Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.11.11. 15:06:18
Miért, ha én 15%-on megcsaplak akkor pók vagyok?
Akkor mit töröm magam az LE diffel, mindig is pók voltam
Dátum: 2009.11.11. 15:02:21
Idézet: Endyr - 2009.11.11. 10:03:51
Idézet: S0laris - 2009.11.11. 09:40:12
Endyr, miért zavarjon engem az hogy jön állatot nevelni rajtam? jöhet nyugodtan, kap ingyen TP-t és állatmorált. sőt, ha éppen finnyás kedvemben vagyok és soknak ítélem a sebzését, visszamegyek buzogánnyal és megajándékozom további TP-vel. egyébként a pókok egyetlen jó játékos játékát sem tették tönkre, azért mert a jó játékos vigyáz az LE-re.


a jo jatekos a pokok miatt sokkal kevesebbet tud portyazni/terkapuzni/epikusozni/kalandozni, mert nincs EPje. ez sztem komoly ervagas.


Endyr a "pókok" helyett írhattál volna "magasabb szintű játékosok", vagy a "többi játékosok" címzőt is, a mondat ugyanúgy megállná a helyét.
Sőt, a magas szintű epikus-entitás is behelyettesíthető
Hogy jöttek ide a pókok
Arachnofóbia?
Dátum: 2009.11.11. 12:33:33
Én úgy tudtam ez mindig is így volt, a támadás ha jól emlékszem azért híresült el mert egyszer ezt hozta fel Miklós példában a magasabb szintű előnyére, de úgy emlékszem nem volt róla szó hogy csak erre kapna egy magasabb szintű pluszt, hanem inkább mindenre.
Dátum: 2009.11.10. 19:13:19
Még a hősidőkben Szipolyékkal egy idő után már vártuk minden hónap elején a portyaellenes ahavit. Mostanában egyre ritkábban jön, de hogy mindig lehet rá számítani az nem kérdés
"Csúnya portyások pfuj, ahelyett hogy csendben végzeturat nevelgetnének "
Dátum: 2009.11.05. 16:07:41
Hát ez elég gyenge, Másival ennyi dő alatt támadásokból már megtelt egy "eddigi csaták" oldal
Dátum: 2009.11.05. 00:34:16
Idézet: Kocos - 2009.11.04. 23:08:50
Idézet: Almási Viktor - 2009.11.04. 17:38:52
Hatalom tornya, vágod. Számomra visszás is lenne ha egy 10 fős szövinél landolna.


Olvasd el azt amit Miklós irt bevezetéséhez lábjegyzetnek.


Igaz, csak azért kételkedünk ebben a tényben, mert nem programozó matematikus fejjel gondolkodunk.

Különben mi is látnánk, hogy egy X tengelyhez közelítő cosinus görbén valahol a végtelen környékén igenis metszi az a 10 fős szövi a görbét
Dátum: 2009.11.04. 17:38:52
Hatalom tornya, vágod. Számomra visszás is lenne ha egy 10 fős szövinél landolna.

Ha én valamelyik nagyobb szövibe lennék már rég leleveleztem volna a többi haver nagyszövikkel hogy a kevésbé aktív tagok kis csapásmérő szöviket húzzanak fel magas PC-vel.
Szerencsére nem vagyok és így mindenki kedvére optimalizálhat

Amúgy így is van sok kis szövi magas PC-vel, én csak felvetettem egy alternatívát.
Egymás hátát simogatva tényleg nem lesz másé a PC.
Dátum: 2009.11.04. 17:21:59
Mi az a HT kérdés?
Dátum: 2009.11.04. 17:07:16
Idézet: Jeriko - 2009.11.04. 13:11:15
Van esélye, hogy lesz valami a toronnyal, vagy örökre az Azúr Légió birtokában marad? Érdemes ötletelni?


Pár szövetség össze tud fogni és jó magas PC-kel el lehet kezdeni lövöldözni az Azúrt.
Persze a dolog itt nem érne véget, viszont a VU legizgalmasabb hónapja kezdődne az tuti.
Én nem értem mi a bajotok, ha valaki többszázezer LE-vel megy 15% fölé az számíthat rá hogy lerabolják. Hiába kockul a gép előtt hogy rögtön levereti magát az epikussal, arra is gondolhatna hogy más is képes legalább annyira kockulni mint ő.
Aki 15% fölé megy az számítson a rablásra, ez igenis egy PVP játék és vannak akik erre játszanak.

A scripttel meg nem értem mit kell pedálozni, én nem tudom pontosan mi az, de biztos nem anniyra hatékony mint egy egyén, ráadásul te is veretheted le magad scripttel és akkor a portyások felírhatnának ide hogy nem igaz hogy mindig másodpercre pontosan le van verve biztos scriptet használ áhhh.


