Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Büyük

Oldal: 123456789
Dátum: 2016.04.15. 10:46:22
Idézet: Mortal55 - 2016.04.14. 13:43:04
Vannak akik azt is tűrik hogy fát hasogatnak a hátukon, vannak akik azt se ha csak rájuk néznek, egyik se jobb a másiknál. Össze hasonlítani a két végletet meg pláne hiba.


Nem egészen, csak sokan vannak akik a módosítás miatt vették a fáradtságot és átszámolták mennyit kéne kapniuk és kb korrektnek találták a módosítás utáni állapotot.Így egyértelmű,hogy bugos volt előtte,amit javítani kellett.Tehát nem feltétlen lehet fát hasogatni a hátukon csak feleslegesen nem rinyálnak és csinálják a cirkuszt a semmiért.
Aki a bug miatt töltöttek bele többet ha írnak az ügyfélszolgálatra nem hiszem,hogy Miklósék nem adják vissza a lét és veszik ki az eventből.Mivel az ő programjuk volt hibás biztos segítenének ilyenkor visszacsinálni a dolgokat,valószínű nem érint túl sok embert a dolog.
Ha meg úgy hagyták volna a dolgokat én is beletoltam volna a vége előtt a nálam lévő egymilliárdot és bele lehet gondolni ez mennyire nem lett volna korrekt azokkal szemben akik nem ülnek ennyi lén.Mert ugyebár a v3-at kivéve általában a legerősebbek tehetik meg azt,hogy nagyobb tartalékon ülnek,tehát pont az erősebbeket erősítette volna tovább ez a bug az átlagjátékosok rovására.
Mivel nagyon szereted a focis példákat.
Mivel valakiktől kikaptatok,mert ha nem így lenne nem is lenne miről beszélnünk és mivel mi kb 99% hogy velük (is) összekerültünk és ott győztünk mivel 19 pontba nem fér bele 2 vereség így sajna körbeverés történt ha a 3 szövi egymás elleni eredményét nézem.
Így kiírástól függően dönt a több rúgott gól vagy a gólarány.
Jelen esetben ez itt a másodlagos pontszám ami most épp nem nektek kedvezett.Legközelebb lehet nektek fog.
Mi is vesztettünk már másodlagos miatt és valószínű még fogunk is.
Érdekesek vagytok ti nagyon.Eddig rommá sírtátok magatokat milyen rossz a vadászat,és mennyivel jobb Lé/tp re jön ki a portya.Örültetek neki ha egy hülye inspirátort vett és a sok vadászattal feljött szintben az ott betokosodott toplassított monstrumokhoz akik laposra verték és lett új célpontjuk.

Én ugyan nem vagyok akkora ász mint az a pár játékos akik a saját szájízük szerint alakítják a játékot,próbálok a legjobban reagálni a változtatásaikra.De azért azt senki se próbálja bemagyarázni nekem,hogy hirtelen akkora táp lett a vadászat,mert számolni még azért tudok!
Pont jó példa volt rá a mostani eventben a 100 kalandos feladat.Összekötve a kellemeset a hasznossal úgy gondoltuk akkora időzítjük a kalandos szöviküldit és akkor gyorsan meglett.Ez be is jött de csupán a 100 kalanddal 1 komplett szintet léptem csak vadászatból 1 nap alatt.A bejött lé/tp-t meglátva órákig csak sírtam és magamat szidtam hogy lehettem ekkora barom,hogy nem váltottam ki 60 kőért a feladatot.
Pont nem érdekel lesz-e mindenkinek inspirátora,várom őket szeretettel a szintemen ha utolérnek,úgyis kevés a célpont,de nem kéne ferdíteni a tényeket.A vadászat még messze sokkal gyengébb a portyánál és az azokkal elérhető pörgethető ismétlős küldiknél.
Senki sem lesz attól erősebb ha csupán több pp-ből a harmatgyenge vadászattal rázárkózik a mesterségesen belassított topra.

Mivel a játék egyre régebb óta megy és természetesen fogynak a játékosok(minden játékban így van ez a természetes)és az egyre kevesebb játékostól várják el,hogy eltartsák a játékot.Egyre többet számít a kő Ariel is pont azért olyan erős mert alsó hangon kb kétszer annyit költ a játékra mint é, pedig én is az elég sokat költök közé tartozom.Akik meg még kevesebbet költenek azok még gyengébbek lesznek ha fejen állnak akkor is.Ezek a tények és lehet belemagyarázni bármit is.

