Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kocos

És a háború csarnoka mikor kerül be?
Dátum: 2008.12.17. 12:08:17
Mit neveznek népiesen "felémrángatona"?
Talicska
Lapát
Gereblye
Ásó


Sántít a ragzás.

A dalban..kit emlegetnek Paff-nak?
Kis Malac
Harapós Róka
Erős medve
Bűvös Sárkány


Szóköz helyet pontok.
Dátum: 2008.12.17. 10:28:58
Mit jelent magyarul a prompt szó?
azonnali,haladéktalan
helyzet,állapot
botrány
zavargás


Fordítás.

Még mindig megvan a kakukk fészekrabló kérdés, páran már jelezték, hogy hibás.
Dátum: 2008.12.16. 23:20:18
Mi Japán nemzeti vallása?
Buddhizmus
Iszlám
Ortodox kereszténység
Kereszténység


Sintoizmus
Idézet: Ariel - 2008.12.16. 10:28:16
Miklós : A letaszításhoz szükséges 500 vereséget szumma értettem. Tehát minél több szövi támadja őket, annál hamarabb összejöhet. De persze a számokon lehet változtatni, vagy akár más feltétel is szabható a letaszításhoz. A lényeg az lenne, hogy érdemes legyen felfelé támadni, és ne a kis szövik farmolása legyen célravezető.


Felfele tamadni SOHA nem lesz celszeru. Mert az egy bukott haboru. Ha fejunk tetejere allunk akkor is.
Dátum: 2008.12.16. 09:20:08
Attól kezdve, hogy a kvízt elkezdted, végig kell csinálnod, ha meg is szakítod közben, legközelebb már csak két hét múlva próbálkozhatsz.


A kvizolimpia kiirasabol ideztem. Most megis egy honapot kellett varni a masodikra. Mi varhato, 2 hetente vagy havonta lesz ezutan?
Dátum: 2008.12.16. 09:09:45
Bosszanto aprosagok:
Eddigi csataid rovatban nem mukodik a mindet kijelol funkcio.
Nincs lapozas (pedig nagyon kene).

Atokpiramisnal nincs konkret szemelyre rakhato atok. Pedig szinte biztos vagyok benne, hogy CSAK igy akarja hasznalni mindenki. Raadasul ott fix a celpont lista, azaz hiaba nyomkodom a keresest ugyanazok jonnek fel mindig. (Kiveve ha valtoytatom a szuroket).

Van szovetsegi szures, ami jo, de nem allithato csak a portya oldalrol ami rossz.
Dátum: 2008.12.15. 20:57:02
Idézet: winnie - 2008.12.15. 20:34:59
persze, hogy 100%-osat ütsz meg, próbálnál csak 80%-osat. vagy 60%-osat. olyan nincs. jelenleg. mármint vizuálisan.

2 hete jött már ígéret, hogy a totálisan használhatatlan portyázás menüpontot rendbe teszik, de egyelőre semmi jele, így vagy mindenkit 100%-osan jelenít meg vagy nem jelenít meg kisebbeket.

én az előbbire tippelek, mert háborúban egymás utáni óránkénti támadásnál is feltűnt ugyanaz az ember a szövetségre szűrt menüben, mindig 100%-osan.


En ugy tudtam, hogy csak 100%-osat jelenit meg. De ha szursz, akkor es nincs eleg 100-as akkor a kisebbeket is!

Haboruban mindig 100%-os az ellenfeled definicio szerint.
Dátum: 2008.12.15. 19:54:57
Van ez a nagyon bosszanto hiba, hogy nem annyi TP-t kapok amennyi jarna. Jeleztem mar par napja es semmi reakcio:
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 4 TP!
(ebben a csataban 11 TP-t kellett volna kapnom, 100%-os ellenfelet utottem, nem ertem)

Ha valami oka van ennek, akkor aruljatok el pliz.
Dátum: 2008.12.15. 08:59:40
Idézet: Hollofernyiges - 2008.12.15. 08:12:23
"Egyebkent a kerdes elfogadhatosaga vitathato, de az nyilvan nem lehet erv, hogy te (Almacsut) nem jartal szamtechre."

Akkor jöhetnek kolloidkémiai meg limnológiai kérdések is? Mert én meg azt tanultam...


Varj felteszek harom kerdest, probald legjobb tudasod szerint megvalaszolni, es utana tudni fogod.

