Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rolandus

Oldal: 1
Dátum: 2016.06.02. 17:11:18
Kezdeném azzal, hogy elnézést kérek, ha blődséget írok, de biztosan másoknak is eszébe jutott már ez, vagy fellelhető egy bejegyzés, de a keresőben a kulcsszóra nem sikerült eredményt elérnem. Mobil alkalmazásról szeretnék kérdezni/javasolni. Volt-e már szó róla, vagy bármilyen formában tervezték-e valamilyen applikáció bevezetését okostelefonokra? Saját magamból kiindulva, nagyon sok időt töltök az otthontól távol, de mobilnet, wi-fi bárhol fellelhető, és valami iszonyatosan kellemetlen a böngészőben nyomkodni, nagyítani, pedig 5.5 inch nem éppen piskóta, de még így sem igazán élvezhető a játék okostelefonról. Úgy vélem, hogy sokan járnak ebben a cipőben, hogy telefonról fel-felnéznek, mert a többségnek van már okostelefonja, és meg lehetne könnyíteni egy adekvát mobil alkalmazással a játékélményt. A kezdetek óta játszok, de az elmúlt 3 évben ellaposodott az egész játék hangulata, többet várok tőle, ez nem csak a játékban lévő fejlesztésekre vonatkozik, hanem magára a platforma, emelni kellene a szintet, egy kicsit fejlődni a korral, de javítsatok ki ha rossz a gondolkodásmenetem.
Dátum: 2014.06.01. 15:09:17
Egyre frusztrálóbbá válik a csatlóseledelek halmozódása, most komolyan, semmi alternatívát nem találhatunk rá? Legalább a platinás beváltás, ha mást nehéz - nehezetekre esik - megvalósítani.
Dátum: 2014.04.20. 13:21:02
A csatlóseledelt nem lehetne beváltani csatlóskristályra? Elég sok gyűl belőle és nem sok értelmét látom az egésznek - szerintem nem vagyok vele egyedül. Minden 5. után mondjuk kaphatnánk egy csatlóskristály, az eredmény ugyanaz lenne, a csatlósunk fejlődik.
Ha ez mégsem kivitelezhető, akkor a csatlósnak legyen valami plusz képessége, mondjuk elnyelés, varázslat elnyelés. Azért is lenne logikus, mert ha már ő a csatlósunk és nincsenek különleges képességei (lásd szakértelmek az állatoknál) csak plusz tulajdonságokat ad, akkor valamilyen szinten ő is "védelmezhetne" minket mint közvetlen harci társ.

Vélemények? Kritikák? Magyarázatok?! (Ha kivitelezhető, ha nem, akkor miért nem, ha nem jó, akkor mi legyen a csatlóseledellel hosszútávon) Figyelembe kell venni azokat a játékosokat is, akik nem nyomják 200%-osan a játékot. Egy állatot nevelgetni nem olyan egyszerű dolog, mivel időigényes, sok csata kell hozzá...
Dátum: 2013.10.17. 10:28:10
Elnézést, én voltam figyelmetlen. Az előttem lévők megválaszolták a problémámat, köszönöm, igen a szubplazma volt az. Sajnos nincs időm fórumozni, és eddig ezzel nem voltam tisztába
Dátum: 2013.10.17. 10:21:39
Nálam is ugyanaz a probléma, és még egy érdekesség: V1-en kaptam egy óriási ütést normál portyában (Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést. Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze. A csatában összesen 13551 sebzést okoztál, és 66707 sebzést kaptál.) és az életem fixen maradt, nem ment le belőle semmi. Nem mintha nekem problémát okozna, de gondoltam szólok, hogy ilyen is van.
Dátum: 2013.04.30. 20:47:20
Hű de meleg van !!! Megyek megmosom a harmadik lábam.
Dátum: 2013.02.01. 15:08:48
Nem tudom hogy felvetette-e már valaki is ezt, ha igen, akkor elnézést az ismétlésért.