Rommá van már lassan butítva a játék egyre több a pve elem benne az előny abból van ha fizetsz mint a katonatiszt.Pl Ariel nem tudom hányadik megájánál tart de iszonyat előnyt lehet abból szerezni ha minden állatot beidomítasz felszereléssel 12 szintlépős küldiben pörgeted,graduval kisajtolod,és most már fel is zabáltatod a csatlóssal,hogy még ott is további előnyt szerezz.Ennek állatonként 6 kő az ára ki lehet számolni mennyi költség ez naponta,havonta,évente.Az előnyt meg el lehet képzelni ami utána a valóságformálás,és energiahasznosítás esszenciákból befolyik.Mit gondoltok a télapó hordja össze a havi 4-5-600 küldit amire a normál játékosoknak a kapott erőforrásaik a felére sem elegendőek?
Hogy miért retteg egy verhetetlen ember az inspirátortól azt mondjuk nem tudom,de őszintén nem is érdekel.
Azt vezettetek be amit akartok csak ne ferdítsük a tényeket,nem az inspirátor vagy más tárgy számít már rég a játékban hanem csakis a pénz.
Dátum: 2015.09.25. 09:59:29
Kék lett a hírekben a templom,nem elég újdonság ez nektek?
Jövőre lehet újdonságként sárga lesz.
Dátum: 2015.09.10. 14:37:06
Tegnap még számolta ,ma már nem számolja sajnos.
Biztos,hogy tegnap óta változtattak és belenyúltak valamibe.
Dátum: 2015.09.10. 12:38:18
Hosszútávon azért sok kicsi sokra megy.
Dátum: 2015.09.10. 10:46:50
Ahogy lesz egy kis időm nagyon meg foglak sajnálni,hogy már 17% lébónuszod van vadászatra a környezetedhez képest,de még így sem elég jó.
De sokunknak a te megsajnálásodra sincs elég időnk,nemhogy egy 3X os sebességű világon normálisan játszani,mert ugyebár ha verseny lenne akkor napi 3-4 óra simán kéne elkölteni azt az irdatlan sok kapott erőforrást naponta.

A v4 már régóta egy pár időmilliomos ráérő játékos fix tápolása lett a kapott medál által.Örüljetek neki és kész.Csináljátok még pár évig és istenek lesztek a szinteteken.
Tökmindegy hogy nyitjátok, tegnap 2123 ládából 4 csepp jött csak.
Dátum: 2015.08.24. 22:15:32
Idézet: Buildermann - 2015.08.24. 17:24:52
Pontosan, ahogy irod. Egy 20-35 fos szovetseg is kezdhet osszesen 10 gyozelemmel ugyanugy mint egy 3 fos. Utana viszont a 3 fosnek 3x-10 pp-je varialni, a nagyobb szovetsegnek meg pl. 25x-10 pp-je. Aldozatvallalas es szervezes kell hozza, de szigoruan nezve 1 kis letszamu szovetseg soha nem fogja tudni felvenni a versenyt egy nagy szoetseggel.

Aha ezt nem tudtuk, biztos ezért nyertünk meg csont nélkül minden szövibajnokit amit meg is akartunk ,teszt céljából egy 3 fős szövivel.
Ha ezt tudtuk volna tuti nem sikerül.
Dátum: 2015.08.16. 09:38:26
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Styx
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Moróki Thils
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: V.I.K.I.
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: SzM
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: gizmo25

Köszönjük ezt az izgalmas bajnokit a 3-as világon.Kár hogy a többi kategória,az érdeklődés hiányában elmaradt.
Nem értem Miklós miért ölte meg így a saját játékát,ha nem akarta csinálni egyszerűbben is abba lehetett volna hagyni.Gyakorlatilag bárki legyőz bárkit mert tökmindegy mennyire gyenge a karaktered a robbantással megnyered.

