Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2008.12.20. 11:01:48
Én pont mostanában futottam végig a toplistákat toborzás céljábol, és azt látom, hogy pár tucat emberen kivül aki gyémántot választott hordának ugy megszivta hogy az egy nagy LOL.
Semmi harci bonuszuk sincs, aktivan portyázni meg, hogy esetleg élvezzem egy kicsit a hordabónuszomat kábé az emberek 5%-ának van lehetösége, köszönhetöen a fáradásnak.
Szerintem a fáradást ugy ahogy van el kéne törölni, gyakorlati haszna semmi sincs, a HC gamerek ugynugy törnek elöre, a rosszul fejlesztett karakterek ugyanugy rommá vannak verve reggel 7-re.
Az egyedüli dolog, amit ez a szabálymodositás elért, hogy a casual játékosoktól el lett véve a portyázásbeli gyönyörök 80%-a, és szerintem nem ez lett volna a célja.
Dátum: 2008.12.19. 08:41:01
Ugyanezek lennenek az eredmények
Dátum: 2008.12.18. 09:16:50
Eardog rosszul látod, ha ti támadtok és vesztetek nem vesztetek kevesebbet
Amugy ez az épület csak és kizárolag a háboruzni nem akaro szövetségeknek lett kitalálva, és nagyon jól lett kitalálva. (Amellet, hogy nem értem, miért kell a tamagocsizo szöviket támogatni, hisz igy nulla, azaz 0 érdekük lesz a fejlesztöket támogatni öskövásárlással)
Az a vicces, akik eddig amiatt panaszkodtak, hogy kéne egy épület, mert mindenki őket farmolja, most lehuzzák a csarnokot, hogy mekkora kaka, merthogy igy ök nem tudnak lefele farmolni
Hát ez a legnagyobb LOL
Világ 2-n ilyen épitkezös szövetséged van, nem?
Most nem sértés képpen mondom, de az sem "normális", ebböl kifolyólag támadnak tényleg nem normális modon 7-en is.
Ok-okozat, vágod
Dátum: 2008.12.16. 20:32:27
A gonosz hacker elsö áldozata
Dátum: 2008.12.10. 18:07:58
Hát akkor mindent visszaszivtam, mindenkitöl bocsi, és már el is takarodtam a forumokról, páá
Dátum: 2008.12.10. 17:31:57
Shienkai mester, sajnos 12 szinttel felettem vagy, nem tudlak betámadni.
Amit irtam általánosságában irtam, azért is volt az eleje egyes szám egyes személyben, persze aki magára veszi, az nyugodtan megsértödhet rám, mert ezek szerint neki szól.
Én sem az elején kezdtem a játékot, ebböl kifolyolag az elejétöl fogva ugy játszottam, (és szerencsére olyan szövit is találtam, akik szintén), hogy ne tudják mások ellehetetleniteni a játékomat. Amiota elkezdtem a játékot, kb. 7 szabálymodositást hoztak be, ami mind engem negativan érint, pusztán azért, mert az emberek ahelyett, hogy kicsit gondolkoznának, feljárnak panaszkodni a forumokra, és sajnos a többség ilyen. A portya után most a szöviháborut akarják kicsinálni, aztán mi marad a pvp játékbol? A Végzetur szerintem egy teljesen intelligens, minden problémára többféle megoldást nyujtó játék, csak valahogy az emberekböl kiveszett a küzdöszellem, meg a gondolkodásra való hajlam, én ebböl a forumbol ezt tanultam.

Mási Valkitor
Dátum: 2008.12.10. 16:41:18
Van lehetösége a szövetségnek: leáll az épitkezéssel és a portyával, és minden LE-jét a TÖ-jére költi, ezáltal megerösödik, és a nagyobb szövi nem tudja elverni, de tudom ez gáz, mert talán 2-3-4 hétig is kéne csinálni, pedig én mindent akarok de azonnal, és semmit sem akarok érte tenni...
Bár mondjuk ez nem igaz, mert a forumra legalább eljöttél panaszkodni, legnagyobb szorakozásomra
Dátum: 2008.12.10. 16:07:53
Én tudom a megoldást: vegyél öskövet, támogasd ezt a jó játékot, ha már ennyit játszol vele
Amugy erre a küldire még a prémiumosnak is várnia kell, legrosszabb esetben egy teljes honapot.
Ja, enm azért nem cseréli le az ember a szintlépett állatát, mert kökemény nagyon erös(bár tényleg az), hanem azért, mert a helyette befogható friss kedvenc egy nagy hulladék-skin a karakterlapodon-ennyi.
Dátum: 2008.12.10. 10:25:19
Figyelj Ricardo, ahelyett, hogy gyengébb szöviket ütnétek 0 portya LE-ért háboru cimén, begyüjtve ezzel egy halom TP-t, fejlödés nélkül rohanva a TOP klánok után, inkább ülnétek a seggeteken, erösödnétek, és néznétek, ahogy az Elit meg haverjai elhuznak a gonyolékba és már nem is tudnak leütni hozzátok a szintkülönbség miatt, ergo lefarmolni sem titeket és minden probléma megoldva. Tink
Dátum: 2008.12.09. 19:49:23
Én ugy tudom a smaragdosok majd olyan 30. szint környékén vehetnek a lélekkufártól egy picike tevét, ami ha elég sokat etetik, minden csatában kifingik nekik d20 plusz varázslati kört
Dátum: 2008.12.09. 10:27:44
Igazából 3 gombnyomással tudsz:
1. Vadászni indulsz utáni lefele nyilacskára katt.
2. Leugro ablakon 1 ora 40 perc katt.
3. Vadászat megkezdése katt.

Jó vadászatot, eröt és kitartást a gomnyomóujjadnak
Dátum: 2008.12.08. 23:21:53
Ja egy nagy láthatatlan lavór ahol vidáman pancsikolhatnának a szövitagok és közben boldog pici tevecsemetéket etetgethetnének
Nem parasztvakitás, a TOP 3 szövi, akik szaladnak elöre tudják használni, persze mindenki másnak tökéletesen értelmetlen
Igen, a morálcsökkenésröl se feledkezzünk meg, föleg, mert napi max. portyára csak és kizárólag az elsö napon indult elöl futó kariknak van szükségük, egy idö után a többi nem tudja fenntartani morálügyileg a nagy állatkáját.
Dátum: 2008.12.08. 12:33:55
Szerintem ha hagyod eluralkodni magadona fertözést, utána már csak portyázhatsz 0LE-ért jó sokat, viszont ha leküzdöd, kapsz a hordaparancsnokodtól egy picike tevét, amit megetethetsz, söt picike tevelakot is épithetsz neki
Persze most csak vicceltem...remélem
Dátum: 2008.12.07. 14:25:22
Van ilyen, vadászat menüpont
Dátum: 2008.12.07. 12:37:40
Clark válj egy napra láthatatlanná, vszinü már csak beirják a portyaablakba a neved, ha minden nap jönnek, és nem néznek a karakterlapodra, jó poén lesz látni ahogy lepattognak rolad
Dátum: 2008.12.05. 17:46:48
Hát akkor tényleg nem lesz igy Figyi ez egy ilyen játék, ezek a szabályok, élvezd, én is azt teszem, meg kiröhögöm a 4 szintröl letámadokat, föleg, hogy még ugy is csak 0 Le-vel mernek ütni
Jó játékot, és nézd az ut napfényes oldalát