Sok szövetségben gondot okoz a tagok noszogatása, hogy olvassák a szövetségi fórumok topicjait, fontos dolgokról maradnak le azok akik nem olvassák, vagy épp nincs kedvük benézni oda. Nálunk már aktivitás szinten is mérik ezt, és külön topicot hoztak létre, ahol jelezni kell, hogy igenis benézek néha, ergo, láttam hogy van ilyen topic, és jelzem - aki nem tett eleget ennek, mert ugye sosem néz be a szövetségi fórumra, azt sajnálatos módon elbocsájtottuk.

Eltűnődtem, hogy jó lenne egy olyan megoldás - ha ez lehetséges - hogy, mutassa a különböző hozzászólások jobb sarkában, hogy melyik tag látta. Ezzel megkönnyíthetnétek a szövetségi tagok - fórumos - aktivitásának mérését is.
Dátum: 2012.06.14. 18:26:43
Ez csak annyi kívánnivalót hagy maga után, hogy meg kell írni egy kemény programot rá, amely külön számolja a harcban az okozott sebzés értékét, és hogy az "lepattintsa" a szilánkot megint egy elég komoly dolog lenne.

Jól hangzik, persze, nem is lenne baj, csak a program nehézsége hozzájárulna a - terhelt - rendszer leterheléséhez.

Az viszont ésszerűnek hangzik, hogy a már meglévő sisakot lehetne fejleszteni x összegű szilánkból, ha megvan hozzá az x nagyságú AFK-d.
Mondjuk 3/5/7/9... haladna felfele egész 10-15 szintig, ahol már x összegű szilánk ráköltésével fejleszthető lenne annyi %-al ahányas az AFK.

A meglévő sisak tulajdonságokat lenne érdemes fejleszteni, mert úgy könnyebb megírni egy parancsot rá.

Tegyük fel, van egy 129-es sisakom, +43 védekezés van rajta, ha maximális szintű AFK-m van, az adna hozzá még 10-15%-ot - de minden tulajdonságára számítana a plusz - az úgy tényleg reális lenne.

Jó ötlet, én támogatom. A lényeg, hogy a felgyűlt sisakszilánkok ne vesszenek kárba, és ne az legyen, hogy csak és kizárólag őskővel lehessen ringbe szállni, hanem így is - elvégre is azért Alternetív Fejlődés.
Dátum: 2012.06.14. 12:34:03
Azzal csak egy nagy gond lesz, ha egyedi, akkor ki kell dolgozni rengeteg koncepciót. Meg mit takar az, hogy egyedi? - úgyis a rendszer határozná meg, hogy x összegű sisakszilánk + x LE + x Őskő ( ha jó cuccot akarsz, úgyis őskő lesz az ára ) és még lehet CSP is, mint az esszenciák előállításánál.

Szóval, szerintem nem fognak azzal fáradozni, hogy mi magunknak egyedi cuccokat készítsünk, mert már eleve az leterhelte a rendszert, hogy ennyi féle-fajta ruhánk van.

Sokan álmodoztak még kesztyűről is, abból még semmi se lett - bár abból még lehet, hogy lesz valami.

Én is gondoltam hasznosabb felhasználási módokra, de általában az egyszerű az mindig nagyszerűbb - kényelmesebb.
Dátum: 2012.06.14. 11:48:09
Nem tudom, hogy felhozta e már valaki, vagy foglalkozott e - előre is elnézést kérek, ha igen, de nem volt időm elolvasni az egész fórumot - de én most írnék pár sort erről.

Minap gondolkodtam el azon, hogy a sok sisakszilánkkal mit lehetne csinálni. Aki nem használja fel, vagy túl sok gyűlik össze, ha ki van fejlesztve az AF képesség is. Mi lenne, ha be lehetne váltani a sisakszilánkokat kristálypontra?