Ellenfeled csatlósai asztrális robbanást okoznak! (79181 életpontot sebződtél)

A csatában összesen 81169 sebzést okoztál, és 100432 sebzést kaptál.
Mindezt úgy,hogy nem tud eltalálni se varival se támadással max a 10% szerencséjéből.Az össz sebzése gyakorlatilag a robbantásból és az állatsebzésből áll!
A robbantást sem hanyagoltam el teljesen csak lassan megy a fejlesztése mert az asztrális utazás felgyorsításáért sem vagyok már hajlandó fizetni(mint ahogy már így szinte semmiért)120+ a képességem nem tudom mennyivel nagyobb az övé,hogy ekkorát tud sebezni így is rajtam.

Mindenesetre Miklós könnyebbé tette a döntést,hogy ne fizessek többet és abbahagyjam a játékot ami már hosszú távon amúgy is nyűg volt néha.
Dátum: 2015.02.15. 00:38:58
Észre kéne venni,hogy egy ideje már csak a befizetési akcióikkal foglalkoznak.
Ha a játékosok hagyják és továbbra is tejelnek nekik akkor gondolom nem nagyon fognak ezen változtatni.
Rettentően idegesítő a rengeteg szerverleállás és a konkrétan nulla kommunikáció a játékosok(A VEVŐK) felé.
Dátum: 2014.12.18. 08:32:12
Idézet: Buildermann - 2014.12.17. 19:52:29
Reszletekbe ugyan nem mentunk, amikor Birkaval errol beszeltem talalkozon, de azt mondta, sokak szamara az annyit er, mint halottnak a csok. Buyuk es Offs hsz-eit olvasva nem nehez rajonni, miert nem megoldas az altalad emlitett szakertelemparos. Ellenben amit javasoltam, tobb problemat is el tudna haritani.
Annyival kiegeszitenem, hogy HH-ra is mukodjon.


Azt csak javasolni tudom mindenkinek,hogy nehogy felhúzza a védelmét a Hordák harca és a szövibajoki miatt,mert magát szívatja meg kegyetlenül.Én még 15 pp-n is kihagyom a hordák harcát és a szövibajnokin is már csak a minimum 5 támadást viszem be a tokenekért.
Egész egyszerűen nem találom el a rólam mintázott klónt.15pp-n nyerni nyerek,de ezt méretes szopóálarcban teszem mert se kábító se krit ütés küldit nem tudok rendesen csinálni.
az utolsó 5 támadásom 15 pp-n
eltaláltam a klónt 3× két alkalommal 2× 1 alkalommal 1× 1 alkalommal 0× két alkalommal...küldi állása:
Kábítsd el ellenfeled 40 alkalommal portyázás során, amikor te támadsz!
Küldetés állapota: Eddig 8 alkalommal kábítottad el az ellenfeled.

Nálam jóval gyengébb és egy forintot sem fizető ellenfelek röhögve verik le a klónokat és küldiznek rajtuk.Engem a rengeteg befizetett pénzért és beleölt időért azzal büntet Miklós,hogy gyakorlatilag ellehetetleníti a játékom és rákényszerít,hogy mindenképp a játékosokat üssem mert a játék pve részét lehetetlenné teszi a számomra.

A játék gyakorlatilag a kifutóágában van már a játékosok fogynak a régi szervereken, új játékosok oda nem fognak jönni mert felesleges(én sem mennék,bokszzsáknak minek)nem versenyezhetnek a 4-5 éve játszó, és tápoló karakterekkel.Egy módon lehet tovább húzni a játékot ha egyre több pve elemet tesznek be a játékba,hogy valamit tudjanak csinálni az emberek.

De valami oknál fogva Miklós háborút indított az erős sokat fizető karakterek ellen,és szétszopatja őket hiába szólnak neki,hogy ezt nem kéne.
Én nem értek hozzá biztos így van ez jól ütöm aki fizet hátha megunja és nem fizet.
Nem értem miért is jó a játék pve részében halálra szopatni az erősebb karikat mikor ott semmivel sem szerezhetnek pl több erőforrást mint a gyengébb karik.

Mindegy ha így marad a dolog a köv talin már befizetnem sem kell ,nekem több lóvém marad a Behonak meg ezek szerint nem kell a pénzem.
Dátum: 2014.12.16. 08:49:16
Idézet: Kwisatz - 2014.12.15. 16:58:54
Fel kell húzni a védelmet.


