Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Almási Viktor

Dátum: 2009.01.16. 19:19:06
Idézet: MIvan - 2009.01.16. 18:27:39
Sok időt töltöttem azzal, hogy megtaláljam kiket érdemes ütni.


Akkor ezek szerint te nem rabszolgákat ütöttél, mivelhogy azokat 1 nap alatt 100%-os pontosságal ki lehet szürni, úgyhogy most már végképp nem értem mi a problémád ezzel a módosítással
Dátum: 2009.01.16. 18:44:00
Xena próbálj már kicsit objektivabban gondolkozni. Szerintem senki nem azért játssza ezt a játékot hogy másfél órát vadászgasson, nem tudom hogy pattant ki ez a gondolat belöled. Arról nem is beszélve, ha kicsit hosszútávon gondolkoznál rájönnél te is, hogy idövel senki nem tud ebben a játékban olyan karaktert fejleszteni aki tökéletesen védve van a ráérkezö támadásoktól, se Sharpa, se TrueBlood, se a gyakorlatban nem is létezö csak vadászó Pistike.

A szabálymódósításról meg annyit, hogy ez az eddigi elsö valóban értelmes portyával közvetetten kapcsolatos szabálymódosítás.
Kb. Eardogot meg téged zavar, az összes többi top portyás egyetértett vele.

BTW: Ha ennyire zokon vettétek eme farmkarik kiiktatását, el sem merem képzelni, milyen szintü DÖGUNALOM lehetett a ti igen izgalmas portyakörútjaitok sorozata. Szerintem még Pistike is jobban szórakozott a napi másfél órás vadászatával.
Dátum: 2009.01.16. 17:51:48
Ivan ezzel a fejlesztéssel csak és kizárólag rabszolga tipusu karikat nem érdemes portyázni, ott meg hol van a sikerélmény?
Dátum: 2009.01.16. 17:08:30
Tényleg színt vinne bele, de a casual gamerek játékát ki is nyirná ez a 15%, és oké hogy forogna az LE, de az igazat megvallva a Végzeturban nagyrészt inkább felfelé áramlik.

Portyázni meg igy is megéri, nagy állat plusz TP mi kell még
Dátum: 2009.01.16. 12:24:23
Wolfy elég fura a gondolatmeneted, hogy a fökaraktert töröljék de a rabszolgákat hagyják bent

Amugy szégyen a fejedre ha te portyázás terén csak az ilyen karakterekböl tudtál boldogulni.
Dátum: 2009.01.16. 09:16:58
Csak hogy megvédjem Miklósékat, nem egyik pillanatról a másikra lett bevezetve, 1 hónapja már irta hogy lesz valami ilyesmi.
Dátum: 2009.01.16. 09:00:02
Én ehhez csak annyit füznék hozzá, hogy azért nem kell azt hinni, hogy a top portyás karik LE diffje csak és kizárólag mások farmkarijainak ütögetéseiből származik. Aki továbbra is komolyan foglalkozik a portyával igenis fogja tudni felfele tornázni az LE diffjét, vannak rá jó módszerek "farmkarik" ütlegelésén kívül is.
Dátum: 2009.01.15. 21:16:40
Erre kénytelen vagyok ráerösiteni. Igazából fel sem tünt, mert régen vadásztam, de a héten ellöttem majdnem 300 CSP-t és kiégett öskövet mégsem sikerült csak portya alatt "találnom"
Úgy látszik ez egy olyan játék, hogy itt mindenki a mások rabszolgáját üti...
Dátum: 2009.01.12. 15:18:23
De még mennyien! Többek között én is
Dátum: 2009.01.12. 12:27:24
Drakin benne van a játékban, 14. szinten jön a térkapuból.
Igaz vmi orgling varázsló van odairva a nevéhez, de felismertem én a képröl, Drakin az
Na az a 3500-4000-es portyaátlag be lett nézve általam, emiatt elnézést kérek Meszytöl.
Igazából az az átlag (a bajnoki óta tudom csak nézni) olyan 1800.

Mégegyszer bocs Meszy, hogy vádaskodtam, megyek a sarokba térdepelni.

