Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fecsu123

Dátum: 2012.05.19. 11:31:31
Azt vágom,hogy ott lehet csak a Birka bejegyzését javítottam a Landragór-ról,mert úgy írta,hogy ez lehetséges pedig nem :s
Dátum: 2012.05.19. 11:05:56
"és választható 5% fertőzés csökkenést/növekedés"

Csak csökkenés van sajnos.
Dátum: 2012.05.18. 15:28:53
Rakom ide..

Aztaaa.. Hát ezen most befostam Nicsak milyen levelet kaptam egy másik játékban. Hirdetés új utakon. Végülis,ha ezzel többen leszünk

Azért érdekes a párhuzam amit említett. Mocskosul semmi köze a kettőnek amúgy egymáshoz.

Tegnap, 13:59, Falangride

Nem tudom, hallottál-e a Végzetúrról. Egy fantasy karaktert fejlesztesz, nagyon könnyen el lehet kezdeni, mégis sokkal több lehetőség és cél van benne, mint a hasonló játékokban. Ráadásul magyar fejlesztés A KingsAge után könnyen meg tudod tanulni. A kezdőket nagyon sok módon védik attól, hogy a táposak lenyomják őket. Nagyon jó a grafika és a szövetségi rendszer is. A játék címe:
http://www.vegzetur.hu/
Ha már unod a KingesAge-t, vagy van mellette rá időd, feltétlenül próbáld ki! Ha nem, akkor elnézést kérek, amiért a levelemmel zavartalak. További jó játékot!
Dátum: 2012.05.13. 23:45:50
Ez így teljesen jó. Csak,ha fixen két tul lesz lentebb akkor is kétszer kell majd váltani. Azzal még én is kiegyezem, hogy legyen benne üzlet meg minden egy váltás legyen vagy akkor kössék az ostorhoz a dolgot, mint itt többen is írták, hogy ostorral specként funkcionálva váltás nélkül lehet templom alatt hármat fejleszteni az adott tulajdonságon.

Lenne itt ötlete sztem nem egy két embernek,de jelenleg kb a letojtak kategóriájában vagyunk. Régebben lelkesen szórtam az ötleteket, de hamar leálltam. Mostanság csak a "hangomat" emelem fel néha és a nem tetszésemet fejezem ki.
Nem is értem,hogy hogy lehet ennyire lereagálatlanul hagyni a fórumot JV részéről. ...és ne kezdjétek, hogy hétvége van. Már régen tépik itt a szájukat páran.

Már réges régen fel kellett volna állítania a JV nek hivatalosan pár játékosból álló úgymond nép hangját. Akik olvassák is ezt amit összehordunk és eléjük tárja,hogy ez van. Cserébe kapnak prémet (nem köveket,hanem prémium funkciót). Semmi sem idegesítőbb annál,ha nem figyelnek oda valakire. Egyszerűen ezzel némán kivégzik a játékot.
Cras and Biri jó megoldás lenne erre. Legalább lenne kit szidni, ha nem jó valami. ..és mondjuk ők kékkel írnának meg minden Tiszta ultraimplant lenne.

Komolyra fordítva ideje felébrednie a JV nek. Sajnos kihaló játékról van szó amit nem kellene így letojni. Ettől azért többet érdemel. Még a paraszt is tudja, hogy a fejőstehenet nem szabad levágni.
Dátum: 2012.05.13. 22:57:35
Idézet: Jademaster - 2012.05.13. 16:54:35

Mittomén, ha Fairlight templomát próbálja újraszentelni, akkor fix, hogy benne lenne mondjuk az IQ fejlesztés a feladatok között, ami mellé maximum egy lehetne, vagy mágia vagy taumaturgia.
Ha Tharr a szimpatikus, akkor Támadás tuti lesz, mellé vagy erő vagy védekezés.
Stb, stb

Így választásodtól függően egy tulajdonságra biztosra mehetnél (amit nagy eséllyel éppen fejlesztesz) a másik tulinövelős feladat pedig jól behatároltan 2 verzióból kerülne ki. Be tudnák nézni az emberek, hogy na most nekem ez szimpatikus és jelenleg a másik kettőből nem feltétlen járnék annyira rosszul. Na meg csak egyszer kellene specet váltani, ami azért korrektebb lenne ennél úgy gondolom, mindenkinek.



Üdv

Nekem nagyon tetszik az ötletelésed. Én is valami ilyesmire számítottam amikor beharangozták,de szokás szerint elnagyolták. Nemhogy ilyen kreatív csapattal állnának fel. Az meg különösen jó ötlet,ha elkötelezed magad akkor nem borul a játékstílusod + jutalmaznák a hűségedet mondjuk 15 templom után.

