.06. 21:51:58
Még egyszer, ahogy azt már előttem sokan leírták: Nem azzal van a baj, h az ősköves (pénzes) játékosok előnyt élveznek, hanem az, h mekkora előnyt. Igen, engem sem érdekelnek az "egyéb" előnyök, de az kifejezetten zavar, h ha nem veszem meg az ősköves cuccokat, akkor olyan hátrányt szenvedek el, amit lehetetlen bármilyen módon is behozni. Én csak azt tartom zavarónak, h a játék elején hangoztatott dolgok mind átmentek "duma" kategóriába azért, mert hirtelen elszálltak az árak, és sokan kezdtek érte fizetni.
"nem szenvedsz jelentős hátrányt, ha nem vagy prémiumos/ősköves", erre csak az mondja, h így van, aki az elejétől full ősköves, és most is az.
"semmilyen módon nem tudja a másik tönkretenni/lehetetlenné tenni a játékod" hát reggelente arra kelni (nem is későn), h 15% alatt vagy, és annyit tudsz tenni, h vadászol, majd 1 portyát max el tudsz tolni, ha egész nap pihensz, annyira nem támasztja ezt alá... pláne, h ez a 3-4 szinttel lejjebb ütés szinte állandóan 15% alatt tart, csak azért mert nem tudok óránként gép elé ülni játszani.
napi 15 portyapont? ugyan... 6ot nem tudok ellőni naponta mivel életpont % alatt vagyok, és nem ülök itt 0/24-ben... már megbocsáss Birka, de többször írtad, h ez azért jó, mert nem 0/24. Hát nézd, én naponta eltolok kb 6-8 portyát max, és így sincs összesen 1000 csatám (és abba beleszámít ugye az is, ha engem támadnak), nézd már meg h az első 100-200 karakternél, vagy a szintenkénti első 50ben van e olyan, akinek 1200 alatt van csak a győztes portyája? az szerinted nem kel fel reggel 6kor? elmondanám, h az első 20ban levő klán csak azért húzta ki a klánom ellen 2 hétig a háborút, mert reggel 6-8 között rendszeresen 3an vertek el... ez neked nem 0/24?
tudom, h nem lehet összehasonlítani, de nézzük a TF-et:
akkor lépek, amikor akarok, annyit, amennyit akarok, és annyit költök rá, amennyit akarok, viszont NEM léphetek ha nem fizetek (leszámítva az első 10 kört ugye), viszont ezért megkapom a TELJES játékélményt (még ha csomó fejlesztést nem is fogok soha kiaknázni), és ott tényleg SEMMI hátrányom nincs abból, ha 1000ed annyit költök a játékra, mint az élen állók, és nem tudják SEMMIKÉPP lehetetlenné tenni a játékomat. azért szívesen fizetek. az, h egy INGYENESNEK reklámozott játékban csak vadásszak/katakombában bújkáljak, bocsi, de nem ugyanaz a játékélmény.
Dátum: 2008.11.29. 09:39:51
2008.november 29.-én megrendezésre kerül a XXX. Beholder Találkozó.

elmondaná nekem valaki, h az erre vonatkozó kérdés, miszerint hanyadik "TF-találkozó a 2008. november 29-i?" miért kapott rossz válasz kiértékelést?
ha azt mondja valaki, h azért mert "ez nem csak TF-találkozó", akkor nagyon mérges leszek...
Dátum: 2008.11.11. 00:35:40
köszönöm a választ, jól jött volna az a 300 LE azért, felugró ablakra, h lemondok a LE-ról nem emlékszem, de már mindegy!
Dátum: 2008.11.11. 00:33:44
"Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Oroszfejű, kecsketestű, kígyófarkú"

a kérdés a kimérára vonatkozott. ez bezzeg jó válasz... csak tudnám, h az ókorban honnan vették, h milyen a tipikus orosz fej?

én meg szívok a küldetéssel, mert rossz kérdést tettem fel... no comment!