Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Stardust

Oldal: 123
Dátum: 2010.09.16. 18:48:47
Én ilyenre nem emlékszem. Arra igen, hogy ez már korábban is zavart egyeseket, de mintha a játékvezetés ezt nem nem korlátozta volna.
Dátum: 2010.09.14. 20:19:16
Mármint szintenként 1 új relikvia.
Dátum: 2010.09.14. 20:04:16
Ha jól emlékszem Zééé szintenként csak 1 reliket adott, ez az event annak átfogalmazott változata, így most sem kell többre számítani.
Dátum: 2010.08.19. 12:19:19
V4-en? Minek az? Játszol ott egyáltalán? Láttál valakin olyat?
Dátum: 2010.08.18. 23:18:06
Ha az EH tökéletesen működik, akkor hogy kapok 0 LE-t védekező csata esetén úgy hogy van nálam bőven?
Dátum: 2010.08.18. 22:38:48
V4 információ:

További szabályok
A három gyorsítást alapból mindenki megkapja (lásd Egyéb->Gyorsítás), és a játék elején mindenki 50-es energiahasznosítással kezd (Ha portyában győzől, mindenképpen kapsz lélekenergiát, de max. csak annyit, amennyi nálad is van).


Egyik gyorsítás sem jár, gondolom az EH sem működik!!! Valaki beírhatna behóéknak.
Dátum: 2010.08.16. 21:45:14
Begi volt az.
Dátum: 2010.08.16. 20:35:27
Nem vagyok szószátyár, de lassan eljutok az ismételhető küldetésekhez és volna néhány észrevételem. (amihez nem szólok hozzá azzal egyetértek)

Kábítsd el ellenfeled 30 alkalommal portyázás során!
- nehezítés: csak általad kezdeményezett portyában működik, és 30 helyett 45 alkalommal.

Rendben van de akkor 50-es szintre is tegyünk már be egy két erősebben kábítós tárgyat is.....

Szerezz 10 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!
- könnyités: 7 tárgy (ez kb. a 25 térkapus ellenfél megfelelője)

10 tárgyat összeszedtem 35 térkapuval, nem vészes, ki lehet bírni

Sebezz 20-szor kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz!
- könnyítés: 15 alkalommal

Na most magam ellen szólok, de a küldetések nem a könnyűségről szólnak, nincs magas krit varim, nincs hatalmas %-ot adó cuccom mégis azt mondom megoldható, szakizni kell, akinek nem megy az tolja a szakit hozzá.

Az új kalandokról:

Győzz le két entitást!

Amennyiben feloldjátok a korlátot és annyi entitásnak eshetek/eshetünk neki amennyinek csak akarunk jöhet, ha ez nem járható út akkor nem támogatom.

Sebezz 60-szor kritikusat fegyvereddel portyázás során úgy, hogy te támadsz!

Tetszik, bár szintén látom hogy szakiznom kell majd hozzá de részemről jöhet, bár azért a 60 kicsit soknak tűnik, 40-50?

Szintem 48, nem állok túl pocsék helyen a toplistán gondolom a mi "jótevőnt" nem fogja ezt az írást elolvasni hiszen nincs benne kóc neve, de így mégis nyugodtabban alszok este.

LanMaffia, a kihívásos ismételhetővel melletted állok, nem lesz belőle olyan végtelen táp mint azt itt páran be akarják állítani, meg hát szeretem én is a kihívásokat mivel kalandot adnak és Kp-t ami a kalandokhoz kell, így egy gyenge karakter is tudd sikereket elérni a vadászós küldiken kívül is. Kár hogy mások ezt nem látják és csak és csakis a saját érdekükben szólalnak fel.

Remélem a jövőben is lesznek a mi "jótevőnknek" hasonló reformáló ötletei és kellő elszántsága a véghezvitelükhöz, köszönöm hogy felszólalhattam.
Dátum: 2010.07.13. 11:35:29
Sziasztok.

