Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigrisnyul

Dátum: 2010.08.24. 11:28:32
Hogy hívják a Gyürük Úra 3-ban a barlangban lakó szörnyet?
Feketeözvegy
Banyapók
Anyapók
Papa Roach


Ha a Harry Potter, és a Spongyaboba kérdések speciálisak, akkor ez is asszem...
?
Dátum: 2010.08.24. 11:28:11
Ok, bocsi!
Dátum: 2010.08.24. 10:09:50
Hogy hívják a Gyürük Úra 3-ban a barlangban lakó szörnyet?
Feketeözvegy
Banyapók
Anyapók
Papa Roach


Ha a Harry Potter, és a Spongyaboba kérdések speciálisak, akkor ez is asszem...
?
Én a rendszerről kérdeznék, kicsit más téma, de idekapcsolódik.
Nem lehete, kivenni a küldetésekből a kérdés feltevést? Engem nem zavarnak a blőd kérdések amivel tele van, komolyan, megoldom válaszolok, keresek, akár egy oldalnyit olvasok ha kell hogy meg legyen a válasz, nagyon okos lettem már.
De minek után több világon játszom, már többször szembesültem azzal hogy feltettem a kérdést csak a küldetés miatt, teljesen helyén valónak gondoltam azok alapján amiket láttam, plusz amit olvastam arról milyen kérdések a jók, de mind hiába, újra 100 abnormális kérdésre kell válaszolnom hogy neki futhassak.
Nem lehet kiváltani ezt a küldit??? Sokkal kevesebben panaszkodnának szerintem a kérdésekre, sokkal kevesebb kérdést kéne javítanotok, már ha javítva vannak...

Esetleg már megfontoltátok?
"- Iskolában ugyan nem tanult, de mindenki által ismert dolgok. Ez lehet bármi, nagyon híres filmek, emberek, együttesek, épületek, stb.
- Aktuális témák. Ez kicsit húzósabb, hiszen a kérdés néhány év múlva elavulhat, de azért sok olyan aktuális téma van, amiről mindenki hallott, lehet vele kapcsolatban kérdezni."

Ezek az irány elvek vannak megadva az oldalon.
Kispál és a Borz együttes, eléggé ismert.
Búcsúkoncert aktuális esemény, kérdezzem meg a dátumát mert azt majd elfogadjátok ezen alapok alapján amiket megszabtak?
Dátum: 2010.08.15. 14:34:22
Ki szerepelt a Celeb vagyok 1 részében az alábbiak közűl?

Speciális érdeklődési körű kérdés.... de ha nem, akkor a kispálos kérdések se legyenek azok!
Danke schön!
Szívesen kiszórom a hasonló jellegű kérdéseket fizetés nélkül, van bőven!
Számomra a star wars-zal kapcsolatos összes kérdés speciális. Rengeteg kérdés van, amire a választ nem köpi ki a google, hanem igenis legalább egy stáblistát el kell hozzá olvasni.

A múltkor vissza dobtátok az nlp-s kérdésemet, azóta fut a rendszerben, nekem csak ezek fájnak. Mert tőlem nem fogadta el valaki, mástól meg igen.

Sajnálom, bármekkora fáradtság van a rendszer mögött, még mindig nem működik. DE ha találkozom ezzel a kérdéssel, akkor remélem jóvá írtok nekem 100 helyes kvíz választ, amit most buktam.
Hány éves volt a Kispál és a Borz együttes (első) búcsúkoncertjükön?
Azt mondták ez speciális.
Számtalan kérdés van különféle együttesekről. Azok miért nem speciálisak??????
Most megint kell 99 helyes válasz hogy meglegyen a küldim, mert egy az az egy ember úgy döntött nem szereti a kispál és a borzt.
? Szerintem nagyon logikátlan ami itt megy, és egy emberen múlik...ami nem igazságos.