Gondolom ezt a hatalmas tapasztalatodra építve írtad be?
Mert megsúgom az én védelmem a legnagyobb a szerveren de pont leszarja ezt a szövibajnoki és a hordák harca 30pp-s beállításnál,mert egész egyszerűen én még kevésbé találom el a rólam mintázott klónt mint ő engem.Semmi sem segít azon,hogy magas szinten a sokat fizető erős karaktereket szétszopatja Miklós.Igaz nem sokáig teszteltem csak 3-4 alkalommal(mert nem vagyok a saját magam ellensége)de mikor 10 csatából 3 szor szarrávert(szó szerint,akár 60000-20000 sebzés arányban)a klón, inkább hagytam a 30 pp-s beállítást.Mert amellett hogy nem éri meg,még rettentően lehangoló és bosszantó,még azt a maradék kevés játékkedvet is erősen rombolja az emberben.Én még 15 pp-s beállításnál is kaptam ki klóntól, a szövimben meg van aki kb fele olyan erős mint én és 15 pp-s beállításnál még soha és 30 pp-snél is kevesebbszer kap ki klóntól.

Mondjuk az őskővásárlásomat is a felére csökkentettem már az ilyenek miatt, de gondolom ez is volt Miklósék célja,hisz nem ebből élnek meg,nem kell nekik a pénz.De vicces valamiért fizetni amiért még jól meg is szivat az akinek fizetsz,és előnyben van veled szemben az aki nem tesz bele egy fillért sem.
Dátum: 2014.11.08. 19:17:26
Idézet: Maci - 2014.11.08. 12:43:35
Idézet: Büyük - 2014.11.08. 12:35:16
Hagy már a link dumát Birka abban benne volt A Lolbust elleni 160k-s győzelem is ami egyrészt nem mindennapos másrészt senki sem tudja szinte megcsinálni harmadrészt még az is kell hozzá,hogy legyen nála lé.


Most hogy nincs nálam lélekenergia, Büyük is csak 3750 lélekenergiát kapott a legutóbbi győzelmére, esetleg a kreatív+EH adott rá valami pluszt, mellé kb 30 TP.

(Javíts ki Büyük ha rosszul számoltam)

Szóval egész más ha valakinek van miből rabolnia, és ha épp semmi nincs az illetőnél.... 3750 vs 160.000 (0 vs 30 millió)


Ha nincs mázlim így néz ki a csata:
November 06. 21:45 Büyük Lolburst Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3753 lélekenergia és 32 TP. Csata leírása Csata megosztása

Persze gondolom Birka még ezt is sajnálja.
Mindegy azt már elérte Birka,hogy a nerfre velem együtt még 1 full fizetős ember fogja abbahagyni.Mindenki pont azért üti a KH-t hogy a sok támadással ne vegye el annak a kevéske játékosnak a kedvét teljesen a játéktól.Évekig egy forintot nem ért a v3-as rabolható képlet(a Kh-t már rég szétcseszette Birka,kb 1-2 napon belül csak eh minimum hozható tőlük)most a karaktereket vette célba és azoknak a csataarányát is jól szétcseszné.Gondolom készül már az öregkorára mikor már kényelmesen akar játszani és ha áthozná a karakterét a v3-ra nem akar ott ellenfelet magának.
Dátum: 2014.11.08. 12:35:16
Idézet: Birka - 2014.11.08. 12:17:23
Maci nem 2 csata alapján, mivel Büyük bedobott egy kupac csatát, és annak az ÁTLAGA volt 660 lészívás nélkül. Volt benne 5000-es és 150-es is természetesen...


Hagy már a link dumát Birka abban benne volt A Lolbust elleni 160k-s győzelem is ami egyrészt nem mindennapos másrészt senki sem tudja szinte megcsinálni harmadrészt még az is kell hozzá,hogy legyen nála lé.
Te most pont a szerver legerősebb karakterének a csatáira hivatkozol aki történetesen toprabló.Gőzöd nincs egy átlagkarakter mit keres a csatáival,csak ha neked valami nem tetszik akkor szaladsz MIklóshoz és nerfelteted.