Próbáltam keresgélni vajon hogyan dolgoznak a térkapus szörnyek 25-ös térkapu felett, de erre vonatkozóan nem találtam leírást, esetleg ha valaki tudja hol van ez leírva vagy van tapasztalata hogy térkapuszintenként milyen változás történik a szörnyek erősségét és az értük kapott LE mennyiségét illetően azt nagyon megköszönném.
Dátum: 2010.07.08. 10:43:29
Palota
Ha a lélekkufárnál vásárolsz, a tárgyakért a palota minden szintje után 2%-kal kevesebb LE-t kell fizetned. A maximális kedvezményt, 30%-kot a palota 15. szintjénél éri el. A palota építhető tovább is, 29. szintig. Ekkor minden további 2 szint +1 öltözetet ad (csak ha rendelkezel a kényelmi funkciókkal). Ezenkívül 20. szinttől minden szint ad +1 vezetőkészséget.

Továbbá pl.: Alkusz 60-as szintű nyaklánc 10% kedvezmény a lélekkufárnál....

A lényeg, hogy sehol nincs leírás arra nézve hogy ezek a tárgyak csak is kizárólag a vásárolható tárgyak LE igényét csökkentik, ebben a formában egyértelműen csökkentenie kell a szükséges Őskő és Lélekgyémánt igényét is...elnézem hogy ez eddig nem így volt de akkor most kérném javítani ezt a hibát és innentől csökkentség ezen költségeket is!

Nevetséges Miklós egyeduralma a játékvezetését figyelve....
Dátum: 2010.07.07. 20:36:47
Idézet: Snitt - 2010.07.05. 17:48:08
Tesó a világért sem akarlak megbántani, de én nyertem azt a kategóriát...ki sem szúrtam volna a dolgot, ha nem megyek le hosszúhétvégére Balatonra és nem látom vasárnap este, hogy még mindig sehol nem vagytok majd hétfő reggel azt, hogy másfél millát szedtek be 8 óra alatt, feltételezem hasonló teljesítménnyel lenyomtatok volna. Huntelar pedig multizott ráadásul annyira volt pofátlan, hogy 2 rabszolgája a mi szövinkben volt, akiket kivágtunk, mikor kiderült.


Csak nem erről beszélsz te is?
Dátum: 2010.07.05. 12:33:39
Nincs miért elnézést kérned, örülök hogy aludhattam egy jót az éjjel.

A TOP3 szint meg hát.....gondolom mindenhol 3 karaktert akartak tovább juttatni és nem többet, csak valahogy az a fránya megfogalmazás nem mindig jön össze.

Engem vajon miért nem támadtak és tömtek lével mint FeketeS-t? Kellemesen jóleső érzéssel töltött volna el engem is.
Dátum: 2010.04.03. 12:46:52
Még egy apróság kimaradt a LE szerzési lehetőségekben, íme:


Dilibogyó
Smaragd 48. szint
2010.04.01. 19:28:33

Ma, 18:50 Teljesítetted a következő küldetést: Legyen az összes szövetségi építésed legalább 100.000 LE!. A jutalmadat, 15700 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 18:23 Teljesítetted a következő küldetést: Használj gyógyító italt 10 alkalommal!. A jutalmadat, 15350 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 15:58 Teljesítetted a következő küldetést: Győzz 15 egymás utáni portyában, amikor te támadsz!. A jutalmadat, 15000 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 13:44 Teljesítetted a következő küldetést: Legyen legalább 40.000 lélekenergiád, amikor belépsz a küldetések menüpontba!. A jutalmadat, 14650 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 13:01 Teljesítetted a következő küldetést: Sebezzen idomított állatod legalább 5 csatában többet, mint te!. A jutalmadat, 14300 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 12:54 Teljesítetted a következő küldetést: Zsákmányolj legalább 2000 LE-t egy másik végzetúrtól, akit megtámadsz!. A jutalmadat, 13950 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 12:38 Teljesítetted a következő küldetést: Aktiváld az átokpiramist 3 alkalommal!. A jutalmadat, 13600 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 12:35 Teljesítetted a következő küldetést: Járulj a császár színe elé!. A jutalmadat, 13250 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.
Ma, 12:33 Teljesítetted a következő küldetést: Végezd ki 5 ellenfeledet úgy, hogy te támadsz!. A jutalmadat, 12900 lélekenergiát átveheted a Küldetések menüpont alatt.

Úgy tudom nem csak én csináltam meg pár küldit aznap.

Mellékesen a vadászatokból utolsó nap átlag 2500 LE jött 48-as szinten, és való igaz nekem nem volt 200 CSP-m az utolsó napra jómagam csak 180 CSP-val rendelkeztem.