Egy dologba kötnék bele így elsőre. Be is vastagítottam. Specet 30 naponta lehet váltani. Templomok 28-21-14 naponta jönnek. Magasabb szinten valószínűleg csökkenő őskő költséget jelent a javaslatod, mert kicsit több az idő várni, de lentebb marad ugyan az kb. Mivel kevesebb az idő a teljesítésre így muszáj lesz kőért specet váltani. Példádból kiindulva, ha kapsz elsőre IQ-TAUT, de a következő templomnál MÁGIA-IQ esik akkor megint kétszer kell váltani és az köves lesz lentebb.
Dátum: 2012.05.07. 22:12:25
Épp ezt akartam én is írni, hogy ez kb ugyanaz a gagyi cuccost adja most is mint eddig a fő jutalmat leszámítva. Fehér kristályital és a többi :s Ötösével talán még érne is valamit.
Eleve van olyan sorom, ahol áldozni kell 30 e LE-t és ez csak egy kis küldi a jutalom meg 900 le. :s

A relikviakupon és a templomi medál ami sztem értelmes nyeremény. A kuponnal is az a gond, hogy nem újat ad, hanem csak a régit fényesíti, amit már máshol meg lehet szerezni.

A templomkristályok is bóvli ajándékot adnak.

- Őrjöngés itala
- Esszencia anomália
- 10 dukát
- kiképzés
- .. és a többi sem valami értékes. 150 templomkristály kell pl 250 dukátért. Ami nálam spec 15 templomot jelent. 300 nap alatt jön össze, ha megcsinálom mindet egymás után. (nem veszek ostort!)

Egyedül a 10 őskő lenne jó kezdeményezés egy esetleges nem prémesnek, de bakker eleve mocsok sok áldozatba kerül annyit megszerezni prém nélkül. Egy prémesnek meg vicc az a 10 kő.

Összességében baromi jó kezdeményezés lenne ez az egész. Tényleg mondom nektek, hogy nekem ez tetszik, de, hogy még a legutolsó kínai bódés eladónak is égne a pofája, hogy ezért pénzt kérjen az is biztos.
Dátum: 2012.05.03. 14:02:00
Halló!!

Lesz valami a statokkal?? Hogy lehet így kiszúrni a változásokat az előző portyához képest? Vagy tudjuk le ezt is portya nerfnek? :s
Dátum: 2012.05.02. 21:06:48
Kösz kösz. Erre nem is gondoltam. Oroszon esett meg ez a csúfság és nem tudtuk lefordítani mi a bánatot írt ki alá,hogy miért ő nyert.
Dátum: 2012.05.02. 16:50:02
A random már csak ilyen nyavalyás. Én is szívtam már érte eleget,de sztem más is.

Viszont lenne egy kérdésem egy szövitársam bajnokin döntetlent ütött egy taggal és ő jutott tovább. Itt mi dönt? Szerencse különbség?
Dátum: 2012.04.25. 18:35:19
Eléggé elbaltázott küldetés sztem az aukciós vásárlás is. Amióta bent van a minimum licit 3-400 dukát lett a plusz egy tul-ra is ami régen kb 100 körül volt. Igaz én erre nem költöttem volna százat se,de gondolom aki eddig igen az benyalta.

*javítás
Dátum: 2012.04.19. 10:35:09
kössz kössz akkor váltok.
Dátum: 2012.04.19. 10:27:14
EH val üssem vagy VF el? Már elfelejtettem,hogy mi a jobb :s
Dátum: 2012.04.18. 17:32:21
sírok..

Ez a szakmám "Hagyd el a pokol konyháját!! (G. Ramsay)"
Dátum: 2012.04.17. 11:12:26
Nem lenne gond a küldetésekkel. Igazából nekem még tetszenek is,mert leköt valamilyen szinten.

A bugok sem zavarnak egye fene belefér majd lesz jobb is.

,de a jutalom hát nem is tudom nálam bőven a szánalmas kategória. Most komolyan van négy olyan küldetésem amiért követ kell ellőnöm és egy rakat növelj ezen meg ezen hármat amit soha nem is használtam ki.

Erre a jutalmak: 940 le +5 TP, fejete kehely, meg kisebb lélekgyémánt izé, 3 kiégett őskő. Komolyan mondom egy laza portyával elhozok 5 követ meg 10* több lét amiből veszek kelyhet meg amit akarok.
A fő jutalom mindenre egy ami megint elfuseráltnak néz ki. A reménysugár egyedül annyi,hogy nem tudjuk mit fog adni a templom kristály meg a kupon. ,de az alap jutalmakból kiindulva hát én nem várok sokat. Egyáltalán nem ütős dologra várok. Főleg meg azért nem,mert sokat lehet gyűjteni a kristályokból.

