Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
521. hozzászólás - 2015.07.14. 10:02:18
Szerintem igen korai lenne bármiféle konvertert betenni akármilyen arány átváltással is.
Március vége április eleje óta lehet fejleszteni a mito képességeket meg a hozzájuk tartozó af szaki stb dolgokat és azóta lehet gyűjteni a mytokronitokat is .Ha valakinek valamelyikből sok van egyet jelent egyoldalú játékot játszik , pl pirosból van legtöbb? valószínű többet portyázik, mint vadászik .
nekem is van ugyan pirosból közel két ezer de csak azért, mert minden csatlósnak el kezdtem fejleszteni és mindnek kis szinten jár még , de mostantól majd kell már egy fejlesztéshez 30-40-50 db piros , meg fog csappanni a mennyiség igen gyorsan ettől nem félek .

Amúgy is milyen színre szeretnétek konvertálni? nem tán fehérre véletlen azzal felesleges lenne az af képesség onnantól és elég lenne kevesebb kalandot megoldani , vagy esetleg szürkére? na persze ne kelljen már vadászni sem .

12 csatlósnak egyformán fejlesztek nagyjából mindent , ősszel még egy csatlóst be szerzek nameg a szilánkos csatlós is hátra van , szóval több ezres tartalék sem lenne felesleges egyik színből sem szerintem .

A fehér robbanásnak sincs határa ahogy eddig észrevettem , és ha a másik nem fejleszti akkor csúnyán lehet vele sebezni . Kristály ellen jelenleg 120ezret robbantok de erős kari ellen is 50 ezret tudok sebezni robbantással és ez csak növekedni fog mert áldoztam af re ügye . Szerintem pár hónap és sokaknak a robbanása nagyobb lesz mint az ellenfél max életpontja , akkor majd megdől Miklós azon állítása is hogy nem egy kivégzés a cél nulla harc mellett hanem egy plusz sebzés ami eldönthet egy szoros csatát. Tehát könnyen lehet lesz mégis olyan aki pár ezer tö mellett elver így egy nála kétszer nagyobb tö vel rendelkező karit is , mert ehhez semmi nem kell csak magas max életpont pár csatlós sok vadászat sok kaland és kész
*Ide egy észrevétel: leírás alapján a robbanás minden vadászatra és portyával töltődik eggyel , a helyzet az viszont, hogy ha jobbra balra nézek a játékba akkor is töltődik eggyel , tehát kihívás, kaland csata , entitás epikus , tk csatára is töltődik a harag

Kincs képesség: sejtésem szerint fél % esélyt ad minden képesség szint és ügye az összes csatlósé össze adódik így 200 szintenként egyel több asztrális kincs esik , amiből több mito eshet és egyéb dolgok is ügye , szerintem teljesen rendben van hogy ezt a képességet nem lehet ennél gyorsabban húzni, mint ahogy a fehéret sem kell gyorsabban.

kék az megint attól függ mennyit költesz , felőlem elfér 10 ezer db is habár azt is fejlesztem minden csatlósnak a szürke szintjéig , mert egyszer elérik a 250 et 260at ha akarom ha nem ...

más: Majd ha valaki elér arra a szintre ahonnan Miklós szerint lassul a drágulás a képességek fejlesztésére jelezze már ide mekkora az a szint az első 50 nél nem került kevesebbe vagy ugyanannyiba az biztos egyik képesség sem
Pontszám: 7.73
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
522. hozzászólás - 2015.07.14. 11:03:06 (Válasz Fsanyi82 #521 hozzászólására.)
Idézet: Fsanyi82 - 2015.07.14. 10:02:18

A fehér robbanásnak sincs határa ahogy eddig észrevettem , és ha a másik nem fejleszti akkor csúnyán lehet vele sebezni . Kristály ellen jelenleg 120ezret robbantok de erős kari ellen is 50 ezret tudok sebezni robbantással és ez csak növekedni fog mert áldoztam af re ügye . Szerintem pár hónap és sokaknak a robbanása nagyobb lesz mint az ellenfél max életpontja ,

Átfogalmaznám; konkrétan parodizálja a robbanás az eddigi karakterfejlesztést.
Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (219715 sebzés)
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.01
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
523. hozzászólás - 2015.07.14. 11:25:58 (Válasz Offsboy #522 hozzászólására.)
saját környezetemben ha ekkorát robbantanék élete sem maradna egyik karakternek sem , vagy ha mégis egy minimális kivégzés szakival pontot is tennék a csatára tö különbség ide vagy oda . És neked se érte el még a maxot sem a szürke sem ezáltal a fehér képesség gondolom , nemhogy az összes csatlósnak de szerintem egynek sem még , De ha maxon lenne lehetne egészséget fejleszteni amivel még tovább lehet növelni ezt a sebzést , szóval igazából nincs felső határa ..
visszatérve a topic elején található megjegyzésre, hogy nem az a cél, hogy egy 5 ezer tö karakter el tudjon verni egy 20ezres tö vel rendelkező karit...
khmm de bezony hamarosan ez lesz a fel állás