Akkor viszont szeretnék én is benyújtani egy nerf javaslatot a v5-re,kimondottan Birka miatt.Mert állandóan olyan jóízűen mesélted,hogy a v5-ön hülye aki vadászik mert annyira táp csak portyázni,és te annyira erős vagy ott ezzel a taktikával,hogy nem bírják ki az ellenfeleid a 7 kört a küldi miatt.Ezek szerint ez a táp ott káros,mit szólnál ha csak akkor portyázhatnál ha minden portya pont mellé egy vadászat pontot is el kell költsél.
Dátum: 2014.11.07. 10:21:27
Idézet: Maci - 2014.11.07. 08:28:38
Ahhoz képest hogy a v3 top karija vagy, 1500 sebzéssel vertél meg...Ötlet van hogy miért? persze hogy a harag itala...
És ha tolnék pár pontot a támadáson hogy eltaláljalak még1x, már nem is lenne olyan nagy öröm bemásolgatni a csatát.
Gratulálok a hatalmas rabláshoz


Így van csak annyival vertelek meg úgy ,hogy harag és védelem ital is volt rajtad.Most bizonyítottad,hogy még gyenge is a harag itala mert a top 2 karin sem segített, még a védelem italával kombózva sem.Pedig úgy már nem elhanyagolható bónuszt kapsz.

Egyébként ha tolnék még pár pontot a védekezésen,hogy továbbra se találj el továbbra is örömmel bemásolgatnám a csatákat.
Ezt egyébként egész addig ragozhatjuk míg eljutunk addig kinek az apukája az erősebb.
Dátum: 2014.11.07. 10:15:42
Idézet: DOMAKUTYA - 2014.11.07. 08:43:30
A csatában összesen 46831 sebzést okoztál, és 75896 sebzést kaptál.

Nálam meg ennyit ér a harag itala.
Be kéne már fejezni ezt a nyavalygást. Ketten kampányoltok valami mellett, amihez egy hete nem szólt hozzá senki úgy, hogy benneteket támogatott volna. Arról nem beszélve, hogy neked közben volt kb. 6-7 vereséged ez idő alatt. Tényleg ekkora a probléma?


Doma én nem kampányolok a harag ital gyengítése mellett.Én Lolburst hülyeségei ellen kampányolok
Szeretném,hogy azért mert egy kisgyerek kezébe nagy hatalom jutott még nem vágná szét a v3-as szervet.Én akkor kezdtem el ide írogatni mikor Birkáéknak azt állította be,hogy a 100-es rablások mindennaposak a v3-on és nem szerettem volna ha a hülyesége miatt még nagyobb korlátozást kapunk a v3-as rabolható lére.
Dátum: 2014.11.06. 21:51:38
Idézet: Maci - 2014.11.05. 13:07:38
Részemről ennyi.. kaptam még1 harag italával operáló célpontot.
Ha nincs változás az ügyben akkor befizetés off és irány egy másik világ.. nevetséges..
10 embert megtámadok abból 7 agyonver a harag itala miatt. Ne vicceljünk már.


Mert béna vagy,rajtad a harag és védelem ital kombó sem segített
Menj át építőbe,ott lehet több sikered lesz.