Ezek a küldetések felérnek kb egy ismételhető küldetéssel egy sor mini küldetés pedig bőven többel ér fel mint 940 LE. Így minimum akkora jutalom is kellene utánuk,hogy legyen valami látszata is.
Dátum: 2012.04.17. 10:54:07
A láthatatlanság tényleg el lett nézve. Spec én még az este aktiváltam és estére le is ketyeg,de szívás.

Ami észrevettem,de nem írok e miatt hátha csak egyszeri hiba volt:

Éjfél után nem sokkal nem számolta be a pihenést és a manaépítést, előtte viszont igen.
Dátum: 2012.04.16. 17:31:24
Nekem olyan gondom lenne,hogy a képekre kattintva nem tudtam aktiválni a küldiket.

Így lent választottam ki a görgetés listából. Megcsináltam gyorsan kettőt egymás után és a harmadik negyedik két növeld ezt és ezt a szakértelmet volt. Volt nálam elég lé mind a kettőre.
Szintén a legörgethető listából állítottam be. Az elsőnél növeltem hármat aztán gyorsan állítottam volna a másikra és erre letünt a lém,de a küldi meglett.

Logikusan kijött,hogy faszán ellőttem egy császári dekrétumot. Több ablakban volt megnyitva. A régiben ez áll:

Felhasználok egy császári dekrétumot:
15 őskőért
vagy
26790 lélekenergiáért

Az újban meg már ez:

Felhasználok egy császári dekrétumot:
30 őskőért
vagy
80370 lélekenergiáért


Szóval ez nyomorékul van megcsinálva. Vagy én voltam nyomorék,de azt kétlem. Egyszerűen úgy vette, mintha használni akartam volna. Az első három küldinél patent volt aztán meggajdult. Valamit módosítani kell rajta. Jobban elkülöníthetővé kell tenni.

A másik meg egyáltalán nem látszik,hogy milyen küdletést vettem fel csak,ha rámozgatgatom a kurzort a kis ikonokra.
Dátum: 2012.04.16. 11:42:20
Mi meg csak ennyit vártunk..
Dátum: 2012.04.04. 20:33:55
ohh a "pro"... ,természetesen név felvállalás nélkül, új fórum reggel leoltja az őszinte feltörekvőt.

Ez egy olyan játék, aminek a szabályai direkt olyanok, hogy prémiummal a logikus játékot folytatók erőszakosnak/profinak tűnhessenek, a szerények, vagy kevesebb időt ráfordítók meg baleknak. Az intelligens emberek ezt megértik, és tudják, hogy ez csak a játékban van így, legyen akár áldozat vagy győztes.

Ez alapján egy idézet az Üvegtigris-ből:
"Anyámmal lakom és macskám is van! Akkor miért ne legyek kemény?"
Dátum: 2012.04.01. 20:31:10
Köszi szépen így már világosabb a dolog.

Csak akkor ez a szöveg nem helyes/felesleges:

Lépjetek szintet 23 alkalommal! (csak teljes jogú tagok számítanak)

Bocs,hogy téged faggatlak,de ez felvet újabb kérdést. ,ha számolja a nem teljes jogú tagokat is akkor az ő szintlépésük beleszámít e küldetésbe? ,ha nem akkor miért nem? ,ha igen akkor miért igen?

Kifejtem:
,ha nem akkor minek számolja hozzá a küldihez? Hisz jutalmat úgyse kap és csak hátráltató tényező például egy nagy szövinek felvenni kis tagokat,mivel a kutat fél év alatt tölti fel,de a küldiknél meglassítja a teljesítést.

,ha igen akkor simán csinálhat bárki egy kis karit, ami pillanatok alatt lép szintet (főleg a most következő gyorsítás után) és a küldi gyorsan megvan. Bár kétlem,hogy ilyen hibát vétenének.

A lényeg,hogy sztem nem helyes beleszámolni a küldibe a nem teljes jogú tagokat. Teljesen figyelmen kívül kellene hagyni a tevékenységüket addig, amíg nem építettek be. Vonatkoztatva ezt bármelyik küldetésre.
Dátum: 2012.04.01. 19:16:02
Igaz csak nem így.

Annyit módosítanék most,hogy így írtad. Az 5 piros az fix már egy ideje.

,de két tag kilépett egy kisebb szövibe valami küldi miatt, ebből egy még nem épített be.

,tehát.

Küldetés felvételének pillanatában:

28 an voltunk és 23 at kell lépnünk.

- Ebből 5 piros
- 3 nem épített be

Szóval inaktívokat levéve az 23,de akkor miért számolja a be a nem teljes tagokat?

jap és akkor elvileg az inaktívokat nem kell kiszórni a küldik hatékonysága miatt?