epikus entitás ellen hasznos a plusz sebzés , de portyában azért valahol húzni kellene egy hatért a sebzésnek szerintem, bár igaz ha az ellen is fejleszti és közel egyforma szinten tartja mindenki akkor kb 2ezreket lehet így sebezni legalábbis ennyit tudtak belém ütni robbanással aki utoljára próbálta
Pontszám: 8.48
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
524. hozzászólás - 2015.07.14. 22:45:24 (Válasz Fsanyi82 #523 hozzászólására.)
A robbanás tényleg bagatellizál minden egyéb fejlesztési irányt...
Csatlósaid asztrális robbanást okoznak! (357424 sebzés)

Ez annyit tesz, hogy a csatának a második közelharci körben vége, ha nincs az ellenfélnek robbanása és legalább fél millió ÉP-je.

Ilyen sebzések mellett nevetségessé válik, hogy több mint fél millió LE-t kell költenem mondjuk +1 taumaturgiára hogy összehozzak +40-50 sebzést.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.05
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
525. hozzászólás - 2015.07.15. 06:50:04
Figyeljétek meg, hogy ha Mikósék bekorlátozzák a robbanást portyában, aminek egyébként én is örülnék, jön majd valami nagyokos, aki elkezd hőzöngeni, hogy persze, mert a pénzes nagy játékosok (akik nyilván csak a pénz miatt, meg mert régebben kezdték a játékot, erősebbek, mint ő) kisírták maguknak.
Pontszám: 8.15
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
526. hozzászólás - 2015.07.15. 06:57:48 (Válasz Bpetya75 #525 hozzászólására.)
Nem lenne szabad, hogy az össz sebzésed 5-10%-ánál többet számítson, ennyire meg úgysem lesz lekorlátozva; szóval kb. tökmindegy.
A hozzászólást Offsboy módosította 2015.07.15. 06:58:02-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
527. hozzászólás - 2015.07.15. 15:16:15
Számomra az fáj, hogy sokan abbahagyták a játékot a robbanások miatt, és még többen gondolkodnak rajta
Eddig lehetett sok féle módon fejleszteni, sok játéktípus volt, ez viszont a leglényegesebb, és ezáltal kötelező fejlesztés minden karakternél.
Nincs rá ellenszer! (eddig )
Pontszám: 8.37
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
528. hozzászólás - 2015.07.16. 09:44:19 (Válasz Tosf #527 hozzászólására.)
Nem értem Miklós miért ölte meg így a saját játékát,ha nem akarta csinálni egyszerűbben is abba lehetett volna hagyni.Gyakorlatilag bárki legyőz bárkit mert tökmindegy mennyire gyenge a karaktered a robbantással megnyered.

Ellenfeled csatlósai asztrális robbanást okoznak! (79181 életpontot sebződtél)

A csatában összesen 81169 sebzést okoztál, és 100432 sebzést kaptál.
Mindezt úgy,hogy nem tud eltalálni se varival se támadással max a 10% szerencséjéből.Az össz sebzése gyakorlatilag a robbantásból és az állatsebzésből áll!
A robbantást sem hanyagoltam el teljesen csak lassan megy a fejlesztése mert az asztrális utazás felgyorsításáért sem vagyok már hajlandó fizetni(mint ahogy már így szinte semmiért)120+ a képességem nem tudom mennyivel nagyobb az övé,hogy ekkorát tud sebezni így is rajtam.

Mindenesetre Miklós könnyebbé tette a döntést,hogy ne fizessek többet és abbahagyjam a játékot ami már hosszú távon amúgy is nyűg volt néha.
Pontszám: 9.37
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
529. hozzászólás - 2015.07.16. 11:25:10 (Válasz Büyük #528 hozzászólására.)
Remélem én is, hogy lesz ebben valami markáns változás, mert ez így elég gáz. Mondom úgy, hogy senkitől nem kell tartanom, mert elég nagy a robbanásom. De én sem akarok ezzel legyőzni senkit, csak mert ennyire direktben nem tudott annyi követ áldozni a karakterre. Sok dolog lett utólag hangolva a játékban, erre is ráfér (legalább a hatékonyabb védekezés lehetőségét adjuk meg a népeknek, illetve tereljük PvE irányba a robbanás jelentőségét).
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
kedvencKaksziFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
530. hozzászólás - 2015.07.16. 11:36:50
Á biztosan kapunk valami robbanás csökkentő AF képességet... Igaz ? ( de akkor olcsó legyen )
KaxI - Szabad Mágusok Szövetsége (v1)
Pontszám: 7.50
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
531. hozzászólás - 2015.07.16. 11:43:36
Az indoklás a robbanás bevezetésére az volt, hogy bárkinek legyen esélye bárkit legyőzni, egy limitáltan használható szuperfegyverrel..
vagy valami ilyesmi

Ezt ugye teljesíti, a limitáltsága viszont kérdéses. A feltöltése sztem túl eccerü, túl gyakori használatot engedélyez.. 75pont-nyi harag felhasználás talán jobb lenne (most 20pont), nem lehetne nyakra főre puffogtatni és minden használat után tölteni kellene.