Korunk emberetol elvarhato, hogy a szamitastechnika alapfogalmaival tisztaban legyen?
Korunk emberetol elvarhato, hogy a kolloidkémiai alapfogalmaival tisztaban legyen?
Korunk emberetol elvarhato, hogy a limnológiai alapfogalmaival tisztaban legyen?
Dátum: 2008.12.15. 08:58:27
Milyen fa alatt ülve világosodott meg Buddha ?
tölgy
dió
banán
füge


Egy szokoz tobblet, de egyebkent aranyos kerdes.

Mikor alapították a Livoniai Kardtestvérek rendjét?
1202
1236
1218
1290


Nem tudom ez mennyire alap, de fogalmam se volt rola, kik azok a Livoniai Kardtestvérek.
Dátum: 2008.12.15. 07:45:23
Idézet: Jeriko - 2008.12.12. 19:30:27
Idézet: Kocos - 2008.12.12. 19:14:54
Idézet: Jeriko - 2008.12.08. 06:05:06
A "Legyen legalább 40.000 lélekenergiád" küldetést egy gyengébb karalter SOHA nem fogja mgcsinálni, ebben gondolom egyetértünk. Te meg tudod, én is megtudom, a játékosok egy komoly része meg nem fogja tudni soha. Átélted már azt az érzést, amikor 30000 LE-nél beütnek, elvisznek 4-5000-et, majd perceken belül jön még 2-3 szövetségi tag? Szerinted hány ilyen lesz?


Marhasag. Akinek pici esze van, es hasznalja a wiki-t, az a kisujjabol kirazza.


Én is azt gondolnám, hogy akinek pici esze van az olvas wiki-t, és legalább próbál vigyázni az LE-jére. Jópárszor le lett írva itt a fórumon is, hogy 15% alatt kell LE-t gyűjtögetni és elkölteni, mégis vannak karakterek sokezer LE.diff-el mínuszba. Nekik ez a küldetés megcsinálhatatlan lesz sajnos - szerintem.


Sztem ok eddig a kuldetesig eleve el sem jutnak. Kifog rajtuk Drakin.
Dátum: 2008.12.15. 07:32:30
Idézet: Edef - 2008.12.15. 07:12:37
Idézet: Almacsut - 2008.12.14. 21:15:04
What-You-See-Is-What-You-Get, azt kapod amit látsz

Mar kifogasoltam ezt a kerdest en is,de azt mondjak tudnom kene alap szamtech anyag.
nem jartam szamtechre,de lesz@rom.
Tegyek fel rendesen a kerdest!

Szerintem semmi köze a számítástechnikához.


No akkor rosszul tudod. A WYSIWYG (ejtsd: vizivig) A szovegszerkesztokre ertelmezett kategoria, ami azt jelenti, hogy a szerkesztes kozben nyomtatasi kepet latsz. Ertetlenkedoknek ajanlom figyelmebe a TeX (ejtsd: teh) jellegu szovegszerkesztoket, ahol a kulonbozo formazasi utasitasokat is be kell gepelni. A nem WYSIWYG szerkesztok kizarolagosak voltak abban a korban, amikor a grafikus felulet meg nem volt elterjedt, vagy nem is letezett.

Egyebkent a kerdes elfogadhatosaga vitathato, de az nyilvan nem lehet erv, hogy te (Almacsut) nem jartal szamtechre.
Dátum: 2008.12.15. 07:12:30
Melyik Animációs filmet nem adta még az Animax(2008.09).
Csajkomandó
Trinity Blood
Cowboy Bebop
Trigun


khm

Esetleg a III. András válaszra rá lehetne keresni, mert sztem a ki volt az utolsó árpádházi király kérdésből van legalább 10.
Dátum: 2008.12.14. 08:36:40
Teljesen normalis.
Dátum: 2008.12.13. 23:17:37
Idézet: masterv - 2008.12.13. 22:45:27
S_T_A_K_E_R nevű karaktert nézzétek már meg,mert nemrég felhívták rá a figyelmünket,hogy 85 kész küldetésnél jár,19.szinten,ami ugyebár lehetetlen.(sárkány,kapu,császár meg kéne fogja) És tényleg ott jár,mert a LE látszik rajta! (építés,szakértelmek,tulajdonságok)


Nekem is most tunt fel.
Kuldi top1, Tulosszeg top1.
Dátum: 2008.12.13. 22:16:31
A tarokk kártyában hány számozott lap van?
1-22
1-10
Egysem
1-16


Hat ugye eleg sok fajta tarokk van. A nalunk hasznalatos Osztrak tarokkban (aminek csak egy reszet hasznalja a magyar tarokk) 21 szamozott lap van. 22 tarokklap, de a Skiz nem rendelkezik szamozassal.
Dátum: 2008.12.13. 20:55:48
Köszi!
Dátum: 2008.12.12. 19:14:54
Idézet: Jeriko - 2008.12.08. 06:05:06
Idézet: Dragon HUNter - 2008.12.08. 00:11:48

Látjátok, pont ehhez nem is kell semmilyen befektetés, csak szerencse.....