A karakterek statisztikáinak megtekintéséhez kattints a képükre.
Büyük
Büyük
52 bajnoki medál (összesen +52 minden tulajdonságra) 22 utolsó vérig bajnoki medál (összesen +52 minden tulajdonságra) Zafír Horda
VS
Lolburst
Lolburst
53 bajnoki medál (összesen +53 minden tulajdonságra) 35 utolsó vérig bajnoki medál (összesen +53 minden tulajdonságra) Rubin Horda
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Ellenfeled őrjöngő dühvel veti magát rád, minden tudásodat össze kell szedned, ha le akarod győzni! Idomított állataid, Anck Su Namun, egy 463. szintű, Lobbanó Láng Isbel, egy 445. szintű, Lángőrző Fénymarék, egy 432. szintű és Éjfúria, egy 453. szintű állat is részt vesznek a csatában. Lolburst idomított állatai, Safranek, egy 511. szintű, Bob Poljakoff, egy 540. szintű, Maxipocak, egy 511. szintű és Adlington, egy 500. szintű állat is részt vesznek a csatában. Védelem itala erősíti. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Egy sárkányharag igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-700 VP). Lolburst gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 1884 életpontot vesztett. Ellenfeled negatív aurája sebez rajtad 320 életpontot.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.Lolburst mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy sárkányharag. 13441 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -28 Védekezés, -18 Kritikus sebzés, -18 Elnyelés. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-81 lélekenergia) A negatív aurád sebez rajta 672 életpontot. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Egy gyors csel után a Fhtoqaxx tőrével Lolburst védtelen felsőtestére támadsz. Talált, 3622 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 724 életpontot. Ellenfeled állatai 477 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria is támadnak. 3 támadással 2783 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Lolburst megpróbál oldalról támadni. Könnyedén félrehajolsz. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington acsarogva támadnak. 3 támadással 2944 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Egy gyors támadást indítasz a Fhtoqaxx tőrével Lolburst lába felé. 3102 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 620 életpontot. Ellenfeled állatai 394 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria is támadnak. 4 támadással 1849 sebzést okoztak. Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Lolburst az Érett Buzogánnyal a felsőtestedet célozza! Könnyedén félrehajolsz. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rádtámadnak. 4 támadással 2324 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Fhtoqaxx tőrével. Eltaláltad, 5077 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 1015 életpontot. Ellenfeled állatai 710 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria is támadnak. 4 támadással 4591 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Egy gyors csel után Lolburst a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is támadnak. 3 támadással 2083 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Egy gyors csel után a Fhtoqaxx tőrével Lolburst védtelen felsőtestére támadsz. Eltaláltad, 4044 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 809 életpontot. Ellenfeled állatai 544 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria acsarogva támadnak. 4 támadással 3688 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Lolburst vicsorogva sújt rád az Érett Buzogánnyal. Melléütött! Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is támadnak. 4 támadással 2621 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Fhtoqaxx tőrével gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 3947 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 789 életpontot. Ellenfeled állatai 529 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria is támadnak. 3 támadással 1552 életpontot sebeztek. Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Lolburst pihenés nélkül támad. Talált, 3704 ép-t sebződsz. A tüskés bőröd sebez rajta 111 életpontot. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rád vetik magukat. 4 támadással 2335 sebzést okoztak. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Lesújtasz a Fhtoqaxx tőrével. Eltaláltad, 2991 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 598 életpontot. Ellenfeled állatai 376 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 2300 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 78 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Lolburst egy gyors támadást indít az Érett Buzogánnyal a lábad felé. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rádtámadnak. 4 támadással 4397 életpontot sebeztek. Kritikus sebzés!
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
Lesújtasz a Fhtoqaxx tőrével. Lolburst 2814 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 563 életpontot. Ellenfeled állatai 347 életpontot sebződtek. Anck Su Namun, Lobbanó Láng Isbel, Lángőrző Fénymarék és Éjfúria acsarogva támadnak. 4 támadással 2441 sebzést okoztak. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 77 életpontot sebződtek.
Regenerálsz 56 életpontot. Ellenfeled 56 ÉP-t sebződik.
Lolburst lesújt rád az Érett Buzogánnyal. Eltalált, sérültél 4517 pontnyit. A tüskés bőröd sebez rajta 136 életpontot. Safranek, Bob Poljakoff, Maxipocak és Adlington is rád vetik magukat. 4 támadással 1912 életpontot sebeztek.
Ellenfeled regeneráció visszacsatolása sebez rajtad 101 ÉP-t.
A csatában összesen 48052 sebzést okoztál, és 46524 sebzést kaptál.
Dátum: 2014.11.05. 14:27:33
Idézet: Maci - 2014.11.05. 13:22:22
V3 Lolburst átadó

Minden noob építő karakter agyon veri a harag itala miatt, de egyébként jól néz ki


Baszki ember milyen alapon degradálod le mások karakterét?Először is nem kell a rizsa annyit nem ad a harag ital,hogy sokkal gyengébb le tudjon győzni vele.Másodszor az a pár ember aki néha-néha le tud vele győzni elég sokat tett le az asztalra,fejlesztgette a karakterét becsülettel még akkor is ha nem tudtak annyira ütős karakter összerakni mint Mészáros.De legalább a saját munkájuk volt,nem vették a karaktert.Milyen alapon mersz te leszólni bárkit is?Remélem tényleg átadod és egy nálad korrektebb,humánusabb ember kezébe kerül ez a jól felépített de jobb sorsra érdemes karakter.Bocs az offért mindenkitől de nem sokan tudtak még annyira felhúzni ebben a játékban mint ez az ember.
Oldal: 123456789