Mási
Na de akkor ezeknek a nemtörödöm gyémántoknak folyamatosan minimum 15000 LÉ-vel kéne ücsörögniük, még akkor is, ha Meszynek 50-es kreativ affinitása van.... És minden nap és legalább 10-nek....
Figyelj Ricardo ki venné észre azokon kivül akit érint?

De egyébként te is elmagyarázhatod nekem hogy hoz a klántársad az utóbbi napokban 4000-es ütésátlagot.
Én csak erre vagyok kíváncsi, lévén majd 10 szint portyatapasztalatával mindent kipróbáltam már a játék szabályain belül, és egy egész szövetséggel tudtuk erröl megosztani a tapasztalatainkat. Ez az összeg bullshit. És kihangsulyozom nem alkalmi eset, mostanában valahogy mindig ilyen jól teljesit.
Dátum: 2009.01.10. 16:57:01
Meszy én meg arra lennék kivácsi hogy hozol mostanában folymatosan (tehát nem elvétve) 3500-4000-es portyaátlagot? És igen, most vádaskodom, és tudom miröl beszélek.

Szerk.: Nem tudtam miröl beszéltem, az az LE átlag igazából csak 1800, az illetékes topicon bocsánatot kértem Meszytöl.
Dátum: 2009.01.10. 08:23:42
Ejnye-bejnye milyen karaktereket ütsz?

Helyes Kviz válszok:4
Teljesitett küldetés:0

A többi értéke meg magáért beszél, kérdem én tisztelettel a GM-ektöl miért nem lehet azonnal kitakaritani az ilyeneket a játékból?
Megvárjátok amig ez is felmegy 14. szintre mint Makaróni?
Dátum: 2009.01.09. 13:14:58
A háborura nem gondoltam, az igaz...
A projekcio viszont háboruban nem müködik..., ha azt változtatnák akkor jó lenne, de igy érteme nincs, hogy bármikor leverhet egy háborus fél. Én nem tudom, de magas szinten van olyan szövetség, akinek vannak olyan napjai amikor nincs háboruban senkivel?
Dátum: 2009.01.09. 12:58:26
Az a kis LE diff minusz nem számit, (te is laposkuszol már pedig te igencsak pluszban vagy), azt kéne megoldani, hogy mindenki tudjon portyázni-térkapuzni amennyit akar, és ennek ne az szabjon határt, hogy magas szintröl vagy beverik vagy nem.

Javaslom a magas szintekröl érkezö támadásokból bekapott sebzések csökkenését ha az ember prémiumos( a csata rendesen lezajlana, de mondjuk + szintenként 20% ÉPt a karakter visszaregenerálna rögtön csata után, ahhoz mérten hány szinttel magasabbról ütötték.)

Ez még az LE forgásra is jó hatással lenne, aki meg továbbra is a homokban akar vadászni továbbra is megtehetné, de legalább egy probléma meg lenne oldva.

Téma: A portyabeli LÉ meg mehetne nyersbe, az tényleg jó ötlet.
Dátum: 2009.01.09. 12:39:24
Figyelj attól mert még valaki nem optimalizátorként tolja a Végzeturat a játékélménye nem kéne hogy csökkenjen ennyire drasztikusan.
Nem mindenkinek van napi 10 órája a játékra hogy szintvisszamaradjon, és nem mindenki vezet Excel táblákat, hogy most épp melyik LÉ termelö szakértelemre kell adni hogy ne gyengüljön le annyira az elötte lévökhöz képest és egész nap boxzsáknak használják.

Ugyhogy igen, mindenkinek JÁTÉKÉLMÉNYT
Dátum: 2009.01.09. 12:12:33
Szerintem nem azon kéne gondolkozni, hogy lehetne "forgatható" a LÉ, mert ahhoz az egész játék szabályrendszerét át kéne irni, inkább azt kéne fejleszteni, hogy a játék mindenki számára élvezhetö legyen, és mindenki 100%-ig ki tudja használni a játék adta lehetöségeket.
Az már egy régen rossz rendszer(és ezt most nem bántásból mondom, hanem építöleg), ahol a játékosok nagy része akarva akaratlan struccjátékot játszik 15% alatt, és a két legkomolyabb játékélményforrást, a portyát és az epikus emlékmüvet az életerejének a leveretésére használja. A térkapura meg csak ünnepnapokon tud ránézni...