Soha nem csaltam! Ezt kikérem magamnak, utolsó 2 napban simán beépítettem 3 milliót úgy hogy csak italokat vettem!
Nos, azért nem ártana mégiscsak pontosítani vagy kicsit jobban átnézni a V4-es szövetségeket.

23M-es építése csak 1 játékosnak van, ellenben nagyobb tagmozgás meg egy másik szövetségnél van, most akkor pontosíts kérlek hogy melyikről is szeretnél beszélni.
Dátum: 2010.03.22. 17:03:37
Tisztán emlékszem, hogy kértem egy új autót a Mikulástól.....eddig még nem hozta, de ezek szerint csak várnom kell tovább.
Dátum: 2010.03.22. 15:34:52
Nos. Egy kis idő fejtegetés. Egy epikus leölése 20-40 perc körülire tehető, a résztvevők számától függően. (itt lehet kötekedni hogy epik spec nélkül nem annyi lenne, de nézzük azt is hogy amikor még távolinak tűnt az epik spec még gyengusok voltak az epikek is).

Tehát, tegyük fel a lehető legrosszabbat, kevesen voltak, pont a halál beállta előtt jött a leállás, 1 órás volt, olyan kb 45k ÉP-s epikkel szemben. Eredmény? 5625 ÉP-t regenerált az epik. Valóban hatalmas teljesítmény, de ezért komolyan adni kellett nekik 1+ üres kincseskamrát?

Itt valami más lehet a háttérben, a játék vezetői nem lehetnek ennyire.....épeszű ember ennek nem dőlne be.
Dátum: 2010.03.12. 18:06:11
Idézet: Yracrose - 2010.03.12. 17:56:17
amúgy igen, megváltozott a szövi neve, mert más vezetőség, más szövi.



Gyorsan felhúztátok
Dátum: 2009.11.04. 17:32:30
Mit nevezünk kalibernek?

A menetes furatok belső átmérőjét*
Német mérnökök által használt térfogatelnevezést
A lőfegyverekből kilőtt golyók sebességét
Régi angol súlymértéket

A helyes válasz nincs köztük. Ugyanis a kaliber nem más mint egy idomszer és egy mértékegység (fegyvereknél használatos mint azt tudjuk).
A Wikipédia hibásan ide sorolja a menetes furatok belső átmérőjét de annak már van neve méghozzá nem más mint a magátmérő (aki nem hiszi az nézzen meg egy műszakirajz könyvet vagy egy csavarkatalógust). A kérdezőnek igaza lenne abban az esetben ha a kérdés úgy szerepelne, hogy "Mit jelent a német kaliber szó?". Ez esetben aláírom hogy a válasz helyes mert valóban jelenti azt is.


Javítani kérem a kérdést!
Dátum: 2009.11.04. 16:55:25
A problémás kérdés a következő:

Mivel vizsgáljuk az arany eredetiségét?

Helyes válasz: Királyvíz

NEM! A királyvíz az aranyat és a platinát is feloldja innentől kezdve nem értem hogyan lehet ez még a jó kérdések között. Azonnali törlését kérem.
Dátum: 2009.10.21. 16:08:17
Idézet: Vodkaslecso - 2009.10.21. 13:19:43
Idézet: Stardust - 2009.10.21. 12:39:17
Milyen állat fejét harapta le a hírhedt koncert során Ozzy Osbourne?
Patkány
Kacsa
Denevér
Tonhal

Nem hiszem hogy hírhedt lenne az a koncert de legyen az, a gond csak az hogy itt játszanak tizen év alattiak is akiknek ezeket akarjuk megtanítani??? Fiacskám harapjad csak le a denevér fejét, jó lesz az neked, látod így hírhedt lehetsz....na köszönöm szépen.

Azonnal törlendő kérdés kategória.


inkabb a songoku, harry potter, s egyeb boszmesegekkel kapcsolatos kerdeseket kellene torolni, ez maradjon!




Tényleg denevérek fejének leharapására akarjátok tanítani a fiatalabb korosztályt? (nem kéne összehasonlítani egy megtörtént esetet és egy kitalált történetet mert a 2 nem egy és ugyanaz a kategória, szégyellem hogy vannak olyanok akik felnéznek a denevér fejét leharapó emberekre)

Songoku törlendő. Harry Potter maradhat bár nem szeretem, de mesének nem rossz. Inkább azt olvassa/nézze a gyerek.
Oldal: 123