A múltkor is ez volt az nlp-vel, aztán azóta meg fut a kérdés a rendszerben, de az enyémet nem fogadták el....
no way
Dátum: 2010.07.11. 14:54:43
Villámláskor miért látjuk előbb a fényt, és csak utánna a mennydörgést ?

Kicsit értelmetlen a mondat.
Dátum: 2010.06.19. 22:59:28
Kérem szépen valaki értékelje ki a kérdésem. Nagyon kéne a le, ha elfogadjátok!
Köszi
(máskor olyan gyorsak vagytok..)
Dátum: 2010.06.08. 23:06:24
Mikor élt Isaac Newton?
A kvíz szerint helyes válasz: 1642-1727

Valóban van pár oldal mely szerint ekkor született, de a többség szerint:
1643. január 4. – London, 1727. március 20.

Ilyenkor ki dönt vagy mi?
Dátum: 2010.05.29. 08:41:52
Hol rendezték idén a Dakar rallyt?


A fenti kérdés jövőre már nem lesz helytálló.
Ha megkérdezem, hogy
Minek a rövidítése a DM?
Akkor azt elfogadjátok?

(Egyszer már nem fogadtátok el, de gondoltam miután találkoztam a "mi a McDonald's?" c. kérdéssel megpróbálom újra!)
Megyek és megkérdem, azt miért nem fogadták el mikor a közkedvelt és mindenki számára sokkal fontosabb DM rövidítést kérdeztem.
Köszönöm, sokkal bölcsebb lettem és okosabb, a lényeg, semmi újat ne tanulj az a tuti.
Mi az a kuráre (tubocurarin) ?

És ez, hozzá tartozik az általános műveltséghez?
Valamint rengeteg ilyen van, hogy latin neve egy állatnak vagy növénynek.

Ja, és Mi a McDonald's? hmm... jó. Igyekszem elég mélyre süllyedni, vagy latinságban vergődni, hogy jó legyen. Csak egy kérdést kell összehoznom, utána soha többé nem teszem.
Minek a rövidítése az NLP?
Volt a kérdésem. Mi a baj vele?
"Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ."

Olyan kérdések vannak, hogy eszem és azom amim nincs megáll. Ráadásul nem egyszer rossz válasszal... Mert hogy a kérdést tavaly tették fel így, hogy hány éve volt ez... okos voltam és rájöttem hogy melyik lehet a helyes válasz...
Ha valaki rákeres a google-ben kapásból megkapja a választ, és lehet hogy még a tudása is bővül. Az első találatban benne van a neve.

A KRESZ kérdések is csak speciális érdeklődésűek tudhatják, azok, akik tanulnak vagy tudnak vezetni. És a számítástechnikai mindenféle kérdéseket is (pl minek a rövidítése az LCD)...

Komolyan én csak a küldi miatt teszek fel kérdést, mert agyrém ami kategorizálás itt van, és amiket nem fogadnak el azzal szemben, amikkel találkozni szoktam....
"Nem tudhatom, hogy másnak e tájék mit jelent, nekem szülőhazám itt e lángoktól ölelt kis ország"Hány éve született Radnóti Miklós?

Ha ilyen kérdéseket engedünk, akkor valahogy figyelni kéne rá, hogy ne menjen ki az időből.
Tavaly volt 100 éve, idén már 101.....
Dátum: 2010.04.01. 19:14:14
Köszi! Nagy öröm volt ma.
ÉS hogy ennyit energiát feccöltetek egy húsvétbe, jeh!:)
Mi lesz itt karácsonykor?
Dátum: 2010.03.05. 14:44:10
Sziasztok.
Van egy kérdés, "Kinek a lánya volt Kunigunda:"
A helyes válasz IV. Béla, a kvíz szerint.
De nem igaz.
Az ő apja: "Apja III. Ottó brandenburgi őrgróf (1215-1267), anyja Beatrix cseh hercegnő (†1286), II. Ottokár cseh király nővére."

Szerintem nem jó, ha egy kérdésnél nincs ott a helyes válasz.