Felvázolom az érveket:
1. a kristálypont nem jelent különösebb előnyt senki számára, így ha van, megkönnyíti a kalandok elvégzését.
2. kényelmesebb, ha fel tudja használni az illető, hiszen csak akkor kap maximális sisakszilánkot, ha naponta aktív - miért ne lehetne kedvezően felhasználni azokat, amiért megdolgozik.
3. a konvertálás egyszerű lenne, egy sisakszilánk egyenértékű lenne egy kristályponttal, így nem áll fenn a veszélye, hogy valaki túl sokat szerez belőle - gondoljunk csak bele, aki nem fejleszti ki megfelelő szakértelmeket ( mászás- csapdaészlelés stb. ) annak úgysem segít annyit, de ha aktívan megcsinálja a napi dolgait, egy kevéske sisakszilánk által némi segítséghez juthat.
Dátum: 2012.06.09. 17:31:30
Kinek volt a felesége Zrínyi Ilona?
Dobó István
Zrínyi Miklós
II. Rákóczi Ferenc
I. Rákóczi Ferenc

Kerestem a kvízek között, és az egyik helyen I. Rákóczi Ferenc, míg a másiknál Thököly a helyes válasz.
Pontosítani kellene a kérdést, hogy mégis, melyik férjre gondolnak. Tudom, hogy az alternatívák között nincs Thököly és I. Rákóczi, hogy megzavarja a válaszolót, de illene azért... - Mondjuk, kivel kötött először házasságot Zrínyi Ilona?
Dátum: 2010.10.15. 09:33:07
az a gond, hogy nem találok olyan opciót, nekem nincs olyan a fegyónál, hogy fókuszkristály törlése, ezért is aggódtam, mert szokatlan volt!
Dátum: 2010.10.15. 00:12:21
Kérnék egy kis instrukciót. Hogyan tudom visszaváltani a fókuszkristályomat a fegyóból? nyertem nem olyan régen AH-ban, azt írta visszaváltható, és nem tudom kiszedni sehogy se a fegyverből, hogy beletegyem az újba, amit vásároltam. Segítsetek kérlek.
Dátum: 2010.09.01. 11:51:44
Sziasztok!
Érdekelne valakit a karakterem?
Dátum: 2010.01.27. 20:52:10
Volt 1 kérdés hogy, hány királyunk volt az Anjou házból:
1
2
egy sem
3
Utánanéztem a wikin, hogy ugyebár volt, Károly Róbert(1308–1342), I. (Nagy) Lajos(1342–1382),
II. (Kis) Károly(1385–1386) és volt még 1 nő is I. Mária(1382–1395), de királyt kérdezett, tehát megjelöltem a 3at és errefel csak 2 volt, na kérem szépen, ki írta ezt a kérdést? e miatt buktam el a 40es kvíz küldimet!
Dátum: 2010.01.27. 18:10:08
Volt 1 kérdés hogy, hány királyunk volt az Anjou házból:
1
2
egy sem
3
Utánanéztem a wikin, hogy ugyebár volt, Károly Róbert(1308–1342), I. (Nagy) Lajos(1342–1382),
II. (Kis) Károly(1385–1386) és volt még 1 nő is I. Mária(1382–1395), de királyt kérdezett, tehát megjelöltem a 3at és errefel csak 2 volt, na kérem szépen, ki írta ezt a kérdést? e miatt buktam el a 40es kvíz küldimet!
Dátum: 2009.05.31. 13:06:45
Üdv! úgy látom, hogy az aukciós nem teljesen olyan, ahogy leirták! a portyapont hova lett? azért jól jönne az is hogy portyapontért venni dukátokat, mert valaki nem használja el őket és kárba vesznek, de igy legalább nagyobb eséllyel indulhatna a licitekre a nagyobbak ellen, akik úgyis több dukáttal rendelkeznek(bajnoki medál meg stb....) és másik dolog ami most jutott eszembe, hogy miért ne lehetne beválltani a kiéget ősköveket is aranydukátra? sztem aki nem prémel és gyűlik neki a kiéget őskő nagyon jól jönne az, hogy betud váltani aranydukátra kavicsokat, persze ez nemcsak feldobná az emberek hangulatát, hanem mégjobban megnövelné az esélyüket a gyengébb nemprémes játékosoknak és jobban megkedveénék a játékot:D ennél is sokkal jobban:P!
