Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
fórumozóLagolitFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5141. hozzászólás - 2009.02.17. 19:37:53
Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy testvérem szeretne itt játszani, de otthon router van, tehát az IP-nk ugyanaz. Ha nem vagyunk egy szövettségben de a hordánk megegyezik az ugye nem gond, hisz egymást támadni nem tudjuk. Viszont egy világon lennénk. A válaszokat előre is köszönöm.

Tisztelettel,
Lagolit
Pontszám: 7.50
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5142. hozzászólás - 2009.02.17. 20:02:19 (Válasz Lagolit #5141 hozzászólására.)
Hát az ilyesmire azt szokák mondani, hogy ne legyetek egy szövetségben, ne támadjátok ugyanazokat és lehetőleg ne teljesen egyszerre lépjetek be mindig. Jelezd Miklósnak privátban, azt gyakrabban olvassa.
Pontszám: 5
népszerűtlenPeaterFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5143. hozzászólás - 2009.02.17. 22:54:06
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy azt h csinálják egyesek hogy 6. szinten méregfelhöt tudnak vásárolni?
A méregfelhő alapból 7 es szintü és 4 es szakértelemszintel nem tudom hogy hogyan lehet azt megvásárolni. ezt valaki magyarázza el légyszi.
Köszi: Peater
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5144. hozzászólás - 2009.02.17. 23:04:53 (Válasz Peater #5143 hozzászólására.)
Varázsló lehet az illető, akinél láttad. A smaragd hordásoknak többek között ez az egyik előnyük, hogy a varázslatokat előbb megvehetik egy szinttel...

Aztán lehet még olyan szakértelem is 12. tanulásnál, hogy "kereskedelem"... ha ezt valaki fejleszti, akkor szintén egyel előbb jut felszereléshez...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5145. hozzászólás - 2009.02.18. 15:04:29
az vicces, h a 93as támadással nem találom el a 65ös védekezést? vagy h a 45ös IQ-val menti a 79es IQ-val küldött varázslatomat, én meg közel maxot szívok be tőle? és az, h a 60as támadásával 2ből kétszer üti be a 101es védekezésemet? nem láthatatlan, nem pihen. még h csak alacsony szinten megy a random, mi?
Pontszám: 5
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5146. hozzászólás - 2009.02.18. 16:56:20
Blazekkel hasonlo a porblemank. 15-25%kal gyengebb ellenfelek folyamatosan, es allandoan elvernek minket, raadasul a felszerelsben is nagyon nagy a kulonbseg a javunkra. Eppen ezert erdekelne PONTOSAN mi is a szamolasi metodus, mert ez igy lutri, szerencsejatek, en pedig strategia szerepjatekra fizettem be, nem lottora!

Klantarsam 9/9 veresegi mutatoja NEM lehet veletlen muve, foleg, mivel gondosan figyelte, hogy biztosra menjen... Minden ellenfelet ellenoriztuk mi is, hiaba 20%kal gyengebb az ellena felszereles beli kulonbsegeket nem is emlitve, fixen nyer.

Kivancsian varjuk a magyarazatot.
Pontszám: 2.33
fórumozóBogancsFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5147. hozzászólás - 2009.02.18. 17:19:20
szevasztok. a vezetőkészség szakértelmet szeretném növelni hogy esetleg több állattal tudjak résztvenni a csatákban. ha jol tudom ez lehetséges. viszont nem jövök rá hogy mit kell fejleszteni ehez a szakértelem pont alatt. ha valaki tud segitsen legyenszives.
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5148. hozzászólás - 2009.02.18. 17:45:52 (Válasz Bogancs #5147 hozzászólására.)
Ha még nem ismeri a karaktered a vezetőkészség szakértelmet, akkor emeld a tanulást. 7-es tanulási szinten van. Viszont ez csak a több állat befogását teszi lehetővé, jelenleg semmiképp nem harcolhat melletted egynél több állat.
Pontszám: 5
irritálóMateusGrandusFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5149. hozzászólás - 2009.02.19. 01:30:03
Érnek ezek a térkapus relikviák valamit a lélekkufárnál?
Az én Szövetségemben ilyen még nincs ezért kérdezem na meg mert itt olvasom hogy sokszor van olyan hogy ugyanaz jön így hát érthető a kérdés:
Érnek-e valamennyit és ha igen mennyit?

Jó most jöhet hogy hú a kis csicska csak a LE-n jár az esze de ez engem akkor is érdekel.

+ ha jól értelmezem csak a térkapuból olyan szörny jön amit egyedül lezúzol viszont van olyan is hogy egy olyat "hívtok" a szövetséggel amit csak együtt győzhettek le.

