Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kérdezz, és mi válaszolunk!
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3361. hozzászólás - 2008.12.17. 19:44:54 (Válasz Leo00 #3359 hozzászólására.)
Nézd, rajtam pl. 4 szinttel + 50-60 tulajdonságösszeggel magasabb végzeturak véreznek el. Ja, a szakértelmük is néha a duplája. Nagyjából 10 esetből 7-8 alkalommal tudom megvédeni magam.
Egyetlen magyarázat pedig csak az lehet, hogy jó dologra gyúrtam rá, de véletlenül sem mindenre!
Azt hiszem ennél többet már nem tudok segíteni, olvass a sorok között bátran.
Pontszám: 6
irritálóoliwersFérfi
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3362. hozzászólás - 2008.12.17. 19:50:22
Sziasztok!

A problémám az hogy a szövetségből egy tag véletlenül beépített a béke csarnokába.....eszünk ágában sincs azt építeni...most tanácstalan vagyok hogy mit tegyünk? Mindenféleképp a Háború csarnokát akarjuk építeni....mi a teendő most??? Hogy tudom semlegesíteni ezt?
Skandar Graun - Harcos Pap (K&V)
Pontszám: 5
irritálóLeo00Férfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3363. hozzászólás - 2008.12.17. 20:05:46
Szia!
Azért ez kopaszként még eléggé nem átlátható!
De majd ha ifjú padavan leszek...
Még az hiányzik,h vadászaton is leverjen valami apró szörnyecske!
Köszönöm!
Leo
Pontszám: 6
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3364. hozzászólás - 2008.12.17. 20:51:21 (Válasz Leo00 #3363 hozzászólására.)
ezt hogyértsem?!

Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, Zöldi a Góré, egy 9. szintű goblin őrmester is részt vesz a csatában. Liliana idomított állata, Deniel, egy 7. szintű elmanakh is részt vesz a csatában. Üvöltve rontotok egymásnak.
mentális robbanás varázslat repül ki kezedből. (-70 VP). 97 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -6 Támadás.
Liliana feléd dob egy méregfelhő varázslatot. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 11 pontnyit sérültél.

Egy gyors csel után a Trollagyarral Liliana védtelen felsőtestére támadsz. Ellenfeled kivédte a csapást. Zöldi a Góré az oldaladon harcol. 6 sebzés!

Liliana vicsorogva sújt rád a mithril rövidkarddal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Deniel is rádtámad. Mellé!

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Trollagyarral. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Liliana páncéljáról. Zöldi a Góré az oldaladon harcol. 7 sebzés!

Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Liliana egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Deniel is rádtámad. Nem talált.

Lesújtasz ellenfeledre. Nem találtál! Zöldi a Góré acsarogva támad. 8 sebzést okozott.

Liliana rád veti magát, a mithril rövidkarddal sebezhető pontot keres. Könnyedén félrehajolsz. Deniel is rád veti magát. 4 sebzést okozott.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Trollagyarral. Nem találtál! Zöldi a Góré az oldaladon harcol. 9 sebzést okozott.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.A csatában összesen 127 sebzést okoztál, és 15 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, de ellenfeled túl gyenge volt, nem kapsz sem lélekenergiát, sem tapasztalati pontot.
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 7.50
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3365. hozzászólás - 2008.12.17. 21:04:22 (Válasz Magum #3364 hozzászólására.)
Hát én még ilyet nem láttam. Engem is érdekelne erre a válasz.

A Háború csarnokából lesz valami nem tudjátok?
V1
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3366. hozzászólás - 2008.12.17. 21:25:25
Gondolom, mivel többször volt panasz rá, hogy háborúban közölte a portyalista, "Nem támadhatod a karaktert, mert 0 LE-t szereznél tőle", ezért ez lett helyette. Ugyebár ez a 3 órán belüli autovédelem.

Amúgy meg Magum, mit vagy úgy oda? Zöldi nyerte meg a csatát, nem te!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűJumiFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3367. hozzászólás - 2008.12.17. 21:33:02 (Válasz Leo00 #3357 hozzászólására.)
Egyébként nem kell végigolvasni 160 oldalt, azért van a gyorskereső, ott fent
Pontszám: 5
népszerűtlenParalelFérfi
Végzetúr tehetség
120 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3368. hozzászólás - 2008.12.17. 22:25:20
Skacok!

Mit a jelent a vegzetur.wikidot.com táblázataiban a Ø?

Töröm már egy ideje a fejem hátha rájövök, de nem...
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3369. hozzászólás - 2008.12.17. 22:32:00 (Válasz Paralel #3368 hozzászólására.)
Szerintem az átlagsebzés, mert csak fegyvernél és varázslatnál van, a két érték közt ránézésre középen.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMurdockNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3370. hozzászólás - 2008.12.18. 08:27:10
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Kémgömböt tudom-e használni akkor, ha az ÉP-m alacsony, vagy portyához van kötve? Nem támadáshoz kellene, hanem a küldihez. Nemsokára elkészül!
Csak hogy tudjak vele tervezni! Előre is köszi a választ!
Az élet egy jó játék,játszd!
Pontszám: 5
fórumozóIcemanbobFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3371. hozzászólás - 2008.12.18. 08:41:15
Sziasztok!

Fejlesztettem a szakértelmen, de nem kaptam semmi új képességet, ez hogyan lehetséges?
Vagy kesőbb kapom meg?

Üdv:
Grovex
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3372. hozzászólás - 2008.12.18. 08:53:24
Hi!