ez csak egy ötlet, de azért remélem mondtam valami újat is:D! én személy szerint nagyon örűlnék neki, hogy portyapontokat is lehessen beválltani és a kiéget ősköveket is! arra gondoltam hogy 5 kiéget őskő 1 dukát, sztem ez nem is sok, és a portyapontok meg 8 vagy 5, pld 8db portya 2 dukát és 1 dukát 5 portyapont!
Dátum: 2009.04.05. 21:24:07
Én is úgy képzeltem, hogy a héten jön már ki az új fejlesztés, eddig minden héten jelent meg vmi új fejlesztés:D, de lehet hogy most húsvétra kapunk többet is, mondjuk nagyon örűlnék, ha esnének a térkapúból fókuszkristályok, meg persze az ismételhető küldik is nagyon szuperűl jönnének, remélem a készitők nem csak az aukciósházat teszik be most, hanem a többi fejlesztést is velük együtt!
Dátum: 2009.03.01. 19:05:32
Én egyeltalán nem tartom jónak a nyers lélekenergia módszert, mivel ha vki megszerzi és nem tud 4 óra múlva felmenni hogy elhasználja akkor elrabolják tőle és igy megint csak kik jártak jól? az erősek, és kövesek!
akkor megint azért fognak zúgolódni az emberek hogy újabb dologgal kecsegtetjük a prémiumosokat, nemt tartom ezt jó ötletnek!
inkább lenne vmi olyan újitás hogy a kiégett ősköveket belehetne váltani LEre mivel csak gyűlnek gyűlnek, és nem látom értelmét hogy csak ott sinlődnek, valaki lehet sose fog költeni 1 játékra! mondjuk sztem sokkal élvezetesebbé tenné a játékot ha belehetne váltani sok LE gyanánt a kiéget ősköveket rendes őskőre, avagy a kiéget őskövet LEre beváltani, mondjuk ez is szintenként lehetne változó, mivel 1 30as végzetúrnak biztos nem lenne elég annyi LE mint egy 10esnek, és a 10esnek meg nagyon sok lenne ha tegyük fel 1db kiéget őskö 600 LE-t érne! mondjuk szintenként meglehetne szabni mennyiért lehet beváltani a kiéget ősköveket! ez nagyon feldobná a játékosok életkedvét:P és sztem mindenki örülne ennek, lehetne akár 1 külön kereskedő is neki az egyéb menűpontnál, vagy a Lélekkufárnál 1 ujabb fülecske!
Dátum: 2009.03.01. 18:56:19
én jó ötletnek tartom hogy kiválthassak aranydukátot portyapontért, mert van aki nem használja és kárbavéssz, és igy megtudná vásárolni, de miért nem lehet naponta akár többet is kiváltani? igy erősödhetnének a gyengébek is, aki tápos úgyis túlfogja licitálni a kisebbeket gyengébeket, az aukció igy tehát megint csak azoknak lenne jó akik ősköveznek!
sztem az aukció azért kellene hogy ott minden végzetúr megtudja venni azt amire amugy nincs lehetősége, anyagi okokból vagy stb....!
szóval miért ne lehetne elhasználni akár az összes portyapontot?ahogy gyűlne mindig venné belőle az aranydukátot, és ha akarna még cselekvéspontért is vehetne, igy ameddig van neki cspje és és portyaponja venne:D sztem igy meogldható lenne és jobb megoldás!
Oldal: 1