A 7 óriási szörnyes küldetést csinálom, eddig jött 2 kétszáz vadászatból.
Szerinted pl. ennél a küldetésnél mi az, amivel elő tudom segíteni azt, hogy jöjjön óriási szörny? Ne azt mondd, hogy építsek, mert a toplistán a 16. legtöbbet építő vagyok. Statisztikai alapon meg az jön ki, hogy minél magasabb a szerencsém, annál kevesebb óriás méretű szörny jön - hiába állít mást a játék szövege.


Hat ami azt illeti ez nekem konnyen megvolt. Bele kellett tolni persze sok vadaszatot, de messzenem 200-at. Max 40 vadaszatonkent jott egy oriasi. De igazabol ez semmikepp nem gond, mert elobb utobb mindenkepp megvan. Jellemzoen max 1 het.

De ott van a zsákmányolj 2000 LE-t egy végzetúrtól küldetés. SOHA nem zsákmányoltam még ennyit, pedig gyémánt vagyok, és megpróbáltam. Ráadásul nagyon jól látszik, minél magasabb szintű a karakter, annál kevesebb LE-t lehet szerezni. Ezt a küldetést csak megbeszéléssel lehet teljesíteni. Egyébként meg semmivel nem nehezebb, mint a zsákmányolj 500, 1500 LE-t küldetés, viszont tökéletesen fantáziátlan.


Egyetertunk. Konnyen megoldhato, nem kihivas, unalmas.

A "Legyen legalább 40.000 lélekenergiád" küldetést egy gyengébb karalter SOHA nem fogja mgcsinálni, ebben gondolom egyetértünk. Te meg tudod, én is megtudom, a játékosok egy komoly része meg nem fogja tudni soha. Átélted már azt az érzést, amikor 30000 LE-nél beütnek, elvisznek 4-5000-et, majd perceken belül jön még 2-3 szövetségi tag? Szerinted hány ilyen lesz?


Marhasag. Akinek pici esze van, es hasznalja a wiki-t, az a kisujjabol kirazza.

Marad a két legrosszabb kategória. Az egyik semmi másról nem szól, mint teljen el néhány hét vagy nap (gyakorlatilag olyanok, hogy "lépj X. szintre", vagy lépjen állatod szintet 5 alkalommal, lépj szintet 3 alkalommal. Természetesen megcsinálhatóak. A másik, amit úgy lehet lefordítani, legyen X szakértelmed Y szintű, ahol X egy egyébként értelmetlen szakértelem, amit nem fejlesztenél.


A szintlepos kuldikkel sztem nincs baj. Lehetoseget adnak egy kis taktikazasra, es azert jellemzoen emberi ido alatt (max egy het) megvannak.

Az meg nem érv, hogy nem kötelező csinálni. Mutass a top100-ben EGYETLEN karaktert, aki nem csinálja a küldetéseket, és azt mondom igazad van. Ellenkező esetben viszont beláthatod, hogy valami miatt mégis csinálják a karakterek, és ez nem a kihívás.


Valoban kotelezo, aki kimarad, az lemarad.
Dátum: 2008.12.12. 17:59:30
Idézet: Mortimer - 2008.12.08. 00:03:29
Ahhoz, hogy egy csatám döntetlen legyen, milyen szakértelmet fejlesszek?


A turelmet. Sztem felveteltol szamitott egy even belul meg kell, hogy legyen. Teljesen nonszensz a kuldetes. Jelenleg. Es nehezen tudom elkepzelni, hogyan valhatna realisabba. Ha 1 honapot kene szenvedni vele, meg azt mondom OK, de egy honap alatt ha 2 dontetlen oszejon mar marha boldog lehetsz. Ez igy hulyeseg volt, idovel meg lesz valtoztatva (mondjuk fel ev mulva, ugy, hogy addig egy kari oldja meg), vagy lesz ra valami kerulout. Sajnos addig ugy kell tekinteni, hogy csak 2 kuldibol lehet valogatni.