Amúgy 15%-ra gyógyulásnál én azt vettem észre hogy mindig lassabban számol mint valóban, lehet emiatt van a csúszás, sűrűn kell frissíteni, bár ez sem fog senkit megmenteni.
Dátum: 2009.11.03. 00:08:20
Hú ez valami forradalmi
Majd pár év múlva ránézek, ha már nem repkednek a gumilövedékek.
Meg ez valami össznépi iwiw meg chat is lesz egyben.
Majd amikor a világ együtt chatel! Béke, szeretet, no meg Kozso hajtincse választható skinnek
Én is chateltem már egyszer, még Szipolyékkal amikor megbeszéltük hogy osszuk szét Crimson lelakott farmjait
Meg volt egy kolleganőm aki iwiwen ezervalahányszáz barát után törölte magát és ujrakezdte.
Mert unatkozott
Van aki ezt szereti van aki VU-zik, mindenkinek el kell töltenie valahogy a szabadidőt
Igyekszel az biztos, sokra viszed még ebben a játékban
Fricike-Fecoka számomra egyértelmű, ahogy a kukac.hu is.
Fecoka is kilépett onnan látom
További jó szórakozást a TP tömő játékodhoz, mostantól ugye ahogy tapasztolom dupla az élvezet
A JV multikereső szubrutinjaihoz meg gratula, nem azért mert nem végzi jól a munkáját, hanem mert egyáltalán nem végzi, másra nem tudom alapozni a kukac.hu és extagjai jelenlegi létezését
Dátum: 2009.10.31. 21:41:10
Vf-eseknek nem kell semmit kielégíteni, ha valaki válaszza felkészül rá hogy hosszútávon sokkal erősebb lesz a játéknál. Szerencsére bármikor el lehet felejteni, és szingulárist tolni ha mégis akar kihívásokat.
Ma, 17:25 Fricike Zöld Szója Logan Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2 lélekenergia és 4 TP. Csata leírása P
Ma, 17:07 Zöld Szója Logan Fecoka Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1643 lélekenergia és 1 TP. Csata leírása


Tök jó, Fricikének (aki ex kukac.hu-s) Fecoka (minő szinoníma) a legjobb barátja (aki kukac.hu-s jelenleg is), és ahogy ráléptem Fecokára, Fricike jött nyomban TP-t tömni.
Jó látni a hasonló nevű karakterek összefogását ebben a zord világban ami a Végzetúr
Dátum: 2009.10.29. 11:42:27
Majd a szerencsét kell tolni
mert egyet még így is ütni kéne hogy újra számoljon a program.
Dátum: 2009.10.28. 13:16:20
Az hogy kinek mi a siker a játékban a ráfordított idő függvényében az nagyon relatív.
Szerintem nem csak a vadászat miatt kell sok időt foglalkozni a játékkal, van még azon kívül 10 másik dolog is.
A vadászatot le lehet vezetni napi két belépéssel is, és ha mindenképp el akarod használni az összes CSP-det egy hétvégi napon még ránézhetsz többször.

A probléma igazából világonként 100-200 ember problémája, akiknek igenis fontos hogy optimálisan minden játék adta lehetőséget kihasználjanak.
Miért ne lehetne nekik még egy kis vadászidőcsökkentést adni?
Főleg mert van olyan gyanúm tényleg ők költenek a legtöbbet a játékra.
Szerintem nem lehet akadálya.
De mivel a vadászat csak 1 dolog, amíg nekik az összes dologra maximálisan oda kell figyelni, igazából a problémát nem oldaná meg.
Aki optimálisan akar menni mindig is rahedli időt fog tölteni ezzel a játékkal, bármit próbálna csinálni a JV ez nem fog soha változni.
Ezt a tényt már sokan észrevették és újrakezdték és elbohóckodnak alacsony szinten verseny nélkül.
Sok sikert és kitartást minden TOP-nak, de komolyan, elismerésem hogy több mint egy éve versenyeztek aktívan, de legbelül ti is tudjátok hogy semmilyen vadászidőcsökkenés nem fog enyhülést adni a ráfordított időproblémáitokra.
Ez ebből a szempontból egy igen elbaszott gondolat volt a JV részéről (végtelen PVP).
Ez nem fikkantás volt amúgy a játékot még mindig jónak tartom.
Ne add ki senkinek a jelszavadat, és hagyd a francba ezt a szövit és keress egy másikat-jobbat.
(Ne az Azúr Légiót)
Dátum: 2009.10.26. 19:47:39
Egyik loginoddal sem tudsz?
Dátum: 2009.10.25. 15:26:09
Óravisszaállítás volt, úgyhogy most kicsit kevesebb időd lett volna rá (2 óra).