Nekünk se enged most újabb hadüzenetet küldeni, azt írja ki, hogy 1 hadüzenetet küldhetünk csak, és a béke csarnokában 1 gramm Le sincs....amúgy egy másik topicba írtam, kezdeményezném, hogy legyen lerombolás gomb minden épület mellett, és vissza lehessen kapni a lélekenergia egy részét! Az hogy mennyit az mindengy, azért javaslom ezt a megoldást, mert így ha véletlen felépíti valaki a béke csarnokát, mondju kegy túlbuzgó újonc, aki nem olvassa el az épület leírását, akkor azt le lehessen rombolni....természetesen lehetne hozzátenni olyan, ha egy épületet lerombolsz, azt nem építheted vissza 1 hónapig!!!
Így meg lenne akadályozva az, ha valamelyik szövi tart egy másiktól, vagy épp nincs kedve háborúzni, gyorsan megépítik a csarnokot, majd másnap lerombolja és szétaláz mindenkit, majd megint felépíti...ha ti is csatlakoztok a kérelemhez, szóljatok házz, és adjatok jó pontszámot!

Köszi!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.67
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3373. hozzászólás - 2008.12.18. 08:57:04
Nem tudunk hadatüzenni, mert kiírja, h csak 1 lehet érvényben.
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3374. hozzászólás - 2008.12.18. 08:58:17
bocsi, elfelejtettem mégvalamit...a béke csarnoka leírás egy része:

Ezenkívül a csarnok minden szintje 10%-kal csökkenti a háborúban elvesztett lélekenergiát, ha a háborút ti indítottátok, és győztetek, vagy nem ti indítottátok, és veszítettetek.

MAgyarul és úgy értelmezem, ha mi támadtunk, akkor tök mindegy hogy nyerünk, vagy vesztünk, a harcokban 10%-kal kevesebb LE-t veszítünk szintenként....ennek az épületnek nem pont az lenne a lényege, hogy minket védjen a másik ellenféltől????

Tehát ezt úgy kéne módosítani, hogy ha MINKET támadtak meg, akkor mi veszítsünk kevesebb LE-t...amúgy 10% az sok szintenként!!!! Akkor nincs értelme nagyon háborúzni....

Ja, és ha maradna eredetiben, hogy ha mi támadunk, akkor kevesebb az LE vesztés, akkor pont ellenkezik az épület lényegével, mert akkor azt az egy támadást, amit tudunk indítani, azt kihasználjuk, mert hát nincs mit kockáztatni, hiszem sokkal kevesebb LE-t vesztünk..itt valami nagy elírás van, vagy nem tudom...nem értem miért kellett ezt így összecsapni, jobban át kellett ovlna gondolni! Ejnye-bejnye beholder, tessék korrigálni sürgősen!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3375. hozzászólás - 2008.12.18. 09:16:50
Eardog rosszul látod, ha ti támadtok és vesztetek nem vesztetek kevesebbet
Amugy ez az épület csak és kizárolag a háboruzni nem akaro szövetségeknek lett kitalálva, és nagyon jól lett kitalálva. (Amellet, hogy nem értem, miért kell a tamagocsizo szöviket támogatni, hisz igy nulla, azaz 0 érdekük lesz a fejlesztöket támogatni öskövásárlással)
Az a vicces, akik eddig amiatt panaszkodtak, hogy kéne egy épület, mert mindenki őket farmolja, most lehuzzák a csarnokot, hogy mekkora kaka, merthogy igy ök nem tudnak lefele farmolni
Hát ez a legnagyobb LOL
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3376. hozzászólás - 2008.12.18. 09:29:22 (Válasz Eardog #3374 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.12.18. 08:58:17

MAgyarul és úgy értelmezem, ha mi támadtunk, akkor tök mindegy hogy nyerünk


Haha!:)

Ezen mekkorát röhögtem így reggel. Készül egy épület, hogy a háborúzni nem akaró szövetségek örüljenek, erre valaki panaszkodik, hogy nem segíti elő a háborúk indítását.

Anyám..., ahogy Almási kollega leírta előttem, ez valóban LOL. aAz erősek ellen védjen, de a többi gyengét ne védje ellenük...
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3377. hozzászólás - 2008.12.18. 09:33:33 (Válasz Murdock #3370 hozzászólására.)
Idézet: Murdock - 2008.12.18. 08:27:10
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Kémgömböt tudom-e használni akkor, ha az ÉP-m alacsony, vagy portyához van kötve? Nem támadáshoz kellene, hanem a küldihez. Nemsokára elkészül!
Csak hogy tudjak vele tervezni! Előre is köszi a választ!


Csak elég VP kell hozzá (30VP), mert az a kémkedés "ára".
Pontszám: 5
népszerűMurdockNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3378. hozzászólás - 2008.12.18. 09:55:29 (Válasz Dragon HUNter #3377 hozzászólására.)
Köszi! Ez nagyon jó! Megnyugodtam.
Az élet egy jó játék,játszd!
Pontszám: 5
kedvelt tagHlegbaFérfi
Végzetúr tehetség
226 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3379. hozzászólás - 2008.12.18. 09:57:56
Üdv mindenkinek!
Az miért van hogy engem támadhatnak magasabb szintűek, én viszont nem támadhatok kisebb (7.) szinntű karaktart? Engem már 7. szinten támadott 9. szintű is. Én miért nem tudok ilyet?
Hlegba V1 - Domini Mortis
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kérdezz, és mi válaszolunk!
3380. hozzászólás - 2008.12.18. 09:59:34 (Válasz Hlegba #3379 hozzászólására.)
Mert nem ismered a játékszabályokat.

Állítsd át a portyapontjaidat.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!