Ez így van vagy csak én vok láma még?
Copyright (V1)

Angol vagyok és turista.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5150. hozzászólás - 2009.02.19. 01:35:59 (Válasz MateusGrandus #5149 hozzászólására.)
A térkapusat egyedül, az epikust többen győzitek le. A térkapusnak ritkán van kincse, az epikusnál mindig van egy. A tárgyak 250-750 LE-t érnek a kufárnál.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
irritálóMateusGrandusFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5151. hozzászólás - 2009.02.19. 01:37:24
Pontosan ezekre voltam kíváncsi.
Köszönöm a választ.
Copyright (V1)

Angol vagyok és turista.
Pontszám: 6.67
népszerűNunetta18Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5152. hozzászólás - 2009.02.19. 11:30:33
Hali... meg ujj vagyok ebben a jatekban ughogy cska finoman velem
Egy kepet vagy egy pontos leirast, esetleg egy linket a kepessegek fejlesztesevel kapcsolatban ( ez lenne a legjobb), hogy tudjam mi mire valo, es mit erdemesebb fejleszteni... elore is koszi
Pontszám: 7.50
népszerűNunetta18Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5153. hozzászólás - 2009.02.19. 11:34:56 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Hali... meg ujj vagyok ebben a jatekban ughogy cska finoman velem
Egy kepet vagy egy pontos leirast, esetleg egy linket a kepessegek fejlesztesevel kapcsolatban ( ez lenne a legjobb), hogy tudjam mi mire valo, es mit erdemesebb fejleszteni... elore is koszi
Pontszám: 6.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5154. hozzászólás - 2009.02.19. 11:45:55 (Válasz McPaul #5146 hozzászólására.)
Esetleg harcban álltok és segítő kezet kap? Az nem jelenik meg a karakterleírásnál. Pihen: + védekezés. Láthatatlan: +10 minden tulajdonságra. Adatok nélkül nehéz. A pontos számítási metódust nem fogják megadni - érthető módon - a tervezők. Hidd el, nekem elég jól bejönnek. Akitől ki kell kapnom, általában kikapok. Akit meg kell vernem, általában megverem. Persze néha fordul a kocka. A 15-20 % mit jelent? 4-5. szinten semmit. 25. szinten már sokat.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5155. hozzászólás - 2009.02.19. 11:46:57 (Válasz Nunetta18 #5153 hozzászólására.)
Idézet: Nunetta18 - 2009.02.19. 11:34:56
Hali... meg ujj vagyok ebben a jatekban ughogy cska finoman velem
Egy kepet vagy egy pontos leirast, esetleg egy linket a kepessegek fejlesztesevel kapcsolatban ( ez lenne a legjobb), hogy tudjam mi mire valo, es mit erdemesebb fejleszteni... elore is koszi

Végzetúr wikipedia - ez kell neked, itt sok mindent megtalálsz.
Pontszám: 7.50
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5156. hozzászólás - 2009.02.19. 12:34:57
Akkor én szolgálnék pontosabb adatokkal - bár esetemben egyelőre (hála az égnek) folyamatosnak nem lehet mondani az ilyen eseteket, de akkor is feltűnt. Egy szimplán csak állatmorál növelő csata lett volna, és nagyot pislogtam amikor kikaptam.
Kémgömb alapján Ő:
- nem pihen
- nem kap segítő kezet, nem láthatatlan
- kevesebbet épített mint én, kevesebb szerencse ugye
- össztulajdonság 160, szint 9-es

Én:
- nem voltam fáradt
- 10. szint, össztulajdonság 280
- épületbónuszokban 3x ill 4x több mint a másiknak.

Ha valaki nagyon kíváncsi, hát szívesen elküldöm a pontos adatokat, de ez itt már nem is 15-20% differencia, hanem több.
Ez belefér a randomba?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5157. hozzászólás - 2009.02.19. 12:57:02 (Válasz Meridiath #5156 hozzászólására.)
Ritkán beleférhet, de azt nem hiszem el - ne haragudj -, hogy az illetővel történt 9 csatádat ő nyerte, míg te egyet sem. Ha ez valóban így van, akkor jelezd PM-ben Miklósnak vagy Baratynak és megnézik.
Pontszám: 5
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5158. hozzászólás - 2009.02.19. 13:32:24 (Válasz Craslorg #5157 hozzászólására.)
Nem 9, csak ez az egy - csupán azért írtam be mert túlságosan is az oddsok ellen vallott, és kíváncsi voltam hogy ez mennyire vehető extrém végeredménynek.
Ha netán sorozatom lenne, persze majd írok. (De inkább ne legyen.)
Pontszám: 5
közellenségTibabaNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5159. hozzászólás - 2009.02.19. 13:54:19
sziasztok!
tegnap már feltettem ezt a kérdést, de a választ nem találom, lehet nem jó helyre írtam, vagy csak nem jó helyen keresem a választ, ezért felteszem még egyszer.
mi ketten játszunk egy gépről a fiammal,és azt nem tudom, hogyha ő vadászik, vagy portyázik, vagy bármit csinál,akkor nekem meg kell-e várni amíg elmegy pihenni?ha 20-at vadászik akkor addig én miért nem játszhatok az én karakteremmel?elolvastam a játékleírásban, és nem vagyunk egy hordában,nem támadjuk egymást stb.mivel ő suliba jár,amúgy is ritkábban van fennt mint én.erről nem láttam sehol információt,hogy ilyenkor mi a teendő, vagy mit lehet és mit nem.nagyon szeretem ezt a játékot, nem szeretném ha kizárnátok olyan miatt amit nem tudok,ezért kérlek válaszoljatok.
köszi
tibaba
Pontszám: 5
fórumozóHykekaFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
5160. hozzászólás - 2009.02.19. 14:09:29
Heló!

Miért van az ha én támadok és veszítek illetve engem támadnak és veszitek akkor több száz(volt már rá példa h az 1000 et is meghaladta) Lélekenergiát rabolnak el, de ha én támadok és nyerek(és ha engem támadnak és nyerek) akkor általában iylen 30 lélek energiát szerzek(a legjobb esetben eddig olyan 500 körül vpolt de ez csak egyszer fordult elő). Ez miért van?
Pontszám: 7
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője