Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Solvások, esztergom régi elnevezése.
És igen, miattuk néztem utána, íme a bizonyíték hogy a VU fejleszti a műveltséget is
Továbbra is bunkó vagyok természetesen, ilyen esztergomi srácok nem térítenek ki a megszokott kerékvágásból
A szövi is 10 pontos

Ez a karakter például elég cizelláltan vallja be magáról hogy ő egy rabszolgakarakter :

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=40286
Az ökölvívók nem költenek a VU-ra :


Küldő:Hulktwo
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:2010.07.15. 08:43:46
Most örülsz te hülye faszkalap????
Fasszopó fizetös geci én is lehetnék ilyen erös ha fizetnék de csak egy idióta fizet ilyen faszságért!!
Ismétlem : Te gyökér faszkalap, ha még egyszer megtámadsz akkor jelenteni fogom hogy hátráltatsz a játékban!!!!
És nem én fogom megszívni!
Ja és a szabájzat is kijelenti hogy : Ha egy játékos egy másikat Folyamatosan támad és ezzel hátráűltatja a játékban való fejlödésben az köteles jelenteni egy adminnak!

Küldő:Hulktwo
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:2010.07.21. 12:04:46
Bazd meg az anyád te köcsög Ösköves gyökér!
Nöjj már fel nem erre kell költeni a pénzedet fasszopó!
Ha meg valami problémád van velem akkor 2 nap mulvan Békéscsabán a center elött várlak te fasszopó!

Küldő:Hulktwo
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 12:18:07
Nagyon rámizgultál köcsög de sztem az öklömre is ráizguknál!
Dátum: 2010.07.22. 23:18:35
Meg szerintem háborúban vagytok
Dátum: 2010.07.21. 12:51:02
Mekkora igazad van, el is adtam
Na meglássuk mennyit fog javulni így a játékélményem, ha nem válik be akkor továbbra is igény tartok a VU-s villanyszerelő szettemre
Dátum: 2010.07.21. 12:33:06
Ja, én egy olyan kapcsolót szeretnék, ami azt figyeli, ha nálam jelentősen gyengébb karaktert támadok akkor ne sebezzen a varázslatom meg az állataim. Mert elegem van abból. hogy a varázslattól lehalnak, ha nem cserélem le előtte vakító fényre, és ezek az új dögök már akkor is kritikusat ütnek, ha én el sem találom. És ez nem jó, mert így nagyon keveset lélekszívok. Én többet szeretnék lélekszívni, annyit hogy kipukkadjak a sok LE-től. Szóval én egy olyan kapcsolót szeretnék, ami ezeket kikapcsolja. Meg egy másikat, amivel fel meg le tudom kapcsolni ezt a kapcsolót. És párhuzamosan legyenek ám kötve, ha az egyik kiég még felkapcsolhassam a másikat!

Köszönöm
Dátum: 2010.07.20. 10:45:12
Ez lassan arra emlékeztet, amikor két gyerek, vagy két politikus (ugyanaz) besértődik egymásra.
Igazán túl lehetne lépni a dolgon
Dátum: 2010.07.20. 10:29:58
Érdekes, hogy morálisan zavar az a dolog téged, hogy kinyírod az állatát, de az nem, hogy 5 szinttel magasabbról 4000-40-re vered.
Mondjuk ki nyugodtan, hogy a lelkiismeretetek megnyugtatására kéne ez a gomb, mert "ha az állatát nem nyírom ki, akkor nem is teszem tönkre a játékát".

Miklós zargatása helyett inkább egy jó pszichológust ajánlok "persze csak cinikusan, nem kell megsértődni, de remélem érted mire gondolok"



Ha mégis ragaszkodtok hozzá. további kapcsolós ötleteim:

-kririkus varázslat kikapcsolása támadáskor (ne sebződjön anniyt szegény karakter 5 szinttel alacsonyabbról)
-kirtikus ütés kikapcsolása (ugyanezen okból)
-őskő lopás kikapcsolása (a legnagyobb szemétség a játékban, pfffuj )
-kivégzés kikapcsolása (ne veszítsen anniy LE-t szegény, az teszi tönkre legjobban a játékát, nem tud fejlődni)
-hordagyűlölet kikapcsolása (a szeretet jegyében)
-szívósság kikapcsolása (ne veszítsen megint anniy ÉP-t, sz@rt sem tud csinálni szegény ÉP nélkül)
-állatok sebzéskiosztásának kikapcsolása (hisz csak a TP-ért viszed őket, szegény karaktert nem akarod bántani)

PLUSSZ:

-beállítható kapcsolók, ami az összes, vagy meghatározott kapcsolókat fel-illetve lekapcsolja (ne kelljen annyit kapcsolgatni)

Készen is vannak a fejlesztések az elkövetkező fél évre, és ha megvalósulnak igazi villanyszerelős játék lehet a végzetúr
Dátum: 2010.07.20. 09:51:02
Brühühühü szegény állatok
Mindenkinek gratulálok, aki a keméyn LE-ből kifejlesztett szakértelmének a lebutítását kéri.
Persze senkinek nem ártatok vele csak magatoknak, kivéve a drága programozási időt, de én inkább javaslom egy állatmenhelyre a látogatást és 500 forint befizetését kutyakajára, ha már ennyira túlteng bennetek az állatszeretet.
Ezek csak a jéghegy csúcsa, tele vannak a középső szintek egy, másfél éve pihenő karakterekkel, akik újra aktíválódnak építőrabszolgának.
De a legjobban a végzet medállal nyomuló, semmire nem költő farmkarakterek tetszenek, gondolom világok közti oda-vissza ajánlásról lehet szó.
A nyíltan beismert V3-as fantomszövetségekkel csataarány javítás módszeréről ne is beszéljünk.
Tiszta röhej, ráadásul V4-en véglegesen zároltak karaktereket az ilyen szintű összejátszásért, pedig elviekben ugyanaz mint a V3-as dolog szövetségi szinten.
Dátum: 2010.07.14. 22:51:44
Ja, az energiakristályosítónk is épült egy szintet
Dátum: 2010.07.14. 22:37:37
Lehet lassan újra megéri háborúzni :

Jutalmatok +2294697 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
Ez még 200 nyertes portyánál is 10000 LE/ portyaátlag.
Ami elég jó
Dátum: 2010.07.14. 17:26:38
Inkább jelentsd az infora hogy mínuszba tudod lőni a térkapupontodat.
Ne csalj!
Dátum: 2010.07.13. 17:02:20
A Lóf@szmwgboszkikuss már megóvott 35 nagyon ártalmas TP-től
Tudtam hogy ez lesz, de irigyeltem a többieket, hogy nekik van és nekem is kellett
Dátum: 2010.07.12. 20:22:09
Így igaz, lehet menni küldetésezni másik topicba, teljesen elb@sztátok enne a topicnak a jó kis köpködős hangulatát
Dátum: 2010.07.09. 19:24:11
Én már nem jelzek semmilyen bugot többet, mert még a végén megkeres személyesen néhány végzetúr "túl sokat jár a szád" pólóban


A kiritikusat adó tárgyak meg miért lennének bugosak? A játék eleje óta így működnek, sehol nincs leírva hogy nem ez a rendeltetésük
Dátum: 2010.07.09. 13:31:11
Valószínű, mert másra nem lehet alapozni hogy mindkét harcoló fél kritikusat varázsoljon, márpedig ez sűrűn előfordul.
Ugyanez igaz kritikus ütésre is.
Dátum: 2010.07.09. 00:49:09
Cizelláltabban:
Az idényterméknek beállított cseresznyés kóla után amikor a kólaközösség követelte eme nedű további forgalmazását, a Coca cég nem azt mondta hogy bocs srácok, de ez sajnos egy hiba volt, mert Pista bácsi kólakevergető, akinek közismerten cseresznyepálinka folyik az ereiben minden este belepisált a kólásüstbe, és ezért volt ez e különleges íz, de Pista bá most már le van tiltva az üstbe pisálásról
Dátum: 2010.07.09. 00:14:05
Elégge kivesézted a témát Arrasails!
Én leegyszerűsíteném: Miklós létrehozott egy zseniális, egyedülálló játékot magyarországon, amit senki nem tud utánacsinálni jelenleg, mivel nincs mögötte olyan tudás és múlt és millió oldalas dokumentáció (képletek, rajzok, ötletek) mint a Behonak.
És EZ a Beho szerencséje, mert piaci verseny hiányában marad a monopólium, magyar gyereknek meg vagy rossz a szájíze a VU-ban, vagy nem iszik csak csapvizet.

ENNYi, egy Pepsivel meg egy Coca-colaval a seggében már bezárt volna a VU bazár, pedig ők is csak cukros vizet árulnak