Szerintem.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 6.27
kedvelt tagPifuFérfi
Végzetúr tehetség
113 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
532. hozzászólás - 2015.07.18. 09:00:29
Az Asztrális állomás szövetségi épület építési feltételeit sehol sem láttam leírva. Megtudná adni itt valaki?
Pontszám: 6.29
kedvencCosmo55Férfi
Végzetúr tehetség
102 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
533. hozzászólás - 2015.07.19. 00:09:15 (Válasz Pifu #532 hozzászólására.)
Asztrális állomás
65. szinttől a manakonstrukció használatakor kapsz 1 zöld mytokronitot, plusz még egyet az Asztrális állomás minden 20 szintje után.
Pontszám: 7.10
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
534. hozzászólás - 2015.07.19. 15:05:26
A karakterlapokon szépen fel van tüntetve egy infó, hogy mennyi volt eddig a karakter legtöbb okozott sebzése. Lehetne mondjuk ez a limit a robbanáshoz. Szerintem...
Pontszám: 7.99
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
535. hozzászólás - 2015.07.19. 15:24:40 (Válasz NEMESIS 13 #534 hozzászólására.)
Erről már volt szó másik topicban, hogy miért nem megoldás.
A karakter max. sebzése nem ad valós képet semmiről. Ezután menjek láthatatlanba, használjak védelem italát, vegyek fel minden taumaturgiás cuccot, kérjek segítő kezeket, és szóljak a haveromnak, hogy varielnyelés nélkül, 50% kimerültséggel támadjon meg, hogy jó nagy legyen a sebzésem?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.02
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
536. hozzászólás - 2015.07.20. 15:00:40
Relikviakuponbol mikortol lehet megvenni a tobbi mytokronit esely novelot? Egyaltalan miert nem lehet mar most?
Pontszám: 8.65
kedvencKwisatzFérfi
Végzetúr mester
610 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
537. hozzászólás - 2015.07.20. 16:36:41 (Válasz Büyük #528 hozzászólására.)
Büyük, az állat sebzést se tudjuk jelenleg levédeni, pedig az is nevetséges, hogy nem talál el egy körben sem a karakterével, de a hurka kis pincsikutyái szétmarnak.
Szóval azzal is kellene valamit kezdeni érdemben (a myto képesség nem megoldás erre).
De akkor már oda jutunk megint, amit a másik topikban is írtam, hogy gyakorlatilag NEM LENNE SZABAD egyáltalán, hogy hozzám bírjon érni egy olyan karakter, akinek mindenre -300-ra van hozzám képest. Vagy ha igen, max karcolni pár ÉP-vel.
Viszont ezzel meg el is menne a kedve a többségnek az egésztől. Szóval ha robbanás merf, akkor állat találati esély és kezdő Harry Potterek sepll nerfjét is kérem.
Pontszám: 9.07
kedvencNEMESIS 13Férfi
Végzetúr mester
350 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
538. hozzászólás - 2015.07.20. 22:59:27 (Válasz Offsboy #535 hozzászólására.)
Jogos, ott a pont. Erre nem is gondoltam, bocsi...
Pontszám: 7.99
fórumozóGainmasterFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
539. hozzászólás - 2015.08.04. 11:53:57
Na akkor 1000 darab Asztrál kincs:

A következő tárgyak(at) találtad: 121 vörös mytokronit, 96 Csatlóskristály, 134 narancs mytokronit, 121 fehér mytokronit, 115 szürke mytokronit, 119 kék mytokronit, 4 asztrális kő, 114 zöld mytokronit, 121 sárga mytokronit, 54 Asztrálszilánk, Asztrális csepp.

1000 darab asztrál kincsből 1 azaz 1 darab asztrál csepp ://
Pontszám: 5.71
népszerűMortal55Férfi
Végzetúr mester
1509 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új fejlesztés: a mytokronitok eljövetele
540. hozzászólás - 2015.08.04. 12:51:38 (Válasz Gainmaster #539 hozzászólására.)
Láttam 970 kincses statisztikát, ott asztrális kőből jött 1 és asztrál cseppből 3 vagy 4.
V2: Mortal5 (kómában)
V6: Mortal (kísérleti jelleggel üzemel)
Van hogy fáj az igazság, így megértem ha lepontozol miatta.
Ne próbálj meg meggyőzni, csak azt hiszem el, amit én magam hazudok.
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője